NZOZ Lecznica Medea umowa z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Usługi dla pacjentów prywatnych u lekarza internisty, ginekologa, laryngologa, neurologa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Lecznica Medea

Kleczewska 41, Bielany

01-826, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

NZOZ Lecznica Medea umowa z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Ginekologiczno-Położniczej. Usługi dla pacjentów prywatnych u lekarza internisty, ginekologa, laryngologa, neurologa medycyny pracy, badania usg i badania laboratoryjne.

Zabiegi

 • Biopsja endometrium
 • Zakładanie wkładek domacicznych

Badania

 • laboratoryjne, pełen zakres
 • usg

Choroby

 • lekarze ginekolodzy, laryngolog, neurolog, internista, medycyny pracy

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Miłecka

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Taśmowa 7Usługa: prowadzenie ciąży

   Niesamowicie empatyczna kobieta a przy tym profesjonalistka w każdym calu. Odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Nie często spotyka się dzisiaj takie lekarki. Polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Taśmowa 7Usługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadzi już moją 2 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Czuje się zaopiekowana i przebadana na 100 %. Najlepszy lekarz ginekolog!- jak dla mnie polecam z całego serca❤️

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Iwona Olędzka

  Laryngolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: konsultacja laryngologiczna

   Gdyby nie moja czujność miałbym problem. Przed wakacjami dostałem bólu gardła i żeby nie stracić wakacji udałem się do Pani laryngolog. Jak zawsze zaznaczyłem przy mowie o antybiotyku, że mam uczulenie na augmentin (po nim miałem ostrą pokrzywkę), czyli amoksycylinę. Miałem się dwa dni wstrzymać z antybiotykiem jakby objawy przeszły. Nie przeszły i żeby mieć spokój postanowiłem wziąć antybiotyk. Lecz wyjątkowo przed nim przeczytałem skład... I rzeczywiście, nie był to augmentin, ale inny lek z amoksycyliną! Miałem szczęście, że uniknąłem sobie cierpienia za granicą i stresów związanych z szukaniem lekarzy i szpitali nie biorąc przepisanego przez Panią leku.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: ostre zapalenie zatok

   przeciętnie bardzo, Pani Doktor przepisała standardową kurację, kazała się maksymalnie wstrzymać z antybiotykiem, antybiotyk przepisała bez dopytania się, jakie mam doświadczenia. Raczej drugi raz nie pójdę, szkoda pieniędzy na tak przeciętną poradę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Niegowska

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: konsultacja internistyczna

   wspanialy lekarz ma cierpliwosc do pacjentów ,zwsze wyslucha pomoze czlowiek aniol ,nigdy nie zostawi bez pomocy ,bardzo dokladnie bada interesuje sie losem pacjenta brawo

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Grzybowska Platinum TowersUsługa: konsultacja internistyczna

   Wspaniała i ciepła osoba. Podczas wizyty czułam się swobodnie, Pani doktor zrobiła dokładny wywiad i zleciła odpowiednie badania. Polecam gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Kołodziejczyk

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Leczę się u pani doktor od ponad 10 lat i mam do niej absolutne zaufanie. Oprócz wiedzy, troskliwości i poczucia odpowiedzialności za pacjenta ma coś co można nazwać intuicją, wyczuciem, gdy zleca badania dodatkowe. Okazuje się, że "coś było na rzeczy" i dzięki niej zostało w porę uchwycone.


 • Wojciech Kocoń

  Ginekolog, lek.

  • P

   Myślałam jakiś czas nad tym, czy wystawiać tą opinię, z uwagi na same pozytywne oceny, jednak nie daje mi to spokoju.
   Nie wspominam wizyty u doktora pozytywnie, mimo, że minął od niej już jakiś czas. W wywiadzie wstępnym zaznaczyłam podejrzenie torbieli czekoladowej przez innego lekarza i poprosiłam o usg i cytologię (bo nie miałam jej prawie 2 lata) na co dostałam niezbyt miłe odpowiedzi typu „test wiedzy, co ile powinno się badać” i „zrobimy cytologię a usg nie ma sensu, w sumie cytologii też nie ma sensu, ale już niech będzie”. Zbiło mnie to nieco z tropu, wiedząc, że przecież taka torbiel może się utworzyć i narobić kłopotów w ciągu kilku miesięcy. Przeszliśmy do badania. W toalecie zdjęłam dół i przyszłam na fotel. Doktor najpierw zbadał mnie palcami, następnie założył wziernik i odwrócił się po narzędzia. Trwało to jakiś czas, wręcz zrobiło się niekomfortowe i nieco bolesne. Następnie pobrał materiał, obejrzał patyczek, stwierdził, że „wszystko jest w porządku” i wyrzucił go do śmieci. Zdziwiło mnie to, bo przecież materiał wysyła się do laboratorium. Następnie doktor spytał, czy miałam badane piersi. [dalej siedząc na fotelu] Powiedziałam, że nie, ale sama je sprawdzam, więc poprosił o podwinięcie bluzki i stanika. Siedząc dalej bez dołu wykonałam jego polecenie, czując się jeszcze bardziej niekomfortowo, bo przecież nie powinnam się cała rozbierać. Uniosłam ręce, a badanie było bardzo szczątkowe, miałam wrażenie, że wykonane „po omacku”. Następnie zakończył badanie i wróciłam się ubrać. Na koniec wizyty zaprosił na kolejne badanie kontrolne za około 3 lata.
   Staram się nie oceniać po pierwszej wizycie, jednak ta była na tyle niekomfortowa, że wiem, że więcej do doktora nie zawitam, zwłaszcza, że mam porównanie z innymi lekarzami. Nieprzyjazne podejście, brak zapewnienia komfortu i bardzo dziwnie przeprowadzone badanie sprawiło, że poczułam się obdarta z intymności, mimo, że nagość, zwłaszcza przed lekarzami, nigdy nie stanowiła dla mnie problemu.

  • I
   Lokalizacja: NZOZ Lecznica MedeaUsługa: moja ginekolog zrezygnowała z pracy

   Byłam dziś u dr Koconia na rozmowie, bo moja ginekolog zrezygnowała z pracy, a ja jestem w połowie ciąży. Doktor okazał się bardzo sympatyczny. Nie byłam zapisana a wypisał mi pełno skierowań na badania i zgodził się prowadzić dalszy przebieg ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Mieczysław Radzicki

  Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor jest najlepszym internistą. Ma znakomitą intuicję oraz wiedzę i doświadczenie, które potrafi nakierować go na trafnie stawiane diagnozy. Ja osobiście jestem zadowolona z Pana Mieczysława, nie będę teraz Państwu rozpisywała historii swojej choroby, ale z pełną szczerością polecam tego lekarza jako lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem wdzięczna panu doktorowi, za okazaną pomoc, leczenie powinno być właśnie pomocą. Na wizycie zostałam uważnie wysłuchana i dokładnie zbadana, diagnoza okazała się trafiona w dziesiątkę, dodatkowo otrzymałam skierowanie na badanie specjalistyczne w trybie przyspieszonym, a na czas oczekiwania odpowiednie lekarstwa. Na koniec wizyty pan doktor ze szczerą życzliwością życzył mi zdrowia, to dodatkowo pomada. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu