Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praskie Centrum Medyczne

Brzeska 12, Praga-Północ

03-737, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szewczyk

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Proktolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bylo super. Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy. Wytlumaczyl wszystko. Badanie bezbolesnie wykonał. Bardzo polecam Pana doktora. Pan na poziomie. 100 % polecam

  • Lokalizacja: VivamedUsługa: Inny

   Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Cierpliwie tłumaczy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, pokazuje jak będzie wyglądał zabieg oraz opisuje szczegółowo przebieg dalszego leczenia. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Pięć gwiazdek to stanowczo za mało ;) Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Wiesław Lasota

  Onkolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Onkolmed - Lecznica OnkologicznaUsługa: Konsultacja chemioterapeuty

   Lekarz bardzo konkretny, wyjaśnia prostym jezykiem jak powinno wyglądać leczenie i od czego zaczac. W prawdzie pojechalismy na konsultacje, aby dowiedziec sie czy w naszym mieście, lekarze dobrze podjeli leczenie. Poprostu ich sprawdzic, z doswiadczonym lekarzem, ktory jest specjalista od raka pluc.
   Bedziemy sie stosować do zaleceń lekarza.
   Wychodzi sie z gabinetu wiedzac, że przypadek nie jest beznadziejny.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Onkolmed - Lecznica OnkologicznaUsługa: Konsultacja chemioterapeuty

   lekarz Wiesław Lasota zajął się moim problemem profesjonalnie idąc na wizytę byłem spięty rozładował moje obawy ,omówił moje problemy szczegółowo doradził jak postępować nie przyspieszał wizyty był cierpliwy wysłuchał a to bardzo ważne. Specjalista godny polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Artur Barczyk

  Genetyk, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacja genetyczna

   Dr.Barczyk jest kompetentnym, życzliwym i pomocnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę która może pomóc wielu osobom. Razem z mężem mamy problem o wadze genetycznej, gdzie wykonywaliśmy szereg badań Pan Doktor wziął nas pod swoje skrzydła i dał nadzieję że będzie dobrze. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób osobom, które nie są lekarzami.

  • D
   Lokalizacja: MULTIMED

   Uzyskałam dokładne porady co do mojego stanu zdrowia oraz dalszej ścieżki postępowania. Dzięki temu mogłam błyskawicznie zrobić potrzebne badania.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tomasz Mandat

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Pan Profesor jest kompetentny, zaangażowany w sytuację pacjenta, miły, służący pomocą.
   Ocena najwyższa.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Profesjonalizm w każdym calu, w tym należyta uwaga, życzliwość i bardzo miły sposób bycia.
   Kilkukrotnie konsultowałam się z w/w prof. w najtrudniejszych sprawach.
   W trakcie wizyt każdorazowo uzyskiwałam jednoznaczne i właściwe rozpoznania z odpowiednimi zaleceniami.

  Zobacz wszystkie opinie (126) o tym lekarzu


 • Joanna Luśniewska - Gawron

  Internista, Kardiolog, lek.

  • P

   Potwierdzam opinię "jkum". Bardzo dobry kardiolog, Prowadzi mnie skutecznie od wielu lat. Przesympatyczna, fachowa, ma czas dla pacjenta, zna bieżące, najnowsze osiągnięcia w medycynie, leczenie oparte na dowodach: na najlepszych dostępnych dowodach naukowych dotyczących skuteczności, efektywności i bezpieczeństwa. Diagnostyka na miejscu, ekg, testy wysiłkowe, holter, sama robi echo serca. Dzięki niej od lat znakomicie funkcjonuję z chorobą wieńcową pod jej nadzorem.Wszystkim polecam.

  • J

   Bardzo dobra, traktująca pacjenta całościowo, nie leczy jedynie objawów.
   Swietny diagnosta z zakresu kardiologii nieinwazyjnej- ECHO , Testy wysiłkowe, Holtery, Ekg.
   Konsultuje z zakresu kardiologii i świetnie prowadzi leczenie tych pacjentów.
   Nieoceniona jako człowiek.


 • Jarosław Kobielarz

  Chirurg, Gastrolog, lek.

  • Bardzo arogancki lekarz. Moje pytania zbywał albo mi przerywał, wszystko w zarozumiałym tonie. Nie zbadał mnie, tylko przeprowadził wywiad i na tej podstawie wypisał receptę na lek rozkurczowy i łaskawie na badanie moczu. Na moje pytanie, co to za lek, odpowiedział opryskliwie, że nie muszę wiedzieć, ważne, żeby farmaceuta wiedział. Ogółem nie polecam

  • J

   Bardzo dobry chirurg, konsultant i diagnosta z zakresu chorób gastrologicznych.
   polecam


 • Dariusz Osiak

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • Pan dr.D.Osiak bardo wnikliwie przeprowadza wywiad i poświęca dużo czasu na badanie pacjenta. Sumienny, dokładny ,rzeczowy pomocny.


 • Kazimierz Suwalski

  Kardiolog, Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały Człowiek ! Przy swojej ogromnej wiedzy i kompetencji bardzo serdeczny i empatyczny.Wytłumaczył mi stan taty, poinformował o grożących powikłaniach i zaplanował wszystko ,żeby ich uniknąć.Przyszłam do Niego "z ulicy" ,mój tata jest zwykłym ,szarym człowiekiem .Pan profesor chociaż zagoniony ,zawsze serdeczny i uśmiechnięty .Przywrócił mi wiarę w lekarzy z powołania.Operacja bajpasów po zawale serca przebiegła bez żadnych problemów.Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa.

  • Bardzo ciepły i życzliwy lekarz. Kurczę nigdy w moim życiu tak lekarz nie rozmawiał . Rzeczowo naświetlił problem wyjaśnił nigdzie się nie spieszył. Ufam Panu Profesorowi że mojego męża przeprowadzi bezpiecznie przez operację bajpasów. Wspaniały lekarz i.... człowiek. Dziękuję Panie Profesorze.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Katarzyna Stańczyk

  Internista, Radiolog,

  • D
   Lokalizacja: Spółka Lekarska Sp. z o.o.Usługa: konsultacja radiologiczna, USG

   Pani posłuchała, przeanalizowała po badaniu USG oraz doradziła w odpowiednich kierunkach dalsze badania. Trafnie doradziła dalszą diagnostykę. Dziękuję pozdrawiam i polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Spółka Lekarska Sp. z o.o.Usługa: USG

   Pani Doktor to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie, ale też wspaniały Człowiek. Takich lekarzy, jak Pani Doktor, jest naprawdę niewielu. Niezwykle wyrozumiała, mądra i pogodna. Bardzo angażuje się w swoją pracę, szczegółowo, a zarazem prostym językiem wytłumaczyła mi wszystko, z czym do Pani Doktor przyszedłem. Polecam zdecydowanie :)

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Piotr Kurkiewicz

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Metoda leczenia boreliozy proponowana przez dr Kurkiewicza jest według mnie bardzo skuteczna. Doktor uprzedza, że brak pozytywnych skutków leczenia, może mieć kilka przyczyn, które trzeba mieć na uwadze. Po pierwsze, organizm może nie przyjąć przepisanych antybiotyków, co jest uwarunkowaniem indywidualnym i nie da się tego przewidzieć. Po drugie, ma to miejsce gdy pacjent nie dostosowuje się do wszystkich warunków i zasad leczenia, które zaleca dr Kurkiewicz.

   W związku z tym, że nie każdy może brać antybiotyki istnieją też skuteczne metody niekonwencjonalne leczenia boleriozy (np. metoda dr Huldy Clark czy Wladimira Bystrowa), z których w takich przypadkach można skorzystać, o czym informuje dr Kurkiewicz.

   Odpowiedzi na nurtujące pytania można znaleźć we wręczanych przez dr broszurach informacyjnych, specjalnie zredagowanych dla pacjentów.

   Podsumowując, dr Kurkiewicz to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, podchodzący do leczenia boreliozy kompleksowo, tj. stosujący zarówno metody farmakologiczne oraz osiągnięcia medycyny niekonwencjonalnej.

   Andrej Lewenczik - były lekarz sportowy, rehabilitant

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Borelioza

   Leczę się u doktora już 7 miesiąc. Widze ogromna poprawę i mam nadzieje że już niedługo będę mogła zakończyć leczenie. Doktor jest jaki jest, małomówny, konkretny i skupia się na leczeniu. A to w sumie w tym wszystkim jest najważniejsze, nie ma być przyjaciółką której można się wypłakać tylko ma wyleczyć pacjenta i umożliwić mu lepsze życie bez tej okropnej choroby odbierającej chęć do czegokolwiek. Oczekuje od pacjenta zaufania skoro pacjent przyszedł oddać swoje zdrowie w jego ręce. Na poczatku tez mialam wątpliwości czy kontynuować leczenie gdyż przez pierwsze 2 miesiące miałam wręcz nasilenie objawów i złe samopoczucie jednak zaufalam słowom doktora że tak może być gdyż bakterie zabijane antybiotykiem wydzielają toksyny które powodują taki stan i tak musi byc, trzeba to wytrzymac. Na szczęście objawy zaczeły sie cofac, część całkowicie znikła (m.in. zaburzenia koncentracji i problemy z pamięcią przez które o mało nie straciłam pracy), a część jeszcze jest jednak występują dużo rzadziej niż kiedyś np. migreny czy ból kolana. Moim zdaniem dużo w ten terapii pomaga też dieta oraz witaminy i zioła które doktor zaleca stosować podczas antybiotykoterapii. Na szczescie na 1 wizycie doktor daje rozpiskę ze wszystkim co należy stosować więc można zawsze do tego wrócić i sobie przypomnieć co i jak. Reasumując ja jestem zadowolona z efektów leczenia jakie nastąpiły do tej pory i dziękuję sama sobie że się nie poddałam tylko ze względu na sposób bycia doktora.

   Pozdrawiam,
   prawie wyleczona pacjentka dr. Kurkiewicza.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • A

  Bardzo dobra i kameralna placówka. Mimo niechlubnej opinii na temat ulicy na której mieści się ta przychodnia to warto być jej pacjentem. Wreszcie pacjent nie czuje się intruzem. Zastanawiam się skąd biorą sie tacy fantastyczni ludzie? Dziękuję , że jesteście , polecam z całą odpowiedzialnością.