Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Bursztynowa 2, Wawer

04-749, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Edward Dobies

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • D

   Pan Doktor to bardzo kulturalny, taktowny, uprzejmy mężczyzna, serdeczny i ciepły człowiek z poczuciem humoru, a przy tym rzetelny i profesjonalny fachowiec. Cierpliwie i dokładnie odpowiadał na pytania, rozwiewał i wyjaśniał moje wątpliwości. Uczciwie poinformował mnie o możliwym ryzyku i ewentualnych powikłaniach, jednocześnie wskazując pozytywne skutki podejmowanych działań i zachęcał do optymistycznego myślenia. Pobyt w szpitalu, jak i sam zabieg rekonstrukcji ACL wspominam jako przyjemne wydarzenie w życiu. Po operacji czułam się bardzo dobrze, szybko odzyskałam sprawność i dziś (niecałe 4 miesiące) o zabiegu przypominają mi jedynie blizny.
   Polecam z czystym sumieniem opiekę medyczną Pana Doktora! Oby jak najwięcej takich specjalistów!
   Dziękuję Panie Doktorze!

   Dorota

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: operacja palucha koślawego

   Pan Doktor to fantastyczny lekarz z rewelacyjnym podejściem do pacjenta! Spokojnie i cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty związane z zabiegiem a jego poczucie humoru pomaga przebrnąć przez operację ze spokojem.
   Bardzo polecam i z pewnością wybiorę się na drugą operację halluxa!!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Tomasz Szopiński

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rak prostaty

   operacja usunięcia prostaty 2016 r., histopatologia po operacji (panu doktorowi znika usmiech z twarzy) ,,rak w linii cięcia i małe marginesy" czyli operacja niedoszczętna, bezcenna reakcja doktora ,,widziałem gorsze wyniki" (ale dowcip)... a przed operacją ,,wszystko znam na pamięć" nawet nie poinformował że powinienem isć do radioterapeuty na kosultację... sami oceńcie

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: C61 nowotwór złośliwy gruczołu krokowego

   Znakomity i perfekcyjny w działaniu ,konkretny przy omawianiu dalszego postępowania po rozpoznaniu choroby i omawiający z chorym dalsze możliwe leczenie. W moim przypadku /Glason3+3/ ,ograniczona zmiana , zdecydowałem się na zabieg - robotyczna prostatektomia radykalna metodą Stolzenburga.
   Fakty: przyjęcie do Szpitala 15,00 6 kwietnia 2018r
   zabieg -7 kwietnia ok 6 godz.
   w trzeciej dobie badanie cystografia i usuniecie cewnika-zespolenie szczelne !!
   11 kwietnia godz.12 wypis do domu .
   Opisuję to aby potwierdzić najwyższą klasę dr Szopińskiego ,jego wstępne ustalenia znalazły pełne potwierdzenie przy mojej operacji.
   Jedyny mankament to operacja Da Vinci nie jest refundowana przez NFZ , jednak uzyskane efekty pracy lekarza wspomagane robotem dają rewelacyjne efekty. Życzę dalszych sukcesów dla Pana doktora i równie zadowolonych chorych po udanej operacji !!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Artur Stolarczyk

  Ortopeda, dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja

   Chyba nigdy nie spotkałam tak konkretnego lekarza, w dodatku takiego, który mimo, iż jest fachowcem nie jest przy tym nadętym bufonem. Życzliwy, kompetentny i rzeczowy. Życzyłabym sobie częściej spotykać podobnych medyków.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Fachowiec. Jako nieliczny przeglada dokumentacje, jeszcze zbada. Porozmawia o historii schorzenia. Zaproponuje nowe badanie (na NFZ) jesli jest zbyt stare. Porozmawia o forme leczenia lub zabiegu,
   by wyjasnic co i jak. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (99) o tym lekarzu


 • Paweł Obidziński

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr med. Paweł ObidzińskiUsługa: problem z kolanem

   Bardzo profesjonalnie przeprowadzona konsultacja, pełen wywiad w raz z odpowiednim informowaniem pacjenta.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr med. Paweł ObidzińskiUsługa: ból kolana

   To była moja pierwsza wizyta u P.doktora ,na której mi wszystko dokładnie wytłumaczył co,jak i dlaczego.Bardzo konkretna osoba nie bagatelizuje problemów pacjenta,ogólnie świetny lekarz.Polecam z czystym sumieniem.

   Witaszek Olgierd

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Tomasz Pasierski

  Internista, Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
   Pan doktor bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy. Posiada ogromna wiedze i doswiadczenie, kompetetny. Pełen profesjonalizm i znajomość tematu. Odpowiedzial na każde niepokojące mnie pytanie i wyjaśnil wyczerpująco. Doradzajacy. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Sympatyczny, kulturalny i uprzejmy. Udzielił mi konkretnych, wyczerpujących i rzetelnych informacji na temat stanu mojego zdrowia.
   Polecam.


 • Celina Grygo

  Położna,

  • E

   Podobnie jak poprzedniczki uważam, że pomoc pani Celinki jest nieoceniona. Dzięki niej poród nie okazał się traumatycznym przeżyciem. Polecam z całego serca!

  • R

   pani Celinka to cud kobieta i super fachowiec.
   urodzilismy razem z nia córeczkę, a teraz "na dniach" planujemy wspolny drugi poród!! jest cudowna, wie jak wspierac zarowno psychicznie, fizycznie jak i medycznie - kiedy pochodzic, polzzec, zbadac, jak masowac, cwiczyć:)
   POLECAM!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Lesław Olczak

  Ginekolog,

  • Z

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłam u niego kilka razy, dlatego ze szkoda było mi płacić ponad 100zł za wizytę prywatną, a on był jedynym ginekologiem w mojej przychodni. Grubiański, bezczelny, traktuje pacjentki jakby robił łaskę, że w ogóle przyjmuje. Nie chciał mi zlecić badania USG, mimo że były podstawy. Kiedy na następnej wizycie nalegałam, przedstawiając jako arguement to, że w mojej rodzinie w każdym pokoleniu zawsze pojawiały się tej okolicy problemy, powiedział że jak se pani chce to prosze bardzo. Kiedy potem przyniosłam mu USG przyszłam z mamą, bo sama się już go bałam. Miałam wtedy ponad 17 lat. Lekarz nie chciał wyjaśnić mojej mamie, mimo, że jestem niepełnoletnia, co mi jest, kiedy zobaczył na USG że mam zespół PCO stwierdził, że nie będzie mnie leczył, nie chciał wystawić nawet recepty na tabletki antykoncepcyjne. Plus bardzo niedelikatny w trakcie badania ginekologicznego. NIE POLECAM. lepiej zaczekać i pójść do innego lekarza, niż do tego.

  • D

   Miałam robioną u niego cytologie i nie przeżyłam z tego powodu traumy.Co prawda nie wiem jak prowadzi ciążę ale cytologie zrobił szybko i bezboleśnie. Faktycznie duży plus to brak kolejek ale z tego też można wyciągnąć wniosek.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Karolina Borowska

  Laryngolog,

  • E

   Bardzo miła Pani Doktor. Na ostrym dyżurze laryngologicznym przyjęła mnie bardzo miło, pomimo późnej pory i tego, że byłam 70-tym pacjentem z rzędu. Podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i indywidualnie.


 • Krzysztof Ginda

  Kardiolog,

  • P

   Serdeczny bardzo mily czlowiek , chetnie doradzi wyslucha pacjenta , bardzo dobry diagnosta i spcjalista .
   .

  • P

   bardzo dobry specjalista w takresie kardiologii i interny. Bardzo troszczy sie o pacjentow - polecampacjentrka


 • Suren Bahdasaryan

  Neurolog,

  • H

   LEKARZ jakich mało!
   w pacjencie oprócz chorego ,widzie tez człowieka !
   oddany ludziom, kompetentny, trafnie diagnozuje,leczenie prowadzi profesjonalnie.
   spotykam dobrych lekarzy ,ale ten jest wyjatkoy w swoim zaangazowaniu , wręcz poswięceniu dla pacjentów .
   panie doktorze, dziekujemy Panu !

  • M

   Bardzo solidnie opiekował się mną przez tydzień na oddziale neurologicznym Szpitala Zachodniego. Rzetelny, uprzejmy, dokładny. Wzór lekarza prowadzącego. Dzięki Jego trafnej diagnozie i szybkiej kwalifikacji już jestem po operacji i będę chodzić. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu