Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Mościckie Centrum Medyczne w Tarnowie Samodzielny Publiczny

Kwiatkowskiego 15

33-101 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Liwowska

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   To była moja pierwsza wizyta. Pytania które usłyszałam dają możliwość spojrzeć na sytuację z innej perspektywy . Kontakt ze specjalistą jest świetny.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - PsychoterapeutycznyUsługa: konsultacja psychologiczna

   Bardzo ciepła osoba:) Podczas wizyty nie czułam skrępowania i mogłam swobodnie opowiedzieć o problemie. Teraz zaczynam działać:)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Barbara Hycnar

  Diabetolog, Internista,

  • W

   Pani doktor prowadziła u mnie zdiagnozowaną cukrzycę ciążową.Ma super podejście do pacjenta.Wyrozumiałość,sumienność,przystępność-po prostu lekarz z powołania.Jak najbardziej polecam!!


 • Danuta Wyszkowska

  Okulista, lek.

  • P

   rewelacyjne podejście do pacjenta, pani doktor błyskawicznie zdiagnozowała mój problem i doradziła co trzeba zrobic. szybko, bezboleśnie i przede wszystkim profesjonalnie!! POLECAM panią doktor Danutę Wyszkowską, zdecydowanie najlepszy okulista u którego miałem wizytę!!


 • Beata Turzańska

  Reumatolog, Internista,

  • G

   Bardzo dobra Pani Doktor - Reumatolog. Choruję na Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa i Pani Doktor bardzo dobrze ustawiła mi leczenie. Jestem za to bardzo wdzięczny - gdyż do tej pory tylko cierpiałem (ZSKK - to bardzo bolesna i utrudniająca życie choroba). Dzięki Pani Doktor mogę normalnie funkcjonować. Jeszcze raz dziękuję. Pacjent G. Sz.

  • Nie polecam wizyty na Kase Chorych !!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```


 • Adam Szewczyk

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: Mościckie Centrum Medyczne w Tarnowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: poradnictwo psychoonkologiczne

   Lekarz dwukrotnie mi pomógł mimo tego, że nie byłam zarejestrowana na wizytę.
   W sytuacji gdy inny lekarz pomylił receptę oraz gdy było potrzebne skierowanie do szpitala na transfuzje dla ciężko chorego dziadzia.
   Dziękuje.

  • P

   Tego lekarza, szczególnie z Przychodni Publicznej pacjenci niewiele interesują. Mam niemiłe doświadczenia. Podczas wizyty, gdziy miałem gorączkę oraz silny katar (a było to na nocnym dyżurze) lekarz poinformował mnie, abym więcej na nocny i świąteczny dyżur nie przychodził z takimi sprawami. Wypisał zwolnienie na 2 dni do czasu zakończenia świąt, informując, iż ze swoimi problemami powinienem udać się po świętach do lekarza POZ, który wdroży dalsze leczenie. Chyba nie lubi, kiedy ktoś mu przeszkadza szczególnie podczas dyżurów nocnych i świątecznych.


 • Małgorzata Kruczek-Głodek

  Ortodonta, Stomatolog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"

   Bardzo miła, delikatna i profesjonalna, uratowała mi ukruszonego zęba, którego inny znany stomatolog spisał na straty.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"Usługa: leczenie kanałowe

   Bardzo miła, delikatna i rzeczowa osoba. Wszystko tłumaczy i ma świetne podejście zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Szczerze polecam Panią doktor.


 • Anna Szarek

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zły stan zdrowia dziecka

   Do pani dr Szarek trafiliśmy na dyżur sobotni po wielokrotnych wizytach u pediatrów z półtorarocznym dzieckiem. Po wielu badaniach i diagnozach i leczeniu trwającym około miesiąca stan dziecka pogarszał się; ciągłe i biegunki i do tego wystąpiła gorączka. Pani Doktor podeszła do nas wszystkich bardzo profesjonalnie, dużą fachową wiedzą i ze zrozumieniem. Starannie przebadała "umęczone" i zestresowane dziecko, zaleciła rozległe badania i obserwację na oddziale szpitalnym. Oczywiście "szpital" przerażające miejsce, ale dzięki pani Doktor dziecko zostało gruntownie przebadane i zalecone odpowiednie leczenie, które nareszcie przyniosło skutki. Nie każdy może zdaje sobie sprawę jak ciężka jest praca z dziećmi i to jeszcze chorymi i cierpiącymi, a pani dr Szarek pomimo ciężkiego, męczącego dyżuru przyjęła nas miło i ciepło i dodała otuchy. Dziękujemy Pani Anno, cieszymy się, że jest Pani z nami i życzymy wielu sukcesów!

  • M

   Pani doktor jest bardzo miła i delikatna przy badaniu dzieciaczków. Moja córcia od pierwszej wizyty ją polubiła.
   Daje fachowe porady, szczegółowo objaśnia diagnozę. Pomogła nam już wiele razy dlatego z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.


 • Joanna Krużel

  Fizjoterapeuta, mgr

  • L
   Lokalizacja: MAZUR Osteopatia i FizjoterapiaUsługa: Inny

   Miałam problem z dolnymi partami kręgosłupa, więc udałam się na konsultację fizjoterapeutyczną. Od razu zdecydowałam się na zabiegi oraz ćwiczenia! Pani Joanna jest świetną fizjoterapeutką, dzięki niej czuję się dużo lepiej.

  • S
   Lokalizacja: MAZUR Osteopatia i FizjoterapiaUsługa: kolka u dziecka

   Kiedy mój synek Michał parę miesięcy temu miał silne bóle z powodu kolki nie wiedziałam co zrobić. Znajoma poleciła mi Panią Krużel i jestem jej bardzo wdzięczna. Pani magister posiada spora wiedzę w tym co robi, a także widać, że robi to bo lubi i do każdego pacjenta ma indywidualne podejście.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Jackowski

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Mościckie Centrum Medyczne w Tarnowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Inny

   Wizyta o pół godziny po czasie, na prośbę p. doktora, bo od ostatniego badania minęło pół roku....
   Po wskoczeniu na koziołka (jak to on powiedział) włożył mi dwa palce i uciskając podbrzusze powiedział: "prawy jajnik, lewy jajnik, macica- wszystko w porządku!". Odszedł pozostawiając mnie z pytaniem " cud się stał i prawy jajnik odrósł mi po 17 latach od usunięcia czy też może guz jakiś????!"
   Ja rozumiem pośpiech, ale... są pewne granice. Zmieniam lekarza.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Dr. Jackowski to bardzo sympatyczny facet. Szybko bada, ale nigdy się nie myli co do diagnozy. Potrafi przyszłą mame rozluźnić przy rozmowie gdy ta jest spięta wizytą i w ogóle badaniem. Jest delikatny, zabawny. Prowadziłam ciąże u doktora i było okej. Dziś mam 10ms synka dzięki niemu, bo gdy coś wychodziło nie tak-od razu działał.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania