Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Kucharek

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: gabinet prywatnyUsługa: badanie ginekologiczne

   Jestem po dzisiejszej wizycie u pana Doktora. Bardzo kompetentny lekarz, ze względu na duże doświadczenie od razu rozpoznał moja dolegliwosc. Wcześniej wyregulowal mój cykl i wyleczył z plamien, które pojawiały się w środku cyklu. Chodzę do niego prywatnie, jednakże decyzję żeby go wybrać podjęłam w szpitalu, dwa razy miałam przyjemność spotkać go podczas moich porodów, (nie byłam wowczas jego pacjentka) wtedy był równie grzeczny, miły i zainteresowany moim zdrowiem. Ze względu na swoje doświadczenie, z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, trzeba trochę czekać na swoją kolej - ale jest to uzasadnione tym, że pacjent może o wszystko zapytać i dostać wyczerpującą odpowiedź. Wcześniej miałam Panią ginekolog prowadzącą, która traktowała mnie bardzo hurtowo - w stylu "następny". To moja pierwsza ciąża i wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze niejasnych, a dobry lekarz to podstawa. Cieszę się, że przeniosłam się do niego. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor, to osoba konkretna, bardzo miła.Na wizycie byłam z moją mamą,która od dłuższego czasu nie mogła chodzić. Mama została dokładnie zbadana, dostała skierowanie do ortopedy i leki, które przyniosły jej ulgę. Jesteśmy zadowolone z podejścia lekarza do pacjenta i z tego, że pomógł.

  • Grażyna Ch.,
   Wizyta w dniu 5 grudnia 2016.
   Przemiła Pani Doktor. Fachowa wiedza. Profesjonalne podejście do pacjenta.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • Od lat się leczę u P. Doktor. Miła sympatyczna i dobry specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • J

   Po dzisiejszej wizycie u Pana doktora odniosłam wrażenie, że to dobry lekarz. Czytając wcześniej opinie tutaj zamieszczone nastawiłam się na spotkanie z niezbyt miłym lekarzem. Okazało się, że Pan doktor jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Podczas wykonywania usg cały czas informował mnie co widzi, z czym to się wiąże. Na moje pytania odpowiadał konkretnie i wyczerpująco. Może nie jest wylewny - ale ja akurat nie oczekuję tego do lekarza - mnie interesuje fachowa ocena i kompetencje. Na kolejną wizytę umówię się do Pana doktora ponownie.

  • Byłam na usg piersi, wykrył mi zmianę i nie udzielił żadnych informacji. Kiedy zadawałam pytania, odpowiedział wymijająco i zostawil mnie sama z podjęciem decyzji co dalej. Nie wyjasnił czy to zmiana groźna czy nie. Na moje pytanie o to zaczął się śmiać, tak jakbym była lekarzem i na rzucone przez niego haslo od razu miałabym wszystko wiedzieć. Może i chirurg z niego dobry (na dłuzszą mete nie mogę tego ocenic), ale na pewno pacjenta zostawia samemu sobie. Ide do konsultacji do innego lekarza, bo po tej wizycie nie wiem w sasadzie nic, poza tym, że cos jest.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  • A

   Chodziłam do pani doktor prywatnie. Pani doktor jest bardzo miłą osobą, zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Przez dłuższy czas chodziłam do niej regularnie po recepty ( antykoncepcja). Problem rozpoczął się wtedy kiedy zaczęliśmy starać się o dziecko. Niestety przez dłuższy czas się to nie udawało i w tym momencie nie czułam wsparcia i pomocy ze strony pani doktor. Bagatelizowała problem, mówiła że wszystko jest w porządku a jedyny problem jest w tym że za bardzo chcemy. W ten sposób straciłam dużo czasu na nieudanych próbach. Po zmianie lekarza w ciążę zaszłam w ciągu 3 miesięcy. Okazało się że problem nie był jedynie w mojej głowie, wystarczyła drobna pomoc w postaci dobrze dobranego leku. Pod tym względem się zawiodłam na pani doktor. Nie polecam osobom z problemami niepłodności.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
   Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga

  • J

   Od wielu lat jestem diagnozowana w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi. Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa uspokajająco na pacjentów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora. Jolanta Limańska

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu