Informacje o placówce

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo przyjemna Pani Doktor. Skrupulatnie mnie zbadała, zleciła EKG, szczegółowo wszystko opisując.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: zaburzenia pracy serca

   Bardzo dobry lekarz - dobry specjalista, sympatyczny i wrażliwy człowiek (czego niektórym lekarzom niestety brakuje...). Godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • A

   Nie mam żadnych konkretnych złych doświadczeń z Panią doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła dobre wrażenie badaniem usg, dając mi poczucie, że jest "kompetentna". Jest miła i badania przeprowadza bez zarzutu. Chodzę do niej tylko po środki antykoncepcyjne, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście tak mało czasu powinna mi poświęcać. Czuję lekki niedosyt. Sama też byłabym w stanie wybrać sobie tabletki na chybił trafił i bazując tylko na moich dolegliwościach określić czy są ok. Choć akurat Pani dr sprawiała wrażenie bagatelizowania moich skutków ubocznych bo nawet nie była nimi zainteresowana ("źle się czułam" jej wystarczyło), a ja 3mc stresowałam się ciągłymi bólami brzucha, nudnościami i wymiotami. Trudno się jest pogodzić z faktem, że za (max) 7 minut w gabinecie i receptę trzeba zapłacić 80 zł.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Klaudiusz Kostrz

  Chirurg, Onkolog,

  • F
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka Medyczna

   8 marca miałam zabieg usunięcia dużego włokniaka w piersi. Chciałam podziękować Panu doktorowi nie tylko za profesjonalizm ale w szczególności za empatię. Uważam że jest Pan wzorem do naśladowania dla każdego lekarza. Cieszę się że trafiłam właśnie na Pana. Raz jeszcze bardzo ale to bardzo dziękuję.


 • Marek Adam Olakowski

  Gastrolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Docent ze zrozumieniem podchodzi do wszystkich pytań i wątpliwości chorego i rodziny. Wyjaśnia dokładnie i rzeczowo. Punktualny, słowny, empatyczny. Trafna diagnoza i właściwe leczenie. Dziękujemy i gorąco polecamy.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia na RondzieUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Jestem bardzo rozczarowany wizytą, tylko zmarnowałem pieniądze. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, nie wykazał zainteresowania. Jego jedyne pytanie to "co Panu dolega". Sama wizyta krótka i bez celowa. Żadnej diagnozy, pomocy albo dalszych badań. Jedyne co mi powiedział to oczywiste rzeczy typu "Nie jedz w McDonald" czy "Pij wodę". Męczę się od pół roku z różnymi zaburzeniami gastrycznymi, tracę na wadzę i nie mogę normalnie funkcjonować, a lekarz potraktował mnie jakbym przyszedł z powodu porannego bólu brzucha.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • A

   Serdecznie dziękuję za profesjonalną opiekę lekarską, za idealnie przeprowadzoną operację i wsparcie w chorobie. Jest Pan wzorem specjalisty. Z wyrazami uznania, wdzięczna pacjentka Anna.

  • E
   Lokalizacja: Ado-Med 2

   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
   Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG jamy brzusznej

   Pan Andrzej Żurek po wykonaniu badania USG wręczył mi kartkę, informując „tu jest wszystko napisane”. Nie dał mi szansy na zadanie jakiegokolwiek pytania. Chyba każdy pacjent ma prawo wyjść z gabinetu z informacjami od specjalisty, a nie czytać o swoim problemie na własną rękę. Pan doktor odmówił mi tego prawa i zmusił do dokształcania się w Internecie. Nie znalazł zmiany, którą powinien znaleźć, a znalazł coś czego raczej nie ma. Gdyby nie to, że jestem kontaktową osobą i nie mam problemów z normalną rozmową, to nie usłyszałabym w ogóle głosu lekarza. Pan doktor zachowywał się tak, jakby kontakt z pacjentem i rozmowa z nim nie należały do jego obowiązków. Pan Żurek jest nieuprzejmy - nie polecam lekarza.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Opuchlizna stopy

   Przykro mi, ale nie polecam tego człowieka jako lekarza.
   Przyjechałam dziś na dyżur z opuchniętą stopą po oparzeniu. Powiedzieć, że lekarz był niemiły to za mało. Był nieprzyjemny, złośliwy i bardzo pretensjonalny. Nie zadowolony z tego, że człowiek potrzebuje pomocy.
   Podejście do pacjentów jest nieprzyjemne, wręcz wulgarne. Ale opiszę kilka sytuacji: ~Po odebraniu papierów z recepcji kazano mi usiąść i poczekać aż doktor zawoła. Po odczekaniu około 3 minut, z gabinetu wychodzi Pan Doktor. Z niezbyt miłym pytaniem czy czekam na niego. Po potwierdzeniu, usłyszałam pretensje dlaczego nie wchodzę. Tłumaczę, że dostałam instrukcję by czekać.Wyśmiał mnie.
   ~Wyśmianie mojej rodzinnej lekarki która przepisała mi leki oraz pretensje do mnie, ze nie dostałam skierowania do poradni chirurgicznej. Tłumaczę, że byłam u lekarza, wszystko było dobrze, a gdy tylko noga zaczęła mi puchnąć, to pierwsze co w sobotę o godzinie 17 zrobiłam, to przyjechałam na izbę przyjęć. Ale i tak usłyszałam że moja lekarka jest nieudolna, i to ona teraz powinna wziąć odpowiedzialność za wszsytko.
   ~ Ofensywne straszenie pacjenta tężcem, dawanie do zrozumienia że to wszystko wina pacjenta, bo pacjent powinien wszystko wiedzieć co i jak ma robić w razie W. Wyśmiewanie pacjenta oraz ignorowanie zadawanych pytań.
   ~ Na nogę tylko zerknął, podczas gdy w gabinecie było zgaszone światło i było ciemno jak w jaskini. Na moje pytanie czy zaświecić światło prychnął "Nie trzeba,jeszcze dobrze widzę!". No ja nie widziałam nic, prócz zaciągniętych żaluzji.
   Plus inne sytuacje.
   Nie rozumiem,jak można być tak nieprzyjemnym i złosliwym w stosunku do pacjenta. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona. Skarga rusza w poniedziałek. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu