PhysioCenter

PhysioCenter

Fizjoterapia

Poznań 1 adres

167 opinii
Logo
PhysioCenter

Osiedle Zwycięstwa 124, Stare Miasto, 61-653 Poznań

Link z naszą dokładną lokalizacją
https://maps.app.goo.gl/uRKiS9ySbHFcfTQK7

14/03/2024

O nas

Będziemy to powtarzać jak mantrę – za każdym człowiekiem stoi inna historia, a niektóre, pozornie nieistotne, szczegóły potrafią odgrywać kluczową rolę w procesie odzyskiwania pełni zdrowia.

Dlatego też naszą wizytę rozpoczniemy od obszernego wywiadu oraz funkcjonalnego badania Twojego układu ruchu. Na tej podstawie dobierzemy odpowiednią terapię oraz zaplanujemy trening eliminujący słabe punkty w Twoim ciele.

Praca naszych specjalistów opiera się głównie na terapii manualnej w gabinecie, masażu leczniczego, masażu tkanek głębokich, igłoterapii oraz pinoterapii. Uzupełniającą częścią wizyty jest również kinezyterapia, czyli leczenie ruchem na sali rehabilitacyjnej. Wykorzystując położenie naszego gabinetu w budynku Pływalni Miejskiej Winogrady terapia może przenieść się do basenu (aquaterapia). Dodatkowo odbywają się u nas zajęcia grupowe, takie jak: pilates, zdrowy kręgosłup, joga.

Kobiety w ciąży oraz po porodzie również znajdą u nas pomoc, ponieważ uroginekologia nie jest nam obca.

Nie wykonujemy zabiegów z fizykoterapii.

PhysioCenter znajduje się w budynku Pływalni Miejskiej Winogrady. Bezpośrednie wejście znajduje się z boku budynku od strony parkingu ze szlabanem. Jest to parking płatny, natomiast kilka metrów dalej jest również parking bezpłatny.
Dojazd komunikacją miejską jest możliwy za pośrednictwem linii tramwajowych: 7,12,14,15,16, a także linii autobusowych: 170, 171, 174, 178, 183, 191, 322

tel. +48 516 72 16 16
więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
fizjoterapia

Fizjoterapia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

PhysioCenter
Osiedle Zwycięstwa 124, Stare Miasto, 61-653 Poznań
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (167)

167 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    P

    Już po kilku spotkaniach widzę realną poprawę. Dolegliwości się zmniejszyły, a ja wiem, jak pracować z ciałem w domu.

     • mgr Monika Cherek fizjoterapia dna miednicy  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję za opinię


    K

    Jestem bardzo zadowolona. Doświadczyłam profesjonalnego i zaangażowanego podejścia do problemu, który wcześniej był bagatelizowany przez innych fizjoterapeutów.

     • mgr Mikołaj Jezierski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    M

    Bardzo polecam Monikę Przyszłam z bólem, który długo mi dokuczał i w końcu ktoś mi realnie pomógł. Już na wizycie poczułam ulgę. Wszystko zostało mi wytłumaczone prostym językiem, bez stresu i pośpiechu.

     • mgr Monika Cherek konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję


    M

    Polecam naprawdę warto właściwa osoba na właściwym miejscu

     • mgr Monika Cherek Inny  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję bardzo


    M

    Szczegółowe wyjaśnienia,empatia i pełen profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.

     • mgr Monika Cherek Inny  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję


    K

    Bardzo polecam wizytę u Pana Mikołaja. Kompleksowe i rzetelne podejście do problemu pacjenta w luźnej i miłej atmosferze.

     • mgr Mikołaj Jezierski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)  • 

    A

    Super, pozbyłem sie bólu który miałem przez dłuższy czas

     • mgr Mikołaj Jezierski Fizjoterapia z wykorzystaniem technik osteopatycznych  • 

    M

    Profesjonalne podejscie bardzo miła obsluga fachowa pomoc

     • mgr Monika Cherek konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję za opinię


    K

    Pełen profesjonalizm i bardzo empatyczne podejście.
    Wizyta przebiegła komfortowo Pani Monika wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania i daje poczucie bezpieczeństwa. Badanie oraz terapia przeprowadzone z dużą uważnością i szacunkiem do pacjenta. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie indywidualne podejście. Zdecydowanie polecam – to miejsce, w którym naprawdę można poczuć się zaopiekowanym.

     • mgr Monika Cherek konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Monika Cherek

    Dziękuję za opinię


    A

    Skuteczny zabieg. Cenne wyjaśnienie celowości poszczególnych ćwiczeń

     • mgr Mikołaj Jezierski rehabilitacja kręgosłupa  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania