Informacje o placówce

Gabinety

ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne

Opaczewska 43 lok.125

02-201 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Nosarzewski

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, Neurochirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: PRIMA Zespół Przychodni SpecjalistycznychUsługa: Inny

   Na wizycie u doktora byłam w Przychodni Prima. Wizyta trwała ok 15 minut. Są niestety opóźnienia. Najlepiej mieć listę pytań do doktora, wtedy najwięcej można się dowiedzieć. Lekarza oceniam jako rzeczowego i konkretnego, nie owija w bawełnę. Zostałam przez niego zoperowana w maju b.r. Nie namawiał mnie absolutnie do operacji, ale wiedziałam, że to jedyna droga do lepszego życia. Operację przeszłam pomyślnie. Z doktorem można się bez problemu skontaktować smsowo jeśli powstaną jakieś pytania. Jest to specjalista w swojej dziedzinie, podejmujący się również operacji "po kimś". Ze swojej strony mogę go polecić z czystym sumieniem.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GammaUsługa: Inny

   Trafna diagnoza, dobry rzeczowy kontakt i udana operacja kręgosłupa lędźwiowego. Jak najbardziej polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Jacek Bogucki

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Bardzo rzeczowe i zrozumiałe objaśnienie mojej choroby. Tacy powinni być lekarze w naszym kraju. Zrobione badanie i wiadomo o co chodzi. Wielki szacun dla Pana doktora.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dnia 07.10.2020 r. miałam operację w Szpitalu Bielańskim gdzie trafiłam na najlepszego fachowca jakiego tylko mogłam sobie wymarzyć. Dr n. med. Jacek Bogucki znakomity, uprzejmy i zawsze zaangażowany uratował mnie gdzie dosłownie zwijałam się z bólu z powodu problemów z kręgosłupem. Operację przeprowadził na najwyższym poziomie a do tego w dobie korona wirusa i wielu problemów w służbie zdrowia specjalnie dla mnie przyjechał po godzinach by wieczorem zoperować i postawić mnie na nogi. Panie Doktorze nie zapomnę tego i będę wdzięczna do końca życia! Z całego serca polecam Pana Doktora Jacka Boguckiego dla mnie mistrza! Widać że kocha Pan tą pracę mimo że jest ona niesamowicie trudna i skomplikowana . Śmiało można powiedzieć w 100% profesjonalista ! Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił! Dominika :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jarosław Czubak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dla mnie to ten który dał mi nowe życie bez bólu, który zasiał ziarno nadziei a potem sprawił że zakiełkowało..dla mnie jest cudotwórca i niesamowitym człowiekiem, optymista który mówi prawdę , niestety nie zawsze chcemy ją usłyszec..
   Profesora poznałam 12 lat temu, gdy miałam 30 lat,trafiłam do niego z ogromnym bólem biodra będąc po trzech operacjach na oba biodra przebytych w czasach dzieciństwa właśnie w Otwocku..
   on wiedział że ja byłam królikiem doświadczalnym, to na mnie sie wtedy uczono...widząc go pierwszy raz utykałam , dziennie brałam 7 ketonali by wytrzymać ból. okazało się ze głowa kości udowej wyszła z panewki...nawet on nie wiedział jakim cudem chodzę ja nie chciałam tego oglądać...
   Zrobił mi w stawie kapoplastykę i nigdy nie zapomne tej jego radości że się udało :-), chociaż było bardzo ciężko. 12 lat biegałam , jeżdziałam na nartach , żyłam jak każdy, dzięki niemu mogłam. Na moje pytanie co z drugim- usłyszałam - jak się posznujesz za 10 lat je zrobimy..
   .3 miesiace temu widzieliśmy się znów na sali operacyjnej. Po 12 lartach.. A mój cudowny człowiek znów zrobił piękną robotę. Tym razem w drugim bioderku mam endoptotezoplastykę i przechodzę proces rehabilitacji.
   Dla mnie ten człowiek żyje tylko po to by leczyć..na moje pytanie o czym pan marzy , odpowiedział - żeby był taki drugi jak ja byśmy mogli pomoc większej ilości dzieciaczków, żeby nie cierpiały jak Ty, żeby nie trafiały do mnie za póżno, bo wtedy mogę zrobić że nie będzie bolało ale już nigdy nie będzie dobrze..

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Miałem okazję wczoraj być na konsultacji u Profesora Czubaka. Miło, szybko, konkretnie, punktualnie, z uśmiechem, obrzymia wiedza. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (137) o tym lekarzu


 • Michał Bartoszewicz

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Byłem dziś na wizycie - Pan Doktor został mi polecony. Bardzo profesjonalny lekarz, rentgen w oczach, spokojny, rzeczowy, przejęty - rzadkość wśród ortopedów (moim zdaniem).

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo miły lekarz, który po badaniu USG szybko postawił diagnozę i zaproponował leczenie dostosowane do prowadzonego trybu życia sportowca

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Bartosz Wasilczyk

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicumUsługa: iniekcje dostawowe

   Od 5 miesięcy uskarżałem się na ból w odc. Lędźwiowym, który promieniował mi w lewej nodze, od pośladka aż po stopę, gdzie przed ponad czteroma laty, stwierdzono kręgozmyk I stopnia na wysokości L5/S1 wraz z rozszczepem kręgosłupa
   ( Spina bifida ) brzmi dość fatalnie...
   Ale jako młoda osoba, bardzo aktywna fizycznie ( Siłownia )
   do momentu wystąpienia objawów, nie odczuwałem danego urazu/kontuzji,
   więc...
   Pierwszą myślą która się pojawiła, to nadciągnięcie bądź przemęczenie objętością i intensywnością treningową, a więc, na przestrzeni tych 5 miesięcy, zacząłem stosować leki przeciwzapalne ( Okresowo).
   Zastosowałem deloud ( Przerwa w treningach)
   Następująco priorytet został ustalony na lżejsze treningi ukierunkowane na poprawę siły, wytrzymałości oraz elastyczności mięśni dookoła miejsca bólu.
   Wraz z wizytami u fizjoterapeuty
   Lecz to też w dalszym ciągu, nie potrafiło mnie w pełni zregenerować.

   I tu z pomocą przychodzi Pan Bartosz Wasilczyk, ( został mi polecony przez osobę również trenująco siłowo) który po obejrzeniu historii rezonansów magnetycznych, wraz z aktualnym obrazem rezonansu oraz wywiadem który przeprowadziliśmy w gabinecie wstawią diagnozę.
   Przekazuję ją w najprostszym języku , tłumacząc momentami trudną terminologie danych schorzeń, utrzymując miła i przyjazną atmosferę oferuję sposoby wyjścia z mojej aktualnej sytuacji.
   W moim przypadku, zaczęło się od zastrzyków tydzień po tygodniu, w odc. lędźwiowym po stronie lewej, ze staku kilku substancji poleconych przez Pana Bartosza
   Zastrzyki przynosiły chwilową ulgę, lecz w dalszym ciągu nie potrafiły mi pomóc, o tym stanie rzeczy pozwoliłem sobie poinformować Pana Bartosza na jednym z jego portalów społecznościowych, gdzie wspólnie ustaliliśmy, ze wyjściem z tej sytuacji może być ostrzyknięcie osoczem o którym wspominał Pan Bartosz, przy pierwszej wizycie.
   Zdecydowałem się na ten zastrzyk 3 tygodnie po otrzymaniu 2 zastrzyku ze staku, już po 3/4 dniach ból zniknął, a ja mogę wrócić do pełni sprawności.

   Serdecznie polecam Pana Bartosza Wasilczyka, ponieważ chętnie dzieli się swoją wiedzą, jest osoba bardzo miłą, tworzącą przyjazny klimat w gabinecie, zaangażowaną w swoją prace oraz szukającą wyjścia z trudnej sytuacji, każdego ze swoich pacjentów :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicumUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny lekarz z ogromną wiedzą , bardzo mi pomógł, wszystko wyjaśnił i uważnie słuchał.
   Bardzo, bardzo polecam Pana Doktora:-)

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Piotr Syrówka

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo sympatyczny Pan doktor, wszystko objaśnił i wytłumaczył. Żadnych komplikacji po zabiegu. Polecam!

  • K
   Lokalizacja: ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Super podejście do pacjenta. Rzeczowo i konkretnie. Super lekarz. Szkoda ze trafiłam do Pana doktora tak późno.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Przemysław Kunert

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjo InstytutUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Pan Profesor szybko zdiagnozował problem, z którym borykałam się bardzo długo (myślałam, że to dyskopatia, a problemem okazały się stawy kręgosłupa). Podczas wizyty dokładnie sprawdził MRI i wykonał badanie. Wszystko zostało bardzo dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Ponadto wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Naprawdę mogę polecić Pana Profesora z całego serca.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjo InstytutUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Podbudowana wizytą dziękuję za szczegółową informację o moim schorzeniu oponiak mózgu. Z poważaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (357) o tym lekarzu


 • Ewa Kaszuba-Wojtachnio

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: LekMedicUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo merytoryczna i pomocna wizyta. Dogłębnie przeprowadzony wywiad i trafna diagnoza. Szczerze polecam!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Royal ClinicUsługa: Inny

   Super lekarz, wszystko dokładnie zostało wyjaśnione, wszelkie obawy zniknęły, polecam z całego serca wizytę u Pani doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (146) o tym lekarzu


  • M

   Wspaniały chirurg a przede wszystkim człowiek. Jest lekarzem nie tylko ciała, ale i duszy. Wie, ze człowiek chory potrzebuje wsparcia i dobrego słowa nie tylko od bliskich, ale przede wszystkim od lekarza. Dziękuję, że przy mojej chorobie znalazłam się pod opieka tak wspaniałego chirurga i człowieka zarazem. Marianna Z.

  • B

   Świetny Specjalista i cudowny, przemiły Człowiek! Obcując z Nim można choć na chwilę zapomnieć o chorobie, a jego poczucie humoru jest rozbrajające, Nigdy nie spotkałam tak cudownego Lekarza. Szacunek i ukłony dla Pana Doktora, aby wszyscy lekarze byli tacy jak On!


 • Grzegorz Chabik

  Neurolog,

  • Ś

   Profesjonalny, merytoryczny i przemiły. Świetne podejście przy tak delikatnych i stresujących sprawach jak problemy z głową. Z tego co czytałam jest również psychologiem, co na pewno pomaga. Poza tym poprostu fajny człowiek. Polecam!

  • J

   Świetny doświadczony diagnosta. Podczas badań wykazuje dużo empatii i zrozumienia. Zawsze dostępny i gotowy do pomocy. Szczerze polecam dr. Chabika

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania