Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu

(8 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu

Wojska Polskiego 5

37-450 , Stalowa Wola , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Gola projekt UE

  Polecam! Trafiłam do tego lekarza przypadkowo, ogromnie zaskoczyło mnie to, że nie zbagatelizował moich dolegliwości- co większość specjalistów robiło z uwagi na mój młody wiek. Nie oceniam ludzi z aspektu utrzymywania ze mną kontaktu wzrokowego- on skupia się na tym co robi i co się do niego mówi i nie ignoruje tego...Bardzo się angażuje,wykonuje i zleca kolejne badania, traktuje pacjenta poważnie, nie ponagla, jest wyrozumiały i z szacunkiem odnosi się do pacjenta; podoba mi się jego poczucie humoru, ludziom nieswiadomym moze nadawać dramaturgii, natomiast mnie to skłania do refleksji nad prowadzonym do tej pory stylem życia i nieefektywnym leczeniem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Silska

  Profesjonalny lekarz, zbada, wyslucha, ma czas dla pacjenta, zawsze szuka alternatyw od antybiotyku co wsiadcza kilometrowe kolejki ale nawet 3h czekania sa warte tej pani doktor . Takich lekarzy to ze świeczką szukac.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Silska

  Cudowny człowiek, doskonały lekarz, polecam z czystym sercem! Pani doktor zajmowała się moją mamą jak własną rodziną. Ja też bardzo się cieszę, że na Nią trafiłam - wreszcie znów po, różnych perypetiach, zaufałam lekarzowi. Dziękuję.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Gola

  Na moje szczęście trafiłam w przychodni reumatologicznej z poważną chorobą przewlekłą i wielkim bólem do Pana Doktora Zbigniewa Goli zostałam dobrze przyjęta jako pacjent wysłuchana i skutecznie leczona.Mogę być tylko wdzięczna za przespane noce bez bólu. Pacjentka


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Gola

  Byłem u p. Goli z poważnym urazem kręgosłupa. Opisałem mu co się dzieje (drętwienie nóg i rąk, ból pleców, szyi i głowy itp). Tylko zerknął na moje plecy i zalecił leki przeciwbólowe oraz grotę solną (śmiech na sali). Na ponownej wizycie poprawy nie było bo nie miało po czym. Więc zastrzyki rozluźniające mięśnie kręgosłupa + basen. Jak wspomniałem, że może by zrobił prześwietlenie mojego kręgosłupa to ostro się zdenerwował, że to on jest lekarzem i wie co robić. Tylko szkoda że nabija sobie kasę basenami i grotami a ludzie cierpią. I tak właśnie skończyła się moja przygoda z pseudo lekarzem p. Golą. Są lepsi specjaliści w naszym mieście od niego i bardziej życzliwi dla ludzi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Silska

  To najlepszy lekarz jakiego znam. Do skutku poszukuje przyczyn choroby - leczy rozważnie i sumiennie. Jest mądrą kobietą, doskonałym fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem.


  P
  Lekarz: Joanna Silska

  Bardzo dobry fachowiec,wspaniały lekarz,sumienna,uczynna,nigdy nie odmowi pomocy,zawsze do usług pacjenta.Godna polecenia.


  W
  Lekarz: Joanna Silska

  Opinia j.w. wspaniała lekarka,bardzo dobry fachowiec,solidna,uczynna,zawsze do uslug pacjenta,nigdy nie odmówi pomocy,godna polecenia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania