ORŁOWSKA DENTAL CLINIC

Chirurgia, Stomatologia, Protetyka

(99 opinii)

BEZPOŚREDNI TELEFON DO KLINIKI: 503 108 800, 58.699 20 10 więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

BEZPOŚREDNI TELEFON DO KLINIKI: 503 108 800, 58.699 20 10

Typ placówki

 • Klinika

Gabinety

 • ORŁOWSKA DENTAL CLINIC

  Orłowska 61/3, Orłowo

  81-542, Gdynia, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Wolniewicz

  Stomatolog, Chirurg, Protetyk, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: ORŁOWSKA DENTAL CLINICUsługa: podcięcie wędzidełka

   Do doktora Wolniewicza trafiliśmy po wnikliwej analizie trójmiejskich specjalistów wykonujących zabieg podcięcia wędzidełka u dzieci. Umówienie się na wizytę przebiegło nadzwyczaj sprawnie. Gabinet zadbany, czysty i ładnie urządzony, a personel przemiły. To bardzo ważne, jeżeli ktoś, jak np. moja córka, panicznie wręcz boi się lekarzy. Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci - jasno i przystępnie tłumaczy planowany przebieg zabiegu i rozwiewa wszelkie związane z nim wątpliwości.
   Jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Sam zabieg prowadzony jest z zachowaniem najwyższej troski o dobre samopoczucie małego pacjenta. Przyznam, że chyba nigdzie wczesniej nie spotkałem się z tak miłym i profesjonalnym przyjęciem. Łącząc to z naprawdę przystępną ceną zabiegu, szczerze i serdecznie polecam gabinet doktora Wolniewicza. Myślę, że kategoryczne stwierdzenie córki po zakończonym zabiegu: "Jak będziemy musieli coś jeszcze zrobić, to chcę właśnie tutaj!", mówi samo za siebie i jest najlepszą oceną usług Pana Doktora.

  • N

   Do doktora Wolniewicza trafiłam z polecenia. Miałam pozostawiony korzeń po źle zrobionej ósemce, więc zdecydowałam się wybrać najlepsze miejsce by to naprawić. Bardzo jestem zadowolona, zabieg nie był łatwy, ale pan doktor spisał się na medal. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (99) o tym lekarzu