Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Lekarska Nr IV

Osiedle XXV lecia PRL 3a

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Bugdalska Inny

  To opinia po kilku wizytach. Pani doktor bardzo fachową, z ogromną wiedzą, szczegółowo wyjaśnia i tłumaczy, slucha co mówi pacjent i rodzic, ma dużą cierpliwość do dzieci i rodziców. Ma ogromną kulturę osobistą i klasę, słowna, punktualna. Fantastyczny lekarz.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Natkaniec Inny

  Pani dr.Teresa Natkaniec to fachowiec z wielkim doświadczeniem i sercem. Moja rodzina przez wiele lat była leczona przez panią doktor która z wielkim poświeceniem i sercem nas leczyła .Polecamy z całego serca panią doktor T.B.Cioch.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Bugdalska

  Pani doktor zawsze wyczerpująco odpowiada na moje pytania i szczegółowo opowiada mi swoich decyzjach medycznych względem mojego dziecka. To naprawdę pediatra spełniający moje oczekiwania.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Skrobot wizyta komtrolna

  Pani Doktor Skrobot,cudowna kobieta o miłym,ciepłym głosie,zainteresowana pacjentem,zleca szereg badań aby postawić dobrą diagnozę,pyta pacjenta troskliwym tonem jak sie czuje a nie jak większośc lekarzy na NFZ gburowatym głosem"co dolega"...ciesze sie że do Niej trafiłam,Polecam!!!Pilnuje przyjmowania pacjentów po numerze i godzinie,Panie/Panowie którzy nudzą sie w domu przychodzą sobie wcześniej z myśla że wejdą w kolejności kto jak przyszedł,a tu niespodzinaka,musza sie ponudzić w przychodni i cierpliwie poczekać na swoją kolej.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Korczak

  Najlepszy lekarz .Cudowny człowiek. Mam do niego stuprocentowe zaufanie.Zawsze służy radą. Nawet w dni wolne i święta nie odmówi pomocy swoim małym pacjentom.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz