Informacje o placówce

Gabinety

Ado-Med 2

Stefana Batorego 19

41-506, Chorzów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • A

   Wczoraj bylam u Pani Doktor, kompetentna i serdeczna, prawdziwy lekarz z powołania. Szeroka wiedza nie tylko ze swojej specjalizacji oraz chęć wysłuchania i zrozumienia pacjenta. Cieszę się, ze trafiłam pod opiekę Pani Doktor.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo przyjemna Pani Doktor. Skrupulatnie mnie zbadała, zleciła EKG, szczegółowo wszystko opisując.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Janusz Michał Korlacki

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja jelita grubego

   Kapitalny człowiek i lekarz , dzięki trafnej diagnozie( rak złośliwy jelita grubego) i szybkiej operacji mogę do dzisiaj cieszyć się życiem. Polecam każdej osobie z podobnymi problemami wizytę u Pana doktora.Z mojej strony olbrzymi szacunek i wdzięczność.
   Wojtek Ch.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GLIVCLINICUsługa: zabieg pooperacyjny

   Wizyta u Pana Doktora podyktowana byla konsultacja pooperacyjna. Byla rzeczowa i bardzo mila i wlasnie tego oczekiwalem. Takich lekarzy nam potrzeba. Jest to osoba z powolania o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu z usmiechem i pomocna dlonia dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marek Adam Olakowski

  Gastrolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Docent ze zrozumieniem podchodzi do wszystkich pytań i wątpliwości chorego i rodziny. Wyjaśnia dokładnie i rzeczowo. Punktualny, słowny, empatyczny. Trafna diagnoza i właściwe leczenie. Dziękujemy i gorąco polecamy.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia na RondzieUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Jestem bardzo rozczarowany wizytą, tylko zmarnowałem pieniądze. Lekarz w ogóle mnie nie słuchał, nie wykazał zainteresowania. Jego jedyne pytanie to "co Panu dolega". Sama wizyta krótka i bez celowa. Żadnej diagnozy, pomocy albo dalszych badań. Jedyne co mi powiedział to oczywiste rzeczy typu "Nie jedz w McDonald" czy "Pij wodę". Męczę się od pół roku z różnymi zaburzeniami gastrycznymi, tracę na wadzę i nie mogę normalnie funkcjonować, a lekarz potraktował mnie jakbym przyszedł z powodu porannego bólu brzucha.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle brzucha

   Gdy trafiłam do doktora Andrzeja Zurka, dokładnie 16 czerwca w niedzielę, cierpiałam na nieznośne i coraz gorsze bóle brzucha (dokładnie od 3 czerwca) Miałam już za sobą diagnozę lekarki z pogotowia o zapaleniu jelit, część badań w przychodni takich jak usg brzucha, badania krwi itp. Od początku diagnozy, dostawałam coraz to nowsze tabletki na zapalenie jelit, które kompletnie nie działały, a ból stawał się tylko silniejszy. Z wyników badań praktycznie nic konkretnego nie wychodziło. A ja czułam się coraz gorzej...
   16 czerwca zjawiłam się po raz drugi na pogotowiu bo ból sprawiał, że nie byłam w stanie już kompletnie funkcjonować. Od pierwszej chwili wejścia do gabinetu czułam, że coś jest nie tak. Zaczęłam mówić od początku co się dzieje, a lekarz wydawał się kompletnie nieobecny, ani razu nie spojrzał mi w oczy tylko patrzał w biurko. Gdy skończyłam mówić ze łzami w oczach, że boli mnie już tak bardzo, że nie mogę wytrzymać i boję się, że to nie jest zapalenie jelit, zapytał czy mam przy sobie swoje wszystkie wyniki odkąd zaczęły się te bóle... Odpowiedziałam, że nie mam, po pierwsze dlatego, że jest niedziela, po drugie nie przewidziałam tego, że w niedzielę będzie tak bolało, że zdecyduję się jechać na pogotowie. Usłyszałam pretensjonalne pytanie czego więc oczekuję ? Przez chwilę pomyślałam, że to żart... Zaczęłam mówić o przyjęciu na oddział, o zrobieniu innych, większych badań by się wogóle dowiedzieć czy naprawdę to zwykle zapalenie jelit i o tym, że naprawdę nie wytrzymuję z bólu... Więc oczekuję pomocy w miejscu gdzie powinnam jako pacjent ją dostać... Lekarz przerwał mi, mówiąc, że nikt mnie na oddział nie weźmie bez wyników. Po odczytaniu listy tabletek, które zostały mi przepisane od początku czerwca, dosłownie parsknął śmiechem mówiąc, że to nie są leki na zapalenie jelit . Zapytałam z totalną bezsilnością co mam dalej robić. Usłyszałam, że mam jutro iść do swojej lekarki i powiedzieć, że leki nie działają.
   Może gdyby nie bezsilność i wycieńczenie nie wyszła bym tak łatwo z gabinetu...
   Wróciłam do swojego lekarza z prośbą o skierowanie do szpitala.
   18 czerwca wieczorem trafiłam na stół operacyjny.
   Następnego dnia rano dowiedziałam się, że miałam ostre zapalenie wyrostka i zapalenie otrzewnej. Operacja była dość poważna ze względu na już bardzo zły stan i na to, że zbyt późno trafiłam na oddział.
   Kwestia problemu wyrostka zazwyczaj nie jest skomplikowana i nie jest trudna do odkrycia, szczególnie gdy pacjent mówi, że od paru dni czuję, że w prawej stronie coś go miażdży. Pod warunkiem, że pacjent zostanie wogóle wysłuchany czego ja nie doświadczyłam tak naprawdę.
   Dodam, że kiedy trafiłam na izbę przyjęć 18 czerwca, to spotkałam dr Zurka, który miał wówczas dyżur. Ponownie nie podjął żadnej decyzji w kwestii mojej osoby i po kilku godzinach oczekiwania dopiero nocna zmiana podjęła decyzję o natychmiastowej operacji.

   Dr. Zurek zignorował mój stan zdrowia, który już w tym dniu był groźny. Potraktował mnie jako pacjentkę karygodnie i totalnie nie profesjonalnie. Jest pretensjonalny, nie chce rozmawiać z pacjentem, nie chce wziąć jakiekolwiek odpowiedzialności za swoją pracę. Ma pretensje do pacjenta i wcale tego nie kryje, ma je również do innych lekarzy z których sobie drwi, zamiast zająć się pacjentem, który cierpi i oczekuję pomocy.

   Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem profesjonalizmu. Nie polecam!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Świąteczna Opieka Zdrowotna

   W 39 tyg. ciąży zgłosiłam się z przeziębieniem i mocnym kaszlem na dyżur w ramach Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie (w pierwszy dzień Świąt) i niestety trafiłam na tego niesympatycznego lekarza. Od początku do końca był opryskliwy. Bez zbadania mnie stwierdził, że powinnam się leczyć domowymi sposobami albo zgłosić do swojego ginekologa, który zdecyduje o mocniejszych lekach. Nie wysłuchał mnie ani nie udzielił żadnej informacji odnośnie dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Byłam u Pani doktor jako nastolatka w wieku 18 lat po tabletki antykoncepcyjne. Pani doktor zaczęła wypytywać: od kiedy współżyje, dlaczego i czy nie powinnam jeszcze poczekać. Było to dla mnie bardzo niekomfortowe ,ponieważ nie przyszłam tam do psychologa tylko lekarza który powinien wypisać mi odpowiednie środki. Poczułam jakbym musiała się spowiadać lekarzowi dlaczego chce tabletki. Myśle ,ze każdy ma prawo wyboru a jeśli byłam już dorosła nie powinnam otrzymać takich pytań. Nie byłam badana także nie mogę wyrazić opinii na ten temat. Moja opinia dotyczy tylko i wyłącznie porady oraz wypisu recepty. Nie wróciłam do Pani doktor i poszłam do innego ginekologa- który oczywiście pytał o wiek i inne rzeczy jednak z powodu próby doboru najlepszego leku. Poczułam ze Pani doktor chce mi bardziej odradzić jiz pomoc.

  • L
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Gdy byłam u ginekologa pierwszy raz jako nastolatka, czyli na pierwszej w życiu wizycie i wystraszona wizyta nie przebiegła zbyt przyjemnie co tylko powiększyło mój lęk przed tym typem lekarza i przez kilka lat nie odważyłam się na ponowną próbę. Do tej Pani poszłam z polecenia koleżanki ze studiów i po kilku miesiącach zdecydowałam się spróbować i to był idealny wybór!! Od progu uśmiechnięta i bardzo miła, nie oceniała mnie i tego że zaniedbałam regularne wizyty, bardzo wyrozumiała, zbadała spokojnie, delikatnie i dokładnie oraz mówiąc co robi i nawet podczas USG pokazała co gdzie mam, do tego od razu wiedziała że mam tyłozgięcie macicy czego nie wiedziałam ponieważ lekarka u której byłam wcześniej nic takiego mi nie powiedziała a takie coś powinna wiedzieć i powiedzieć :/ Pani Doktor przepisując mi tabletki na uregulowanie cyklu (czyli problemu z którym przyszłam) dokładnie wyjaśniła jak, kiedy i ile brać a nawet podała swój numer telefonu gdybym potrzebowała się o coś zapytać czy dopytać. Teraz tylko badanie tarczycy i po skończeniu tabletek na kontrolę której zdecydowanie się nie będę bać tak jak bałam się przed pierwszą wizytą. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowana że póki Pani Doktor będzie przyjmować będę do niej chodzić i polecać innym!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania kontrolne piersi

   Jestem pacjentką Pana Doktora już 17 lat. Miałam już 2 zabiegi usunięcia guzka piersi. Pan Doktor i tym razem w porę wykrył zmianę w piersi i wyciął guz . Miał dużo wyrozumiałości do mnie jako pacjentki za co jestem mu bardzo wdzięczna.
   Ilona Adamczyk

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja usunięcia guza piersi

   Chciałam serdecznie podziękować panu doktorowi za wzorowo przeprowadzoną operację i dalsze leczenie. Pan doktor to wspaniały człowiek, pełen empatii, wyrozumiały i z najlepszym podejściem do wykonywanej pracy. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do leczenia u Pana Doktora - nie ma co się zastanawiać! Polecam gorąco i jeszcze raz dziękuję za wszystko panu Doktorowi. Anna Zapalska

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Leszek Klaudiusz Kostrz

  Chirurg, Onkolog,

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka MedycznaUsługa: Inny

   Mialem zabieg usuniecia duzego tluszczaka na ramieniu.Pan doktor przeprowadzil zabieg z pelnym profesionalizmem mimo dość dużego tłuszczaka .Jak zobaczylem efekt po zabiegu gdzie ramie mialem rozciete na dlugosci 10cm to oniemiałem z zachwytu jaki profesjonalizm jest u pana doktora. Poza tym Pan doktor miły rzeczowy z duszą .Takiego lekarza z czystym sumieniem polecam .Pełny profesjonalizm.

  • P
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka MedycznaUsługa: kontrola

   Pan Dr Kostrz uratował mi życie!! Dobrze zdiagnozował mały guzek, który okazał się mięsakiem. Zostały podjęte bardzo szybkie działania co skutkuje dużo większymi szansami na przeżycie. Bardzo Panu dziękuję z całego serca!!! Polecam bardzo dobry chirurg - onkolog

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu