Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMED

Katowicka 22, Centrum

41-940, Mikołów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Łukojć

  Urolog, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacja urologiczna

   Wszystko odbyło się w odpowiedni sposób. Dobre podejście do pacjenta i fachowa praca lekarza. Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo dokładny i wnikliwy lekarz. Tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia dalsze leczenie. Wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam Pana Doktora

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Katarzyna Student

  Neurolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Tychy ul. Damrota 47A

   Pani Katarzyna Student lekarz na najwyższym poziome.Ogromna wiedza i profesjinalne badanie z czym nie spotkalam sie u innych neurologów a przeszlam i wielu.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Tychy ul. Damrota 47AUsługa: konsultacja neurologiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowe i profesjonalne zajęcie się moim problemem. Skierowanie na badania co pomoże w postawieniu dobrej diagnozy i dobraniu odpowiednich leków. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę kontynuowała leczenie u Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kierat-Pająk

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • B

   Ja akurat leczę się w ZWPS w Katowicach.Leczę tarczycę u Pani dr ok. 10 lat. Zawsze służy pomocą, solidna, konkretna.Odpowie na każde pytanie i nie pozostaje obojętna na problemy pacjenta.Polecam.


 • Blandyna Karwot

  Kardiolog Dziecięcy, Pediatra, Kardiolog, dr n. med.

  • M

   Byliśmy z naszym zbuntowanym dwulatkiem u Pani doktor prywatnie w Mikołowie i z czystym sumieniem polecam!!!
   Co prawda czekalismy strasznie długo mimo umówionej godziny ale podejście Pani doktor wszystko nam wynagrodziło...
   Mieliśmy juz do czynienia z wieloma lekarzami dla dzieci i życzę sobie i innym aby trafiać do takich jak ona..
   REWELACJA


 • Anna Drzewiecka

  Internista, Kardiolog, lek.

  • B

   Wspaniała z wielkim Sercem i fachowością, Pani Doktor.Pragniemy serdecznie podziękować
   za szybką interwencję leczenia serca mojej żony Małgorzaty .Serduszko dzięki Pani Doktor
   wróciło do prawidłowego rytmu niech Pan Bóg Błogosławi w życiu i tak odpowiedzialnej pracy
   leczenia chorych Serc.Pozdrawiamy serdecznie Małgorzata z mężem.

  • M

   Dobry lekarz, komunikatywny, dobry specjalista, współpracujący z pacjentem ,umiejętnie przekazujący wiedze o stanie zdrowia pacjenta, Polecam po wizycie u p.dr "jestem zdrowszy"
   Pozdrawiam i polecam Mietek Z. z Czeladzi


 • Andrzej Pyrlik

  Kardiolog, lek.

  • Szczęśliwy los zetknął mnie z Panem Andrzejem dzięki niemu prawdop[odobnie unikąłem wielu kłopotów.Młody , dociekliwy,życzliwy i nie straszy... w dzisiejszych czasach lekarz jakby z innej planety.Polecam !!!


 • Anna Danielczyk

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Nie polecam tego lekarza zawsze stawia błędną diagnoze bynajmniej w moim przypadku. I wiecznie tylko przepisuje pospolite leki które idzie kupić bez recepty bądz syropki. Następująca sytuacja przychodze z podejrzeniem szkarlatyny gdyż córka była chora i mnie zaraziła ona mi powiedziała że wysypka to uczulenie na proszek ja jej mówię że od lat stosuje jeden i ten sam proszek i nigdy nie miałem problemu z wysypką, lekarz wystawił mnie do wiatru na wieczór wylądowałem w nocnej opiece z gorączką prawie 40'C i tam stwierdzili szkarlatyne. Druga sytuacja przychodze z ostrym zapaleniem górnych drug oddechowych a szanowna pani lekarz to napewno nie zapalenie zwykłe przeziębienie albo dosłownie mi to w oczy powiedziała że oszukuje ją żeby L4 wyciągnąć, przypisuje syropek i coś na gorączkę, na drugi dzień ide do mojego lekarza rodzinnego i stwierdza ostre zapalenie górnych drug oddechowych. Nieprzyjemna, nieufna itp nie wysłucha pacjenta do końca.


 • Dariusz Żogała

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • D

   Niestety nie mogę odnieść się do kompetencji tego lekarza, ponieważ zrezygnowałam z wizyty po 10 minutowej rozmowie. Weszłam do gabinetu kulturalnie, zgodnie z wyznaczonym terminem. Od drzwi uderzył mnie chłód i szorstkość doktora. Mam wrażenie, że pan nie przyjmował człowieka, tylko numer pesel. Biurokracja i niezamierzona pomyłka recepcjonistki stała się treścią tego "spotkania". I wszystko byłoby naprawdę do przyjęcia gdyby nie forma. Lekarz okazał się bowiem człowiekiem nieprzyjemny na tyle, że nie wyobrażam sobie, abym mu mogła zaufać i powierzyć swoje zdrowie. Owszem, istotne są umiejętności, trafność stawiania diagnozy, skuteczność leczenia, ale aspekt psychologiczny w tym zawodzie też ma olbrzymie znaczenie. Ważny jest sposób komunikacji i szacunek dla pacjenta. Tak arogancka postawa i traktowanie pacjenta jak - nie przymierzając - insekta, nie przystoi zwłaszcza komuś, kto wykonuje zawód zaufania społecznego. Myślę, że lekarz powinien sobie uświadomić, że nie jest bogiem, że my pacjenci nie musimy akceptować takiego zachowania, bo całe szczęście mamy swoje prawa.

  • A

   Lekarz ,,przyjmujący za karę,, bez powołania i ludzkiego podejścia do pacjenta!!!Stanowczo wszystkim odradzam!!!! Chcecie być zdrowi nie leczcie się u niego!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Komarow

  Laryngolog, lek.

  • I

   Trafiłam do tego lekarza po 2 miesiącach oczekiwania na wizytę refundowaną przez NFZ z powodu podejrzenia o refluks,. Przez zupełny przypadek na kilka dni przed terminem wizyty wywiązało się u mnie przykre, bolesne zapalenie zatok, które zdążyło już spowodować wyraźną chrypę. Specjalista laryngolog poświęcił mi jakieś 3 minuty. Szybko zajrzał do nosa, zerknął do gardła. Zapytał jak sobie radzę z zatokami i chyba uznał, że ibuprom, który brałam, to najlepszy lek na ten problem, bo nie dostałam żadnej recepty, ani najmniejszego zalecenia jak mam postępować. Na moje pytanie o refluks, odpowiedział, że będziemy robić badania, ale nie poinformował jakie i kiedy. Z gabinetu wyszłam ze skierowaniem na prześwietlenie zatok, które w 20 minut zrobiłam na miejscu, ale na następną wizytę mam wrócić za tydzień. A przez ten tydzień co? Mam połykać 6 ibupromów dziennie, żeby nie bolało? Pracuję głosem i mam chrypieć do następnej środy, czy poradzić się farmaceuty i kupić coś sobie na własną rękę? A jeśli tak, to po co mi była wizyta u takiego SPECJALISTY? Nie ocenię wiedzy medycznej tego lekarza, ale jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi, podejście i rozmowę z pacjentem, to zasługuje on na najniższe noty. Nie udam się do niego na następną wizytę i nie polecam go innym cierpiącym pacjentom. Lekarz pierwszego kontaktu pomógł mi o wiele bardziej skutecznie.


 • Sabina Hajduk-Kubacka

  Internista, Reumatolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMEDUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Jednym słowem lekarz z powołania co mało zdarza się w dzisiejszych czasach.Ma wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiała. Polecam

  • K

   Jak najbardziej polecam Dr. Hajduk przede wszystkim za podejście do pacjenta, tak jak wspominała przedmówczyni- za szczegółowe wyjaśnienie procedury leczenia oraz ogólnej wstępnej diagnozy. Pani doktor nie traktuje pacjentów przedmiotowo, dlatego też średnia długość wizyty pacjenta w gabinecie wynosi 15-20 min. i to wszystko na NFZ. Lekarz z powołania- oby więcej takich!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu