LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści to miejsce niepodobne do innych na mapie Warszawy. Rodzinna atmosfera kameralnego gabinetu położonego w samym centrum Warszawy pozwala cierpiącym pacjentom, którzy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Nowolipki 27

01-010 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści to miejsce niepodobne do innych na mapie Warszawy. Rodzinna atmosfera kameralnego gabinetu położonego w samym centrum Warszawy pozwala cierpiącym pacjentom, którzy zgłaszają się do naszych fizjoterapeutów, poczuć się bezpiecznie i mieć pewność, że zostaną otoczeni należytą opieką. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra terapeutów gwarantują, że korzystając z usług medycznych LentaMedica znajdują się Państwo w dobrych rękach. LentaMedica – dla nas najważniejszy jest pacjent!
LentaMedica oferuje terapię powięziową metodą FDM (Fascial Distortion Model) oraz terapię manualną metodą Ackermanna, jak również przy wykorzystaniu szkoły niemieckiej w m.in. następujących schorzeniach:
- kręgosłupa (dyskopatia, rwa kulszowa i ramienna, zmiany zwyrodnieniowe, cierpnięcia, mrowienia, drętwienia palców ręki lub stóp, bóle/zawroty głowy, - uraz biczowy kręgosłupa szyjnego po wypadkach komunikacyjnych - whiplash, zespół górnego otworu klatki piersiowej),
- dysfunkcjach tkanek miękkich - bóle mięśniowe, zmęczeniowe, terapia punktów spustowych, ograniczenia zakresu ruchomości,
- dysfunkcji kończyny górnej (łokieć golfisty i tenisisty, zespół cieśni nadgarstka, ograniczenia zakresów ruchu, zespół bolesnego i zamrożonego barku, niestabilność barku),
- obręczy barkowej (bóle karku, bóle mięśni obręczy barkowej),
- stawów biodrowych, kolanowych, skokowych (bóle biodra, kolana, kostki),
- ograniczeniach zakresów ruchu w stawach po różnego rodzaju złamaniach, urazach, zwichnięciach,
- rehabilitacja pourazowa - po złamaniach, rekonstrukcjach więzadeł kolanowych, ścięgna Achillesa, endoprotezach kolana i biodra,
- rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych,
- wadach postawy,
- pooperacyjnych.

Nasz sprzęt

 • SIRIO - głęboka stymulacja kawitacyjna
 • Fala uderzeniowa
 • USG

Zabiegi

 • Terapia powięziowa
 • Terapia manualna
 • Masaż
 • Osteopatia
 • Ortopedia
 • Stomatologia Zachowawcza
 • Endodoncja
więcej

Choroby

 • Dyskopatia
 • Paluch koślawy (haluks)
 • Rwa kulszowa
 • Rwa ramienna
 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Łokieć golfisty
 • Łokieć tenisisty
 • Osteoporoza
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamil Sidorowicz konsultacja implantologiczna

  Leczenie z Panem doktorem Kamilem rozpocząłem, kiedy stan mojego uzębienia był już naprawdę opłakany. To było ogromne zadanie. Praktycznie wszystkie zęby wymagały ratowania, w tym 7 implantów, licówki, korony, nadbudowy i coś tam jeszcze. Wystarczy powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania by far, no i zbiera mnóstwo komplementów. Jak najbardziej polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Żywko Inny

  Najlepsza syn zawsze zadowolony po wizycie u Pani Agaty a co najwazniejsze sa super postępy Pani Agata zawsze wysłucha i skupia sie na problemach . Uwielbiamy .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Żywko Inny

  Panią Agatę mogę polecić z czystym sumieniem. Uczęszczam do niej z moim 5 letnim synkiem. Nie mial ruchomości w nadgarstku. Ręka była bardzo twarda i sztywna.Byliśmy u kilkunastu lekarzy i żaden nie potrafił nam pomóc. Dzięki Pani Agacie jest znacznie lepiej. Poza tym ma świetne podejście do dzieci i wszystko dokładnie tłumaczy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Żywko konsultacja fizjoterapeutyczna

  Byliśmy z Synem u Pani Agaty, który miał podobno "zwiększone napięcie mięśniowe". Tak mówili znajomi, którzy polecili nam Panią Agatę. Podobno im pomogła. Postanowiliśmy więc skorzystać z tych rekomendacji i udaliśmy się na spotkanie.
  Zaangażowanie z jakim się spotkaliśmy przewyższa zaangażowanie pracowników wszystkich fizjoterapeutów z którymi się dotychczas spotkaliśmy. Pani Agata jest osobą kontaktową i zajmuje się dzieckiem tak jakby pomagała swojemu. Nie sposób w ogóle to opisać. Ja osobiście doznałem szoku kiedy to po dwóch wizytach widoczna była zdecydowana poprawa.
  Polecam najgoręcej jak tylko można Panią Żywko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Katarzyna Szerszmidt - Koc diagnostyka stomatologiczna

  Bardzo polecam panią Kasię. Od kilku lat nie chodziłam do stomatologa ze względu na strach a ona sprawiła że już się nie boję. Bardzo delikatna i profesjonalna. Uprzejma, nie robi nic na siłę i daje czas pacjentowi. Chodziłam do niej przez dłuższy czas żeby naprawić zaległości i po każdej wizycie wychodziłam zadowolona.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Szerszmidt - Koc leczenie kanałowe

  Dzięki Pani Dr Katarzynie przestałam się bać dentysty. Profesjonalizm, spokój i kompetencje, sympatyczna atmosfera w czasie wizyt. Fajny pomysł na prowadzenie pacjenta ( tego brakowało mi w konkurencyjnych gabinetach) plan leczenia, tomografie, zdjecia Rtg trafiaja do sysytemu w czasie zabiegu jest dostęp do dokumentacji. Pani Dr jest skupiona na pacjencie, nawet jak czasem przez sekundę zaboli to Pani Dr jest bardzo delikatna. Gabinet jest bardzo nowocześnie wyposażony. Polecam każdemu, dzieciom, dorosłym, tym którzy się boją, i tym którzy cenią usługi na wysokim poziomie. Polecam !


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Patryk Legut konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pojawiłam się u Patryka z objawami rwy kuszlowej, która bardzo utrudniała mi życie. Chodziłam wcześniej do innego fizjoterapeuty ale nie terapia nie przyniosła mi żadnej ulgi. Po pierwsze, Patryk przeprowadził wywiad i wszystko dobrze wytłumaczył. Pamiętam moje zaskoczenie kiedy to po pierwszych zajęciach wstając z krzesła pierwszy raz od 3 miesięcy nie poczułam ogromnego bólu i już wtedy wiedziałam, że Patryk na pewno zostanie moim fizjoterapeutą :) każda wizyta przebiegała w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Patryk bardzo mi pomógł i jeżeli zajdzie potrzeba na pewno będę korzystać z jego umiejętności w przyszłości.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamil Sidorowicz

  Z całego serca polecam wizytę u doctora! Miałam usuwaną skąplikowaną ósemkę oraz zakładany implant zębowy. Wszystko praktycznie bezboleśnie, niezwykle profesjonalnie i w przemiłej atmosferze. Efekt końcowy znakomity! Poczucie humoru i atmosfera w gabinecie dodatkowo wspierają proces leczenia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Szerszmidt - Koc

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, mój strach przed stomatologiem szybko się ulotnił. Pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna, moje problemy zostały wysłuchane, a leczenie szczegółowo omówione, będę wracać i polecam każdemu!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Wasilewicz ekstrakcja ósemki

  Pani Dorota to bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Sam zabieg ekstrakcji ósemki, która była osadzona w dziąśle, przeszedł bezproblemowo i bardzo szybko. Po zabiegu Pani doktor wyjaśniła mi jak mam postępować aby potencjalne negatywne skutki wystąpiły w jak najmniejszym stopniu. Bezpośrednio po zabiegu nawet nie miałam większej opuchlizny, a rana po zębie goi się świetnie. Szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania