Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MEDICAL jest prywatną przychodnią świadczącą usługi od w 1998 roku . Oferujemy szeroki zakres usług oraz profesjonalną opiekę opartą na nowoczesnym sprzęcie i wykwalif... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poznański Ośrodek Medycyny Pracy Medical

Bednarska 8.

60-571 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MEDICAL jest prywatną przychodnią świadczącą usługi od w 1998 roku . Oferujemy szeroki zakres usług oraz profesjonalną opiekę opartą na nowoczesnym sprzęcie i wykwalifikowanym personelu.
W godzinach porannych można skorzystać u nas z medycyny pracy (pełen zakres usług!), popołudniami natomiast oferujemy konsultacje specjalistyczne u najbardziej cenionych lekarzy oraz szeroki zakres badań.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Krela-Kaźmierczak

  Gastrolog, Internista, dr hab. n. med.

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dziękuję Pani Docent za zaangażowanie i podjęcie skutecznego leczenia mojej choroby refluksowej. Pani Docent jest lekarzem z powołania, który zawsze wysłucha, doradzi, a także - co najważniejsze - szybko dobierze skuteczną terapię. Polecam serdecznie!

  • T

   Do Pani Doktor trafiłam jakieś 7 lat temu, po nieskutecznym leczeniu od lat nawet nie wiadomo ilu. Lekarze, których przed wizytą u Pani Doktor odwiedziłam pewnie z piętnastu, wmawiali mi alergie, nietolerancje pokarmowe, a na koniec - zaburzenia psychiczne. Pani Doktor postawiła diagnozę na pierwszej wizycie i od razu przystąpiła do leczenia. Lata zaniedbań przez innych lekarzy spowodowały, że walka o moje zdrowie trwała około roku. Ale warto było zaufać Pani Doktor, bo efekty są spektakularne - jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze. Pani Doktor Krela-Kaźmierczak to lekarz o niesamowitej wręcz wiedzy, ze wspaniałym podejściem do Pacjenta. Ogromny talent do słuchania, cierpliwość do odpowiedzi na każde pytanie, umiejętność łączenia faktów i niebywała troska to tylko przykłady zalet Pani Doktor. Jednak najbardziej niesamowite jest zrozumienie i tzw. ludzkie podejście. Anioł, nie lekarz. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bejnar

  Radiolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Medkomplex Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Bardzo dobre podejście do dziecka, zaangażowanie, duża szczegółowość badania, jego zakresu i wyjaśnień, możliwość płatności bezgotówkowej.


 • Paweł Grajewski

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MedicalUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Konsultowałam sie w sprawie swojej skoliozy i problemów z napięciami w ciele, dostałam odpowiedź na każde pytanie i wskazówki dotyczące rozwiązania każdego plroblemu.Takiej ilości kompetencji, profesjonalizmu, pozytywnej energii, ćwiczeń i praktycznych wskazówek podczas jednej wizyty jak u Pawła trudno znaleźć.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Na poczatku ciąży odczuwałam mocny ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, już jedna wizyta znacząco poprawiła sytuację. Paweł jest profesjonalistą, otwarty, uśmiechnięty, zna się na rzeczy i nie zostawia pacjenta samemu sobie. Doradził jak ćwiczyć żeby problem nie powrócił. Polecam z czystym sumieniem.


 • Bartłomiej Kopaczewski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MedicalUsługa: Inny

   samo spotkanie z Panem Doktorem oceniam bardzo bardzo pozytywnie i choć mama jest na początku stawiania diagnozy i leczenia to pierwsza wizyta była niezwykle skrupulatna. Pan doktor widać że wyjątkowy specjalistę w swej dziedzinie ocenił i starał się pomóc na tyle na ile mógł na daną chwilę. Po czym wyjaśnił jak ma dalej przebiegać diagnoza i leczenie. Jestesmy na etapie diagnostyki ale otwarte drzwi do gabinetu Pana Doktora oraz możliwość kontaktu telefonicznego jedynie utwierdza mnie że Pan Doktor jest osoba która chce.pomóc i nie leczy powierzchownie ale jak na dokładnego lekarza przystało chce poznać przyczynę dolegliwosci aby następnie odpowiedzialnie pomóc.

  • K
   Lokalizacja: Poznański Ośrodek Medycyny Pracy MedicalUsługa: Inny

   Z czystym sercem polecam dr Bartłomieja Kopaczewskiego, który dał mi drugie życie, życie bez ciągłego bólu. Do Pana Doktora trafiłam z silnym bólem prawej nogi, drętwieniem, bol był tak silny, że nie byłam w stanie przejść choćby 100 m, nie mogłam się położyć, stać, pół roku funkcjonowała tylko dzięki silnym tabletką przeciwbólowych, które choć odrobinę łagodziły ból. Pan Doktor uświadomił mi, że mam uszkodzony dysk w odcinku lędzwiowym, dysk rozlało się na rdzeń okręgowy oraz uciskał nerwy. Tylko operacja mogła to zmienić. Operację miałam 29 kwietnia, w dobie koronawirusa, w Szpitalu HCP w Poznaniu. Wieczorem operacja A rano zero bólu, moje nowe życie, nawet po operacji nie potrzebowałam środków przeciwbólowych. Jedyne zalecenie lekarza to jak najwięcej chodzić. Dziś jestem 5 miesięcy po operacji, bardzo bałam się jej poddać, ale to była najlepsza decyzja, jedyne co mam sobie do zarzucenia to to, że tak długo się męczyłam,że szybciej nie trafiłam na Doktora!!!

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania