KrakOvi

(28 opinii)
Zobacz lekarzy

W naszej klinice stawiamy na kompleksową diagnostykę oraz leczenie niepłodności. Indywidualne terapie dostosowane do pacjentów sprawiają, że każdy przypadek traktujemy jako priorytetowy. W naszej k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KrakOvi

Leona Wyczółkowskiego 14/6

30-118 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W naszej klinice stawiamy na kompleksową diagnostykę oraz leczenie niepłodności. Indywidualne terapie dostosowane do pacjentów sprawiają, że każdy przypadek traktujemy jako priorytetowy.

W naszej klinice znajdziesz:
• Wyspecjalizowanych lekarzy i pracowników medycznych, którzy wspólnie z Państwem przejdą proces diagnostyki i leczenia niepłodności: od pierwszej konsultacji, poprzez badania a także zabiegi. Kompleksowa opieka medyczna już od pierwszej wizyty.
• Nowoczesny i bardzo dokładny sprzęt medyczny, dzięki któremu każde badanie da 100% pewność diagnozy.
• Przyjazne i intymne gabinety, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny oraz łazienkę, w której Pacjentki mogą przygotować się do badania.

Nasza oferta

Małopolski Instytut Diagnostyki i Leczenia Niepłodności KrakOVI oferuje Państwu kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii, położnictwa oraz diagnostyki leczenia niepłodności.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- wizyty: ginekologiczne, położnicze oraz niepłodnościowe,
- badania i zabiegi ginekologiczne: cytologię, USG piersi i kanałów rodnych, badania hormonalne, zabieg drożności jajowodów etc.
- badania prenatalne: USG ciążowe, badania z krwi takie jak: morfologia czy badania hormonalne,
- badania niepłodnościowe dla par: badania hormonalne, seminogram,
- zabiegi In vitro: pobranie komórek jajowych i nasienia, zapłodnienie i hodowla zarodków, transfer zarodków.

W naszej klinice już od pierwszej wizyty każda pacjentka i pacjent otrzymają kompleksową opiekę. Wszystkie badania mogą Państwo wykonać w jednym miejscu, a profesjonalny i doświadczony personel medyczny i lekarski odpowie na każde nurtujące pytanie.
Zapraszamy!

Zabiegi

 • Zabieg in vitro
 • Histeroskopia
 • Biopsja
 • Łyżeczkowanie jamy macicy i kanału szyjki macicy
więcej

Badania

 • USG pochwy
 • USG piersi
 • Cytologia
 • USG ciążowe
 • Badania prenatalne
 • Wymazy z kanału szyjki macicy
 • Seminogram
 • Przesiewowe Badania prenatalne
 • Badanie drożności jajowodów
więcej

Choroby

 • Niepłodność
 • Choroby ginekologiczne

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Wyroba Inny

  Po kilku wizytach w kliniakach niepłodności w Polsce w końcu trafiłam na Pana doktora, który na pierwszej wizycie okazał się być bardzo rzetelny i kompetentny. Lekarz z powołania. Od razu wiedziałam, że jest to lekarz którego szukałam.
  Podczas wizyty powiedział, że jest w stanie mi pomóc, gdzie inni rozkładali ręce i tak też się stało. W przypadku niejasności czy pytań pojawiających się po wizycie zawsze uzyskiwałam odpowiedź telefoniczną (nawet w święta). Pierwsza próba in vitro i udana. Obstawiona lekami jestem właśnie po pierwszych badaniach prenatalnych i czekam na swój cud dzięki Panu doktorowi, któremu jestem baaaardzo wdzięczna.
  Panie Doktorze na pewno wrócę po kolejny.
  Pana Doktora polecam z całego serca zwłaszcza parom, które tracą już wiarę i nadzieję.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Lachowska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor. Podczas wizyty czułam się zaopiekowana. Na bieżąco wyjaśniała kolejne kroki wizyty. Opowiedziała mi dokładnie jakie są zagrożenia związane z moją infekcją oraz wyjaśniła, jak powinnam o siebie dbać. Najbardziej doceniam jej cierpliwe i rozlegle odpowiadanie na moje pytania.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Lachowska konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do Pani Doktor z problemem niepłodności. Podczas wizyty Pani Doktor przedstawiła i omówiła możliwe metody diagnostyki oraz ewentualnego leczenia. Odpowiedziała na zadane pytania i rozwiała moje wątpliwości. Ponadto ogromny plus za przyjazna atmosferę, rozległa i aktualna wiedzę oraz podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Lachowska konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byłam u Pani Doktor z powodu przeciągłej infekcji, której nie mogłam wyleczyć. Badanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, bez stresu. Po przepisanych mi lekach wszystko przeszło w ciągu kilku dni! Ponadto Pani Doktor przypomniała mi o badaniach okresowych. Zdecydowanie polecam, najlepsza ginekolożka z jaką do tej pory miałam kontakt.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Wyroba konsultacja ginekologiczna

  Doktora Wyrobe poznałam po miesiącach starań i kilku wizytach u innych lekarzy. Od pierwszej wizyty poczułam, ze się uda. Każda wizyta, każdy miesiąc, każdy cykl byly wykorzystane i zbliżały nas do spełnienia największego marzenia - zostania rodzicami. Doktora cenie za ogromny szacunek do kobiet, spokój, zaangażowanie i ciągły rozwój.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Mirocki konsultacja ginekologiczna

  Wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze, zawsze punktualnie i z konkretnymi wyjaśnieniami. W razie jakichś wątpliwości zawsze można było skontaktować się z doktorem telefonicznie lub e-mailem. Dziś dzięki Panu doktorowi cieszymy się naszą malutką córeczką na którą tak długo czekaliśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za nasz mały, wielki cud.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Wyroba konsultacja ginekologiczna

  Do Pana Doktora trafiliśmy po nieudanym ponad 3 letnim leczeniu w innym szpitalu i po trzech próbach in vitro. Doktor Jakub Wyroba od początku pełen optymizmu podjąl się naszego leczenia. Pierwszy transfer zarodka dokonany przez Doktora pełen sukcesu i aktualnie mamy 13 tydzień upragnionej ciąży. Przygotowania do transferu były rzetelne i pełne profesjonalizmu , a co za tym idzie moje samopoczucie bardzo dobre, w przeciwieństwie do moich poprzednich doświadczeń. Nie ma słów,które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność dla Pana Doktora.Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim parom borykającym sie z problemem niepłodności, zwłaszcza tym które tracą już siły i wiarę w to,że będzie dobrze.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Lachowska Inny

  Z całego serca polecam! Cenię za profesjonalizm, świeże spojrzenie na sytuację (usg ciąży), za luz i miłą atmosferę podczas badania prenatalnego.
  Pani Alicja odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania, które mnie nurtują.
  Dziękuję i do kolejnego zobaczenia :)

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Wyroba konsultacja ginekologiczna

  I feel quite lucky to have Dr Wyroba as my doctor who achieved first time success under very complex circumstances.
  First of all being a foreigner in Poland is already difficult due to language barriers. Secondly I used to travel a lot and my partner also lives abroad. Dr guided us through the whole IVF process; even supported us with when to travel, what dates to be at the clinic and what the future steps would be. It is very easy to communicate with him and he doesn't hesitate to support when in need of personally critical times. I personally thought he builds quite good relationship with his patients which is mood lifting when people go through such difficult times.
  I would definitely recommend Dr Wyroba.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Wyroba Inny

  Z całego serca mogę polecić Pana Doktora Wyrobę. Nie tylko jest to człowiek, który konkretnie podchodzi do pacjentów to rownież cały czas poszerza swoją wiedzę robiąc dodatkowe specjalizacje. Jestem bardzo zadowolona z jego postawy, podejścia do pacjenta oraz atmosfery którą stwarza w swoim gabinecie. Jest miły, udziela potrzebnych informacji i jest z nim możliwość stałego kontaktu w ważnych sprawach. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie i słucha co się mówi i jakie ma się potrzeby. Dzięki Panu Doktorowi obecnie mam jedno dziecko wiek 2lata+ oraz drugiego szkraba w brzuchu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania