O nas

Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta podczas kursów i stażów w renomowanych zagranicznych ośrodkach medycznych pozwoliła im na zrealizowanie marzenia o stworzeniu placówki, w której wykwalifikowana kadra specjalistów (lekarzy, fizjoterapeutów i podologów) podejmuje się terapii nawet najbardziej skomplikowanych dysfunkcji stopy u dzieci i dorosłych. Aby móc leczyć Pacjentów prawidłowo, zgodnie z najnowszą wiedzą oraz móc osiągać tak dobre wyniki, jak w renomowanych klinikach europejskich, trzeba poświęcić jej większość życia. Zatem wychodząc naprzeciw potrzeb naszych Pacjentów rok rocznie poszerzaliśmy naszą ofertę i zasięg działania: - w 2009 roku powstał Zakład Rehabilitacji Stopy i Stawu Skokowego, - w 2012 roku otwarta została filia Poradni w Katowicach, - w 2013 roku działalność rozpoczęła Pracownia Indywidualnych Wkładek Ortopedycznych oraz powstał gabinet podologiczny (Warszawa ul. Kondratowicza 45), - w 2014 roku duże zainteresowanie Pacjentów zainicjowało otwarcie drugiej placówki w Warszawie na ul. Migdałowej 10 lok. 4 (dzielnica Ursynów), - w 2015 roku powstała kolejna placówka – tym razem na północy Polski – w Gdańsku, przy ul. Malczewskiego 51. Ponadto nasza Poradnia Chorób Stopy, jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy – specjalistów ortopedii z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Centrum Szkoleniowego nasi specjaliści przeprowadzają pokazowe operacje, prowadzą wykłady i prelekcje z zakresu chorób i urazów stopy i stawu skokowego.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Platforma pedobarograficzna belgijskiej firmy RS Scan, służąca do przeprowadzania komputerowego badania nacisków stopy na podłoże
 • Podoskop
 • Mobilny aparat rentgenowski (tzw. ramieniem C), pozwalający na śródoperacyjne wykonywanie zdjęć rentgenowskich
 • Zestaw artroskopowy wykorzystywany do diagnostyki i leczenia uszkodzeń śródstawowych oraz do bardzo dokładnego nastawiania złamań
 • Mikrowiertarki, których niewielkie wymiary oraz mały ciężar pozwalają na dużą precyzję ruchów podczas operacji
 • Zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi do leczenia m.in.: deformacji stóp, stawu skokowego, złamań oraz zmian pourazowych
 • Zestaw do chirurgii małoinwazyjnej
 • Sprzęt rehabilitacyjny
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (370)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Wójcik konsultacja fizjoterapeutyczna

  Spotykając się z Panią Alicją od 4-5 miesięcy dochodzę do wniosku, że jej pracodawcy będą mieli z nią poważny problem. Albo zrobią wszystko, aby ją zatrzymać, albo będą musieli zobaczyć ją kiedyś jako swoja konkurencję na rynku wysokopłatnych usług medycznych. Dlaczego?
  A dlatego, że cechuje ją pracowitość, zaraźliwy optymizm i uśmiech za każdym razem jak widzi pacjenta (nawet o 21:00), dbałość o najdrobniejsze szczegóły i co bardzo ważne, doświadczenia jakie kreuje swoim pacjentom. Opisałbym je tak. Pracując z Panią Alicją mam wrażenie, że:
  - nigdy nic nie ściemnia, zawsze mówi jak jest (mam pewność mojego aktualnego stanu)
  - wyjdę z tego w co los mnie (i ja sam siebie) wpakował
  - jestem w stanie coś osiągnąć ćwicząc samodzielnie (trubomotywacja)
  - jak pani Alicja mówi, że mogę pojechać w góry z plecakiem, to na prawdę mogę (totalne zufanie)
  - pamięta wszystko co mnie dotyczy (mimo, że ma 200 pacjentów)
  - nigdy nie trafię na stół operacyjny (a bałem się że tak będzie)
  I wiecie Co? Dawno wyszedłem z psychicznego dołka. Po 4-5 miesiącach mam 80% ubytek objawów neurologicznych z dolnej części kręgosłupa i 6 kg mniej ważę. Przechodzę do pracy w pozycji stojącej z ciężarami. Czuję się jakby mi 5 lat ubyło w kalendarzu. Szok!
  Pani Alicjo, dzięki!

  mgr Alicja Wójcik

  Bardzo dziękuję za tak szczerą i rozbudowaną opinię :)
  Działamy dalej Panie Tomaszu. Współpraca z Panem to czysta przyjemność.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka usztywnienie stawu

  Trafiłam do Pana Krzysztofa z urazem stawku skokowego. Wybór lekarza okazał się być strzałem w dziesiątkę – od razu rozpoznał zwichnięcie i dobrał odpowiednią formę leczenia. Aktualnie wracam już do zdrowia i kończę rehabilitację i czuję.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor to przede wszystkim człowiek, który chce pomóc drugiemu człowiekowi. Bardzo dobrze wyjaśnił mi moje wątpliwości i doradzil dalszy plan leczenia. Polecam z całego serca. To bardzo miły i kulturalny człowiek.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski chirurgia ortopedyczna

  Miałam tutaj przeprowadzaną operację na haluksa. Stopa już się zagoiła i efekt jest bardzo pozytywny. Teraz czekam na operację drugiej stopy, ale tym razem już bez takiego strachu, jak było w przypadku pierwszego zabiegu;)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka chirurgia ortopedyczna

  Przechodziłam pod okiem Pana Krzysztofa dwie operacje na haluksy w obu stopach. Jestem miło zaskoczona podejściem w stosunku do pacjenta, gdzie przed operacją, otrzymałam wszystkie informacje i objaśnienia na temat tego, jak będzie przebiegała operacja i ile będzie trawo gojenie stóp.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania