Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta po... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Chorób Stopy

Piotra Wysockiego 10

03-371 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Chorób Stopy

Migdałowa 10/4

02-796 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Chorób Stopy

Jacka Malczewskiego 51

80-107 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Chorób Stopy

Żelazna 1

40-851 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta podczas kursów i stażów w renomowanych zagranicznych ośrodkach medycznych pozwoliła im na zrealizowanie marzenia o stworzeniu placówki, w której wykwalifikowana kadra specjalistów (lekarzy, fizjoterapeutów i podologów) podejmuje się terapii nawet najbardziej skomplikowanych dysfunkcji stopy u dzieci i dorosłych.
Aby móc leczyć Pacjentów prawidłowo, zgodnie z najnowszą wiedzą oraz móc osiągać tak dobre wyniki, jak w renomowanych klinikach europejskich, trzeba poświęcić jej większość życia. Zatem wychodząc naprzeciw potrzeb naszych Pacjentów rok rocznie poszerzaliśmy naszą ofertę i zasięg działania:
- w 2009 roku powstał Zakład Rehabilitacji Stopy i Stawu Skokowego,
- w 2012 roku otwarta została filia Poradni w Katowicach,
- w 2013 roku działalność rozpoczęła Pracownia Indywidualnych Wkładek Ortopedycznych oraz powstał gabinet podologiczny (Warszawa ul. Kondratowicza 45),
- w 2014 roku duże zainteresowanie Pacjentów zainicjowało otwarcie drugiej placówki w Warszawie na ul. Migdałowej 10 lok. 4 (dzielnica Ursynów),
- w 2015 roku powstała kolejna placówka – tym razem na północy Polski – w Gdańsku, przy ul. Malczewskiego 51.
Ponadto nasza Poradnia Chorób Stopy, jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy – specjalistów ortopedii z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Centrum Szkoleniowego nasi specjaliści przeprowadzają pokazowe operacje, prowadzą wykłady i prelekcje z zakresu chorób i urazów stopy i stawu skokowego.

Nasz sprzęt

 • Platforma pedobarograficzna belgijskiej firmy RS Scan, służąca do przeprowadzania komputerowego badania nacisków stopy na podłoże
 • Podoskop
 • Mobilny aparat rentgenowski (tzw. ramieniem C), pozwalający na śródoperacyjne wykonywanie zdjęć rentgenowskich
 • Zestaw artroskopowy wykorzystywany do diagnostyki i leczenia uszkodzeń śródstawowych oraz do bardzo dokładnego nastawiania złamań
 • Mikrowiertarki, których niewielkie wymiary oraz mały ciężar pozwalają na dużą precyzję ruchów podczas operacji
 • Zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi do leczenia m.in.: deformacji stóp, stawu skokowego, złamań oraz zmian pourazowych
 • Zestaw do chirurgii małoinwazyjnej
 • Sprzęt rehabilitacyjny
więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
187 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Pisarski konsultacja ortopedyczna

  Polecam z czystym sumieniem. W razie problemu skorzystam ponownie z wizyty u P. Doktora. Dziękuję za skuteczność. Po kilku dniach wymazanych życiorysu, mogę wreszcie dzisiaj w pełni się poruszać. Dziękuję jeszcze raz

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka konsultacja ortopedyczna

  Brak słów by opisać jakim człowiekiem oraz lekarzem jest Pan Krzysztof. Swoją postawą, wiedzą oraz skromnością pokazał jak powinna wyglądać wizyta oraz podejście do pacjenta. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz o wielkim sercu. Pomimo że byłam z mamą w gabinecie sam podchodzil i pomagał jej w przygotowaniu do badania. Rzeczowo wyjaśnił wszystko a swoim spokojem i oponaniwaniem uspokoił oraz dał nadzieję mamie na powrót do zdrowia. Wzór wizyty lekarskiej. Polecam wszystkim.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski konsultacja ortopedyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Kołodziejskiego. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, a przy tym bardzo sympatyczny. Mogłam zapytać o wiele rzeczy związanych z moim problemem, a lekarz na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedział i wytłumaczył. Przedstawił również swoją propozycję leczenia i uzasadnił ją. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie terapii :)).

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewelina Sztękiel konsultacja fizjoterapeutyczna

  Z całego serca polecam Panią Ewelinę jako prawdziwą specjalistkę w swojej dziedzinie. Do Pani Eweliny trafiłam po operacji halluksów. Zaproponowane ćwiczenia nie tylko okazały się bardzo skuteczne, ale były też różnorodne. Dodatkowo zawsze dowiadywałam się, jak mam wykonywać je sama w domu. Pani Ewelina do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a oprócz szerokiej wiedzy w swojej dziedzinie, ma głowę pełną pomysłów. Pani Ewelina jest rzetelna, punktualna i zawsze wita wszystkim pacjentów z szerokim uśmiechem na twarzy, który można dostrzec nawet pod maseczką. :)

  mgr Ewelina Sztękiel

  Pani Patrycjo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie :)))

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski konsultacja ortopedyczna

  Rewelacja, tak oceniam wizytę i zaangażowanie Doktora. Wyjaśnił przyczynę dolegliwości, poinformował jakie leczenie będzie na chwilę obecną najbardziej skuteczne i czego mogę się spodziewać za kilka lat. Bardzo delikatny podczas badania, miły, uśmiechnięty i słuchający. Byłam na prawdę mile zaskoczona. Zdecydowanie polecam wizytę u dra Kołodziejskiego.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Baran Inny

  Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Miałam sporo szczęścia, że trafiłam na tak zaangażowanego fizjoterapeutę. Oprócz tego, że Mateusz jest mega skuteczny, profesjonalny i kompetentny to ma genialne podejście do trudnych pacjentów takich jak ja. Cierpliwy, motywuje. Od początku miałam do Niego pełne zaufanie. Bardzo szybko szybko wróciłam do normalnego funkcjonowania. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecę tego fizjoterapeutę. Dodatkowo sympatyczny i kulturalny. Panie Mateuszu- dziękuje!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Szulc Inny

  Do Olgi trafiłem po zerwaniu więzadła krzyżowego. Od początku terapii dostałem wsparcie i plan działania. Dzięki wspólnej pracy szybko wróciła sprawność w kolanie. Po niecałym roku od zerwania mogę wrócić do biegania. Dodatkowo bardzo pozytywnie oceniam kontakt z pacjentem, po każdej wizycie czułem się lepiej psychicznie i bardziej zmotywowany do działania.
  Serdecznie polecam Specjalistkę.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry lekarz dobrze znający się na swojej pracy , szczerze i dokładnie tłumaczy dobre podejście do pacjenta

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Kołodziejski konsultacja ortopedyczna

  Wizytę oceniam jako profesjonalną i sympatyczną. Pan doktor wyjaśnił mi na czym polega mój problem i zaproponował leczenie operacyjne wyjaśniając na czym będzie polegał zabieg.Polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił mi moje schorzenie i opowiedział o operacji. Mam ze stopą problem od 2 lat, a to pierwszy taka wizyta. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na każde moje pytanie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania