Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ JanMedic

Ściegiennego 22

60-128 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Guźniczak

  Urolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CordisUsługa: Zapalenie pęcherza

   Mam mieszane uczucia. Przyszłam z nawracajacym zapaleniem pęcherza. Pan Adam był bardzo miły, skierował mnie na posiew (choć nie wypisał skierowania), zrobił USG (było Ok), zapisał antybiotyk (jedną dawkę, po miesiącu znowu miałam zapalenie) i powiedział, że nie powinnam nigdy leczyć się urofurafiną. Przy kolejnym zapaleniu lecząc się samą żurawiną i czekając na wyniki posiewu (4 dni) dostałam zawrotów głowy, mdłości i bólu pleców. Przez przypadek trafiłam na innego lekarza, który rozpisał mi leczenie na cały miesiąc, zasugerował sprawdzenie męża pod kątem zakażenia bakterią i zauważył zmiany na nerce podczas USG.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: plastyka nerki

   Najcudowniejszy lekarz! Dziękuje za uratowanie nerki! Wspaniały, cierpliwy i sympatyczny lekarz! Ze świecą takich szukać :) pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marta Kubzdela- Marek

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • D
   Lokalizacja: NZOZ JanMedicUsługa: psychoterapia

   Jestem w pełni zadowolony z efektów terapii. Wizyty odbywały się w przyjaznej atmosferze, a życzliwe zainteresowanie terapeutki pozwoliło na skuteczną analizę moich problemów. Profesjonalne podejście Pani Marty. Serdecznie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medycyny Rodzinnej w Grodzisku WielkopolskimUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani psycholog bardzo miła, niestety nurt w którym pracuje nie dokonać mi odpowiadał. Również podejście do mojego problemu dlatego postanowiłam poszukać innego specjalisty. Dużym minusem jest brak prywatności i brak własnego gabinetu (- wizyty odbywają się na zasadzie który pokój jest aktualnie wolny ) w przychodzi medycyny rodzinnej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania