Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medi-system

Kijowska 11

03-734 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bursa Inny

  Jestem w 7 miesiącu ciąży, zapisałam się na wizytę w celu otrzymania zaświadczenia o wskazaniu bądź braku wskazania do cc z powodu incydentu odklejającej się siatkówki oka lewego. Czekałam na wizytę 3miesiace. Doktor stwierdził, że on nie ma uprawnień drugiego stopnia, które wg niego są niezbędne do wystawiania zaświadczeń (niestety okłamał mnie! Każdy okulista ma takie uprawnienia), a zresztą tu nie ma sprzętu do zbadania (okazuje się, że aby ocenić siatkówkę oka należy wykonać badanie dna oka... A pan dr uznał że nie ma w przychodni takiej możliwości), jest pandemia i on mi wzroku nie zbada bo mam astygmatyzm (super!). Moja wizyta trwała 3minuty,była bez sensowna, zostałam odesłana z kwitkiem, najlepiej do lekarza prywatnego, i nawet wzroku mi nie zbadano. Teraz muszę iść faktycznie prywatnie, bo na nfz nie mam szans przed porodem się dostać. Miałam wrażenie, że doktorowi nie chce się tego zrobić po prostu, bo inne tłumaczenia nie mają pokrycia z prawdą. I jeszcze niewybredne komentarze, że jak jestem w ciąży to powinnam w domu siedzieć, a nie po lekarzach latać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ferdynand Parcheta Inny

  2 tygodnie temu tj 23.04.2020r rano wstałam z gigantyczną opuchlizną twarzy, która zaczynała rozchodzić się na kark, ramiona i szyję. Obawiałam się, że zacznę się dusić. Byłam przerażona. Zadzwoniłam na pogotowie, które odmówiło przyjazdu, mimo iż stan się pogarszał. Kazali jechać do najbliższego szpitala, do którego mam ponad 20 km, bo mieszkam za miastem. Zadzwoniłam więc do 'swojej' przychodni na NFZ i dopiero tam Pan doktor Parcheta mimo ogromnej listy pacjętów udzielił mi natychmiastowej pomocy. Przez telefon, bez oględzin pacjeta potrafił bezbłędnie rozpoznać przyczynę dolegliwości i zaordynować skuteczne leczenie. Bardzo dobry, rzeczowy, kompetentny lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Zalecone medykamenty były skuteczne, zaczeły działać od razu i bez żadnych działań ubocznych. Pan doktor cierpliwie uspakajał mnie oraz tłumaczył jak mam przyjmować leki, jak długo mogą ustępować dolegliwości a także udzielał wyczerpujących wyjaśnień na zadawane pytania. Lekarz z powołania. Nie wiem czy gdyby nie bezinteresowna i trafiona pomoc Pan doktor to przeżyłabym. Wyjątkowy człowiek i lekarz. Oby takich lekarzy było więcej w naszej słuzbie zdrowia.
  Bardzo dziekuję Panie doktorze, brak mi słów aby wyrazić moją wdzięczność.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Rafał Niziołek konsultacja weterynaryjna

  Ufam Mu. Pies z zachlystowym zapaleniem pluc po trzech tygodniach jest prawie zupełnie zdrowy, przynajmniej jeśli chodzi o płuca. Fachowiec w swojej specjalizacji. Chętnie dzieli się swoją wiedza. Polecam!

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ferdynand Parcheta konsultacja internistyczna (kolejna wizyta)

  Rewelacyjny lekarz!!!konkretny,solidny!!Wykryl u mnie cukrzyce t2 i prowadzi od początku.Polecam....

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ferdynand Parcheta

  Profesjonalizm i kompetencja. Trafna diagnoza, szybka reakcja, odpowiednio dobrane leki. Znakomity lekarz.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Śnieg konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor jest nie tylko niezwykle rzeczowa, kompetentna i merytoryczna, ale jeszcze dodatkowo życzliwa i sympatyczna.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Sawicka

  po wizytach u kilku lekarzy - sugerujących ze symuluję- to właśnie Pani doktor poświęciła mi czas i uwagę diagnozując chorobę, i to właśnie dzięki niej dziś normalnie funkcjonuję.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ferdynand Parcheta

  Profesjonalista. Bardzo dobry, kompetentny lekarz i człowiek godny zaufania.Moją 80-letnią Mamę dosłownie 'postawił na nogi' dzięki szybkiej reakcji, dobrze dobranych lekach, zleceniu odpowiednich badań i wizyt domowych a wszystko w ramach NFZ. Dziękuję za doskonałą opiekę :)

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ferdynand Parcheta choroby moich rodziców

  Pan Doktor jest The Best, przez ostatnie kilkanaście lat byłem u wielu lekarzy z moimi rodzicami, którzy są w podeszłym wieku. Pan Doktor potrafi połączyć pewne elementy w całość, słucha co ma do powiedzenia pacjent i jest człowiekiem bardzo otwartym. Najważniejsze jednak dla mnie są, diagnozy stawiane po wizytach, które są trafne i najważniejsze bardzo pomagają w leczeniu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Andrzej

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Bursa

  Bardzo niesympatyczny, wręcz opryskliwy.. Zapisał słabsze szkła na pogarszający się wzrok. W rozmowie sili się na dawanie przykładów niekoniecznie związanych z tematem wizyty.Podejście do pacjenta gorzej niż niemiłe. Stanowczo odradzam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania