Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA to wielospecjalistyczna placówka medyczna działająca na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Zaufało nam wielu pacjentów, a każdego dnia do ich grona dołączają kolejne zadowolone osoby. Sekretem sukcesu Przychodni jest wykwalifikowana, doświadczona kadra medyczna pracująca na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym.

Posiadamy bogatą ofertę badań diagnostycznych i laboratoryjnych z zakresu wielu dziedzin medycyny, m.in. gastroenterologii, kardiologii, dermatologii, ginekologii, seksuologii, psychiatrii, ortopedii czy onkologii. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody diagnostyki laboratoryjnej we wszystkich dziedzinach medycyny, diagnostyki obrazowej (USG), oferujemy wykonywanie badań densytometrycznych, badań endoskopowych, elektromiograficznych, kapilaroskopii, 24-h pH-metrii z impedancją, holtery EKG i ciśnieniowy, seminogram, trichogram czy spirometrię. W odpowiedzi na potrzeby Pacjentów zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów (m.in. profesorów i konsultantów krajowych), wykwalifikowanych techników medycznych, pielęgniarki i położne poszerzając zakres i stale podnosząc jakość świadczonych usług medycznych.
Przeprowadzamy nieinwazyjne testy oddechowe na obecność Helicobacter pylori, a także wodorowy test oddechowy. Wykonujemy również tradycyjne badania endoskopowe: gastroskopię, kolonoskopię oraz sigmoidoskopię. Przeprowadzamy mikroskopowe badanie włosów trichogramem, zalecane w przypadku nadmiernego wypadania włosów i łysienia u kobiet i mężczyzn. Wykonujemy badanie mykologiczne, które pozwala trafnie rozpoznać i zidentyfikować chorobotwórcze grzyby oraz rozpocząć odpowiednie leczenie.
Oferujemy badania kardiologiczne: ECHO serca, EKG, EKG Holter. Przeprowadzamy badania metodą Holtera oraz wskaźnik kostkowo-ramienny (ABI).
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Aparat USG klasy premium RS80 EVO SAMSUNG
 • Aparat EMG Dantec Keypoint Focus
 • Densytometr Lunar Prodigy Primo
 • Videogastroskopy EG-530WR, Videokolonoskopy EC-530WI
 • Kapusłka endoskopowa MicroCam
 • PH-metr
 • Gastrolyzer
 • Aparat EKG Schillera
 • Kapilaroskop Prymus
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Rosyjski
Zobacz więcej

Adres

PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych
Nowogrodzka 84/86 (przy Pl. Zawiszy), 02-018 Warszawa
PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych logo
Ubezpieczenia
Allianz, Medica Polska, TU Zdrowie, Medicover, Signal Iduna, ... INTER Polska, Compensa, SKOK Asekuracja, enel-med Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (53)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Grzechocińska

  Jako młoda osoba mająca 20 lat poszłam z problemem dotyczącym całkowitym zanikiem miesiączki. Już wchodząc do gabinetu poczułam się jak intruz. Wszystkie możliwe objawy zapisałam sobie w notatniku i po pytaniu co mi jest zaczęłam czytać. Ku mojemu zdziwieniu nie zdążyłam dokończyć pierwszego zdania, a lekarka od razu mi przerwała. Nie dała mi dojść do słowa. przy badaniu ginekologicznym doktor była nie delikatna, co jej zasugerowałam, ale z wielką pretensją odburknęła, że mam się 'nie wiercić'. Cały dół bolał mnie do końca dnia. Dostałam lek na wywołanie okresu, skierowanie do szpitala na badania i miałam do niej również zadzwonić kiedy leki wywołają okres. Zadzwoniłam za tydzień do lekarki, wspomniałam o ostatniej wizycie, na co odpowiedziała: 'nie wiem po co pani dzwoni, sama pani nie wie o co pani chodzi' po czym się rozłączyła.
  Reasumując ostrzegam każdą kobietę jak i młodą dziewczynę, która chciałaby się do niej umówić. Najgorszy lekarz u jakiego byłam.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jerzy Tyszkiewicz

  Warszawa 22.09.2023 rok.
  Mojemu najukochańszemu dr. Tyszkiewiczowi dbającemu o moje zdrowie kochanemu dr. Tyszkiewiczowi, że to pan panie doktorze mnie nadal prowadzi w nadczynności tarczycy i wiem kiedy gorzej się poczuję to zawsze mogę do pana przyjść o poradę lekarską. Kochany panie doktorze dzisiaj po przyjściu z pracy czyli po zajęciach bardzo źle się poczułam rano zmierzyłam sobie ciśnienie miałam 102/79 tętno 86 uderzeń minut serca na minutę a wieczorem przed wzięciem propranonolu zmierzyłam sobie ciśnienie tak jak pan mnie prosił i miałam ciśnienie 116/79 tętno 90 minut uderzeń serca na minutę. Całuję mojego najukochańszego dr. Tyszkiewicza ulubiona pana pacjentka. Anusia z mamą.

  D
  Profil zweryfikowany
  PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych konsultacja gastrologiczna

  Pan Doktor przyjął mnie przed czasem. Omówił ze szczegółami wyniki badania. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i w sposób jasny omówił dalsze kroki leczenia. Przy okazji rozwiał wszystkie moje lęki i wątpliwości.
  Nie wyobrażam sobie lepszego przebiegu wizyty u specjalisty.
  Dziękuję i polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Strzelczyk

  W dzisiejszych czasach znalezienie lekarza z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta graniczy z cudem. Pan Doktor jest niezwykle miłą, a jednocześnie bardzo rzeczową osobą, a przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zdecydowanie polecam wszystkim jako najwyższej klasy specjalistę.

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska konsultacja gastrologiczna

  Pani Profesor jest wyjątkowa, pełna empatii i wyrozumiałości. Olbrzymie doświadczenie i wiedza! Jestem Pacjentką Pani Profesor od wielu lat. Pełna profesjonalizmu, zawsze stawia trafne diagnozy i proponuje skuteczne leczenie. Najlepszy specjalista jakiego miałam okazję poznać!

  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska konsultacja gastrologiczna

  Koszt konsultacji 450 zł, na wizytę jechałam 3 godziny. Gabinet nie zachęca. Liczyłam na innowacyjne podejście i propozycję rozwiązania. Wizyta trwała może pięć minut i totalnie nie spełniła moich oczekiwań a zaproponowane rozwiązanie (leczenie tylko operacyjne i proponowanie stomii bez wgłębiania się w historię choroby) było conajmniej złe. Przykre jest słuchanie takich zaleceń, kiedy można i da się wykonać np. poszerzenie jelita metodą balonowania (co zostało u mnie wykonane przez innego lekarza chirurga w Krakowie w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera) i możliwe również we Wrocławiu w Szpitalu na Borowskiej i kilku innych w Polsce. Bardzo nie polecam. Dodatkowo brak odpowiedzi na dosłane dokumenty po wizycie na prośbę Pani Rydzewskiej.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Pych konsultacja urologiczna

  Z czystym sumieniem polecam doktora Krzysztofa. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, szczegółowo wyjaśnia przyczyny choroby i przedstawia sposoby leczenia. Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, był cierpliwy i profesjonalny. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, zero stresu, na pewno wrócę ponownie i będę polecał wszystkim znajomym !

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Górkiewicz-Petkow Inny

  Wspaniała Pani Doktor z cudownym podejściem do dzieci ! Miła i cierpliwa. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, punktualnie, trafna diagnoza i zastosowane leczenie szybko przyniosły rezultaty u mojego synka. Polecam serdecznie Panią Doktor - prawdziwy lekarz z powołania!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Pych konsultacja urologiczna

  Byłam ze swoim tatą już u kilkunastu lekarzy, którzy załamywali ręce i zlecali w kołko te same badania, a dopiero pan doktor Pych wpadł na to, by zbadać u niego market nowotworowy, bo coś go w tych poprzednich badaniach zaniepokoiło. W badaniu markera wyszedl niestety nowotwór, więc potem pojawily się kolejne badania doprecyzowujące i teraz jesteśmy już w trakcie leczenia radioterapią. Gdybym mogła, to bym doktora ozłociła. Najprawdopodobniej uratował mi tatę.

  Jedyne na co mogę narzekać to mały pośpiech w gabinecie, ale to nie wina lekarza, bo ta przychodnia tak gęsto po prostu umawia pacjentów. Pan doktor pokazał jednak, że doświadczenie wystarczy, by dobrze pokierować pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska konsultacja gastrologiczna

  Królowa polskiej Gastroenterologii! Próbowałam dostać się na wizytę do Pani Profesor od ponad roku. Pani Profesor podeszła do mojej sprawy zgodnie z oczekiwaniami, zapoznała się z dokumentacją medyczną i wdrożyliśmy plan leczenia. Poleciła wykonać badania, których żaden lekarz (od 10 lat) nie zlecił. Na tym etapie jestem zadowolona z leczenia i na pewno wrócę na wizytę kontrolną. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania