Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Medicorum to prywatne centrum zdrowia, dostrojone do współczesnego rytmu życia.
W jednym miejscu zgromadziliśmy uznanych specjalistów – lekarzy i terapeutów z doświadczeniem klinicznym i dokonaniami w zakresie nauk medycznych.

Znajdziesz tu 35 Poradni specjalistycznych, punkt pobrań materiałów do badań laboratoryjnych oraz szkołę rodzenia.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (147)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Pani Doktor jest bardzo zaangażowana i dokładna. W pełni skupiona na pacjentce i omawiająca szczegółowo badanie i proces leczenia. Bardzo polecam. Czuję się w pełni zaopiekowana.

  K
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Z całego serca polecam Panią doktor. Pomimo dużego stresu, jaki doświadczam przed każdym lekarzem, u Pani Eweliny on znikł. Bardzo dokładna i bardzo sympatyczna kobieta. Na wizycie wszystko dokładnie zostało wyjaśnione w przyjemnej atmosferze. Nic dodać nic ująć

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

  Dr Koch najlepsza ginekolog na świecie. Bardzo konkretna, wysłucha, na każdej wizycie czuje się bardzo zaopiekowana . Bardzo polecam !


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kacper Renk konsultacja położnicza

  Wspaniały lekarz z powołania i przede wszystkim sympatyczny, miły człowiek! Prowadził moją ciążę, czułam się bardzo zaopiekowana zarówno ja, jak i mój synek. Doktor szczegółowo wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania i upewnia się, że wszystko jest jasne. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi odpowiednio przekazać. W gabinecie panuje bardzo miła i komfortowa atmosfera. W razie nagłej sytuacji nie ma problemu aby się z nim skontaktować.


  P
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  To była pierwsza wizyta u doktor i najgorsza w życiu. Doktor nie próbowała być miła ani delikatna.


  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Dagmara Hering Inny

  Pani Doktor to specjalistka z prawdziwego zdarzenia i powołania, jest osobą godną zaufania i polecenia! Generalnie jestem człowiekiem sceptycznym i z bardzo małym zaufaniem do lekarzy przez swoje doświadczenie z polską służba zdrowia. Jednakże wizyta u Pani Doktor była czymś magicznym, od samego początku, wejścia do gabinetu, można było poczuć ogrom profesjonalizmu, wiedzy i empatii. Po pierwsze wszystko skrupulatnie omówione, po drugie szukanie rozwiązania, po trzecie badanie, po czwarte i co najważniejsze stały kontakt po opuszczeniu gabinetu co w dzisiejszych czasach przez wielu lekarzy jest nie do pomyślenia. Z racji zawodu jaki wykonuje, "jakieś tam" pojęcie mam o zdrowiu :)) a co za tym idzie wszystko co Pani Doktor mówiła i omawiała ze mną było rzetelne i najbardziej fachowe jak tylko mogło być. Każdemu życzę tak sympatycznej i miłej Pani Doktor z tak ogromna wiedzą i doświadczeniem :)


  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Dagmara Hering Inny

  Prof. Hering to ktoś kogo warto spotkać na swojej drodze jeśli ma się problemy zdrowotne. Miła, wnikliwa, dokładna, że wspaniałym podejściem do pacjenta. Warto wspomnieć o zaangażowaniu z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem. Panu Prof. starannie analizuje wszystkie schorzenia pacjenta nie tylko te z którymi się zjawiliśmy i kompleksowo dobiera metody leczenia . Bardzo polecam Panią Dagmarę.


  P
  Profil zweryfikowany
  Ewelina Koch konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo wdzięczna dr Ewelinie, pną dwa lata temu Diagnozowała na usg połówkowym u mojego synka poważna wadę. Dzięki temu mogliśmy wybrać odpowiedni szpital do porodu i teraz mimo bardzo niepewnego startu mamy wspaniałego dwulatka. Dr podała mi swój prywatny numer i pomogła jak umiała w przyspieszeniu przyjęcia do szpitala i nakierowała na dalsze postępowanie. Ma w sobie dużo empatii . Dziś na kolejnej wizycie dokładnie wyjasnila mi wszystkie wątpliwości.
  Serduszka polecam!


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Bagińska konsultacja urologiczna + USG moszny

  Chodzę do pani doktor od dluzszevo czasu. Teraz juz profilaktycznie na szczescie. Super kontakt z lekarzem, zarowno ten bezpośredni w gabinecie jak i telefoniczny. Pania doktor cechuje ogromna empatia i wiedza medyczna. Bardzo pomocna i bardzo sympatyczna. Przebieg wizyty konkretny z omówieniem i wytlumaczeniem problemu w najbardziej prosty i zrozumialy sposob . Dziękuje pani doktor.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Dominika Perron-Płusa konsultacja dermatologiczna

  Pani Dominika znalazła u mnie czerniaka. Dzięki szybkiej reakcji dzisiaj ten problem za mną. Polecam, bardzo profesjonalna, skrupulatna i niezwykle sympatyczna osoba. Jako pacjentka czuje się zaopiekowana, zarówno dziś jak i na każdym poprzednim etapie leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Płk. Stanisława Dąbka 338, 81-198 Gdynia Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Medicorum Centrum Zdrowia, Gdynia?
  Medicorum Centrum Zdrowia, Gdynia dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, chirurgia naczyniowa, chirurgia onkologiczna, dermatologia, dermatologia dziecięca, diagnostyka, dietetyka, endokrynologia, fizjoterapia, flebologia, ginekologia dziecięca, ginekologia onkologiczna, hipertensjologia, histopatologia, interna, kardiochirurgia, kardiologia, kardiologia dziecięca, laryngologia, laryngologia dziecięca, logopedia, medycyna chorób zakaźnych, medycyna estetyczna, medycyna pracy, medycyna rodzinna, medycyna sportowa, neurologia, neurologia dziecięca, ortopedia, ortopedia dziecięca, pediatria, Pielęgniarstwo, położnictwo, proktologia, psychologia, psychologia dziecięca, psychoterapia, pulmonologia, radiologia, rehabilitacja medyczna, ultrasonografia, urologia, wenerologia.
 • Oferta Medicorum Centrum Zdrowia obejmuje 107 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja laryngologiczna, konsultacja laryngologiczna dzieci, drobne zabiegi laryngologiczne, Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej, tamponada nosa, koagulacja naczyń krwionośnych nosa, Podcięcie wędzidełka, punkcja zatok szczękowych, medycyna estetyczna, płukanie zatok.
 • Nie, Medicorum Centrum Zdrowia obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Medicorum Centrum Zdrowia nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Medicorum Centrum Zdrowia.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Medicorum Centrum Zdrowia bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 147 osób dodało swoją opinię o placówce Medicorum Centrum Zdrowia. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Medicorum Centrum Zdrowia to ul. Płk. Stanisława Dąbka 338 Gdynia.
Powiązane wyszukiwania