O nas

Marka PROFEMED Lekarze Specjaliści powstała z myślą o osobach, które chcą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej bez konieczności wykupywania abonamentu medycznego. Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami PROFEMED oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

Sieć placówek PROFEMED Lekarze Specjaliści zlokalizowana jest w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku.

W Warszawie pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów w 2 lokalizacjach.

W placówkach przy Al. Jerozolimskich 65/79, na VIp. budynku Hotelu Marriott oraz przy ul. Bobrowieckiej 1 na pacjentów czekają m.in. okulista, kardiolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, laryngolog, alergolog, dermatolog, ortopeda, internista, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy i urolog, a także badania takie jak USG, tomografia optyczna siatkówki oraz laseroterapia siatkówki.
Dodatkowo w PROFEMED przy Al. Jerozolismkich 65/79 posiadamy Poradnię Jaskry

Standardy opieki świadczonej przez specjalistów PROFEMED oparte są na wieloletnim doświadczeniu lidera prywatnej opieki medycznej - Grupy LUX MED, której marka ta jest częścią.

Zapraszamy do PROFEMED! Rezerwacja wizyt: 22 33 22 844.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Aparat usg
 • RTG
 • Ligator
 • OCT
 • Unity stomatologiczne Stern Weber
 • Lampa światłoutwardzalna T LED ELCA
 • Turbina NSK S-MAX
 • Skaler SC A2
 • Prostnice
 • Mikroskop ZEISS OPMI pico
 • X-Smart
 • EQ MASTER
 • PIEZON MASTER 400
 • Piaskarki AIR-FLOW handy 2+
 • Piaskarka PROPHY - MATE NEO
 • Lampa stojąca do wybielania zębów BEYOND
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4138)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Kruszyńska Konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo skrupulatnie podchodzi do pacjenta. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Zleca badania o jasno je omawia. Nikt nigdy wcześniej nie poświęcił mi tyle uwagi.

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Karol Mochocki konsultacja ortopedyczna

  Super fachowe i ludzkie podejście. Pełen profesjonalizm. Na prawdę polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Moczydłowski konsultacja ortopedyczna

  Znakomity lekarz, świetnie komunikuje się z pacjentem. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Karol Mochocki konsultacja ortopedyczna

  Znakomity ortopeda stopy. Diagnoza, leczenie, operacja, późniejsze konsultacje. Wszystko na najwyższym poziomie. W krótkim czasie przywrócił mi możliwość bezbolesnego chodzenia. Do tego wyjątkowo przyjazne nastawienie do pacjenta. Przy takiej zapaści naszej służby zdrowia nie spodziewałem się, że mogę trafić na lekarza takiej klasy, jak doktor Karol Mochocki.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Barbara Raczkowska konsultacja alergologiczna dzieci

  Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, badania oraz skuteczne leczenie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Dziedzic konsultacja neurochirurgiczna

  Dr. Dziedzic to lekarz, który w sposób obszerny i profesjonalny potrafi wyjaśnić pacjentowi wszelkie aspekty specyfiki choroby i związanego z nią leczenia. To nie tylko osoba o głębokiej wiedzy medycznej, lecz również specjalista, który potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i bezpieczeństwa

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Tadeusz Zielonka konsultacja pulmonologiczna – profesor

  Pan doktor spokojnie , dokładnie i merytorycznie wyjaśnił wszystkie aspekty choroby . Polecam tego specjalistę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Zbigniew Kubicz USG przezodbytnicze

  Lekarz profesjonalista! Nic dodać nic ująć, polecam :)

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Goetz konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor Joanna Goetz właściwie zdiagnozowała u mnie zapalenie rogówki z którym wcześniej byłem już u 3 innych okulistów. Każdy z nich bagatelizował problem i dawał mi bezsensowny antybiotyk do oka, a dzięki Pani Doktor wreszcie dostałem poprawne leczenie i już po kilku dniach poczułem się lepiej. Dodatkowo dostałem obszerne wyjaśnienia na czym polega problem i co go może powodować oraz długotrwałe zalecenia jak postępować po wyleczeniu żeby w miarę możliwości uniknąć nawrotów.
  Dziękuję!

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Cyperling-Kamińska Konsultacja neurologiczna

  To była moja pierwsza wizyta; Pani doktor miła, szczegółowo dopytywała się o wszystkie objawy, sięgała do problemów zdrowotnych w dzieciństwie, zbadała mnie dokładnie, bez pośpiechu; omówiła możliwe przyczyny mojego problemu, zaleciła dodatkowe badanie EEG. Wrażenie pozytywne, mogę polecić innym pacjentom.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleje Jerozolimskie 65/79, 6 i 8 p., 00-697 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje PROFEMED Lekarze Specjaliści, Warszawa?
  PROFEMED Lekarze Specjaliści, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, ginekologia, ortopedia, chirurgia, dermatologia, medycyna rodzinna, okulistyka, kardiologia, onkologia, laryngologia, neurologia, pediatria, endokrynologia, alergologia, pulmonologia, nefrologia, urologia, reumatologia, gastrologia, radiologia, proktologia, logopedia, hematologia, medycyna sportowa, chirurgia naczyniowa, medycyna chorób zakaźnych, rehabilitacja medyczna, psychiatria, chirurgia dziecięca, diagnostyka, hipertensjologia, medycyna estetyczna, neurochirurgia, genetyka, psychologia, seksuologia.
 • Oferta PROFEMED Lekarze Specjaliści obejmuje 168 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: ECHO serca, konsultacja kardiologiczna, Konsultacja telefoniczna - Kardiolog, konsultacja kardiologiczna + USG, konsultacja alergologiczna, konsultacja alergologiczna dzieci, konsultacja lekarza chorób zakaźnych, Konsultacja telefoniczna - Alergolog, Konsultacja telefoniczna - Lekarz chorób zakaźnych, medycyna podróży dzieci.
 • Tak, PROFEMED Lekarze Specjaliści oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • PROFEMED Lekarze Specjaliści ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • PROFEMED Lekarze Specjaliści może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 4138 osób dodało swoją opinię o placówce PROFEMED Lekarze Specjaliści. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki PROFEMED Lekarze Specjaliści to Aleje Jerozolimskie 65/79, 6 i 8 p. Warszawa.
Powiązane wyszukiwania