Poradnia Medycyny Rodzinnej

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Medycyny Rodzinnej

Katowicka 16

84-230, Rumia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • E

   cudowna osoba i wspaniały specjalista. bardzo dobrze zdiagnozowała moją babcie którą zgodziła się przyjąć do listy swoich pacjentów mimo już przeciążenia. babcia wcześniej sama mieszkała w Tarnowie teraz jest u nas w Gdyni. po tym jak zmieniła leki babcia czuje się dużo lepiej już po kilku dniach. pierwsza wizyta długa gdzie widać że pani doktor bardzo dokładnie zbadała babcie przeprowadziła szczegółowy wywiad aby mieć prawidłowy obraz jej stanu. z zaangażowaniem i troską wypytywała o wszystkie aspekty. zleciła badania i pielęgniarkę środowiskową. widać przy tym że ma też świetne umiejętności psychologiczne gdyż tak potrafi pokierować rozmową i nawiązać kontakt z pacjentem mało kontaktowym jak moja babcia że babcia odrazu otworzyła się przed panią doktor polubiła ją po 1 wizycie i pani doktor przekonała ją do rzeczy z którymi my mieliśmy problem. do tego wszystkiego co jest wręcz niespotykane pani doktor jest osobą bardzo miłą cały czas uśmiechniętą ciepłą i serdeczną. widać że jest zainteresowana i zatroskana danym pacjentem. szkoda że jest takim wyjątkiem i nie wszyscy lekarze mają taki poziom i klasę.

  • B

   Świetna Pani doktor, planuję przepisać się do Niej od dr Balińskiej. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne, poświęca dokładnie tyle czasu, ile jest potrzebne do rozwiązania problemu. Zadaje dużo pytań, żeby pomóc możliwie najskuteczniej. Z drugiej strony pacjent ma takie poczucie, że może pytać o wszystko, a na pewno uzyska odpowiedź. Bardzo punktualna (przychodzi przed czasem), zaangażowana w pracę, naprawdę stara się pomóc, a nie jak większość - przepisać standardowe leki i "następny proszę". Oprócz tego uśmiechnięta, miła i sympatyczna.


 • Grzegorz Skoczkowski

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Sympatyczny miły Pan doktor upszejmy bardzo kompetentny. zapisał leki, na razie pomagają synowi, wysłucha polecam Pana

  • A

   Pan doktor jest
   OK :-) sympatyczny, kulturalny i szuka rozwiązań na wiele sposobów (no może tylko czasem przesadza z tą dociekliwością ).
   Polecam, ale przygotujcie się na wiele pytań, które często onieśmielają pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Balińska

  Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Nie polecam Pani doktor. Trafiłam do niej z 2 miesięczna córka ze stolcami z krwią i sluzem po pokazaniu zdjęć stwierdziła że to zwykła infekcja i dala lek na prawidłową pracę jelit. 3 dni później trafiliśmy do szpitala z odwodnieniem i z rotawirusem.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pani Doktor jest nie tylko miła osoba , przy tym jest świetnym specjalistom . Bardzo sie cieszę ze nasza córka trafiła do dr Balinskiej :) w dużym stopniu zasługa Pani dr jest fakt ze dziecko lat 4 prawie w ogóle nie choruje , a każda chorobę przechodzi bardzo łagodnie .

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu