Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Ośrodek Fizjo Factory to przede wszystkim profesjonalne usługi oraz ciepła, rodzinna atmosfera. O pełną satysfakcję naszych Klientów dbamy od 2015 roku, nieustannie podnosząc poprzeczkę.
Nasza siedziba znajduje się w dobrze skomunikowanym miejscu w Chorzowie Batorym, na terenie obiektu sportowego ,,Hala Moris" przy ul. Granicznej 92, na pierwszym piętrze budynku. Udogodnieniem dla Pacjentów jest duży parking znajdujący się przy obiekcie, jak i winda.
Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów oraz stale pogłębianej wiedzy, oferujemy Państwu kompleksową opiekę rehabilitacyjną. Leczymy sprawdzonymi metodami przy wykorzystaniu sprzętu światowej klasy. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje ortopedie, neurologie, pulmonologie, kardiologie, diagnostykę sportowców, rehabilitacje uroginekologiczną, badania przesiewowe, fizykoterapie, fale uderzeniową, wady postawy oraz rehabilitacje COVID.
Zapoznaj się z Naszą Ofertą i zostań z nami na lata.
Zapraszamy na pierwszą konsultację - z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu indywidualnego podejścia, dlatego w swojej ofercie posiadamy szereg specjalistów: lekarz ortopeda, lekarz neurolog, lekarz pulmonolog, lekarz rehabilitacji medycznej, lekarz kardiolog.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00
Dowiedz się więcej

Adres

Fizjo Factory
Graniczna 92, 41-506 Chorzów
Fizjo Factory logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Górecka wizyta fizjoterapeutyczna

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Pani Ania szczegółowo wytłumaczyła mi z czego może wynikać moj problem z plecami. Po pierwszej wizycie już czułam ulgę i dostałam jasne instrukcje co do ćwiczeń zalecanych w domu. Pani Ania słucha pacjenta, jest empatyczna i chętna by pomóc. A to wszystko w przemiłej atmosferze. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Górecka wizyta fizjoterapeutyczna

  Już przy pierwszej wizycie byłem miło zaskoczony podejściem i fachowa analizą stanu mojego zdrowia przez Panią Annę. Wdrożone ćwiczenia oraz terapia manualna przyniosły ulgę w bólu a także możliwość uprawiania sportu. Gorąco polecam ! Jeszcze raz bardzo dziękuję !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania