Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta po... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Chorób Stopy

Piotra Wysockiego 10, Targówek

03-371, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Poradnia Chorób Stopy

Migdałowa 10/4, Ursynów

02-796, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Poradnia Chorób Stopy

Jacka Malczewskiego 51

80-107, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Poradnia Chorób Stopy

Żelazna 1

40-851, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Poradnia Chorób Stopy

Franciszkańska 104/112, Bałuty

91-845, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

O nas

Poradnia Chorób Stopy powstała w 2008 roku dzięki pasji, doświadczeniu i ciężkiej pracy dr Krzysztofa Bryłki oraz dr n. med. Pawła Kołodziejskiego. Wieloletnia praktyka zawodowa oraz wiedza zdobyta podczas kursów i stażów w renomowanych zagranicznych ośrodkach medycznych pozwoliła im na zrealizowanie marzenia o stworzeniu placówki, w której wykwalifikowana kadra specjalistów (lekarzy, fizjoterapeutów i podologów) podejmuje się terapii nawet najbardziej skomplikowanych dysfunkcji stopy u dzieci i dorosłych.
Aby móc leczyć Pacjentów prawidłowo, zgodnie z najnowszą wiedzą oraz móc osiągać tak dobre wyniki, jak w renomowanych klinikach europejskich, trzeba poświęcić jej większość życia. Zatem wychodząc naprzeciw potrzeb naszych Pacjentów rok rocznie poszerzaliśmy naszą ofertę i zasięg działania:
- w 2009 roku powstał Zakład Rehabilitacji Stopy i Stawu Skokowego,
- w 2012 roku otwarta została filia Poradni w Katowicach,
- w 2013 roku działalność rozpoczęła Pracownia Indywidualnych Wkładek Ortopedycznych oraz powstał gabinet podologiczny (Warszawa ul. Kondratowicza 45),
- w 2014 roku duże zainteresowanie Pacjentów zainicjowało otwarcie drugiej placówki w Warszawie na ul. Migdałowej 10 lok. 4 (dzielnica Ursynów),
- w 2015 roku powstała kolejna placówka – tym razem na północy Polski – w Gdańsku, przy ul. Malczewskiego 51.
Ponadto nasza Poradnia Chorób Stopy, jako ośrodek specjalizujący się w chirurgii stopy i stawu skokowego, została wybrana na centrum szkoleniowe dla lekarzy – specjalistów ortopedii z Polski oraz z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ramach Centrum Szkoleniowego nasi specjaliści przeprowadzają pokazowe operacje, prowadzą wykłady i prelekcje z zakresu chorób i urazów stopy i stawu skokowego.

Nasz sprzęt

 • Platforma pedobarograficzna belgijskiej firmy RS Scan, służąca do przeprowadzania komputerowego badania nacisków stopy na podłoże
 • Podoskop
 • Mobilny aparat rentgenowski (tzw. ramieniem C), pozwalający na śródoperacyjne wykonywanie zdjęć rentgenowskich
 • Zestaw artroskopowy wykorzystywany do diagnostyki i leczenia uszkodzeń śródstawowych oraz do bardzo dokładnego nastawiania złamań
 • Mikrowiertarki, których niewielkie wymiary oraz mały ciężar pozwalają na dużą precyzję ruchów podczas operacji
 • Zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi do leczenia m.in.: deformacji stóp, stawu skokowego, złamań oraz zmian pourazowych
 • Zestaw do chirurgii małoinwazyjnej
 • Sprzęt rehabilitacyjny
więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Wojdasiewicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • C
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

   Anioł wśród ludzi, Messi wśród ortopedów, Ferrari wśród lekarzy. Poza profesjonalizmem i klasą, cudowny, ciepły człowiek, z szalenie pozytywną energią. Takiego poziomu empatii podczas wizyty lekarskiej nie spotkałam jeszcze nigdy. Do tego kompetencje, trafność spostrzeżeń, wszechstronność i wielokrotność perspektyw w ocenie, dobry psycholog, podejście do pacjenta - brak słów. Dr Piotr zasługuje na najwyższe uznanie i wdzięczność.
   Po kilkunastu miesiącach walki o zdrowie Taty (stawy biodrowe), po zmaganiu się z przeciwnościami losu, bólem, siłowaniu się z procedurami, szukaniu pomocy bez efektu, odprawianiu z kwitkiem (Tato ze względu na choroby towarzyszące nie został zakwalifikowany do wszczepienia endoprotezy biodra), pierwszy raz wyszłam z wizyty z nadzieją i prawdziwie pozytywnym nastawieniem oraz odważnym spojrzeniem przyszłość.
   Sama wizyta u Dr Piotra leczy, jeśli jeszcze nie ciało, to na pewno duszę. Nie potrafię opisać skali pozytywnego wpływu , jaki wywiera Dr Piotr na pacjenta. Dopiero zaczynamy współpracę, ale wiem już na pewno, że to jedyny ortopeda, do którego zwracać się będzie moja Rodzina.
   Po pierwszej wizycie sprawił, że mocno zaufałam, udowodnił, że warto wierzyć w lekarzy, przede wszystkim, warto wierzyć w ludzi!!!
   Panie Doktorze, to był dla mnie zaszczyt i niewątpliwa przyjemność móc dziś Pana poznać.

   Pozdrawiam serdecznie,

   Katarzyna

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie MarynarskaUsługa: USG barku

   Lekarz z powołania, miła i bardzo profesjonalna obsługa. Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, wykonał delikatne badanie, postawił diagnozę i fachowo odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Adrian Brychcy

  Ortopeda, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: problem z kończyną dolną

   Lekarz bardzo kompetentny, dokładny, pomocny. trafiliśmy z powodu błędnej diagnozy chirurga na sor. Dobrze pokierował chorego i zdiagnozował zakrzepowe zapalnie żył. Dziękujemy.

  • O
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: złamanie stopy

   Co tu dużo gadać. Głupio zabrzmi, ale jak chorować nie daj Bóg, to tylko trafiając pod opiekę takich specjalistów. Cudownie, profesjonalnie, delikatnie. Wszystko jasne i bez owijania w bawełnę. Bez zbędnych kilogramów gipsu, za to z uśmiechem na ustach.???? Od pierwszej wizyty czułem, że zdrowieję. 100 lat Panie Doktorze. Pozdrawiam. Maciej Gołąb

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Kołodziejski

  Ortopeda, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Jestem po pierwszej wizycie konsultacyjnej po wypisie z SOR’u. Diagnoza ze szpitala to złamanie kości stopy. Doktor skierował mnie na badanie CT., wytłumaczył co mi dolega, czego nie dowiedziałem się od lekarza w szpitalu.
   Wizyta przebiegła bardzo konkretnie , jestem bardzo zadowolony.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: kontrolna wizyta

   Bardzo dobra wizyta. Rzeczowo i konkretnie dowiedzieliśmy się o obecnej kondycji stopy i o programie leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Artur Pisarski

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Lekarz bardzo profesjonalny, w pełni zaangażowany, dokładnie mnie zbadał, dokładnie wszystko wyjaśnił. Dobry i rzeczowy kontakt. Jestem już umówiony na artroskopię kolana i jestem zadowolony, że Doktor Artur Pisarski będzie go przeprowadzał. Polecam z czystym sumieniem.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Mała Klinika Sp. z o.o.

   Rzeczowy,konkretny,bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą . Szczegółowo wytłumaczył w czym tkwi problem .Jak do dobrego ortopedy to tylko do tego lekarza.Z czystym sumieniem polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Krzysztof Bryłka

  Ortopeda, lek.

  • E
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Lekarz dokładnie ocenił moj problem z przyczepem ścięgna Achillesa. Dostałam skierowanie na dalszą diagnostykę, rehabilitację i zalecenia. Rzeczowo udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam.

  • L
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: ból stopy

   Dobry specjalista i rzetelny lekarz. Widać że jest pasjonatą tego co robi. Wysoka kultura osobista. Zweryfikował badania oraz diagnozę z innej kliniki sprzed paru miesięcy, nie będę musiała robić operacji stopy lecz wystarczą wyprofilowane wkładki do butów oraz krótka rehabilitacja. Bardzo dziękuję Panie Doktorze :)

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Ludwika Kosior

  Fizjoterapeuta, mgr

  • Z
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: rehabilitacja

   Świetna rehabilitantka, która daje cenne wskazówki jak można samemu zadać o siebie i ćwiczyć w domu. Przy współpracy z Panią Ludwiką nie ma rzeczy niemożliwych- bardzo szybko wracam do sprawności po zabiegu.


 • Anna Skulimowska

  Fizjoterapeuta, mgr

  • R
   Lokalizacja: Poradnia Chorób Stopy

   Chodzę do Pani Anny na rehabilitację ostrogi piętowej. Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba, która dokładnie mówi co będzie robić i jak powinnam sama zadbać o moje stopy i pięty na codzień.


 • Kaja Lewczuk

  Fizjoterapeuta, Terapeuta,

  • A

   Kaję poznałam przy okazji rehabilitacji stopy po zabiegu w Poradni Chorób Stopy. Niezwykle miła, ciepła i otwarta na innych osoba. Do pacjenta podchodzi z ogromną cierpliwością i radością. Była pierwszą Fizjoterapeutką z jaką miałam okazję ćwiczyć i obecnie mam nadzieję, że każdy ma podobne podejście do swojej pracy co Kaja. Dostałam niezbędne ćwiczenia i zalecenia, dzięki którym mogę również sama ćwiczyć w domu. Polecam serdecznie.


 • Bartłomiej Budkiewicz

  Ortopeda, lek.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz, mogę polecić z czystym sumieniem. Indywidualne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie w swoją pracę a przede wszystkim pomoc innym.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Chorób StopyUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Po operacji korekcji palucha koślawego. Bardzo kulturalny i pomocny doktor. Fachowiec bez przerostu ego. Dysponuje czasem wizyty w sposób jak najbardziej nieszablonowy i korzystny dla pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu