O nas

MindWell w naszych głowach powstawało długo. Przybierało przeróżne formy, kreowaliśmy wizje, szukaliśmy odpowiedniej przestrzeni.I w końcu jest.
Stworzyliśmy je z myślą o tym, że miejsce, które sprzyjać ma znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania i problemy powinno być także przyjemne i bezpieczne. Ma bić od niego dobra atmosfera sprzyjająca odzyskiwaniu równowagi życiowej.
To uśmiechnięty personel, który wspiera już od samego progu wejścia. To ciepła herbata w poczekalni, kiedy autobus przyjedzie za wcześnie, a Ty nie chcesz marznąć w deszczu. To sącząca się muzyka, żebyś czuł się komfortowo.
Ale to także rzetelny zespół, którego każdy z członków na pierwszym miejscu stawia rozwój i nieustanne zdobywanie wiedzy. I takie właśnie jest MindWell. Pomyśleliśmy – kiedy chodzenie na terapię staje się rutynowym elementem codzienności, dlaczego nie stworzyć miejsca, które tę codzienność dodatkowo wzbogaci? Które stanie się jej przyjemnym elementem i całym sobą pomoże w polepszeniu jakości życia?
Garść przydatnych informacji:- Specjalne przygotowanie do pierwszego spotkania z wybranym specjalistą nie jest konieczne - wizyta polega na swobodnej rozmowie, którego celem jest poznanie bliżej Ciebie i Twojej historii
- prosimy o przybycie kilka minut przed rozpoczęciem wizyty - pracownik naszej recepcji poprosi Cię o podpisanie kilku formalności (np. RODO)

- przed pierwszym spotkaniem z wybranym psychologiem obowiązuje dokonanie przedpłaty - pracownik recepcji skontaktuje się z Tobą mailowo i przekaże Ci link do płatności

- prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie - możesz to zrobić poprzez system Znany Lekarz lub kontaktując się z naszą recepcją

- w okolicach naszego centrum obowiązuje strefa C płatnego parkowaniaW razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji - zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją.Do zobaczenia!

Zespół MindWell
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (156)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Knapek Inny

  Ania w bardzo przejrzysty sposób prowadziła terapię i zaoferowała szereg narzędzi do poradzenia sobie z problemem a następnie dawała czas na przetestowanie ich skuteczności. Bardzo odpowiadał mi ten rodzaj pracy a także budowania relacji psycholog - pacjent. Zdecydowanie polecam

  mgr Anna Knapek

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i za chęć podzielenia się opinią. Wszystkiego dobrego!

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dawid Bloch Psychoterapia

  Psychoterapia, którą miałem okazję doświadczyć, była bardzo pomocna. Czułem się zrozumiany podczas sesji terapeutycznych.

  mgr Dawid Bloch

  Dziękuję, pozdrawiam serdecznie.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patrycja Ptaszek Psychoterapia

  Spotkałem w swoim życiu wielu specjalistów, jednak nigdy nikomu nie zaufałem tak bardzo, jak Pani Patrycji, która jest nie tylko ciepłą i empatyczną osobą, która wprowadza bezpieczną atmosferę do pracy, ale także jej profesjonalizm i duże zaangażowanie zasługują na uznanie.
  Regularnie zadaje zadania domowe dostosowane do potrzeb pacjenta i zapewnia pomoc pomiędzy sesjami. Motywacja, jaką zaraża jest nie do opisania.
  Jestem naprawdę wdzięczny, że ​​miałem okazję pracować z taką specjalistką i zapewniam że ciężko jest znaleźć lepszego psychologa.

  mgr Patrycja Ptaszek

  Dziękuję za tę informację!


  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kinga Soska-Zwierzyńska Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Kingi. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Poznałam wiele technik oraz otrzymywałam materiały, które okazały się być bardzo pomocne. Efekt końcowy jest piękny! Polecam serdecznie ;)

  mgr Kinga Soska-Zwierzyńska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu :) wszystkiego dobrego!


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Ptaszek Inny

  Chciałbym polecić Panią Patrycję jako niesamowicie zaangażowaną, pełną empatii, profesjonalną, uważną i godną zaufania terapeutkę.
  Pani Patrycja stworzyła bezpieczną, komfortową przestrzeń do pracy nad sprawami, z którymi się u niej pojawiłem. Pozytywnemu nastawieniu i życzliwości towarzyszyło bardzo profesjonalne, merytoryczne podejście. P. Patrycja wysłuchała mnie, starając się jak najlepiej rozpoznać przyczyny trudności i zaproponowała metody i rozwiązania w mojej ocenie świetnie pasujące do poradzenia sobie z problemami.
  Cieszę się, że spotkałem Panią Patrycję – praca z nią bardzo mi pomogła, zarówno zmierzyć się z problemem, który napotkałem w tamtym czasie, ale także pozwoliła na szersze spojrzenie ma siebie, dalsze plany na przyszłość i rozwijanie swojego potencjału. Pozwoliła na przypomnienie sobie ale też znalezienie nowych narzędzi na radzenie sobie z trudnościami i budowanie bardziej świadomego i pełniejszego życia.
  Bardzo Pani dziękuję za całą pomoc i zaangażowanie!

  mgr Patrycja Ptaszek

  Dziękuję za podzielenie się opinią Panie Macieju oraz trzymam kciuki za dalsze etapy!


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Paweł Lubomski Konsultacja psychologiczna

  Pan Paweł jest bardzo profesjonalnym specjalistą. Na spotkaniu poruszył każdy z moich problemów, nie bagatelizując żadnego z nich.

  mgr Paweł Lubomski

  Dziękuję serdecznie, cieszę się, że udało nam się poruszyć wszystkie ważne kwestie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dawid Bloch Psychoterapia

  Polecam Pana Dawida. Jest terapeutą wnikliwym i empatycznym.

  mgr Dawid Bloch

  Dziękuję za opinię, pozdrawiam serdecznie.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Knapek Konsultacja psychologiczna

  Świetne, indywidualne podejście do pacjenta, będę kontynuował terapię!

  mgr Anna Knapek

  Dziękuję za podzielenie się opinią. Do zobaczenia!


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Knapek Konsultacja psychologiczna

  miłe i kameralne miejsce, przyjazna atmosfera, podczas wizyty czułem, że mogę swobodnie mówić to o czym potrzebowałem porozmawiać

  mgr Anna Knapek

  Bardzo dziękuję!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Damian Kłaptocz Konsultacja psychologiczna

  Wizyta przebiegła w swobodnej atmosferze. Sposób prowadzenia sesji jest godny podziwu, który skupia się w stu procentach na pacjencie. Zaangażowanie widoczne jest od samego początku. Polecam.

  mgr Damian Kłaptocz

  Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania