Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ortimed

ul. Bolesława Chrobrego 10-12

58-300 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Bojarski Inny

  Odpowiada na wszelkie pytania nawet te z pozoru głupie co więcej zachęca do ich zadawania zeby pacjentka nie miała żadnych wątpliwości co do swojego stanu. A wiadomo przy ciąży jest wiele pytań i niepokoi każdy nietypowy symptom. Gabinet ładnie urządzony. Doktor odbiera telefon o każdej porze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Bańczerowska-Górska Inny

  Pani doktor usunęła mi bardzo duże mieśniaki macicy (ponoć nie do usuniecia) operacja się udała bez żadnych komplikacji, nie mogłam przez miesniaki zajść w ciąże,poronilam...
  Teraz jestem w ciąży i Pani doktor mi ja prowadzi, cudowny lekarz i wspaniały człowiek.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Bojarski prowadzenie ciąży

  Bardzo bardzo polecam. Konkretny lekarz, sympatyczny. Prowadzenie ciąży na najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania odpowiada szczegółowo. Wysłucha wszystkich obaw. Można dzwonić na komórkę kiedy coś się dzieje. Nigdy nie odmawia pomocy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Bańczerowska-Górska prowadzenie ciąży

  Pani doktor.... mało wnikliwie przeprowadzała moje badania w ciąży, i sprzęt i diagnostyka, wykonana przez Panią podczas prowadzenia moje ciąży według mnie bardzo Zła, do końca ciąży byłam zapewniana o zdrowiu mojej córeczki, że jest wszystko pięknie ksiażkowo, intuicja zbyt późno podpowiedziała mi abym poszła na badania w ciąży jeszcze do innego lekarza.Bylo za późno moja córeczka urodziła się z wada serduszka!!! ostrzegam rodziców wybierzcie lekarza który ma dobry sprzęt i szerokie doświadczenie w diagnostyce prenatalnej, gdyby wcześniej udało się zdiagnozować moje kochane dzieciątko dzisiaj byłoby ze mną ! Pani doktor pracuje na starym sprzęcie w prywatnej przychodni,....gdzie wiele kobiet przychodzi płaci za każdà wizytę nie małe pieniążki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Bańczerowska-Górska

  Wspaniała Pani Doktor!!! Prowadziła całą moją ciążę i urodziłam cudowną córeczkę :) Bardzo delikatna, miła i kontaktowa. W razie problemu można dzwonić - zawsze pomoże. Jak jest taka potrzeba to zawsze wysłucha i doradzi. Taka "druga mama" ;) Serdecznie polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania