Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Medicus
Plac Piłsudskiego 5, 45-706 Opole
Medicus logo
Ubezpieczenia
Medicover, POLMED, PZU Życie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (33)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Piskorowska-Pliś Inny

  Jak zawsze - trafna diagnoza, punktualność, miła i fachowa obsługa, a przede wszystkim leki dobrane na medal - trafione i szybko wyleczona infekcja górnych dróg oddechowych. Gardło przestało boleć po 3 dniach. Polecam z całego serca :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Kawecka-Kaszucka Inny

  Pani Doktor jest bardzo miła. Przerobiłam kilku laryngologów i Doktor Małgorzata jest dla mnie numer jeden ! Nie znam drugiego takiego wspaniałego lekarza z podejściem do dzieci. Doktor spokojna, miła, sympatyczna.
  Wszystko pięknie tłumaczy. Naprawdę jestem bardzo zadowolona. Córkę ciężko jest zbadać a u Pani Doktor to żaden problem.

  P
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Żelechowski Inny

  Witam, wizyta trwała dosłownie 3 minuty. Przyszłam na wizytę ponieważ od tygodnia miałam ból ucha który utrzymywał się tydzień, zatkane ucha oraz nie przyjemny zapach. Pan Doktor tylko lekko zajrzał do środka i od razu stwierdził że uszy są tylko zatkane, napisał na kartce jakiś psik za 20 złotych i tyle z wizyty, myślałam że od razu na miejscu przeprowadzimy oczyszczenie, lecz Pan doktor wyraźnie wyglądał na osobę która tylko chcę abym wyszła z gabinetu jak najszybciej bo byłam ostatnim pacjentem i chciał jak najszybciej iść do domu, nadal mam zatkanie uszy pomimo stosowania "cudownego" psika do ucha. Nie polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Żelechowski Inny

  Był to pierwszy laryngolog do którego zgłosiłem się po pomoc z zauważonym przeze mnie problemem dotyczącym oddychania. Już po wizycie u Pana doktora Żelechowskiego - chciałbym opisać moje odczucia:
  - konktaktowość Pana doktora Żelechowskiego oceniam bardzo źle
  - nie odpowiedział na żadne z moich pytań
  - szczegółowo opisałem moje dolegliwości, na co odpowiedzią był mi brak odpowiedzi, a jedynie wręczona mi recepta na sterydy
  Podczas wizyty czułem się zlekceważony, i że zgłaszane problemy zostały zbagatelizowane.
  Dopiero kolejna wizyta - już u innego lekarza zaowocowała diagnozą przetoki przegrody nosowej.

  Proszę samemu wyciągnąć wnioski, a tymczasem Ja serdecznie odradzam wizytę u ww lekarza.

  Profil zweryfikowany
  Maciej Horodecki Inny

  Nie polecam. Lekarz niemiły, niezaangażowany, nie wysłuchał. Badanie wykonał szybko, pobieżnie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Bogna Doroba Inny

  Pani doktor ma naprawdę świetne nastawienie do pacjenta. Wykazuje się cierpliwością i empatia, polecam

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Zygmunt Skuza Inny

  Bardzo dokładnie wszystko mi wyjaśnił, taktowny i pomocny. Papier na kuszetce faktycznie sprawia wrażenie starego i niejednokrotnie użytego, polecam pościelić coś swojego przed badaniem.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Zygmunt Skuza Inny

  Lekarz nie pamięta co się do niego mówi, zwracał się do mnie "koleżanko" lub na "ty". Badania nie wykonał ponieważ nie zgodziłam się na badanie bez użycia żelu. Z powodu choroby skóry potwierdzonej biopsją są dla mnie bolesne jeśli nie używa się żelu. Wykonał usg opisując jako wygląda badanie I mówią że pokaże mi macice I jajniki. Bardzo mało delikatny. Powiedziałam lekarzowi że wiem jak wygląda badanie bo mam jest często I nie zależy mi na oglądaniu mojej macicy.. tylko na tym aby lekarz stwierdził czy jest wszystko okej. Odradzam.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Przeniczna Inny

  Przemiła pani dr, rewelacyjne podejście do pacjenta, oby więcej takich osób w polskiej służbie zdrowia. Zdecydowanie polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Halina Przeniczna Inny

  Pani Doktor jest cudownym człowiekiem i fantastycznym lekarzem! Ogromnie się cieszę, że spotkałam Panią na swojej drodze.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania