Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Św. Pawła 11A

Św. Pawła 11A

41-500, Chorzów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartłomiej Jarnot

  Chirurg Naczyniowy, Flebolog, Chirurg, dr

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: INTER-MED BĘDZINUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Do gabinetu Pana doktora trafiłam po zapoznaniu się z listą lekarzy umieszczoną na portalu www.znanylekarz.pl. Dokonałam dobrego wyboru. Na wizycie otrzymałam profesjonalną pomoc I odpowiedzi na moje pytania. Dziękuję za okazaną pomoc..Wdzięczna pacjętka I.J.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: H-T. Centrum MedyczneUsługa: problemy żylne

   Rzetelnie, przyjaźnie dla pacjenta, doktor wszystko wyjaśnia, nie tworzy też złudzeń, daje konkretne rady, polecamy zdecydowanie .


 • Jacek Ziaja

  Chirurg, dr hab. n. med.

  • B

   W swojej 25 letniej historii choroby po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza. Całkowicie oddany swojej pracy (wręcz pasjonat) i pacjentom. Mam wrażenie, że dobro pacjenta jest jego priorytetowym celem, którego osiągnięcie sprawia mu ogromną satysfakcję. Dlatego wychodząc "spod jego ręki" można być absolutnie spokojnym, że wszystko będzie dobrze, a jeśli organizm zacznie płatać jakieś figle troskliwa i mądra opieka tego lekarza przywoła go do porządku.
   Docent J. Ziaja jest Człowiekiem "wyposażonym" nie tylko w ogromną wiedzę i odpowiedzialność za powierzone mu zdrowie, ale także w zwykłe ludzkie odruchy, których lekarzom tak często brak...
   Niesamowite wrażenie wywarł na mnie, kiedy zadałam mu nurtujące chyba każdego po przeszczepie pytanie "co dalej?". Ze stoickim spokojem, bez miliona zakazów, nakazów, medycznych wytycznych i "dobrych rad" powiedział tylko: "Normalnie żyć". I tego zamierzam się trzymać!
   Docent Ziaja jest dla mnie nie tylko wspaniałym, godnym zaufania lekarzem, ale i wielkim Człowiekiem, który po 25 latach gehenny zwrócił mi zdrowie. Mam wrażenie, że dzięki niemu zdobyłam swoją własną "Północną Eigeru".

  • K

   Nie tylko dobry lekarz, specjalista ale także dobry człowiek. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem.Myślę że nie ma pacjenta, który żałowałby że był kiedykolwiek pod opieką doktora. Jestem mu wdzięczna że zaopiekował się mną po przeszczepie kiedy tak źle się czułam i cierpiałam z bólu.Mogę tylko powiedzieć że miałam wielkie szczęście trafiając na Francuską i takich specjalistów. Dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Obrębska

  Gastrolog, lek.

  • N

   Bardzo dobry lekarz, niewielu jest teraz takich. Profesjonalne i ludzkie zarazem podejście do pacjenta. Trafne diagnozy. Polecam w 100% !!!!!


 • Lucyna Siemińska

  Endokrynolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - GliwiceUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jest sympatyczna, zawsze z uwagą słucha pacjenta. Zadaje pytania. Jako jedyna była zainteresowana i żywo zaangażowana w poszukanie przyczyny dlaczego w ciągu 6 miesięcy przytyłam z 58kg do 116! Inni lekarze mówili tylko: "dieta" "proszę tyle nie jeść". Po ogromnej ilości badań w końcu znalazła się przyczyna. Pani Doktor dobrała leki i w końcu waga zaczęła spadać. Samopoczucie poprawiło się. Polecam tego specjalistę w 100%.


 • Beata Chwalba

  Psychiatra, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani dr Beata Chwalba to prawdziwy lekarz z powołania! Potrafi cierpliwie wysłuchać i porozmawiać, okazując zrozumienie i życzliwość - co bez powołania jest niemożliwe przy takiej ilości pacjentów - oraz skutecznie pomóc. Taką pomoc otrzymałem w bardzo trudnym dla mnie czasie i za to będę Pani Doktor do końca życia wdzięczny! Bardzo też doceniam możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Na Panią Doktor zawsze można liczyć. Każdemu, kto szuka dobrego lekarza psychiatry, gorąco Panią Doktor polecam!
   Pani Doktor, za profesjonalną pomoc, serce, każde dobre słowo i uśmiech z całego serca dziękuję!

  • H
   Lokalizacja: NZOZ Św. Pawła 11A

   Witam,
   Dziękuję Pani Doktor !!!
   - za cierpliwość, odpowiednie przygotowanie do walki z chorobą, za ścieżkę doboru odpowiednich leków, za uśmiech, za poświęcony czas, ciepłe słowo.
   Polecam Panią dr Beatę Chwalba, wyprowadziła mnie z choroby skutecznie, a teraz mogę cieszyć się życiem, bo otrzymałam fachową opiekę. Nie oczekiwałam efektów po 1 wizycie, a to pozwoliło mi skupić się na sobie.
   Polecam
   K.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Monika Lubomira Dzieża-Reszka

  Reumatolog, Internista,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

   Jestem zadowolony z wizyty. Pani Monika rzeczowo wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości i bardzo obszernie odpowiadała na moje pytania. Mam nadzieję, że od tej chwili moje leczenie ruszy do przodu. Bardzo chętnie wrócę do Pani doktor.


 • Barbara Pankiewicz

  Kardiolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za troskę i podejście do mojej babci która została przyjęta do szpitala w którym Pani Doktor jest ordynatorem! Przez cały czas pobytu babci w szpitalu Pani Doktor była, zawsze dostępna dla rodziny. Stan babci był krytyczny, a Pani Doktor zrobiła wszystko żeby jej pomóc!
   Pani Doktor życzymy Pani sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz niezmiennego podejścia do pacjenta!
   Pozdrowienia przesyła babcia Halina :-)

  • Po prostu dalej jestem w szoku, przed chwilą przyszedłem od Pani Doktor i szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta... Jeden z najlepszych kardiologow w Polsce! Polecam każdemu.