Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19

  41-506, Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: Ból klatki piersiowej; nieznana struktura w śródpiersiu.

   Lekarz, który w ogóle nie słucha. Przerywa, nie da powiedzieć jednego zdania do końca. Bardzo chaotyczna, co chwilę zmieniająca zdanie. Siedzialam w końcu w milczeniu. Chaotyczne odczytywanie opisu tomografii komputerowej. Zasugerowała, że przyczyną bólu trwającego od ponad roku, jest uraz barku mający miejsce półtora miesiąca przed wizytą (mimo mojego wcześniejszego opisu sytuacji, który nie został wysłuchany). Najwięcej porad uzyskałam na temat mojego uszkodzonego barku (zupełnie tego nie oczekiwałam, jestem w trakcie rehabilitacji i mam doskonałego ortopedę i wszystko jest OK), a gdy wtrąciłam się, by o tym powiedzieć, to usłyszałam, że to JA przerywam , i że to JA nie dam Pani doktor nic powiedzieć(!!!). Poczułam się zlekceważona, jak nigdy dotąd u żadnego lekarza. Młodzi pacjenci również zasługują na uwagę i szacunek, bo również często chorują na różnego rodzaju choroby. Nie polecam tego lekarza.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

   Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, która mnie uważnie wysłuchała, dała wiele cennych wskazówek oraz konieczne skierowania. Wizyta przebiegała w fantastycznej atmosferze. Nie rozmawiałyśmy o jednym problemie, ale o całości. Nie zostałam potraktowana jak przypadek, a jak człowiek. Brawo za fantastyczne i szerokie podejście do zdrowia! Rzadko spotyka się takich lekarzy. Gorąco polecam! Bardzo dobry i lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Zbigniew Pieniążek

  Stomatolog,

  • K

   Wszystko, co mogę powiedzieć o panu Doktorze to to, że to świetny lekarz, a przede wszystkim człowiek. Niesamowite podejście do pacjenta, nawet małego. Świetne poczucie humoru i ogromna wiedza. Konkretny, rzetelny, miły i delikatny. Fachowiec "pełną gębą", jak praktykował w Bielsku-Białej to nie mieliśmy lepszego dentysty. Szkoda, że wyprowadził się do Łodzi.


 • Maria Szczepańska-Kasprzak

  Neurolog,

  • Bardzo dobra Pani doktor. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Oprócz tego, że jest wspaniałym fachowcem to jest także przesympatyczna.Więcej takich lekarzy.

  • L

   Znam bardzo dobrze,bardzo dobry lekarz i świetny kontakt .Polecam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Kuciel-Bacia

  Ginekolog,

  • A

   Nie mam żadnych konkretnych złych doświadczeń z Panią doktor. Na pierwszej wizycie zrobiła dobre wrażenie badaniem usg, dając mi poczucie, że jest "kompetentna". Jest miła i badania przeprowadza bez zarzutu. Chodzę do niej tylko po środki antykoncepcyjne, dlatego nie jestem pewna czy rzeczywiście tak mało czasu powinna mi poświęcać. Czuję lekki niedosyt. Sama też byłabym w stanie wybrać sobie tabletki na chybił trafił i bazując tylko na moich dolegliwościach określić czy są ok. Choć akurat Pani dr sprawiała wrażenie bagatelizowania moich skutków ubocznych bo nawet nie była nimi zainteresowana ("źle się czułam" jej wystarczyło), a ja 3mc stresowałam się ciągłymi bólami brzucha, nudnościami i wymiotami. Trudno się jest pogodzić z faktem, że za (max) 7 minut w gabinecie i receptę trzeba zapłacić 80 zł.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najlepsza lakarka ,wielkie wsparcie na każdym kroku,odkryla u mnie zmiane do operacji i towarzyszyła mi osobiscie i telefonicznie przez caly czas,przy wsparciu innego lekarza wykonała takze zabieg. Uśmiechnięta,bezposrednia,przekraczajac próg Jej gabinetu znikaja wszelkie wątpliwości :) polecam na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Zurek

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie płuc

   Lekarz bardzo niezadowolony jak w sobotę wieczorem przyjechałam z mężem na wieczorny dyżur. Mąż leczący się na zapalenie płuc został wyśmiany przez doktora a jego lekarkę nazwał jasnowidzem bo według jego wiedzy był zdrowy. Kazał brać rutinoscorbin i większe dawki leków na gorączkę która utrzymywała się 12 dni. Efekt taki,że mój duszący się mąż na wizycie u jasnowidza dostał skierowanie do szpitala chorób płuc a na izbie przyjęć stwierdzili że to jest już bardzo poważny stan.

  • J

   Po dzisiejszej wizycie u Pana doktora odniosłam wrażenie, że to dobry lekarz. Czytając wcześniej opinie tutaj zamieszczone nastawiłam się na spotkanie z niezbyt miłym lekarzem. Okazało się, że Pan doktor jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Podczas wykonywania usg cały czas informował mnie co widzi, z czym to się wiąże. Na moje pytania odpowiadał konkretnie i wyczerpująco. Może nie jest wylewny - ale ja akurat nie oczekuję tego do lekarza - mnie interesuje fachowa ocena i kompetencje. Na kolejną wizytę umówię się do Pana doktora ponownie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Adam Olakowski

  Gastrolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • D
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

   Dr hab. Olakowski co prawda nie operował mojej mamy, ale jego zaangażowanie, wyczulenie na najmniejsze szczegóły, ostrożność oraz dbałość o zdrowie pacjenta, pokazuje jak wspaniałym jest specjalistą! Przedstawił nam docenta, specjalizującego się w przypadkach podobnych do przypadłości mojej mamy. Jesteśmy wdzięczni, że trafiliśmy na tak doskonałych specjalistów. Dziękujemy doktorze za poświęcony czas, za dokładne wielokrotne badania sprawdzające stan zdrowia mamy oraz za poczucie humoru!


 • Przemysław Król

  Chirurg, lek.

  • E
   Lokalizacja: Ado-Med 2

   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
   Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wynik z mamografii

   Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony Joanny,
   na której drodze życia stanął RAK.
   Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
   W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
   Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
   Wasze Panie to docenią.
   Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
   Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.

   Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

   Dziękuję.
   Józef Pietrek

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Leszek Klaudiusz Kostrz

  Chirurg, Onkolog,

  • F
   Lokalizacja: Epione. Kompleksowa Opieka Medyczna

   8 marca miałam zabieg usunięcia dużego włokniaka w piersi. Chciałam podziękować Panu doktorowi nie tylko za profesjonalizm ale w szczególności za empatię. Uważam że jest Pan wzorem do naśladowania dla każdego lekarza. Cieszę się że trafiłam właśnie na Pana. Raz jeszcze bardzo ale to bardzo dziękuję.