Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Medpharma Zakład Opieki Zdrowotnej S.A. to intensywnie rozwijająca się placówka medyczna dysponująca wysoko wykwalifikowanym personelem i najwyższej jakości sprzętem medycznym.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom szybkiego dostępu do szerokiej oferty zabiegów operacyjnych, rehabilitacyjnych, jak i konsultacji specjalistycznych oraz wizyt realizowanych w ramach Podstawowej Opieki Medycznej (NFZ).

Nasza organizacja wyróżnia się dużym zaangażowaniem personelu w wykonywanie swojej pracy, nowoczesną infrastrukturą obiektów oraz kompleksowością uslug.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (170)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Dawicki konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor bardzo miły sympatyczny wszystko wytłumaczył wyjaśnił. Lekarz z prawdziwym powołaniem serdecznie polecam

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Landowski konsultacja gastrologiczna

  W ciągu dwóch lat zaliczyłam trzy wizytu u Pana Doktora - każdorazowa ta sama diagnoza - stara Pani jest to co się Pani dziwi. Serio? Za to płace grubą kasę, żeby usłyszeć że jestem stara? to ja dziękuję - intensywnie poszukuje w kogos o minimum szacunku i empati do pacjenta w 3C. Hit to był następujący tekst - cytat dosłowny - refluks? to choroba starych grubych alkoholików, a PAni to tylko stara! Mam dystans do siebie - posmiałam się w duchu, ale to mi mówi ktoś kto na dinozaurze do szkoły jeżdził....serio? A gatroskopia - to nie jest miłe doświadzczenie, ale wykonywane przez tego lekarza....koszmar. Naprawde po takich wizytach, to człowiek najeża się na cały ród lekarski

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Landowski konsultacja gastrologiczna

  Zgadzam się z negatywnymi opiniami wystawionymi przez pacjentów. Lekarz niemiły, wręcz krzyczący na mnie, czepiał się że źle oddycham, że napinam mięśnie, a robiłam to z bólu.Zero empatii. Każde moje stęknięcie z bólu było negatywnie komentowane, w końcu zaczęłam się trząść z nerwów,badanie zostało przerwane. Nie polecam doktora.


  D
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Tubis Inny

  Lekarz z zerową empatią. Chciałam dać szansę gdyż opinie które do mnie docierały nie były dobre. Swoim zachowaniem tylko odstraszył mnie jak i wiele innych osób. Niestety nie polecam. Problem ze skierowaniem na badania jakby płacił za nie ze swojego portfela. Niestety nie mogę powiedzieć o tym lekarzu ani jednego dobrego słowa!!!


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Richert Konsultacja neurologiczna

  Byłem po raz pierwszy w Swoim Życiu u Neurologa z powodu zawrotów głowy i myślałem że pomyliłem gabinety mimo redukcji wagi 20 kg w trakcie której jestem usłyszałem na wstępie że będę inwalidą z racji mojej wagi itd że nie znam się na odżywianiu i popełniam błędy. Miałem wrócić z wynikami ale znalazłem innego neurologa który rozumie i wspiera człowieka do dalszego działania .


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Landowski konsultacja gastrologiczna

  Przyszłam na gastroskopia. Byłam zestresowana tym badaniem. Podczas całego jego trwania lekarz mój stan zamiast tonować wprowadzał jeszcze bardziej nerwową atmosferę. Miałam wrażenie jakby celowo wykonywał je malo delikatnie, żeby mnie ukarać bo źle oddychałam. Czułam się jak kawałek mięsa, a nie człowiek. Nie polecam. Nigdy więcej gastroskopii, nigdy więcej tego lekarza.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Klaudia Barwińska-Pobłocka Inny

  Zdecydowanie nie polecam pani doktor - przynajmniej do prowadzenia ciąży. Pierwsza wizyta potwierdzająca ciążę przebiegła całkiem dobrze. Niestety nie mogę tego powiedzieć o kolejnej, na której pani doktor nie wykonała mi nawet badania USG - mimo że nalegałam. W końcu 300 zł za pogaduszki to strasznie drogo. Jeszcze raz zdecydowanie odradzam prowadzenia ciąży.

  dr n. med. Klaudia Barwińska-Pobłocka

  Szanowna Pani.
  Była Pani u mnie w ciąży na trzech wizytach. Na dwóch pierwszych miała Pani wykonane usg. Na trzeciej wizycie zbadałam Panią, omówiłam wyniki pomiarów glukozy. Była Pani krótko po wykonanym badaniu usg prenatalnym, więc robienie kolejnego badania w krótkim czasie nie miało wskazań. Trudno takie wizyty nazwać pogaduszkami.
  Przykro mi ze jest Pani niezadowolona. Mimo że nie ma zaleceń i również najczęściej potrzeby wykonywania usg podczas każdej porady, moje pacjentki mają wykonywane badanie usg na prawie każdej wizycie. Tak jak Pani na dwóch pierwszych.
  Życzę Pani opieki lekarza, który sprosta Pani oczekiwaniom.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Elżbieta Tkaczyk Konsultacja endokrynologiczna

  Nie chce podważać kompetencji pani doktor bo napewno zna się na swojej pracy ale naprawdę życzę jej żeby nauczyła się słuchać. Tego powinni uczyć wszystkich lekarzy niestety nie wielu posiada ta cechę. Moja kinsultacja przebiegła z wielkimi problemami już drugi raz i chyba kolejny raz nie skorzystam. Naczczescie dostałam informację od pani doktor która chciałam uzyskac, jak mnie w końcu do słowa dopuściła. Pozdrawiam serdecznie panią doktor.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Cezary Bednarski Inny

  świetny lekarz , fajny człowiek , pozdrawiam Pana serdecznie :)


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Elżbieta Tkaczyk Inny

  Wizyta wydawała się dla mnie formalnością gdy przejrzałam swoje wyniki badań krwi oraz badanie USG tarczycy. Miała miejsce 08.05.2023r.,nie trwała zbyt długo, pomimo sporej historie chorób- nie zostałam wysłuchana.Po szybkim sprawdzeniu wyników badań zdiagnozowano niedoczynność i przypisano ########. Jako wytłumaczenie takiej diagnozy usłyszałam że moja tarczyca będzie się pomniejszać jeśli nie rozpocznę leczenia i że normy dla mojej osoby są inne niż dla osoby przeciętnej. Pomimo watpliwości uznałam że rozpocznę leczenie przypisanym lekiem.Na początku października udałam się do endokrynologa któremu najpierw przedstawiałam te same wyniki które Doktor Tkaczyk i obecne, na podstawie tych danych wykluczono niedoczynność tarczycy. Lekarz zalecił stopniowe odejście od leku. Nie piszę tej opinii w celu umniejszenia kompetencji Pani Doktor, ale wiem że, nieodpowiednia diagnoza i włączenie nieodpowiedniego leczenia hormonami na dłuży czas mógłby spowodować nieodwracalne zmiany w organizmie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Jana Pawła II 5, 83-200 Starogard Gdański Pokaż w Google Maps
Leśna 1A, Nowa Wieś Rzeczna, 83-200 Starogard Gdański Pokaż w Google Maps
Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania