Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

   Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, która mnie uważnie wysłuchała, dała wiele cennych wskazówek oraz konieczne skierowania. Wizyta przebiegała w fantastycznej atmosferze. Nie rozmawiałyśmy o jednym problemie, ale o całości. Nie zostałam potraktowana jak przypadek, a jak człowiek. Brawo za fantastyczne i szerokie podejście do zdrowia! Rzadko spotyka się takich lekarzy. Gorąco polecam! Bardzo dobry i lekarz.

  • Z
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacje internistyczne

   Pani doktor, to osoba konkretna, bardzo miła.Na wizycie byłam z moją mamą,która od dłuższego czasu nie mogła chodzić. Mama została dokładnie zbadana, dostała skierowanie do ortopedy i leki, które przyniosły jej ulgę. Jesteśmy zadowolone z podejścia lekarza do pacjenta i z tego, że pomógł.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Kucharek

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Lekarz bardzo delikatny i uprzejmy. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

  • S
   Lokalizacja: gabinet prywatnyUsługa: endometrioza

   Polecam wszystkim pacjentkom tego Lekarza. Przeprowadził bardzo trudną operację w warunkach laparoskopowych. Lekarz ten ma ogromną wiedzę i złote ręce.Inni ginekolodzy odmawiali mi takiej formy leczenia natomiast doktor Kucharek podjął się trudniejszej opcji leczenia zaoszczędzając mi cierpień. Człowiek bardzo skromny a jednocześnie wysokiej klasy specjalista który wyprzedza wielu lekarzy starej daty swoimi metodami diagnostyki i leczenia mało inwazyjnego. Polecam wszystkim tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • J

   Po dzisiejszej wizycie u Pana doktora odniosłam wrażenie, że to dobry lekarz. Czytając wcześniej opinie tutaj zamieszczone nastawiłam się na spotkanie z niezbyt miłym lekarzem. Okazało się, że Pan doktor jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Podczas wykonywania usg cały czas informował mnie co widzi, z czym to się wiąże. Na moje pytania odpowiadał konkretnie i wyczerpująco. Może nie jest wylewny - ale ja akurat nie oczekuję tego do lekarza - mnie interesuje fachowa ocena i kompetencje. Na kolejną wizytę umówię się do Pana doktora ponownie.

  • M

   Byłam na usg piersi, wykrył mi zmianę i nie udzielił żadnych informacji. Kiedy zadawałam pytania, odpowiedział wymijająco i zostawil mnie sama z podjęciem decyzji co dalej. Nie wyjasnił czy to zmiana groźna czy nie. Na moje pytanie o to zaczął się śmiać, tak jakbym była lekarzem i na rzucone przez niego haslo od razu miałabym wszystko wiedzieć. Może i chirurg z niego dobry (na dłuzszą mete nie mogę tego ocenic), ale na pewno pacjenta zostawia samemu sobie. Ide do konsultacji do innego lekarza, bo po tej wizycie nie wiem w sasadzie nic, poza tym, że cos jest.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie guza piersi

   Zabieg przeprowadzony był w sposób małoinwazyjny. Nowoczesna metoda pozwoliła na usunięcie tylko guza bez usuwania piersi i węzłów chłonnych. W trakcie operacji zrobiono dodatkowe biopsje węzłów po których analizie kolejna operacja nie była konieczna. Lekarz na bieżąco informował przed , w trakcie i po operacji o zabiegu i ewentualnych opcjach. Był uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję. E.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
   Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • A

   Nie mam żadnych konkretnych złych doświadczeń z Panią doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła dobre wrażenie badaniem usg, dając mi poczucie, że jest "kompetentna". Jest miła i badania przeprowadza bez zarzutu. Chodzę do niej tylko po środki antykoncepcyjne, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście tak mało czasu powinna mi poświęcać. Czuję lekki niedosyt. Sama też byłabym w stanie wybrać sobie tabletki na chybił trafił i bazując tylko na moich dolegliwościach określić czy są ok. Choć akurat Pani dr sprawiała wrażenie bagatelizowania moich skutków ubocznych bo nawet nie była nimi zainteresowana ("źle się czułam" jej wystarczyło), a ja 3mc stresowałam się ciągłymi bólami brzucha, nudnościami i wymiotami. Trudno się jest pogodzić z faktem, że za (max) 7 minut w gabinecie i receptę trzeba zapłacić 80 zł.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu