Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Magnoliowa

Magnoliowa 2

20-143, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Mosiewicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja neurochirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Pani Doktor to świetny specjalista, bardzo serdeczna i ciepła osoba. Odpowie na każde pytanie. Wykonuje operacje maloinwazyjnymi metodami. Polecam każdemu, kto cierpi z powodu kręgosłupa lub jest po operacjach bez poprawy.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1

   Bardzo miło i profesjonalnie mało lekarzy spotyka się z takim podejsciem do pacjenta chętnie odpowiadała na wszystkie pytania

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Łatkiewicz

  Urolog,

  • J

   Jestem pacjentem dr Marka W. Latkiewicza i chcialbym Go polecic tym wszystkim, ktorzy szukaja bardzo dobrego lekarza. Mysle, ze Dr Marek Latkiewicz wykonuje swoj zawod lekarza z duza kompetencja . Zajmuje sie pacjentem (razem ze swoim zespolem) z poswieceniem od Jego pierwszej wizyty. Chcialbym tu, przy okazji, podziekowac raz jeszcze dr Markowi Latkiewiczowi za wszystko co zrobil na polu medycznym, aby mi ulzyc w mojej chorobie !
   Lublin, dnia 08.02.2012

  • G

   Polecam tego lekarza w 100%.Nie bagatelizuje problemów pacjenta i nie pozbywa się go, gdy występują problemy albo leczenie znajduje się z martwym punkcie.Próbuje wszelkich rozwiązań.Przy mojej chorobie gdyby nie on już pewnie bym nie żył, albo żyłbym z uszkodzoną wątrobą od przyjmowania ogromnych ilości leków przepisanych przez innych znachorów.


 • Stanisław Przywara

  Radiolog, Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • P

   Żadna plamka nie zostanie przez oko pana doktora pominięta :) poza tym bardzo sympatyczny człowiek i dobrze zaopiekował się moją mamą :)


 • Zbigniew Pawlik

  Neurochirurg,

  • J

   Dwa tygodnie temu miałam operację kręgosłupa, pan dr Zbigniew Pawlik ją przeprowadził. Czuję się bardzo dobrze, a w moim sercu pozostał obraz niestrudzonego, pracowitego, bardzo oddanego pacjentowi człowieka, to właśnie taki w mojej pamięci pozostanie ów wspaniały neurochirurg, dr Pawlik. Człowiek z humorem, a jednocześnie bardzo serio traktujący swojego pacjenta, nie pozostaje obojętny na żadną dolegliwość, wszystko skrupulatnie wyjaśnia, spokojnie i rzeczowo. Dr Z. Pawlik to doskonały fachowiec i człowiek zarazem. Polecam go wszystkim chorym, całym sercem!

  • P

   Jeden z najsympatyczniejszych lekarzy jakich poznałem. Nie tylko wyśmienity fachowiec ale też wspaniały człowiek. Cierpliwy, sympatyczny, dbający o pacjenta. W moim przypadku operował nerwiaka osłonkowego wewnątrzoponowego L5/S2 i mimo znacznej rozległości wszystko przebiegło profesjonalnie i bez powikłań.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Rymarz

  Internista, Diabetolog,

  • B

   Też spotkałem Panią doktor na tejże izbie przyjęć. Jednak diametralnie inne mam odczucia. Była bardzo troskliwa i kompetentnie udzielono mi pomocy specjalistycznej. Zanim wróciłem do domu, to Pani dr udzieliła mi wyczerpującej informacji, dotyczącej postępowania, diety przy kamicy pęcherzyka żółciowego. Jestem bardzo zadowolony z opieki.

  • S

   Zdecydowanie najgorszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Na izbie przyjęć spsk1 spotkałam się z bardzo niemiłym przyjęciem z jej strony. Przyjechałam z krwotokiem, a ona bagatelizowała moje objawy przez około 1,5 godziny. Najpierw kazała mi cyt "włączyć myślenie" i powiedziała, iż "jej też jest słabo bo ma dyżur 24 godziny". Jak w ogóle można mieć takie podejście do pacjenta? Zajmowała się inną panią, która była pielęgniarką i chciała za wszelką cenę "załatwić" jej miejsce w szpitalu. Dopiero, kiedy przyszły wyniki moich badań, wpadła w popłoch i najpierw nie chciała ich podpisać, a później zdecydowała się na przetransportowanie mnie do innego szpitala w Lublinie. Pomijam fakt, że na karetkę czekałam ponad 1,5 h, bo to nie wina lekarza, ale przebywałam na izbie przyjęć od ok. 18:30 do północy i nie dostałam żadnego leku przeciwbólowego, musiałam się prosić, aby zmierzono mi temperaturę, gdyż gwałtownie się podnosiła. Dostałam tylko tak zwanego "kielicha" na uspokojenie, którego podano wszystkim na izbie, zapewne po to aby mieć święty spokój w nocy. Poza tym gdy pytałam, co to jest otrzymałam odpowiedź "kielich - taka nasza mikstura". Nie byłam informowana o planowanym leczeniu, o wynikach badań. Po przetransportowaniu mnie do drugiego szpitala, lekarz ogromnie się zdziwił, iż nie otrzymałam żadnego leku, mimo iż ból był silny, a temperatura rosła. Na szczęście podjął szybkie leczenie i pomógł mi. Pani dr, jeśli Pani to czyta, proszę zmienić podejście do pacjentów, a szczególnie tych młodszych od siebie, którymi Pani tak pomiata. Czy Pani nie wie, że w leczeniu najważniejsze jest podejście do pacjenta. Czasami doktor przed nazwiskiem, nie jest równoważny z reprezentowanym poziomem kultury, a jedynie poziomem zadufania w sobie. Swoją drogą, pacjenci których Pani leczy również mogą mieć doktorat, chociaż nie koniecznie z dziedziny medycyny, nawet 30- letni pacjenci Pani doktor...


 • Monika Lewicka

  Onkolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Carcinoma Ductale Recidivus - wznowa

   Pani Monika opiekuje się mną od 2,5 roku. Jest serdeczna, kieruje do specjalistów i na badania. chociaż choruję od 2007 roku, nie odpuszcza, ciągle mobilizuje mnie do walki. Chemia po raz trzeci, druga radioterapia, a ja wciąż wierzę, że mi się uda. Wszystko dzięki Pani doktor Monice Lewickiej. Dziękuję.

  • K

   ..właśnie jej uśmiech , cierpliwość, zrozumienie,,,wiedza, doświadczenie,,,mam nadzieję że pomoże mojej mamie, ufam jej doświadczeniu...

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Andrzej Ignatowicz

  Kardiolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Pan Doktor jest przemiłym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Tłumaczy wszystko, odpowiada na każde z zadawanych pytań. Jest to lekarz naprawdę godny polecenia, posiada szeroką wiedzę.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo miły lekarz, wprowadza przyjemna atmosferę (podczas echa serca, które jest dość krępującym badaniem). Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Kompetentny i rzeczowy. Nie spieszy się, tłumaczy dopóki pacjent wszystkiego nie zrozumie i nie będzie miał pewności, ze wszystko jest wyjaśnione. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Pucuła

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Pani Doktor jest bardzo dobra w tym co robi, fachowa i kompetentna .Zawsze daje trafną diagnozę . Od 9 lat korzystam z porad Pani Doktor ja, jak i zarówno moje dzieci. Polecam!!!!!!

  • A

   Odradzam wizytu u tej Pani, szkoda czasu, pieniędzy a przede wszystkim zdrowia. Pani doktor na wstępie powiedziała ze ona nie ma czasu i żebyśmy sie pospieszyli bo ona ma wyjazd, kiedy obejrzała skore dziecka stwierdza ze to możne być 3 rożne zapalenia i ona nie wie, na koniec wizyty przypisała sterydy na grzybice skory bez żadnych badan co oczywiście pogorszyło skore bo dziecko nie miało grzybicy co potwierdziły badania zlecone przez inna doktorkę...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jerzy Mielko

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan dr jest oczywiście fachowcem. Poza tym wszystko potrafi pacjentowi wytłumaczyć. Po zabiegu wykazuje troskę, dopytuje, daje wskazówki.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: resekcja tarczycy

   Bardzo dobry, konkretny, cierpliwy lekarz, podchodzący z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem do pacjenta. Zabieg usunięcia tarczycy wykonany szybko, praktycznie bezboleśnie, w komfortowej i spokojnej atmosferze. Dziękuję Doktorowi i polecam wszystkim, którzy potrzebują wizyty u dobrego chirurga .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Wroński

  Chirurg Naczyniowy,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi Jackowi Wrońskiemu który operował mnie w szpitalu przy Alejach Kraśnickich oraz całej ekipie operacyjnej, paniom pielegniarkom z oddzialu chirurgii naczyniowej. Z wdzięcznością Wiesława Bajus. PS. Pan Profesor wprowadza taką atmosferę dla pacjentów że, nie czuje się że jest się w szpitalu

  • G

   chirurg naczyniowy na szóstkę! Bogate doświadczenie, praktyka, znajomość chirurgii naczyniowej od podszewki. Bardzo dobry lekarz. Naprawdę wart polecenia. Na psk1 jest najlepsza chirurgia naczyniowa