Zapisy go ginekologa ON-LINE na stronie internetowej lecznicy. NZOZ Lecznica Medea umowa z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Usługi dla pacjentów pryw... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Zapisy go ginekologa ON-LINE na stronie internetowej lecznicy. NZOZ Lecznica Medea umowa z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Usługi dla pacjentów prywatnych u lekarza internisty, ginekologa, laryngologa, neurologa medycyny pracy, badania usg i badania laboratoryjne.

Zabiegi

 • Biopsja endometrium
 • Zakładanie wkładek domacicznych

Badania

 • laboratoryjne, pełen zakres
 • usg

Choroby

 • lekarze ginekolodzy, laryngolog, neurolog, internista, medycyny pracy

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • NZOZ Lecznica Medea

  Kleczewska 41, Bielany

  01-826, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Niegowska

  Internista, lek.

  • wspanialy lekarz ma cierpliwosc do pacjentów ,zwsze wyslucha pomoze czlowiek aniol ,nigdy nie zostawi bez pomocy ,bardzo dokladnie bada interesuje sie losem pacjenta brawo

  • K

   Pani doktor jest zawsze bardzo miła i uśmiechnięta. Zawsze wysłuchuje pacjenta. Unika stosowania leków farmakologicznych. Zamiast tego preferuje medycynę naturalną, nieco alternatywną. Cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy fakt, że na wizytę z NFZ trzeba czekać minimum 3 tyg + 1,5h na korytarzu.


 • Beata Kołodziejczyk

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Leczę się u pani doktor od ponad 10 lat i mam do niej absolutne zaufanie. Oprócz wiedzy, troskliwości i poczucia odpowiedzialności za pacjenta ma coś co można nazwać intuicją, wyczuciem, gdy zleca badania dodatkowe. Okazuje się, że "coś było na rzeczy" i dzięki niej zostało w porę uchwycone.


 • Mieczysław Radzicki

  Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: NZOZ Lecznica MedeaUsługa: Bóle okolicy brzucha

   Lekarz przepisuje mocne leki na receptę bez wcześniejszego badania pacjenta. Dostałem dwie recepty - w tym na niesteroidowe leki przeciwzapalne - podczas gdy u innego lekarza od razu okazało się, że dolegliwości skorelowane były z lambliozą i bóle, które opisywałem, były bardzo charakterystyczne dla tej choroby. W efekcie wizyty u lekarza M. Radzickiego wydałem tylko pieniądze, straciłem czas i zdrowie stosując niewłaściwe i toksyczne leki, które powinno się stosować tylko w ostateczności (to jest opinia wszystkich innych lekarzy, z którymi konsultowałem się i wspominałem o tym zdarzeniu).

  • K

   Moje doświadczenie z doktorem Radzickim oceniam bardzo negatywne. Tylko raz zdarzyło się, aby doktor był w dobrym humorze. Podczas wizyt Pan Radzicki bardziej interesował się stukaniem na klawiaturze niż
   rozmową z pacjentem. Udziela zdawkowych odpowiedzi, miał ambiwalentny stosunek do sprawy.
   Przepisał silne leki w ciemno - bez badania. Na prośbę o wcześniejsze badania diagnostyczne odpowiadał "Oczywiście, może Pan sobie zrobić - we własnym zakresie i odpłatnie".
   Jak się później okazało - leki te wcale nie były mi potrzebne. Oprócz wyrzuconych w błoto pieniędzy,
   wystąpiły u mnie skutki uboczne po leku z rodziny inhibitorów pompy protonowej (na nadkwasotę) - nasilenie objawów chorobowych, a mianowicie istotna intensyfikacja istniejącej kandydozy błon śluzowych oraz jej rozprzestrzenienie w obrębie układu pokarmowego.
   Podejście lekarza pozostawia wiele do życzenia, sprawę potraktował ogólnikowo stosując jedynie leczenie objawowe, nie zaprzątając sobie głowy przyczyną - mimo moich usilnych nacisków w celu skierowania na podstawowe badania diagnostyczne. Stanowczo NIE POLECAM


 • Wojciech Kocoń

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Lecznica Medea

   Bardzo polecam doktora Koconia. Prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Konkretny, kulturalny, pełen profesjonalizm. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczył, odpowiadał na pytania, bardzo rzeczowy. Na USG mógł być obecny mój mąż. Jeżeli trzeba było zrobić jakieś dodatkowe badania to je zlecał, przy czym nigdy na nic nie naciągał. Pod gabinetem nie trzeba czekać w kolejce, na wizytę wchodzi się o umówionej godzinie, nie ma żadnych opóźnień lub są one niewielkie. Na wizycie nie ma pośpiechu, pan doktor jest bardzo cierpliwy :) Dodam, że ciążę prowadziłam na NFZ.

  • Lokalizacja: NZOZ Lecznica MedeaUsługa: Ciaza

   Równie serdecznie polecam, opowiada co widać na usg,na wszelkie wątpliwości odpowiada i uspokaja, zawsze można do niego zadzwonić... szczegółowo dopytuje za każdym razem, jak sie czuje pacjentka i jak z dzidziusiem... to moja pierwsza ciaza, a wiem ze przy następnej do niego wrócę

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Iwona Olędzka

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: częste przeziębienia

   Dr Olędzka zdiagnozowała i zoperowała u mnie krzywą przegrodę i przerost małżowin, z którymi męczyłam się od kilku lat. Od czasu operacji nie choruję (przed operacją - średnio raz w miesiącu).
   Pani doktor jest niezwykle profesjonalna, pomocna i wyrozumiała (bardzo bałam się operacji, ale długa rozmowa z panią doktor rozwiała wszystkie obawy). Dziękuję!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: częste zapalanie strun glosowych, przewlekły katar

   Pani Doktor przeprowadziła ze mną wczerpujacy wywiad. Zrobiła badania na miejscu - gardła, nosa. Wszystko dokładnie objasniła-przyczyny choroby proces leczenia. Najważniejsze ze diagonza była trafiona i wiem z czego biorą się moje dolegliwości. Empatyczne podejście do pacjenta. Bardzo miła osoba.


 • Elżbieta Miłecka

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam od serca dr Elżbietę. Jest komunikatywna, szczera, miła i bardzo mądra. żadnych problemów nie napotkałam się podczas wizyt. Perwszy raz w życiu wizyta u ginekologa odbyła się tak przyjemna! Każdej polecam

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lepiej trafić nie mogłam :) Pani dr jest ciepła, serdeczna, ludzka... Powie wszystko, wytłumaczy, odpowie na pytania, rozmawia z pacjentem. Nie trzeba wyciągać informacji, jak to często niestety bywa. Do tego delikatna podczas badania. Na prawdę, u Pani dr Miłeckiej pacjentka czuje się zaopiekowana i w dobrych rękach. Dziękuję za wizytę :)

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu