Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: wysokie cisnienie

   Bardzo dobra i konkretna lekarka kardiolog.
   Stwierdzono nadciśnienie tętnicze p.doktor miałem bardzo wysokie po28dniach było już standardowe 120/80.
   Co najważniejsze lek tylko3.20zl w aptece nie do uwierzenia.
   Naprawdę godna polecenia lekarka kardiolog.
   Dziękuję Sobieslaw Lach.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: Ból klatki piersiowej; nieznana struktura w śródpiersiu.

   Lekarz, który w ogóle nie słucha. Przerywa, nie da powiedzieć jednego zdania do końca. Bardzo chaotyczna, co chwilę zmieniająca zdanie. Siedzialam w końcu w milczeniu. Chaotyczne odczytywanie opisu tomografii komputerowej. Zasugerowała, że przyczyną bólu trwającego od ponad roku, jest uraz barku mający miejsce półtora miesiąca przed wizytą (mimo mojego wcześniejszego opisu sytuacji, który nie został wysłuchany). Najwięcej porad uzyskałam na temat mojego uszkodzonego barku (zupełnie tego nie oczekiwałam, jestem w trakcie rehabilitacji i mam doskonałego ortopedę i wszystko jest OK), a gdy wtrąciłam się, by o tym powiedzieć, to usłyszałam, że to JA przerywam , i że to JA nie dam Pani doktor nic powiedzieć(!!!). Poczułam się zlekceważona, jak nigdy dotąd u żadnego lekarza. Młodzi pacjenci również zasługują na uwagę i szacunek, bo również często chorują na różnego rodzaju choroby. Nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • A

   Nie mam żadnych konkretnych złych doświadczeń z Panią doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła dobre wrażenie badaniem usg, dając mi poczucie, że jest "kompetentna". Jest miła i badania przeprowadza bez zarzutu. Chodzę do niej tylko po środki antykoncepcyjne, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście tak mało czasu powinna mi poświęcać. Czuję lekki niedosyt. Sama też byłabym w stanie wybrać sobie tabletki na chybił trafił i bazując tylko na moich dolegliwościach określić czy są ok. Choć akurat Pani dr sprawiała wrażenie bagatelizowania moich skutków ubocznych bo nawet nie była nimi zainteresowana ("źle się czułam" jej wystarczyło), a ja 3mc stresowałam się ciągłymi bólami brzucha, nudnościami i wymiotami. Trudno się jest pogodzić z faktem, że za (max) 7 minut w gabinecie i receptę trzeba zapłacić 80 zł.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • E
   Lokalizacja: Ado-Med 2

   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
   Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wynik z mamografii

   Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony Joanny,
   na której drodze życia stanął RAK.
   Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
   W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
   Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
   Wasze Panie to docenią.
   Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
   Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.

   Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

   Dziękuję.
   Józef Pietrek

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Leszek Klaudiusz Kostrz

  Chirurg, Onkolog,

  • F
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka Medyczna

   8 marca miałam zabieg usunięcia dużego włokniaka w piersi. Chciałam podziękować Panu doktorowi nie tylko za profesjonalizm ale w szczególności za empatię. Uważam że jest Pan wzorem do naśladowania dla każdego lekarza. Cieszę się że trafiłam właśnie na Pana. Raz jeszcze bardzo ale to bardzo dziękuję.


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Opuchlizna stopy

   Przykro mi, ale nie polecam tego człowieka jako lekarza.
   Przyjechałam dziś na dyżur z opuchniętą stopą po oparzeniu. Powiedzieć, że lekarz był niemiły to za mało. Był nieprzyjemny, złośliwy i bardzo pretensjonalny. Nie zadowolony z tego, że człowiek potrzebuje pomocy.
   Podejście do pacjentów jest nieprzyjemne, wręcz wulgarne. Ale opiszę kilka sytuacji: ~Po odebraniu papierów z recepcji kazano mi usiąść i poczekać aż doktor zawoła. Po odczekaniu około 3 minut, z gabinetu wychodzi Pan Doktor. Z niezbyt miłym pytaniem czy czekam na niego. Po potwierdzeniu, usłyszałam pretensje dlaczego nie wchodzę. Tłumaczę, że dostałam instrukcję by czekać.Wyśmiał mnie.
   ~Wyśmianie mojej rodzinnej lekarki która przepisała mi leki oraz pretensje do mnie, ze nie dostałam skierowania do poradni chirurgicznej. Tłumaczę, że byłam u lekarza, wszystko było dobrze, a gdy tylko noga zaczęła mi puchnąć, to pierwsze co w sobotę o godzinie 17 zrobiłam, to przyjechałam na izbę przyjęć. Ale i tak usłyszałam że moja lekarka jest nieudolna, i to ona teraz powinna wziąć odpowiedzialność za wszsytko.
   ~ Ofensywne straszenie pacjenta tężcem, dawanie do zrozumienia że to wszystko wina pacjenta, bo pacjent powinien wszystko wiedzieć co i jak ma robić w razie W. Wyśmiewanie pacjenta oraz ignorowanie zadawanych pytań.
   ~ Na nogę tylko zerknął, podczas gdy w gabinecie było zgaszone światło i było ciemno jak w jaskini. Na moje pytanie czy zaświecić światło prychnął "Nie trzeba,jeszcze dobrze widzę!". No ja nie widziałam nic, prócz zaciągniętych żaluzji.
   Plus inne sytuacje.
   Nie rozumiem,jak można być tak nieprzyjemnym i złosliwym w stosunku do pacjenta. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona. Skarga rusza w poniedziałek. Nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie płuc

   Lekarz bardzo niezadowolony jak w sobotę wieczorem przyjechałam z mężem na wieczorny dyżur. Mąż leczący się na zapalenie płuc został wyśmiany przez doktora a jego lekarkę nazwał jasnowidzem bo według jego wiedzy był zdrowy. Kazał brać rutinoscorbin i większe dawki leków na gorączkę która utrzymywała się 12 dni. Efekt taki,że mój duszący się mąż na wizycie u jasnowidza dostał skierowanie do szpitala chorób płuc a na izbie przyjęć stwierdzili że to jest już bardzo poważny stan.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Adam Olakowski

  Gastrolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Docent ze zrozumieniem podchodzi do wszystkich pytań i wątpliwości chorego i rodziny. Wyjaśnia dokładnie i rzeczowo. Punktualny, słowny, empatyczny. Trafna diagnoza i właściwe leczenie. Dziękujemy i gorąco polecamy.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia na RondzieUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Jestem bardzo rozczarowany wizytą, tylko zmarnowałem pieniądze. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, nie wykazał zainteresowania. Jego jedyne pytanie to "co Panu dolega". Sama wizyta krótka i bez celowa. Żadnej diagnozy, pomocy albo dalszych badań. Jedyne co mi powiedział to oczywiste rzeczy typu "Nie jedz w McDonald" czy "Pij wodę". Męczę się od pół roku z różnymi zaburzeniami gastrycznymi, tracę na wadzę i nie mogę normalnie funkcjonować, a lekarz potraktował mnie jakbym przyszedł z powodu porannego bólu brzucha.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu