Piotrowscy&Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa

(94 opinie)

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym będą Państwo mogli doświadczyć stomatologii na najwyższym światowym poziomie. Państwa samopoczucie, zdrowie oraz komfort stawiamy w naszej klinice na... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Piotrowscy&Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa

Plebańska 3/5

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym będą Państwo mogli doświadczyć stomatologii na najwyższym światowym poziomie. Państwa samopoczucie, zdrowie oraz komfort stawiamy w naszej klinice na pierwszym miejscu. Na co dzień wykorzystujemy specjalistyczny mikroskop oraz lupy, co pozwala na najdokładniejsze wykonanie leczenia stomatologicznego. Naszą fundamentalną zasadą jest stały rozwój poprzez poszerzanie swojej wiedzy. Aktywnie uczestniczymy w ogólnopolskich i międzynarodowych kursach oraz sympozjach. Stomatologia jest dziedziną, która cały czas się rozwija, dlatego nie pozwalamy sobie na stanie w miejscu. Przy wykonywaniu prac stomatologicznych wykorzystujemy najlepsze z dostępnych materiałów, co pozwala na zapewnienie Państwu gwarancji na nasze usługi. Mamy świadomość, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa na fotelu stomatologicznym, dlatego wykorzystujemy komputerowe znieczulenie, jak również dbamy o komfortową atmosferę. Nowoczesna stomatologia opiera się również na leczeniu implantologicznym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą Nobel Biocare, która od ponad 60 lat jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych uzupełnień stomatologicznych wspartych na implantach. Każdego dnia rozwijamy się dla Państwa. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Romana Markiewicz - Piotrowska

  Stomatolog, Protetyk, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Piotrowscy&Bejnarowicz Stomatologia MikroskopowaUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Bardzo profesjonalnie.
   Wyczerpująca porada lekarska i wskazania co do dalszego leczenia.
   Gorąco polecam

  • A
   Lokalizacja: Piotrowscy&Bejnarowicz Stomatologia MikroskopowaUsługa: wypełnienie kompozytowe

   Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia, zawsze bałam się stomatologów, a po wizycie u Pani Doktor zaczęłam wierzyć, że zacznę się uśmiechać Ogromny spokój, cierpliwość i życzliwość. Polecam z czystym sumieniem. Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję.

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania