Poradnia Medycyna Miłorząb Łódź

Alergologia, Geriatria, Interna, Neurologia, Psychiatria, Reumatologia, Psychologia więcej

(33 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Poradnia

Gabinety

 • Poradnia Medycyna Miłorząb Łódź

  Wacława 53 lok. U1, Widzew

  93-118, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Włodarczyk

  Neurolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Lidia Włodarczyk, Konsorcjum Lekarzy Specjalistów "Oczy-vista"Usługa: konsultacja neurologiczna 1-razowa

   Bardzo spokojna, słuchająca, skupiona na pacjencie i zaangażowana pani dr. Włodarczyk podeszła do mnie z ogromnym zrozumieniem i wyrozumiałością, uspokoiła i pomogła samej zrozumieć co się dzieje z moim zdrowiem. Jej pomoc okazała się szybka i skuteczna. Dziękuję pani doktor!

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny Lidia Włodarczyk, Konsorcjum Lekarzy Specjalistów "Oczy-vista"Usługa: spastyczność mięśni dolnych i górnych

   Poprostu dobry neurolog dla teściowej;-)przemiła,dokładna,sumienna, i mam taką nadzieje, że będzie dobrze bo nadzieje dała właśnie pani doktor;-)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Joanna Makowska

  Alergolog, Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • Z

   Pani Doktor jest doskonałym specjalistą, lekarzem do którego można pójść bez stresu, zawsze wysłucha poradzi, jest niezmiernie kompetentną osobą. Miałem kontakty z różnymi specjalistami reumatologami, ona jako pierwsza odpowiednio dobrała mi leki. Bardzo dziękuję!

  • N

   Polecam panią dr - daje skierowania na testy i nawet skierowanie do szpitala dała. Niestety u mnie na czas obecny nie udało się zdiagnozować przyczyny mojego problemu, a właściwie na porobiło się kilka innych co naprawę utrudnia mi życie i chociaż paraliżu nie mam i chodzę to naprawdę jest to bardzo uciążliwe. Mam tylko cichą nadzieję, że pani dr podjęła decyzję w oparciu o całą wiedzę i nie zepchnęła to na karb pewnej innej sprawy, która odważyłam się podzielić (chociaż wiem, ze lekarze bardzo lubią na to zrzucać, nie szukając dalej przyczyn). Niestety nie jestem wstanie udowodnić reakcji mojego organizmu, gdy nie działa na mnie dany czynnik, a niestety mówią jak jest i tylko moi bliscy są wstanie to potwierdzić. W każdym bądź razie pomimo mojego "mieszanego odczucia" w powyższym opisie polecam panią dr ze względu na niedługi czas oczekiwania, zlecania badań i to że nie odmówiła mi pomocy nawet przyjęcia w niezapowiedzianej wizycie. Każdy przypadek jest inny i komuś innemu akurat pomoże, więc nie należy się tym sugerować (podobnież w mojej przypadłości tylko u 30% udaje się odnaleźć czynnik) . W przypadku mojej siostry ciotecznej diagnostyka trwała 5 lat i się okazało, ze ma nietolerancję kwasu acetyloaspirynowego, a przechodziła dokładnie to co ja (badania, nowe objawy-sugerujące na to czy coś innego). Lekarze zgłupieli a ona razem z nimi i ja niestety mam to samo:P:

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Kowman

  Psychiatra, dr n. med.

  • K

   Jestem mile zaskoczona pierwszą wizytą. Profesjonalizm, duże doświadczenie, cierpliwość oraz skuteczne leczenie - polecam wszystkim! Lekarz, który interesuje się pacjentem po wizycie, odpowiada na telefony, smsy - serdecznie dziękuje Panie Maćku:)))

  • D

   Doktor Kowman zna się na swoim fachu potrafi słuchać,podpowie dobrą rade,miły i jak na dobrego specjalistę przystało stawia dobrą diagnozę dobiera leki które postawiły mnie na nogi a było naprawdę zle polecam każdemu.Dziękuje doktorze

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu