N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.o

(16 opinii)

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z usług w naszym gabinecie stomatologicznym.Dbamy o to, aby już od progu czuli się Państwo u nas przyjemnie i swobodnie. Budujemy atmosferę komf... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.o

Stefana Kisielewskiego 19

41-219 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić do skorzystania z usług w naszym gabinecie stomatologicznym.Dbamy o to, aby już od progu czuli się Państwo u nas przyjemnie i swobodnie. Budujemy atmosferę komfortu. Zadbaliśmy więc o eleganckie i przytulne zaaranżowanie recepcji oraz klimatyzowane pomieszczenia. Starając się zapewnić usługi na najwyższym poziomie, zadbaliśmy o doświadczony personel, stale pogłębiający swoje kwalifikacje.

Zabiegi

 • stomatologia zachowawcza,chirurgia,implanty,leczenie kanałowe pod mikroskopem,protetyka

Badania

 • RVG,OPG

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Kalińska

  Stomatolog, lek. dent.

  • Dziękuję Pani Doktor za pomoc podczas mojego pobytu na Śląsku,. Wprawdzie z polecenia tam trafiłam ale warto było. Doktor zlikwidowała mój ból i uspokoiła moje niepewności. Polecam. Dokładna i wszytko tłumaczy.


 • Patrycja Stelmańska

  Stomatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.oUsługa: leczenie

   Trafiłem do Pani Doktor z polecenia i wiem że to był bardzo dobry wybór, Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i wyleczenia mojego uzębienia. Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Pani Doktor Patrycja Stelmańska to nie samowicie sympatyczna ciepła uśmiechnięta osoba , znakomity lekarz zawsze konkretnie wytłumaczy przebieg leczenia, pozytywnie nastawiona do swojego pacjenta , nie daje odczuć pacjentowi strachu przed leczeniem w 100% polecam Panią Doktor.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Doktor trafiłam z powodu zapalenia dziąseł, krwawienia i bólu nie do wytrzymania. Plan leczenia został przedstawiony konkretnie, solidnie i bardzo profesjonalnie. Jako "trudny" przypadek Pani Doktor wykonała wiele skomplikowanych zabiegów co uratowało moje zęby. Ustąpił stan zapalny, ale nadal jestem pod stałą opieką Pani Doktor. Pani Doktor Patrycja to cudowny lekarz. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie, solidnie i profesjonalnie. Jest szalenie ciepła, sympatyczna, ale konkretna, bardzo precyzyjna i dokładna we wszystkim co robi. Dokładnie opisuje co robi, dba o bezstresowy przebieg każdego zabiegu.Jest naprawdę bardzo zaangażowana w to co robi. Jestem zachwycona jej podejściem do Pacjenta, zawsze jest uśmiechnięta i dokładnie wszystko wyjaśnia /nawet kilka razy/ Jest cierpliwa, nigdy nie dała odczuć że następni pacjenci czekają. Zawsze usłyszałam dobre słowa, zainteresowała się moimi problemami osobistymi i mimo nawału pracy była ciepła, delikatna ale profesjonalna. Mam 63 lata a niewielu lekarzy spotkałam z takim podejściem do Pacjenta. To wyjątkowe miejsce, miejsce gdzie pacjent czuje się ważny a jego problemy zostają poważnie potraktowane i rozwiązywane. Atmosfera tam jest wspaniała a tworzą ją tacy ludzie jak "Szef", Pani Doktor i cały personel. Jestem zachwycona i polecam wszystkim z całego serca. Super wdzięczna Ewa W.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Lenart-Palus

  Stomatolog,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problem z próchnicą

   Bardzo dobra lekarka precyzyjna nic mnie nie bolało w trakcie wizyty. Bardzo polecam przemiła lekarka oraz bardzo profesjonalna.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Leczenie zębów

   Nie polecam. Dwa zaleczone przez panią doktor zęby zaczęły mnie boleć, co oczywiście zgłosiłam i usłyszałam, że wszystko jest w porządku. Musiałam poprawiać kilka zębów u innego stomatologa. Pani doktor nie widziała też istniejących zmian na prześwietleniu RTG.


 • Ostap Zazulak

  Stomatolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Dental ClinicUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Wchodząc do gabinetu ze łzami w oczach wyszłam z uśmiechem na twarzy, pan doktor podszedł do problemu profesjonalnie, tłumaczy co się dzieje, co będzie robić, przed każdym ewentualnym bólem ostrzega co dodaje swobody. Z następnym problemem napewno zgłoszę się do pana doktora.

  • L
   Lokalizacja: Dental ClinicUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Bardzo miła atmosfera. Wizyty przebiegły bardzo profesjonalnie! Dobry kontakt ze specjalistą. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam Pana doktora na 100%

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania