Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV

(49 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV

Osiedle XXV lecia PRL 3a

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Bugdalska

  Pediatra,

  • Ł

   To opinia po kilku wizytach z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolony. Dokładnie wytłumaczy co dziecku dolega. Leczenie i diagnoza raczej zdecydowanie trafione. Nie zdażyło mi się, żeby trzeba byo zmieniać leki, bo nie pomogły. Miła, kompetentna osoba.

  • A

   Posiada bardzo duza wiedze i jest szczegółowa. Troszke mało jej luzu przy dzieciach ale nie przesłania to jej fachowości. Bardzo dobrze tłumaczy objawy choroby i sposób leczenia. Bardzo ja polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bożena Krzysztofowicz

  Pediatra,

  • A

   bardzo dobry lekarz. zgadzam sie ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. rzeczowa, kompetentna i dociekliwa pani doktor. polecam. pozdrawiam

  • G

   rzeczowa.rzetelna ma podejście do dzieci nie ordynuje nadmiernie antybiotyków,
   kto się interesuje ten wie że nadużywanie antybiotyków przynosi więcej szkody niż pożytku,Pani doktor stosuję tę zasadę dla dobra dzieci.Jestem bardzo zadowolona.Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Kupiec

  Pediatra, lek.

  • H

   lekarka bardzo niekompetentna, nie pomogła w diagnozie mojego dziecka, przeciwnie, nie wykonała zalecanych przez pediatrę badań, kompletnie nie słuchała tego co mówię, w trakcie wizyty odbierała prywatne telefony i bez skrępowania rozmawiała przez dłuższy czas. Zdecydowanie nie polecam!!

  • Z

   Do Pani Ewy Wrona : szczere wyrazy współczucia z powodu straty synka ale i podziwu za to iż postanowiła pani walczyć w sądzie w sprawie którą uważa pani za karygodną.
   Niestety najnowsze doniesienia z róznych stron europy (np. UK) przekonują iż choć pozbawione emocji i uczuć to takie reakcje są praktykowane i pochwalane. Przyczyną jest ogromne niebezpieczeństwo epidemii.
   Nie dalej jak tydzień temu moja koleżanka w Anglii miała przykład podobnego postępowania. Przywiozła dziecko z podejrzeniem świńskiej grypy do szpitala a tam niedość że nie udzielono jej pomocy to "objechano" (przepraszam za dosadność wyrażenia) że naraża innych. Tam obowiązuje bezwzględna kwarantanna a jakiekolwiek leczenie przy objawach wskazujących na tę chorobę przeprowadza się telefonicznie. leki są dostarczane darmowo i pozostawiane na progu wskazanego domu. Może to jest nieludzkie ale pozwala opanować narastająca epidemię.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maria Latała

  Pediatra, lek.

  • A

   Jako dziecko cierpiałam na początki astmy - niestety chodziłam wtedy do innej pani doktor, która szpikowała mnie sterydami, jednak moje zdrowie i duszność, jaką odczuwałam, nie poprawiały się. Wtedy trafiłam do Pani Marii - po pierwsze - nie zapisała mi żadnych sterydów (a wiadomo, że mają one bardzo dużo działań niepożądanych!), a w zamian za to inhalacje, leki osłonowe i wspomagające odporność organizmu (co nie znaczy, że propaguje jakąś medycynę alternatywną, po prostu mój stan zdrowia nie wymagał podawania sterydów), po drugie poświęciła mi naprawdę dużo czasu, pozwalała przyjeżdżać nam z mamą nawet o 23.00 przyjmując nas prywatnie w swoim domu, kiedy działo się coś złego. Jestem szczęśliwa, bo dziś jestem zupełnie zdrowa i wiem, że zawsze mogę polegać na Pani Doktor!!

  • M

   bardzo dobry lekarz , dobre diagnozy i leczenie, przyjmuje dzieci zawsze, praktycznie o kazdej porze

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Teresa Natkaniec

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • U

   Wspaniały lekarz z powołania, Pani Doktor to genialny człowiek,z wielkim sercem dla pacjenta i przede wszystkim wielka wola walki o zdrowie każdego pacjenta.Polecam gorąco wszystkim dr.Teresę Natkaniec bo to człowiek z wielkim sercem i zdolnościami. Pozdrawiam :)

  • M

   PANI DOKTOR posiada dużą wiedzę medyczną,jest miła dla pacjentów,poświęca dużo swojego wolnego czasu by wszystkich przyjąć.Lekarstwa wypisuje po przeprowadzonych wnikliwie badaniach.Nie zostawia pacjenta z nierozwiązanym problemem,lecz w razie potrzeby zaleca konsultacje specjalistyczną.Posiada bardzo dobre podejście do każdego pacjenta a w szczególności do ludzi starszych.Ma bardzo dobrą opinie nie tylko jako lekarz ale i człowiek.POLECAM TEGO LEKARZA .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Skrobot

  Lekarz Rodzinny,

  • D
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: wizyta komtrolna

   Pani Doktor Skrobot,cudowna kobieta o miłym,ciepłym głosie,zainteresowana pacjentem,zleca szereg badań aby postawić dobrą diagnozę,pyta pacjenta troskliwym tonem jak sie czuje a nie jak większośc lekarzy na NFZ gburowatym głosem"co dolega"...ciesze sie że do Niej trafiłam,Polecam!!!Pilnuje przyjmowania pacjentów po numerze i godzinie,Panie/Panowie którzy nudzą sie w domu przychodzą sobie wcześniej z myśla że wejdą w kolejności kto jak przyszedł,a tu niespodzinaka,musza sie ponudzić w przychodni i cierpliwie poczekać na swoją kolej.


 • Roman Korczak

  Pediatra,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie gardła

   Bardzo dobry lekarz, przyjazny małemu pacjentowi, wszystko wyjasnia i nie posiada wygórowanych stawek za wizyte.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba syna

   Wiele słyszałam pozytywnych opinii na temat pana doktora aż ciężko było mi uwierzyć że naprawdę jeszcze istnieją tacy lekarze, którzy trafnie diagnozują ,mają ogromne serce, i nie odmawiają w potrzebie. Przekonałam się że wszystko co słyszałam i czytałam jest prawda , cudowny, dobry , człowiek i lekarz jak najbardziej polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu