Informacje o placówce

Gabinety

Med-Complex

Wojska Polskiego 140

41-208 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
4 opinie

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Łękawska-Szkliniarz Inny

  A ja bardzo polecam Panią doktor! Chodzę do niej któryś rok z kolei, jest bardzo uprzejma i delikatna przy badaniu. Robiłam u niej wypalanie nadżerki oraz abrazję dróg rodnych + regularnie cytologię, podchodzi do mnie z pełnym zaangażowaniem! Konkretna kobieta, która nie owija w bawełnę i jest to pierwszy ginekolog, z którego jestem szczerze zadowolona. Fakt, że lubi "pokomentować" na usg, ale robi to z pozytywnym podejściem, co mnie osobiście w dużym stopniu rozluźnia.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Ilczuk-Kańczugowska

  To najlepszy dentysta jakiego spotkałam. Chodzimy cała rodziną. Pani Doktor doskonale potrafi zająć się zwykłym pacjentem, rozhisteryzowanym mężem jak i bojącą się siedmioletnią córką ;) Jest profesjonalna, kompetentna, miła, sympatyczna i z dużym poczuciem humoru, co bardzo uprzyjemnia wizytę.
  Polecam!
  Olga

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Zwolińska-Grębosz stan zapalny ucha

  Pani dr była moim siódmym laryngologiem w tym feralnym dniu. Każdy odsyłał mnie z kwitkiem, mimo że na skierowaniu pisało "pilne" , a stan zapalny ucha był bolesny i widoczny gołym okiem. Miała dużo pacjentów, ale mnie przyjęła. Dokładnie zbadała mi wszystkie organy od uzębienia, przez gardło i nos po to nieszczęsne ucho. Trafiła w leki w 100%. Jestem bardzo miło zaskoczony uprzejmością, pogodnym usposobieniem pani dr i bardzo ważnym indywidualnym podejściem do pacjenta. W tych czasach to wręcz niebywałe. Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Polecam każdemu zdecydowanie panią dr Elżbietę Zwolińską-Grębosz.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Łękawska-Szkliniarz prowadzenie ciąży

  Ja jestem bardzo zadowolona. Prowadzila moja ciaze ponad 6lat temu i zawsze byla dla mnie bardzo uprzejma. Usg zawsze mialam wykonane i z dokladnoscia bylam poinformowana.. Dziwie sie tym opinia.. Pania polecila mi kolerzanka i jestem zadowolona.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania