Informacje o placówce

Gabinety

MegaMed

Czapliniecka 93/95

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Bednarski Inny

  Lekarz bardzo dokładny, rzetelny i kompetentny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania przeprowadza w skupieniu i z dużą dokładnością, cierpliwy. Kładzie nacisk na profilaktykę i zapobiegawczość, nie wypisuje recept na siłę co w dzisiejszych czasach stawia go w bardzo dobrym świetle, gdzie inni wręcz wciskają leki, suplementy, recepty na okulary. Moim zdaniem lekarz z powołania - podejście profesjonalne pomimo wizyty na NFZ.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Gibas Inny

  Profesjonalizm, dokładne objaśnienia dotyczące diagnozy i leczenia, Ciepla i sympatyczna osoba, miła atmosfera, super lekarz. Polecam wszystkim.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janusz Bogdan Inny

  Pierwsza wizyta i niemiłe przyjęcie - jakby to była moja wina, że się zgłosiłem. Mimo informacji, że w ostatnim czasie byłem na TK w związku z innymi dolegliwościami i proszę o skierowanie na RM, to i tak dostałem skierowanie na TK. Na drugiej wizycie szanowny doktor poinformował mnie, że TK nic nie wyjaśnił i że da mi skierowanie na RM - kiedy się upomniałem, że prosiłem o to na pierwszej wizycie, to nagle zmienił zdanie i nie dał mi skierowania na RM tylko do poradni onkologicznej, żeby jeszcze bardziej mi wydłużyć czas diagnozy. Zero informacji dlaczego i co! Totalnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta i pozostawienie go samemu sobie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Mariusz Zaleski

  Szczerze polecam Pana Doktora. Mily,uśmiechnięty i nie bagatelizuje problemu. Na wizycie bylam z córką,która również była zadowolona z podejscia doktora.Napewno jeszcze kiedys wrocimy jesli bedziemy miec problem u uchem


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Bednarski Inny

  Pan Doktor co mnie mile zaskoczyło bardzo dokładnie przebadał mi oczy. Wykrył bardzo poważne schorzenie oka ,którą inni lekarze nie widzieli.Jest to lekarz kompetentny, rzeczowy,dokładny, sympatyczny. Moim zdaniem najlepszy okulista w mieście !!! Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Doktora. Dziękuję.Wdzięczna pacjentka.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo niski poziom medycyny ogólnej, neurologii i ortopedii pomimo niezłego wyposażenia związany z poziomem kompetencji. Fatalna organizacja organizacja traktująca pacjenta pracownika podmiotowo. Stan informacji i dostępu gwałtownie pogarsza sie od czasu tak zwanej "konsolidacji"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania