ORŁOWSKA DENTAL CLINIC

(24 opinie)

BEZPOŚREDNI TELEFON DO KLINIKI: 503 108 800, 58.699 20 10 więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ORŁOWSKA DENTAL CLINIC

Orłowska 61/3

81-542 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

BEZPOŚREDNI TELEFON DO KLINIKI: 503 108 800, 58.699 20 10

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz usuwanie zębów

  Jestem świeżo po zabiegu ekstrakcji dwóch ósemek w pewnym odstępie czasu i nie mogłam lepiej trafić. W związku z tym, że to pierwszy zabieg tego typu w moim życiu, to miałam sporo obaw, zwłaszcza że wcześniej naczytałam się i nasłuchałam opinii, jakie to usuwanie ósemek jest strasznie bolesne itd. Nigdy nie sądziłam, że moje doświadczenia będą tak pozytywne. Usuwanie ósemek przez lek. Adama Wolniewicza w ogóle nie bolało, nawet nie spostrzegłam się jak już było po. Oczywiście pojawił się jakiś drobny dyskomfort tego samego dnia, ale poza tym nic - żadnego bólu, opuchlizny i tygodniowego zwolnienia, a moje ósemki wcale nie były takie łatwe do usunięcia. W gabinecie czuje się życzliwą atmosferę i przede wszystkim widoczny jest ogromny profesjonalizm. Po zabiegu ekstrakcji otrzymałam również zalecenia, co robić, a czego unikać, co też było dla mnie ważne. Nie spotkałam się nigdy wcześniej z tym, żeby lekarz następnego dnia kontaktował się i pytał o samopoczucie pacjenta, co też dowodzi dbałości o zdrowie pacjenta. Naprawdę to wszystko razem dawało ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Uważam, że jak usuwać ósemki, to tylko tutaj i naprawdę bardzo, ale to bardzo polecam to miejsce.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz Inny

  Podcięcie wędzidełka u 6 letniego synka. Pełen profesjonalizm, Pan doktor ma fajne podejście do dziecka. Mega fajna atmosfera. Pan Doktor wszystko wyjaśnił co robić po zabiegu na co trzeba zwrócić uwagę. Dziękujemy Panie doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz wizyta konsultancyjna

  Ekstrakcja dolnej ósemki perfekcyjna, ,zero bólu. Wiecej. strachu niz to bylo warte.Wielkie podziękowania dla Pana doktora jak i Pani asystentki(świetny duet)..Szczerze polecam. Na pewno będę tam wracać.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz konsultacja stomatologiczna

  Pan doktor Adam Wolniewicz obrazowo i prostym zrozumiałym językiem wyjaśnił mi mój problem, polecam!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz wizyta konsultancyjna

  Serdecznie polecam - profesjonalizm na najwyższym poziomie, świetni specjaliści i przyjazna atmosfera.
  Do kliniki trafiłam tuż przed majówką, kiedy dr Adam miał zajęte terminy na pół roku do przodu i nie przyjmował nowych pacjentów. Pomimo tego poświęcił mi czas, pomógł i zajął się moim trudnym przypadkiem. Doktor dokonał niemożliwego, odbudował uszkodzoną kość i dziąsło, tak że nie ma śladu po zmianie. Można było nawet wkręcić w tą "nową" kość implant. I tu swój talent pokazała pani Gosia. Dobrała idealny kolor do nierównego kolorytu moich zębów.
  Nie mogę nie wspomnieć o reszcie personelu, który wprowadza miłą i przyjacielską atmosferę, dzięki czemu wizyta u stomatologa nie jest stresująca.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz implanty

  Miałam przyjemność wykonywać dużo zabiegów chirurgicznych (implanty, usuwanie ósemki, przeszczep) u Pana Doktora, które wg mojej oceny wykonane są profesjonalnie (rozłożone były w długim czasie). Podejście Pana Doktora do pacjenta było zawsze empatyczne i oczywiście z cierpliwością starał się tłumaczyć fachowo na czym będzie polegał dany zabieg i zawsze miał czas na wysłuchanie wątpliwości.Zawsze przygotowany i pewny swojej pracy co dla pacjenta jest ważne. Z całego serca polecam Doktora A.Wolniewicza, jeśli ktoś ma problem, który wg niektórych stomatologów wydawał się nie do rozwiązania. Pan Doktor na pewno sobie poradzi. Wystawiam ocenę najwyższą.
  M.Oganowska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz kompleksowe leczenie stomatologiczne

  Jestem osobą, która po wielu przejściach u stomatologów w latach 70-tych i późniejszych ubiegłego wieku oraz po doświadczeniach 2000 roku na słowo dentysta dostawała ataku paniki. Przestałam leczyć zęby, więc nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby zorientować się w jakim stanie trafiłam do Pana doktora Adama Wolniewicza w lipcu 2019 roku. Wiedziałam, że muszę zrobić porządek w jamie ustnej. Po wielu poszukiwaniach wiedziałam, że jestem w stanie zaufać tylko i wyłącznie Temu Człowiekowi. Przeżyłam resekcję wielu zębów, wszczepienie implantów i wiem, że nikt inny nie wykazałby tyle cierpliwości w stosunku do mnie i nikt inny nie wykonałby tego w tak profesjonalny sposób. Zero komplikacji, zero bólu i opieka na każdym etapie leczenia.
  Wspaniały Lekarz przed którym nisko się kłaniam i wiem, że nie tylko ja, ale cala moja rodzina będzie korzystała tylko z usług wirtuoza chirurgii – Pana doktora Adama Wolniewicza.
  Jeśli już raz trafisz pod skrzydła Pana dra Adama, to już zostaniesz Jego stałym pacjentem - tak po prostu........


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz ekstrakcja zęba

  Pan Adam usunął mi wszystkie cztery 8mki. Mimo, że ich usunięcie było bardzo skomplikowane, jeszcze nie zaczęły mi nawet wychodzić i zostały zakryte przez inne zęby, Pan Adam zrobił to z pełnym profesjonalizmem. Wiele osób opowiadało mi, jakie jest to straszne i przerażające przeżycie, jednak w tym przypadku, podczas zabiegu nie czułem żadnego bólu, zaś bezpośrednio po nim tylko w pierwszy wieczór można było wyczuć jakikolwiek dyskomfort. Za każdym razem zostało mi wytłumaczone, co mam robić po zabiegu. Kontakt z kliniką bezproblemowy, obsługa gabinetu bardzo życzliwa i pomocna, zawsze dostawałem informację przypominającą o wizycie, zaś z jej przełożeniem, gdy zaszła taka potrzeba, też nie było najmniejszego problemu. Także Pan Adam dzwonił i dopytywał się, czy wszystko idzie w dobrym kierunku. Leczenie przebiegło pomyślnie, za co bardzo dziękuję i gorąco polecam tym, którzy się zastanawiają!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz ekstrakcja zęba

  Jestem po usunięciu i wygojeniu pierwszej ósemki (górna prawa) oraz po zabiegu usunięcia drugiej ósemki (lewa dolna). Przede mną jeszcze dwie. Zabiegi były wykonane profesjonalnie - czułam się bezpiecznie, dlatego będę kontynuowała wizyty u Pana Wolniewicza. Atmosfera panująca w gabinecie była spokojna - Pani asystująca przy zabiegu pytała się o moje samopoczucie, a zabieg był bezbolesny. Byłam także poinformowana o zaleceniach po zabiegu. Bałam się na początku ekstrakcji, gdyż słyszałam, że będzie to bolesne, dlatego właśnie zdecydowałam się na wizytę u profesjonalisty, z wysoką opinią i nie żałuję. Jeżeli chodzi o cenę - adekwatna do jakości i obsługi. Sam gabinet i poczekalnia są nowoczesne, nie ma opóźnień - pacjent jest traktowany bardzo indywidualnie. Kontakt z kliniką jest bezproblemowy - panie z rejestracji są bardzo sympatyczne. Długie czasy oczekiwania na wizytę potwierdzają wysoką jakość usług. Pozdrawiam serdecznie, NS


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Adam Wolniewicz wizyta konsultancyjna

  Usunięcie ósemki bezbolesne i szybkie, nawet nie zdążyłam się zestresowac. Znieczulenie również bezbolesne. Bardzo dziękuję!:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania