O nas

Klinika Smyka to nowa placówka rehabilitacji dzieci, tworzona przez zespół doświadczonych specjalistów. Znajdujemy się w zielonej dzielnicy Wawer, tuż przy stacji kolejowej Anin. Dysponujemy dużym prywatnym parkingiem. Współpracujemy w prosty i przystępny sposób.
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Języki
 • Angielski
 • Polski
 • Rosyjski
 • Ukraiński
 • Niemiecki
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Zapraszamy Was do Naszego sklepu internetowego Klinika Smyka, gdzie łatwo, szybko i w najlepszych cenach znajdziesz szeroki wybór produktów i usług, które wpłyną na większą skuteczność terapii.
Aby uzyskać 5% rabatu na produkty - kod zniżkowy znajdziesz w zakładce aktualności na profilu Twojego terapeuty.

Największy wybór bucików do nauki chodzenia, wkładek sensoryczno - ortopedycznych, smoczków, butelek, rozwijających zabawek dla Smyka. Najdziesz tu również sprzęt medyczny, który pomoże Ci w powrocie do zdrowia i codziennym funkcjonowaniu taki jak:
- sprzęt rehabilitacyjny dla kobiet w ciąży,
- produkty pielęgnacyjne,
- sprzęt do rehabilitacji, który pomoże Ci pozbyć się dolegliwości bólowych.

Dowiedz się więcej

Lucerny 117,Warszawa

Opinie o specjalistach (203)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Patryk Sutkowski terapia metodą Vojty

  Super podejście do dziecka, skuteczne ćwiczenia. Gorąco polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Wójcik-Mazek konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt

  Dziękuję za zaangażowanie Pani Annie i za szczegółowe instrukcje które dostaliśmy na temat ćwiczeń i prawidłowej pielęgnacji niemowlaka. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, Pani Anna uważnie słucha, jest cierpliwa i zainteresowana spostrzeżeniami i niepokojami rodziców. Dokładnie wyjaśnia na czym polega leczenie. Polecamy!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Agata Żywko fizjoterapia niemowląt

  Jesteśmy zachwyceni profesjonalnym podejściem pani Agaty do małego pacjenta. Jesteśmy już pod opieką drugi raz, z drugim dzieckiem. Mamy 100 procentowe zaufanie do leczenia, widzimy postępy po każdej wizycie, wszystkie „niedoskonałości” są wyprostowane, mamy pełną wiedzę jak mamy ćwiczyć z dzieckiem w domu. Polecam każdemu, nasz syn jest w dobrych rękach.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Szulwic-Pikiewicz fizjoterapia uroginekologiczna

  Bardzo polecam, przemiła osoba, z ogromną wiedzą.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Pęska Konsultacja neurologiczna

  Doskonałe podejście do dzieci i rodziców oraz ogromna wiedza. Córka ma afazje i cieszę się, że trafiłyśmy do tak wspaniałego neurologa.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Szulwic-Pikiewicz fizjoterapia kobiet w ciąży / fizjoterapia okołoporodowa

  Polecam z całego serca :) Korzystałam w ciąży i korzystam po :) Pani Ola dysponuje bardzo dużą wiedzą i na każde pytanie odpowiada z zaangażowaniem. Do tego jest po prostu sympatyczną i pogodną osobą :)


  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Patryk Sutkowski terapia metodą Vojty

  Pan Patryk jest niezwykle ciepła osoba, zaangażowaną . Trafiliśmy do kliniki z synem z napięciem mięśniowym po 2 wizytach efekty u syna były już widoczne . Bardzo polecamy metodę Vojta może nie jest przyjemna dla dziecka , ale efekty są zadowalające i to jest najważniejsze . Bardzo polecamy klinikę smyka i Pana Patryka


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Żywko Konsultacja osteopatyczna

  Dzień dobry, wizyta bardzo profesjonalna, Pani Agata odrazu po wyjaśnieniu gdzie boli i opisaniu bólu wiedziała jak i nad czym ma pracować aby ból ustąpił i w efekcie tak się stało. Po wizycie ból ustąpił, w kręgosłupie zrobiło się,,tak lekko,,. Bardzo polecam !


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Piotr Podgórski konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Wcale się nie dziwię, że opinie tutaj to 5/5. Bardzo dobra komunikacja, empatyczne, profesjonalne podejście i najważniejsze, że skuteczne.


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Beata Górska Osteopatia kobiet w ciąży

  Bardzo polecam Panią Beatę- pomaga na wszystkie dolegliwości w ciąży, a do tego podczas wizyty zawsze jest bardzo miła, sympatyczna atmosfera. Pani Beata jest bardzo uważna i w pełni skupiona na pacjencie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje KLINIKA SMYKA, Warszawa?
  KLINIKA SMYKA, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: fizjoterapia dziecięca, fizjoterapia, neurologia dziecięca, logopedia, ortopedia dziecięca, psychologia dziecięca, rehabilitacja medyczna, neurochirurgia dziecięca, neurochirurgia, neurologia, Osteopatia, pediatria, położnictwo, psychoterapia.
 • Oferta KLINIKA SMYKA obejmuje 56 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt (pierwsza wizyta), trójpłaszczyznowa terapia manualna wad stóp u dzieci, wkładki ortopedyczne dla dzieci, ocena rozwoju dziecka, Badanie profilaktyczne niemowląt po 3. m-cu, wizyta kontrolna - wkładki ortopedyczne, rehabilitacja dzieci od urodzenia oraz niemowląt, fizjoterapia niemowląt, terapia metodą Vojty, rehabilitacja ortopedyczna.
 • Nie, KLINIKA SMYKA obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • KLINIKA SMYKA ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • KLINIKA SMYKA może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 203 osób dodało swoją opinię o placówce KLINIKA SMYKA. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki KLINIKA SMYKA to Lucerny 117 Warszawa.
Powiązane wyszukiwania