Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Św. Pawła 11A

Św. Pawła 11A

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Paweł Olszewski

  Ortopeda, lek.

  • S
   Lokalizacja: NZOZ Św. Pawła 11AUsługa: Inny

   Babcia była na wizycie w sprawie kolana , wizyta trwała 8 minut poruszał noga w górę i w dół po czym stwierdził bez USG i dodatkowych badań że potrzebne będzie wszczepienie endoprotezy oraz stwierdził że nie ma wody w kolanie przepisał tylko środki przeciwbólowe które nie pomogły . Po kilku dniach u innego lekarza woda z kolana została ściągnieta zostało wykonane USG stwierdził wodę i zapalenie panewki . Leczenie wygląda zupełnie inaczej . Bardzo negatywna ocena doktora w dodatku płatna


 • Bartłomiej Jarnot

  Chirurg Naczyniowy, Flebolog, Chirurg, dr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo rzetelny i cierpliwy Pan doktor. Na wizycie wszystko mi wyjaśnił, zrobił badanie i skierował na zabieg. Trafna diagnoza. Polecam.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo sympatyczny Pan Doktor .Umie wyjaśnić co jest w przypadku danego pacjenta .Bardzo nas uspokoił bo większość lekarzy błędnie diagnozowali męża pełen szacun dla doktora

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Ziaja

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, prof. dr hab. n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Bardzo fachowa obsługa pacjenta.
   Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze mimo bardzo trudnej sytuacji w jakiej się znadujemy.
   Polecam - profesor pomaga nawet w najtrudniejszych sytuacjach

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: USG / doppler tętnic kończyn dolnych

   Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Jestem zadowolona i usatysfakcjonowana z proponowanego leczenia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dorota Obrębska

  Gastrolog, lek.

  • N

   Bardzo dobry lekarz, niewielu jest teraz takich. Profesjonalne i ludzkie zarazem podejście do pacjenta. Trafne diagnozy. Polecam w 100% !!!!!


 • Lucyna Siemińska

  Endokrynolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - GliwiceUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jest sympatyczna, zawsze z uwagą słucha pacjenta. Zadaje pytania. Jako jedyna była zainteresowana i żywo zaangażowana w poszukanie przyczyny dlaczego w ciągu 6 miesięcy przytyłam z 58kg do 116! Inni lekarze mówili tylko: "dieta" "proszę tyle nie jeść". Po ogromnej ilości badań w końcu znalazła się przyczyna. Pani Doktor dobrała leki i w końcu waga zaczęła spadać. Samopoczucie poprawiło się. Polecam tego specjalistę w 100%.


 • Monika Lubomira Dzieża-Reszka

  Reumatolog, Internista,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Katowicach

   Jestem zadowolony z wizyty. Pani Monika rzeczowo wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości i bardzo obszernie odpowiadała na moje pytania. Mam nadzieję, że od tej chwili moje leczenie ruszy do przodu. Bardzo chętnie wrócę do Pani doktor.


 • Barbara Pankiewicz

  Kardiolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za troskę i podejście do mojej babci która została przyjęta do szpitala w którym Pani Doktor jest ordynatorem! Przez cały czas pobytu babci w szpitalu Pani Doktor była, zawsze dostępna dla rodziny. Stan babci był krytyczny, a Pani Doktor zrobiła wszystko żeby jej pomóc!
   Pani Doktor życzymy Pani sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz niezmiennego podejścia do pacjenta!
   Pozdrowienia przesyła babcia Halina :-)

  • Po prostu dalej jestem w szoku, przed chwilą przyszedłem od Pani Doktor i szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta... Jeden z najlepszych kardiologow w Polsce! Polecam każdemu.


 • Beata Chwalba

  Psychiatra, lek.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani dr Beata Chwalba jest lekarzem z pasją i bez wątpienia z powołania, kompetentną, pełną empatii i cierpliwości dla pacjenta. Skorzystałam z terapii u Pani Doktor w bardzo trudnym dla mnie okresie i gdyby nie jej zrozumienie i profesjonalna pomoc, na pewno nie było by mi łatwo wrócić do zdrowia. Doceniam indywidualne podejście do pacjenta oraz możliwość kontaktu zarówno bezpośredniego, jak i telefonicznego w najbardziej potrzebnym dla mnie czasie. Przez cały okres mojego leczenia, czułam się zaopiekowania i wysłuchana, za co jestem bardzo wdzięczna. Każdej osobie, która boryka się z trudnościami i problemami życiowymi, z całego serca polecam Panią dr Beatę Chwalba, jako najlepszego psychiatrę i eksperta w swojej dziedzinie. Dziękuję Pani Doktor!

  • T
   Lokalizacja: NZOZ Św. Pawła 11AUsługa: Inny

   Dziękujemy Pani za zaangażowanie, trafną diagnozę i zastosowaną terapię. Beznadziejną sytuację zmieniła Pani w "cud". Dzięki Pani nasza mama wróciła do pełnego zdrowia. Jesteśmy Pani niezmiernie wdzięczni.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania