Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

NZOZ Lecznica Medea umowa z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Usługi dla pacjentów prywatnych u lekarza internisty, ginekologa, laryngologa, neurologa, badania usg i badania laboratoryjne.

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (24)

Ogólna ocena

  V
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Prowadziłam swoją pierwszą ciążę. Wszystko w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam:)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Prowadziłam u Pana doktora dwie ciąże. Wizyty były punktualne i rzeczowe. Doktor potrafi uspokoić, jest konkretny, chociaż może nie bardzo wylewny, ale to nie jest problem. Ważne jest też to, że ma pojęcie o karmieniu piersią w ciąży i nie każe odstawiać dziecka bez powodu.

  K
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Lecznica Medea Inny

  Jestem pacjentem Pani Doktor od ponad 20 lat. Jest Ona prawdziwym lekarzem rodzinnym, a nie tylko z nazwy. W swoim życiu , miałem styczność z wieloma lekarzami. Jednak Pani Doktor jest pierwszą lekarką, co do której nie mam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, jej postawa i zaangażowanie w leczenie pacjentów zasługuje na najwyższe uznanie.
  Dziękuję Pani Doktor w imieniu własnym i mojej rodziny.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mieczysław Radzicki konsultacja przez telefon

  Pań doktor był przedstawił się (teleporada)zapytał o co chodzi
  Trzeba zrobić powtórzenie badań które źle wyszły (pakiet w pzu)I poproszę o wypisanie skierowania
  Odpowiedź pana doktora- pani płaci ja decyduje
  Miły pan doktor? Skierowania na powtórzenie badań nie dostałam bo to ten pań decyduje
  Cóż kim jest ten pań nie wiem ale nie chce go spotkać w realu

  lek. Mieczysław Radzicki

  Droga Katarzynko,
  leczenie człowieka jest skomplikowanym procesem. Swoje miejsce ma tam pacjent, zwany czasami chorym, lekarz ( nazywany różnie w zależności od swoich umiejętności i kultury pacjentów ). Rolą pacjenta jest komunikowanie lekarzowi o swoich objawach chorobowych i niepokojach związanych ze stanem zdrowia. Zadaniem lekarza jest analiza zgłaszanych objawów i dostosowanie metod badania do realizacji celu jakim jest postawienie prawidłowego rozpoznania choroby. To z kolei daje możliwość jej prawidłowego i szybkiego leczenia. Jak widzisz nie ma tu czegoś takiego jak "pakiet pzu"!!! Jeśli chcesz korzystać z pakietu darmowych badań musisz zmienić status z pacjenta/chorego na abonentkę ( kobietę płacącą abonament ) i lekarza na lekarza zwanego inaczej. Pozdrawiam Mieczysław Radzicki


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Nie polecam. Zgłosiłam się z krwawieniem po upływie 6 tyg od porodu. Lekarz zapytał się mnie „na co mi to wyglada”. Kiedy odpowiedziałam, ze na miesiączkę ale karmię piersią więc wolałabym to sprawdzić, odpowiedział, ze przy miesiączce nie robi się badań. Poczułam się, że mój problem została zbagatelizowany.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Prowadziłam u Pana doktora ciążę. Zawsze szczegółowo wszystko objaśniał. Na każdej wizycie sprawdzał serduszko sprzętem USG więc widziałam zawsze dziecko. Pokazywał narządy itd. chodziłam na NFZ. Z wizyty po połogu też jestem bardzo zadowolona.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Jedyny plus można tu dać za punktualność. Wchodząc na wizytę od razu wyczułam niemiła atmosferę, typu "po co ona tu przyszla". Chcialam opowiedzieć w jakim celu przyszlam na wizytę, opowiedziec cała swoją historię, lekarz jednak nie bardzo chciał jej słuchać, uciął mi zdanie. Uważam że lekarz powinien wysłuchać całej historii po co się do niego przyszło, od tego właśnie jest. Badanie z wziernikiem było bolesne, dodatkowo lekarz wykonując je odwrócił się i robił coś przy szafce obok, totalnie zapominając o wzierniku. Podczas badania czulam się bardzo skrępowana. Po badaniu chciałam jeszcze zadać dodatkowe pytania ale lekarz nie potrafił na nie odpowiedzieć, więcej dowiedziałam się czytając artykuły w internecie. Nie polecam


  :
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Miłecka

  doktor ma super podejście, dba o pacjenta. Byłam na swojej pierwszej wizycie u ginekologa i super wspominam :)


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Kocoń Inny

  Pan doktor prowadzi moja pierwsza ciąże. Przepisałam się od innego lekarza i widzę progres. Pan doktor dokładnie objaśnia wszystkie wyniki, dba o pacjentkę, badania są zawsze delikatne i niestraszne.
  Dodatkowo lekarz dzwoni do pacjentki kiedy są jakieś nieprawidłowości co przyspiesza proces leczenia.


  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Miłecka

  Pani Doktor zawsze ma czas na szczegółowe wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania pacjentki. Zawsze jest gotowa skonsultować niejasności (np. przy wynikach badań). Jest przy tym bardzo sympatyczną i pogodną osobą. Wizyty u niej przebiegają w przyjemnej atmosferze i zupełnie bez stresu. Jest bardzo kompetentną osobą. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie, dogłębnie analizuje problemy i stara się znaleźć optymalne rozwiązanie. Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor dla kobiety w każdym wieku.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kleczewska 41, 01-826 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania