O nas

Od początku istnienia Przychodni Bodyclinic naszym celem było tworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, którzy mogą uzyskać pomoc najlepszych lekarzy specjalistów wspieranych przez profesjonalny personel pomocniczy oraz dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów.

Założycielami Przychodni są lekarze z bardzo bogatym doświadczeniem klinicznym, którzy przez pierwsze 8 lat istnienia Bodyclinic działali razem w samym centrum Warszawy przy ul. Oboźnej. Mieściła się tam niewielka przychodnia lekarska stworzona przez ojca polskiej chirurgii bariatrycznej - prof. dr hab. med. Krzysztofa Paśnika. Wokół Profesora zbudowany został zespół ekspertów, którzy wspólnie od wielu lat pomógł tysiącom chorych na otyłość olbrzymią.

Od początku w przychodni swoje miejsce znalazła również renomowana Poradnia Medycyny Podróży Medellan oferująca najwyższej klasy, eksperckie porady oraz pełną ofertę szczepień dla osób wyjeżdżających w rejony egzotyczne. Tutaj również działa od 2013 roku Poradnia Hepatolodzy zatrudniająca zespół światowej klasy specjalistów zajmujących się chorobami wątroby.

Z biegiem czasu Przychodnia rozrastała się, a w 2019 roku podjęliśmy decyzję o otwarciu Wielospecjalistycznej Przychodni w nowowybudowanym budynku w Porcie Praskim na Starej Pradze. Lokal znajdujący się przy urokliwej uliczce Józefa Sierakowskiego biegnącej od Katedry Praskiej, przecinającej ulicę Okrzei aż do Portu Praskiego stał się siedzibą nowej Przychodni Bodyclinic. Prace projektowe i wykończeniowe trwały 1,5 roku i w lutym 2021 przyjęliśmy pierwszych pacjentów w nowym miejscu.

Zmiana lokalizacji była doskonałym momentem do podjęcia decyzji o znacznym poszerzeniu zakresu działalności. Oprócz gabinetów konsultacyjnych stworzone zostały: przestronna pracownia endoskopii wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy Olympus do przeprowadzania gastroskopii i kolonoskopii również w znieczuleniu ogólnym, pracownia USG z najnowocześniejszym sprzętem do badań umożliwiających wczesną i precyzyjną diagnostykę. W Przychodni znajduje się również punkt pobrań obsługiwany przez certyfikowane laboratorium i unikalny w Polsce sprzęt do wykonywania badań elastograficznych wątroby FibroScan. Ważnym obszarem działalności Przychodni są również badania kliniczne prowadzone w wielu dziedzinach - m.in gastroenterologii i hepatologii.

W nowej Przychodni BodyClinic starannie i cierpliwie budujemy zespół zgodny z naszą wizją rozwoju przychodni. Do współpracy zapraszamy specjalistów, którzy leczą w oparciu o najnowsze światowe standardy i dla których dobro Pacjenta jest celem nadrzędnym. Liczymy, że stworzymy miejsce, w którym będziecie Państwo czuć się dobrze i do którego będziecie chcieli bez lęku wracać.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • Endoskop
 • FibroScan
 • Elektrokardiograf
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (611)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir From Konsultacja pulmonologiczna

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w leczenie pacjenta. Doktor bardzo konkretny, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Polecam

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Łukasz Konecki konsultacja gastrologiczna

  Wizyta przebiegła profesjonalnie. Pan dr zapoznał się z badaniami, zaordynował leczenie i inne badania do dalszej oceny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Emil Aleksander Jędrzejewski Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz z powołania! Konkretny i profesjonalny! Dziękuję


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Brezdeń konsultacja gastrologiczna

  Polecam lekarza, wszystko wyjaśnione jasno i dokładnie.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Król konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

  Bardzo dobry kardiolog. Świetny specjalista podchodzący holistycznie do pacjenta. Wizyta przebiegła w miłej przyjaznej atmosferze. Pan Doktor pełen zaangażowania i empatii wobec pacjenta. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeszcze raz dziękujemy Panie Doktorze.


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Brezdeń konsultacja gastrologiczna

  Wizyta u Pana Doktora przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor zaangażowany, wytłumaczył mi wszystko o co zapytałam, wdrożył leczenie , które mam nadzieję pomoże w leczeniu bakterii helicobacter i zapalenia żołądka. Poradził jak dalej postępować by zachować zdrowie,by w przyszłości cieszyć się każdym dniem. Bo jak się ma zdrowie ma się wszystko.
  Polecam Pana Doktora z całego serca.


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Królikowski konsultacja gastrologiczna

  Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo przyjemny, empatyczny. Cierpliwie wszystko wyjaśnił, informacje podano w sposób zrozumiały. Serdecznie polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Napora-Grabowska konsultacja alergologiczna

  Bardzo polecam. Pani doktor skrupulatnie podchodzi do problemu, szczegółowo objaśnia leczenie, jest wnikliwa i skupiona na pacjencie. Od lat korzystam z wiedzy Pani Doktor i nie zawiodłam się. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, punktualnie.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Barbara Borkowska konsultacja dermatologiczna

  Profesjonalnie i szybko wykonany zabieg. Przedstawienie dalszego proponowanego przebiegu leczenia.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Sławomir From Konsultacja pulmonologiczna

  Wizyta OK.
  Bardzo dobrze. Pacjent usatysfakcjonowany.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje BodyClinic, Warszawa?
  BodyClinic, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, bariatria, chirurgia, chirurgia plastyczna, dermatologia, dietetyka, endokrynologia, fizjoterapia, gastrologia, hepatologia, medycyna chorób zakaźnych, medycyna rodzinna, neurochirurgia, ortopedia, radiologia, reumatologia, ultrasonografia.
 • Oferta BodyClinic obejmuje 65 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: pomiary ciała, warsztaty dietetyczne, dietoterapia, poradnictwo dietetyczne, badania biochemiczne, poradnictwo żywieniowe, jadłospis 7-dniowy, konsultacja online, analiza stanu odżywienia, Analiza składu ciała.
 • Tak, BodyClinic oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • BodyClinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • BodyClinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 611 osób dodało swoją opinię o placówce BodyClinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki BodyClinic to Sierakowskiego 4 lok.U3 Warszawa.
Powiązane wyszukiwania