Informacje o placówce

Gabinety

Medicus

Plac Piłsudskiego 5

45-706 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zygmunt Skuza Inny

  Bardzo dokładnie wszystko mi wyjaśnił, taktowny i pomocny. Papier na kuszetce faktycznie sprawia wrażenie starego i niejednokrotnie użytego, polecam pościelić coś swojego przed badaniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zygmunt Skuza Inny

  Lekarz nie pamięta co się do niego mówi, zwracał się do mnie "koleżanko" lub na "ty". Badania nie wykonał ponieważ nie zgodziłam się na badanie bez użycia żelu. Z powodu choroby skóry potwierdzonej biopsją są dla mnie bolesne jeśli nie używa się żelu. Wykonał usg opisując jako wygląda badanie I mówią że pokaże mi macice I jajniki. Bardzo mało delikatny. Powiedziałam lekarzowi że wiem jak wygląda badanie bo mam jest często I nie zależy mi na oglądaniu mojej macicy.. tylko na tym aby lekarz stwierdził czy jest wszystko okej. Odradzam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Przeniczna Inny

  Przemiła pani dr, rewelacyjne podejście do pacjenta, oby więcej takich osób w polskiej służbie zdrowia. Zdecydowanie polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Przeniczna Inny

  Pani Doktor jest cudownym człowiekiem i fantastycznym lekarzem! Ogromnie się cieszę, że spotkałam Panią na swojej drodze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Piskorowska-Pliś Inny

  Pani Doktor, jest znakomitym lekarzem, pełen profesjonalizm, odpowiedzialność, zaangażowanie, szanuje pacjentów a tak, że świat, który ja otacza. Pani doktor jest miła, sympatyczna, z 100% odpowiedzialnością polecam.

  lek. Anna Piskorowska-Pliś

  Bardzo dziękuję za pozytywna opinię zycze zdrowia i zadowolenia z pracy zawodowej.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Piskorowska-Pliś Inny

  Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej udzielonej przez panią doktor, pełen profesjonalizm indywidualne podejście do mojej osoby ,bardzo polecam.

  lek. Anna Piskorowska-Pliś

  Bardzo dziękuję za pozytywna opinię i pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Żelechowski Inny

  Byłam u tego lekarza z nawracajacym problemem zatok. Po badaniu dowiedziałam się że przyczyną jest krzywa przegroda nosową o której nie wiedziałam. Fajnie mi wszystko wytłumaczył. Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Po przeczytaniu tutaj opinii o nim bałam się tej wizyty. Nie potrzebnie :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Halina Przeniczna Inny

  Bardzo miła, sympatyczny i empatyczna Pani Doktor. Badanie przeprowadziła delikatnie, wszystko wytłumaczyła. Polecam z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Kawecka-Kaszucka ostry ból zatok

  Do Pani doktor przyszłam z ostrym bólem w zatokach. Mimo, że nie miałam umówionej wizyty to Pani doktor mnie przyjęła.
  Była bardzo miła, wyczerpująco wytłumaczyła i zobrazowała co dzieje się w moich zatokach. Szczegółowo opowiadała na moje pytania. Mimo starasznego bólu wyszłam od niej uśmiechnięta.
  Oby więcej tak sympatycznych i serdecznych lekarzy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Szyszkowska-Płaza po leki

  Przyszedłem po leki a zostałem uzdrowiony. Do gabinetu trafiłem tylko dlatego, że potrzebowałem leków na RZS. Pani doktor chciała mnie zbadać mimo wszystko i nie podobało się jej to, że nie mam zmian kostnych a od 20 lat biorę leki i sterydy. Zleciła mi wizytę w szpitalu u siebie i przebadała w dwa tygodnie na wszystko co mogła. Okazało się, że nie ma żadnych objawów, zmian czy zwyrodnień. Stwierdziła, że musiało dojść w 97 do pomyłki i miałem gorączkę reumatyczna, która trwała jakoś czas ale to nie choroba. Póki brałem leki i nic mi nie było myślałem, że działają. Przestałem brać i od roku czuje się jeszcze lepiej. Polecam Panią Doktor pod każdym względem. Jest konkretna, zdecydowana i bardzo profesjonalna. Do tego miła dla każdego pacjenta ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania