O nas

To dla Nas prawdziwa przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do Centrum Medycznego - MEDICare , miejsca które udało się stworzyć, aby móc realizować nasze zawodowe pasje na najwyższym poziomie, z dbałością o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Stale dążymy do połączenia nowoczesnej technologii z doświadczenie i stale pogłębianej wiedzy. Kierujemy się również dociekliwością i empatia ,które traktujemy jako klucz do wszystkich naszych sukcesów . Jesteśmy szczęśliwi mogąc to wykorzystywać i pogłębiać w codziennej praktyce dla Państwa dobra I naszej satysfakcji. Troska o dobre samopoczucie pacjenta zaczyna się już ”od progu”. Stylowe, eleganckie wnętrze, przestrzeń, a z drugiej strony przytulność zapewnia każdemu poczucie komfortu i prawdziwego zaopiekowania. Placówka posiada dwa klimatyzowane gabinety stomatologiczne wyposażone   w nowoczesny sprzęt , w których można jednocześnie przeprowadzać zabiegi z zakresu profilaktyki oraz leczenia zachowawczego. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonania zdjęć RTG zębów, niezbędny w leczeniu endodontycznym oraz do wykonania zdjęć pojedynczych zębów. Za pomocą cyfrowego pantomografu wykonujemy zdjęcia panoramiczne, pozwalające na ocenę wszystkich zębów oraz stawów żuchwowo-skroniowych. Oferujemy bardzo wiele usług, przez co nasi pacjenci mogą kompleksowo zadbać o swoje uzębienie. Wykonujemy m.in. zabiegi higienizacji oraz zabiegi stomatologii ogólnej  , leczenie protetyczne oraz chirurgiczne. W ramach stomatologii zachowawczej wykonujemy m.in. lakowanie, fluoryzacje, leczenie nadwrażliwości oraz skaling.  W naszych pozostałych gabinetach proponujemy Państwu także porady lekarskie ginekologiczne, urologiczne, ortopedyczne, endokrynologiczne, kardiologiczne, porady dietetyka. W pomieszczeniu zabiegowym wykonywane są procedury chirurgiczne ginekologiczne, urologiczne, ortopedyczne. Dysponujemy specjalistycznym nowoczesnym sprzętem medycznym, między innymi aparatem do diagnostyki USG z opcją Doppler, , diagnostyki kardiologicznej – UKG, EKG, Holter, bieżnia do testów wysiłkowych, czułym urządzeniem do badania składu ciała niezbędnym do ustalania leczenia dietetycznego. Wizyty odbywają się w estetycznie i miło urządzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach Gabinetów. Do dyspozycji Pacjentów jest również duży, przestronny parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w środku budynku. Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • RTG panoramiczne – warstwowe (system Vatech)
 • Systemy RTG X-Mind Unity – rtg punktowe radiowizjograficznych
 • Skaler ultradźwiękowy i piaskarka EMS - nowoczesny i komfortowy sposób usuwania kamienia nazębnego
 • Aparat USG Mindray DC-70 X-Insight
 • Aparat EKG , UKG, Holter 12 – kanałowy, bieżnia do testów wysiłkowych
 • Astar IMPACTIS M+ - aparat do fali uderzeniowej
 • Laser wysokoenegetyczny Polaris HP S
 • Intelect ADVANCED Combo Color - aparat do elektroterapii i ultradźwięków.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (4)

Ogólna ocena

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karolina Czekańska konsultacja urologiczna

  Jestem bardzo zadowolony. Wzorowe podejście do pacjenta. Wyczerpujące i rzeczowe informacje. Wizyta przebiegła w spokojnej miłej atmosferze. Pani doktor prezentuje fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Gabinet lekarski oraz cala przychodnia reprezentują wysoki standard. Serdecznie polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Przemysław Klar konsultacja ginekologiczna + USG

  Moja pierwsza wizyta. Jestem pod wielkim wrażeniem. Bardzo dokladnie przeprowadzony wywiad. Dokładnie przeprowadzone badanie. Rozmowa i wyjaśnienie od A do z wszystkiego. Super podejscie do pacjentki. Serdecznie polecam. Napewno nie raz jeszcze odwiedze gabinet.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sylwia Janicka - Waliczek leczenie kanałowe

  Bardzo polecam, lubie wyjaśnienia co I dlaczego będzie mi robione w zębach. Otrzymałam wszystkie wyjaśnienia, realny opis . Pani Sylwia ma podejście, jest rzeczowa konkretną a przy tym delikatna. Gabinet też jest bardzo dobrze wyposażony. Ceny są rynkowe. Na pewno po wyleczeniu będą regularnie chodzić na kontrolę zębów.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sylwia Janicka - Waliczek leczenie próchnicy

  Jeżeli ktoś szuka profesjonalizmu połączonego z delikatnością i empatią to nie mógł lepiej trafić. Pani Doktor jest cierpliwa, dociekliwa, niesamowicie wyrozumiała dla osób , które się boją. Z całego serca polecam Panią Doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania