Oddział Kliniczny Kliniki Otolaryngologii

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Otolaryngologii

Śniadeckich 2

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wieszczek Inny

  Bardzo kompetentna Pani Doktor, wszystko mi wytłumaczyła prostym i zrozumiałym językiem. Cierpliwa, empatyczna, zaangażowana. Dokładnie i bez pośpiechu przeprowadziła badanie. Przepisała leki, bardzo mi pomogły. Profesjonalne podejście. Polecam Panią Doktor dla wszystkich pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękuję!

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Bronisława Przeklasa-Muszyńska Inny

  Pani Przeklaska-Muszyńska nie wykazała zainteresowanie pacjentem, ani jego ostrym bólem. Nie przeprowadziła nawet pobieżnego, oględnego badania i nie umiała wyjaśnić jakie są przyczyny bólów ucha i kości twarzoczaszki. Dopiero dobry specjalista od razu wybadał gdzie są urazy kości. Pani Muszyńska bez żadnych podstaw przepisała tabletki antypadaczkowe, które wzmacniały ból i krwawienie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Wieszczek usunięcie gozka z nosa

  Panie dr. Katarzyna Wieszczek to bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Posiada fachową wiedzę a zabieg przez Nią j wykonywany to precyzja i skrupulatność. Dziękuję

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Bronisława Przeklasa-Muszyńska bole twarzoczaszki

  Trafiłam do pani muszynskiej o urazie stomatologicznym, ze zwichniętym stawem skroniowo żuchwowym, wielomiesięcznym krwawieniem z dziąseł i podniebienia i peknieta koscia zuchwy. Pani Muszyńska bez żadnych badań stwierdzila ze na wszystko dobre sa psychotropy. Na szczescie nie posluchalam tylko udalam sie do secjalisty by nastawil zuchwe i czeka mnie dluga rehabilitacja.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Elżbieta Gawlik

  Witam,
  Serdecznie polecam Panią Doktor Gawlik. To znakomity lekarz oraz bardzo pomocny Człowiek.
  Od dłuższego czasu borykałem się z problem oddychania przez nos oraz chrapania. Długo leczyłem się farmakologicznie u innych laryngologów, robiłem testy alergologiczne itp. Niestety nic to nie dawało, brak jakiejkolwiek poprawy.
  W końcu trafiłem do gabinetu Pani Gawlik, wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta. Na początek skrupulatny i rzeczowy wywiad, następnie badanie i skierowanie na TK zatok.
  Diagnostyka obrazowa wykazała polip choanalny tak jak podejrzewała Pani doktor. Podczas kolejnej wizyty Pani doktor wyjaśniała krok po kroku proces leczenia i odpowiedziała na wszystkie moje pytania.
  Dziś już jestem po zabiegu, objawy chrapania ustały i dużo lepiej mi się oddycha. Wszystko odbyło się zgodnie z planem Pani doktor.
  Dziękuje Pani doktor z zaangażowanie i opiekę.
  Zdecydowanie polecam.
  Marcin Madeja
  madeja.marcin@gmail.com

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Elżbieta Gawlik

  Pani Doktor Jolanta Gawlik to nie tylko doskonały profesjonalista w swojej dziedzinie ale również fantastyczny człowiek. Trafiłam na odział otolaryngologii przewieziona karetka w środku nocy z zupełnie innej miejscowości po tym jak tam nie udolnie 2 lekarzy w przeciągu 4 dni próbowało nakłuć ropień okolomigdalkowy. Ból i cierpienie z jakimi zmagałam sie przez 4 doby jest nie dopisania. Dzięki Pani Doktor nie tylko w końcu pozbyłam się ropnia przez którego już prawie nie mogłam oddychać ponieważ nie mogłam przełykać, zostałam przyjęta na odział i po 4 dniach leczenia byłam zdrowym szczęśliwym człowiekiem, który mógł normalnie funkcjonować. Nie odesłała mnie z kwitkiem, a mogła to zrobić. Tylko zajęła się mną i pomogła dojść do siebie. Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna. Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel)

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobo ,wyslucha pacjenta doradzi .A nie jak inni spychologia Jest bardzo mila kulturalna co teraz zadko zdaza sie u lekarza Zna sie na swojej pracy co jest teraz wazne bo z tym też roznie bywa Polecam Panią doktor ????

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Lempart (Wróbel)

  Pani Doktor,bardzo sympatyczna osoba,uprzejma,kompetentna ,profesjonalna.Zostalam bardzo mile i uprzejmie przyjeta.Takich lekarzy bardzo chetnie sie odwiedza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Stolcman

  Pani doktor jako pierwsza mnie w pełni zdiagnozowała oraz stwierdziła ,że powinnam się poddać operacji. W końcu po wielu latach oddycham swobodnie za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Stolcman konsultacja laryngologiczna

  Lekarz godny polecenia! Pani doktor wykazuje się wybitnym połączeniem profesjonalizmu i empatii. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie , badanie bezbolesne , a efekty leczenia długoterminowe .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania