Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Bursztynowa 2

04-749 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Jestem już po drugim finalnym zabiegu chirurgicznym. Moja dolegliwość ustąpiła, a ja nie odczuwam już dyskomfortu.
  Jestem bardzo wdzięczna Pani Profesor za okazała pomoc, trafną diagnozę i okazaną mi serdeczność w naszych dotychczasowych kontaktach.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Drobot Inny

  Pana Doktora wyróżnia profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej i empatii wobec pacjenta, czyli wszystkie cechy jakie powinien posiadać prawdziwy lekarz. Pan Doktor pomógł mi na początku mojej niemiłej "przygody" z problem zdrowotnym, profesjonalnie przeprowadził zabieg oraz wyjaśnił jak prawdopodobnie będzie wyglądało dalsze leczenie. Cechą, która go wyróżnia jest to, że rozmawia z pacjentem, którym się opiekuje oraz wszystko szczegółowo wyjaśnia. Człowiek nie czuje się pozostawiony sam ze sobą i swoim problemem.
  Jestem bardzo wdzięczna Panu za opiekę i życzę sobie i innym, aby spotykać na swojej drodze samych takich lekarzy :-)

  lek. Rafał Drobot

  Dziękuję.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Trafiłam do Pani profesor z przypadkiem jak dotąd niewyleczonym. Pani profesor postawiła diagnozę na mojej pierwszej wizycie i zaproponowała dwuetapowy zabieg chirurgiczny. Jestem już po pierwszym zabiegu i z pozytywnym skutkiem poprawiono błędy poprzednich lekarzy i za chwilę będę miała drugi zabieg. Pani profesor okazała przyjazne podejście do mojego problemu. Pragnę podkreślić wielkie zaangażowanie Pani profesor, jej pomoc i serdeczność.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Joanna Lanckorońska Inny

  Bardzo ciepła,profesjonalna ,doskonałą i empayczna Pani Doktor. Lekarz z.powolania jakich juz mało. Doskonała specjalistka. Serce na dloni a do tego świetna Lekarka

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mirosława Pietniczka-Załęska Inny

  Pani doktor wycięła mi wielkiego guza ślinianki który oplatał nerw twarzowy. Wszystko przebiegło bardzo dobrze dzięki czemu mogę się uśmiechać. Polecam każdemu Panią doktor. Jestem bardzo wdzięczna.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Obidziński Inny

  Z Panem Doktorem spotkałam się na SOR w kwietniu i od tamtej pory zaufałam temu Człowiekowi. Mimo koszmarnej (dla mnie) informacji, mam poczucie, że Pan Doktor zabezpieczył mnie psychicznie. Później operacja, bardzo trudna z udziałem Pana Doktora. Po kilku kontrolnych wizytach u innego ortopedy udało mi się dostać na wizytę do Pana Doktora i....uf wyjaśnił wszystko dokładnie :) I dzięki precyzyjności nie mam ręki "do sprzedawania krawatów" :) Teraz mam nadzieję, że również Pan Doktor będzie obecny podczas wyciągania spoiw z łokcia.
  Wielki plus za osobowość, poczucie humoru i życzliwość Pana Doktora!
  Mam nadzieję, że do zobaczenia w piątek w poradni i tylko czekać na operację :)

  Pozdrawiam,
  Barbara Barwińska

  dr n. med. Paweł Obidziński

  Dziękuję bardzo!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kuba Radzimowski Inny

  Bardzo indywidualne podejście. Pan doktor udzielił szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Czułam się całkowicie zaopiekowana i wiedziałam jak będzie przebiegało moje dalsze leczenie. Pan doktor również był dostępny pod telefon kiedy pojawiły się wątpliwości pomiędzy planowanymi wizytami. Zdecydowanie polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Pani Profesor mnie uratowała. Miałam krwotok wewnętrzny i Pani Doktor zaraz po USG przeprowadziła operację. Idealne podejście do pacjenta, genialny fachowiec.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mirosława Pietniczka-Załęska Inny

  Znakomity specjalista. Uratowała twarz mojego męża. Bardzo duży Guz ślinianki wycięty bez żadnych komplikacji. Polecam i dziękujemy Pani doktor za wszystko.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Oskar Janeczek Inny

  Pan Doktor jest świetnym specjalistą, szybko i sprawnie postawił trafną diagnozę, bardzo uprzejmy i życzliwy jasno przekazuje instrukcję i zalecenia polecam każdemu!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania