Medicorum to prywatne centrum zdrowia, dostrojone do współczesnego rytmu życia. W jednym miejscu zgromadziliśmy uznanych specjalistów – lekarzy i terapeutów z doświadczeniem klinicznym i dokonaniami ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medicorum Centrum Zdrowia

ul. Płk. Stanisława Dąbka 338

81-198 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medicorum to prywatne centrum zdrowia, dostrojone do współczesnego rytmu życia.
W jednym miejscu zgromadziliśmy uznanych specjalistów – lekarzy i terapeutów z doświadczeniem klinicznym i dokonaniami w zakresie nauk medycznych.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Nasz sprzęt

 • Echokardiograf
 • USG
 • KTG
 • Holter ciśnienia krwi (ABPM)
 • Holter EKG
 • Cykloergometr - system do badań wysiłkowych
 • Spirometr
więcej

Zabiegi

 • medycyna estetyczna
 • zabiegi urologiczne
 • zabiegi laryngologiczne
 • zabiegi dermatologiczne
 • zabiegi chirurgiczne
 • zabiegi ortopedyczne
 • zabiegi z zakresu chirurgi naczyniowej
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominika Perron-Płusa konsultacja dermatologiczna

  Wspaniały lekarz. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do pani doktor przyszłam m.in. w sprawie dermatoskopii - pani Płusa obejrzała dosłownie każde znamię, a mam ich sporo. Reasumując: fachowość plus miła atmosfera. Gorąco polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dominika Perron-Płusa konsultacja dermatologiczna

  Polecam lek. Dominikę Perron-Płusa, wykonała szczegółową diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Miła i profesjonalna. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominika Perron-Płusa konsultacja dermatologiczna

  Wspaniała Pani Doktor. Pełen profesjonalizm. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania pacjenta. Skuteczność leczenia gwarantowana.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Tak jak bałam się ginekologów tak tu Pani Doktor bardzo sympatyczna ,rzeczowa konkretną na wszelkie wątpliwości odpowie dość obszernie ,a przede wszystkim delikatna polecam każdemu napewno bende wracać ,żadne badanie już mi nie straszne


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor cudowna. Empatyczna i delikatna, przeprowadza dokładny wywiad, słucha pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam każdemu


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kacper Renk konsultacja położnicza

  Poszłam na wizytę nie typowo ginekologiczna a skupiająca się na zdjęciach 3D. Pan doktor zrobił na mnie tak dobre wrażenie, że żałuje ze nie prowadzę u niego ciąży! Ale jestem już na końcówce. Mąż również był w szoku ze taki fajny lekarz się trafił i pogadał i pożartował. Polecam! Super podejście do pacjentki ! Super lekarz np na pierwsza wizytę dla nastolatki! Na pewno wizyta bedzie miłym zaskoczeniem i nie spowoduje strachu przed kolejnymi wizytami u ginekologów :)


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Trzeciakowska-Aziz konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

  Jestem po pierwszej wizycie, ale będę wracać do Pani doktor. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, dopytała o najmniejsze szczegóły i choć jestem skomplikowanym przypadkiem po wielu przejściach, wysłuchała całej historii. Nie zbagatelizowała moich objawów. Zaproponowała leczenie i dodatkowe badania. Bardzo polecam panią doktor za podejście, aktualną wiedzę, empatię i profesjonalizm.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Dagmara Hering konsultacja internistyczna

  Byłem u Dr Hering na wizycie internistycznej- konsultacja po zapaleniu płuc. Niestety Pani Dr mówiła wciąż o badaniach kardiologicznych, pomijając dolegliwości, z którymi się zgłosiłem. Wizyta nic nie wniosła,usłyszałem tylko,że moja choroba to zagadka. Pani hipertensjolog nie zmierzyła nawet ciśnienia. Przepisana została herbata z majeranku i kropelki hemeopatyczne .Nie polecam na wizytę internistyczną

  prof. dr hab. n. med. Dagmara Hering

  M.M. użytkowniku zweryfikowany przez Znany Lekarz,
  Panie Mirosławie,
  Z rozczarowaniem przeczytałam Pana opinię na mój temat wystawioną przez Pana w dniu 12 grudnia 2021 r. Wywołał nią Pan konieczność przypomnienie faktów z przebiegu wizyty, która odbyła się w dniu 1 grudnia 2021 r. o godzinie 11.30 i trwała ok. 60 minut w obecności osoby Panu towarzyszącej.
  W toku wizyty szczegółowo zapoznałam się z dostarczoną dokumentacją, w tym z wypisem ze szpitala, w którym przebywał Pan w dniach od 21.11. do 30.11.2021 r., gdzie rozpoznano u Pana atypowe zapalenie płuc, diagnostyka dotyczyła gorączki o nieustalonej przyczynie. Poza licznymi posiewami, RTG i TK klatki piersiowej oraz diagnostyką w szpitalu, wykonane zostały u Pana 4 testy na COVID-19 (wszystkie ujemne), w dniu wizyty w Medicorum był Pan niezaszczepiony.
  W szpitalu otrzymał Pan leczenie empiryczne dwoma silnymi antybiotykami, tj. Biotrakson i Klarytromycyna. Na wypisie otrzymał Pan zalecenia zastosowania kolejnego chemioterapeutyku (potocznie antybiotyku) Bactrim w dawce 2 x 960 mg przez 10 dni, zatem miał Pan ten lek przyjmować do 10 grudnia 2021 r. Nadto otrzymał Pan orzeczenie lekarskie o niezdolności do pracy do dnia 12 grudnia 2021 r.
  Na podstawie zebranego przeze mnie wywiadu i zmian osłuchowych w obu płucach podczas wizyty, nie mogłam zaproponować innego leczenia, jak podtrzymać leczenie zgodne z wypisem ze szpitala, o czym Pana poinformowałam. Z uwagi na stan zapalny (CRP=220, OB=50) przed leczeniem, zleciłam Panu badania kontrolne, m.in. morfologia i CRP po zakończeniu przyjmowania Bactrim (po 10 grudnia), tj. przed kolejną wizytą. Jednocześnie, jak każdy mój pacjent otrzymał Pan prywatny numer mojego telefonu, aby podać wyniki badań kontrolnych lub skonstatować się, gdyby nie było poprawy.
  Odnosząc się do Pana uwag w zakresie badań kardiologicznych, były one wskazane ze względu na to, że po pierwsze miał Pan zawał mięśnia sercowego w wywiadzie i chorobę niedokrwienną serca, po drugie w szpitalu w poszukiwaniu przyczyny gorączki, m.in. wykonano badanie echokardiograficzne w celu poszukiwania wegetacji na zastawkach serca (wynik ujemny) jako przyczyny gorączki. Poinformowałam Pana, że zgodnie z obowiązującymi standardami kardiologicznymi, taki wynik nawet przy ujemnym opisie, należałoby powtórzyć po 7 dniach, gdy nadal pacjent gorączkuje lub też rozważyć echo przezprzełykowe. Poza tym na wypisie ze szpitala były jasne zalecenia, „zgłosić się do POZ i poradni kardiologicznej”, dlatego, pomimo, że przyszedł Pan na wizytę internistyczną, zaopiekowałam się Panem również jako kardiolog.
  Pana uwagi dotyczące pomiaru ciśnienia tętniczego nie są zasadne, gdyż w Pana przypadku przy infekcji, gorączce i zmianach osłuchowych w płucach, pomiar ciśnienia jest niediagnostyczny i nie służy on modyfikacji leczenia. W dniu wizyty był Pan zaledwie kilka godzin po wypisie ze szpitala, na ustalonych dawkach i nie było pilnych wskazań nadciśnienia, aby taki pomiar wykonać.
  Mając na uwadze liczne dawki Paracetamolu i Nurofenu, które Pan przyjmował od dnia 15.11.2021 r., kiedy to po raz pierwszy ujawniła się u Pana gorączka 38,9 st. C, sprawdzonym skutecznym sposobem na kaszel jest zaparzona herbata z majeranku i krople L-52. Wszystkie powyższe opisane zalecenia i wyjaśnienia otrzymał Pan podczas tej ok. 60 minutowej wizyty.
  Moją praktyką jest, że pod koniec wizyty każdorazowo pytam pacjentów, czy wszystko jest zrozumiale i czy pacjent ma jakieś pytania. Tak też było w Pana przypadku.
  Życzę Panu dużo zdrowia.
  Z poważaniem,
  prof. Dagmara Hering


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominika Perron-Płusa konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo miła, do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kacper Renk Inny

  Cudowny lekarz. Cały stres związany z wizytą znika w kilka sekund. Wszystkie badania wykonuje dokładnie i bezboleśnie. Rzetelnie tłumaczy i przejmuje się pacjentka, nawet po wizycie. Zdecydowanie polecam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania