Informacje o placówce

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: zaburzenia pracy serca

   Bardzo dobry lekarz - dobry specjalista, sympatyczny i wrażliwy człowiek (czego niektórym lekarzom niestety brakuje...). Godny polecenia.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: wysokie cisnienie

   Bardzo dobra i konkretna lekarka kardiolog.
   Stwierdzono nadciśnienie tętnicze p.doktor miałem bardzo wysokie po28dniach było już standardowe 120/80.
   Co najważniejsze lek tylko3.20zl w aptece nie do uwierzenia.
   Naprawdę godna polecenia lekarka kardiolog.
   Dziękuję Sobieslaw Lach.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • A

   Nie mam żadnych konkretnych złych doświadczeń z Panią doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła dobre wrażenie badaniem usg, dając mi poczucie, że jest "kompetentna". Jest miła i badania przeprowadza bez zarzutu. Chodzę do niej tylko po środki antykoncepcyjne, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście tak mało czasu powinna mi poświęcać. Czuję lekki niedosyt. Sama też byłabym w stanie wybrać sobie tabletki na chybił trafił i bazując tylko na moich dolegliwościach określić czy są ok. Choć akurat Pani dr sprawiała wrażenie bagatelizowania moich skutków ubocznych bo nawet nie była nimi zainteresowana ("źle się czułam" jej wystarczyło), a ja 3mc stresowałam się ciągłymi bólami brzucha, nudnościami i wymiotami. Trudno się jest pogodzić z faktem, że za (max) 7 minut w gabinecie i receptę trzeba zapłacić 80 zł.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Klaudiusz Kostrz

  Chirurg, Onkolog,

  • F
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka Medyczna

   8 marca miałam zabieg usunięcia dużego włokniaka w piersi. Chciałam podziękować Panu doktorowi nie tylko za profesjonalizm ale w szczególności za empatię. Uważam że jest Pan wzorem do naśladowania dla każdego lekarza. Cieszę się że trafiłam właśnie na Pana. Raz jeszcze bardzo ale to bardzo dziękuję.


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Opuchlizna stopy

   Przykro mi, ale nie polecam tego człowieka jako lekarza.
   Przyjechałam dziś na dyżur z opuchniętą stopą po oparzeniu. Powiedzieć, że lekarz był niemiły to za mało. Był nieprzyjemny, złośliwy i bardzo pretensjonalny. Nie zadowolony z tego, że człowiek potrzebuje pomocy.
   Podejście do pacjentów jest nieprzyjemne, wręcz wulgarne. Ale opiszę kilka sytuacji: ~Po odebraniu papierów z recepcji kazano mi usiąść i poczekać aż doktor zawoła. Po odczekaniu około 3 minut, z gabinetu wychodzi Pan Doktor. Z niezbyt miłym pytaniem czy czekam na niego. Po potwierdzeniu, usłyszałam pretensje dlaczego nie wchodzę. Tłumaczę, że dostałam instrukcję by czekać.Wyśmiał mnie.
   ~Wyśmianie mojej rodzinnej lekarki która przepisała mi leki oraz pretensje do mnie, ze nie dostałam skierowania do poradni chirurgicznej. Tłumaczę, że byłam u lekarza, wszystko było dobrze, a gdy tylko noga zaczęła mi puchnąć, to pierwsze co w sobotę o godzinie 17 zrobiłam, to przyjechałam na izbę przyjęć. Ale i tak usłyszałam że moja lekarka jest nieudolna, i to ona teraz powinna wziąć odpowiedzialność za wszsytko.
   ~ Ofensywne straszenie pacjenta tężcem, dawanie do zrozumienia że to wszystko wina pacjenta, bo pacjent powinien wszystko wiedzieć co i jak ma robić w razie W. Wyśmiewanie pacjenta oraz ignorowanie zadawanych pytań.
   ~ Na nogę tylko zerknął, podczas gdy w gabinecie było zgaszone światło i było ciemno jak w jaskini. Na moje pytanie czy zaświecić światło prychnął "Nie trzeba,jeszcze dobrze widzę!". No ja nie widziałam nic, prócz zaciągniętych żaluzji.
   Plus inne sytuacje.
   Nie rozumiem,jak można być tak nieprzyjemnym i złosliwym w stosunku do pacjenta. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona. Skarga rusza w poniedziałek. Nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie płuc

   Lekarz bardzo niezadowolony jak w sobotę wieczorem przyjechałam z mężem na wieczorny dyżur. Mąż leczący się na zapalenie płuc został wyśmiany przez doktora a jego lekarkę nazwał jasnowidzem bo według jego wiedzy był zdrowy. Kazał brać rutinoscorbin i większe dawki leków na gorączkę która utrzymywała się 12 dni. Efekt taki,że mój duszący się mąż na wizycie u jasnowidza dostał skierowanie do szpitala chorób płuc a na izbie przyjęć stwierdzili że to jest już bardzo poważny stan.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Adam Olakowski

  Gastrolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Docent ze zrozumieniem podchodzi do wszystkich pytań i wątpliwości chorego i rodziny. Wyjaśnia dokładnie i rzeczowo. Punktualny, słowny, empatyczny. Trafna diagnoza i właściwe leczenie. Dziękujemy i gorąco polecamy.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia na RondzieUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Jestem bardzo rozczarowany wizytą, tylko zmarnowałem pieniądze. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, nie wykazał zainteresowania. Jego jedyne pytanie to "co Panu dolega". Sama wizyta krótka i bez celowa. Żadnej diagnozy, pomocy albo dalszych badań. Jedyne co mi powiedział to oczywiste rzeczy typu "Nie jedz w McDonald" czy "Pij wodę". Męczę się od pół roku z różnymi zaburzeniami gastrycznymi, tracę na wadzę i nie mogę normalnie funkcjonować, a lekarz potraktował mnie jakbym przyszedł z powodu porannego bólu brzucha.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • A

   Serdecznie dziękuję za profesjonalną opiekę lekarską, za idealnie przeprowadzoną operację i wsparcie w chorobie. Jest Pan wzorem specjalisty. Z wyrazami uznania, wdzięczna pacjentka Anna.

  • E
   Lokalizacja: Ado-Med 2

   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
   Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu