Ortodoncja dla dzieci i dorosłych. Aparaty stałe, samoligaturujace, Invisalign, Incognito, Clear Aligner. Aparaty kosmetyczne Clarity firmy 3M, mplanty. Protetyka. Leczenie dzieci Leczenie chorób dzi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Promed

Uniwersytecka 5

02-036 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Ortodoncja dla dzieci i dorosłych. Aparaty stałe, samoligaturujace, Invisalign, Incognito, Clear Aligner. Aparaty kosmetyczne Clarity firmy 3M, mplanty. Protetyka. Leczenie dzieci
Leczenie chorób dziąseł. Stomatologia estetyczna. Chirurgia stomatologiczna i szczękowa. Pantomograf, TeleRtg- cefalometria, Tomografia 3D

USG jamy brzusznej. USG transwaginalne. Echo serca, kolorowy Doppler. Przepływy naczyniowe w kończynach dolnych, Badania laboratoryjne, Markery nowotworowe, Badania hormonalne, Testy alergiczne, EKG. Biopsje tarczycy, Biopsje jadra, Biopsje węzłów chłonnych. Szczepienia

Alergolog. Badania do Prawa jazdy. Dermatolog. Chirurg ogólny. Chirurg naczyniowy. Chirurg plastyczny. Diabetolog. Endokrynolog. Foniatra. Gastrolog. Ginekolog. Ginekolog endokrynolog. Hematolog. Internista. Kardiolog. Laryngolog. Logopeda. Medycyna Procy. Neurolog. Okulista. Onkolog. Ortopeda. Pediatra. Psychiatra. Psycholog. Proktolog. Pulmonolog. Seksuolog. Transplantolog. Urolog. Wenerolog

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Panin

  Internista, Kardiolog, dr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Profesjonalna, rzeczowa i konkretna konsultacja. Moja pierwsza wizyta. Po tym co pan doktor zaproponował, spodziewam się pozytywnych efektów dla mojego serca. Jestem zadowolona z wizyty, otrzymałam również wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, w pełni w więc polecam tego lekarza.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   moja kolejna wizyta u doskonałego, kompetentnego, życzliwego specjalisty zakończona sukcesem - to dzięki tym wizytom, rozmową pozbywam się lęków przed czekającą mnie operacją. Dziękuję.
   Wspaniały lekarz i człowiek - polecam każdemu.
   pozdrawiam Ryszard Kardaszewski

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pych

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: Badanie układu moczowego

   Radzę przemyślec wybór tego lekarza. Przyszedłem zbadać się na występowanie bakterii ureaplasma. Rzeczy które się wydarzyły trudno zliczyć, ale najważniejsze z nich to:
   1. Lekarz do pobierania wymazu nie używa żadnych rękawiczek! Po zwróceniu uwagi zaczął się wykłócać, że on przez całą swoją karierę nie używał w tym celu rękawiczek. Co najciekawsze na instrukcji pobierania wymazu jest wyraźnie zaznaczone żeby używać rękawiczek.
   2. Jako odpowiedź na moje stwierdzenie, że w ten sposób może on zarażać innych pacjentów chorobami, stwierdził, że "tak mogę". To jakiś absurd.
   3. Podczas każdej wizyty lekarz za każdym razem wypominał jakim to jestem "dziwnym pacjentem" bo chcę żeby pobierał wymaz w rękawiczkach. Za każdym razem zachowywał się jak frustrat chcąc koniecznie zakończyć dyskusję na swoim i dosłownie krzycząc na mnie, nawet po opuszczeniu gabinetu. Dosłownie słyszałem jego krzyki zza zamkniętych drzwi.
   4. Na finał najlepsze. Przyszedłem w celu zbadania bakterii ureaplasma, a został mi wykonany test na rzeżączkę! Na koniec lekarz stwierdził, że w ogóle czemu ja przychodzę do niego z takim problemem, że w celu wymazu z penisa powinienem iść do dermatologa. Gdzie powinna iść osoba z zapaleniem dróg moczowych i bardzo intensywnym pieczeniem? Wg pana lekarza, na pewno nie do urologa. Wiem na pewno, że do takiego urologa jak on nigdy nie pójdę.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: Konsultacja

   Pan doktor zapomniał powiedzieć jakie dokładnie mam zrobić badania krwi i moczu na zakażenie cewki moczowej. Powiedział na wizycie, że standardowe. Nie ma takich badań, standardowych. I mam kłopot ponieważ nie wiem jakie ?Roże czynniki i odczynniki bada się w krwi i moczu w zależności rodzaju choroby!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Pasierski

  Internista, Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • T
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Profesora Pasierskiego polecam każdemu, kto potrzebuje porady medycznej.

  • U
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Pan Profesor jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym specjalistą. Patrzy na pacjenta w sposób wszechstronny nie skupiając się jedynie na kwestiach kardiologicznym. Oceniam bardzo wysoko Jego umiejętność komunikowania się i podejścia do pacjenta. W sposób jasny wytłumaczył mi moją dość skomplikowaną wadę. Z całego serca polecam wizytę u Pana Profesora.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Bar-Andziak

  Internista, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Premium Medical

   Super profesjonalna, do tego miła Pani profesor. Szczegółowo bada i tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z planowanym leczeniem.

  • J
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: wizyta kontrolna

   Byłam u Pani dr na wizycie kontrolnej. Pani dr bardzo miła. Zebrała szczegółowy wywiad informując mnie o ewentualnych obciążeniach i tłumacząc przyniesione przeze mnie wyniki badań. Cierpliwa, dbająca o pacjenta.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Seweryn Trojanowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Muszę przyznać, że nigdy nie miałam doczynienia z tak zaangażowanym, sympatycznym i pomocnym lekarzem.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: antykoncepcja

   Bardzo polecam wizytę u Pana doktora.Bardzo miły i ciepły człowiek. Chce zacząć stosować antykoncepcję. Zlecony cały komplet badań wywiad .lekarz nie daje tabletek w ciemno tylko po badaniach więc tak jak należy to robić.Niestety poprzednie tabletki tak właśnie były przepisane i zrobiły mi wiele złego. Bardzo polecam wizytę u tego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Wojciech Oziemski

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Chmielna 85/87Usługa: prowadzenie ciąży

   Do Pana Doktora udałam się na pierwszą wizytę ginekologiczną z moją pierwszą ciążą. Ogólnie na początku było wszystko w porządku. Niestety badanie przebiegło boleśnie, miałam mocno uciskany brzuch, choć na początku uprzedziłam, że mam niski próg bólu. To chyba nie było jednak najgorsze. W trakcie badania lekarz zaczął pod nosem mówić, że coś jest nie tak, że dziecko za małe (o ciążę starałam się kilka lat). Ogólnie odniosłam wrażenie, że jest bardzo źle. Na kolejny dzień miałam umówione USG i choć na początku wizyty powiedział, że za wcześnie to pod koniec mówił z ulgą, że jednak dobrze się składa bo to trzeba koniecznie sprawdzić. Myślałam, że nie doczekam wizyty usg w takim stresie. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku, a lekarz wykonujący zalecił jedynie zmianę lekarza prowadzącego. Zrobiłam to bez zastanowienia. Nie twierdzę, że lekarz jest niekompetentny, jednak stres jaki we mnie wywołał wciąż jest we mnie.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Warszawa, ul. Puławska 15Usługa: konsultacja ginekologiczna

   10 tydzień ciąży, obudziły mnie silne kłucia podbrzusza. umówiłam się na wizytę do doktora. wizyta opóźniona o 30 minut. badanie jedynie palpacyjne - lekarz włożył palce do pochwy i na tej podstawie powiedział, ze płód jest nisko i jest duże ryzyko poronienia. zestresowana umówiłam się na popołudnie do innego ginekologa który w ramach konsultacji ginekologicznej (czyli takiej samej wizyty jak u doktora) wykonał USG i na szczęście wszystko jest w porządku, wyśmiał metody wcześniejszego lekarza, jak można palcami sprawdzić położenie płodu.
   nigdy więcej i nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Renata Walska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pani doktor jest bardzo miła, przyjazna. Zbadała mnie dokładnie, zleciła szereg badań. Interesowała się innymi moimi schorzeniami , związanymi pośrednio z kardiologią. Udzieliła mi wyczerpujących informacji.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: ECHO serca

   Pani Doktor przeprowadziła szybki wywiad dotyczący tego w jakich sytuacjach pojawiają się niepokojące mnie odgłosy z serca. Wykonała echo w 3 różnych pozycjach sprawdzając wszystkie zastawki, aortę itd. Po ocenie (na szczęście wszystko było w porządku) wyjaśniła czemu w niektórych sytuacjach mogę słyszeć dziwne odgłosy. Zaleciła taż inne badania w szczegółach wypisując je na kartce, którą przekazała mi po badaniu. Polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (108) o tym lekarzu


 • Maria Różańska

  Ginekolog,

  • M

   Pani doktor to godny polecenia specjalista, osoba pogodna i życzliwa dla pacjentów ale także konkretna i zdecydowana.Prowadziła moją ciążę, leczyła mnie i przed i po urodzeniu dziecka. Za takim lekarzem warto jeździć po całym mieście gdy zmienia pracę. Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!!


 • Jadwiga Dwilewicz-Trojaczek

  Hematolog, Internista, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • I

   BARDZO DOBRY FACHOWIEC I NIESAMOWICIE CUDOWNY CZŁOWIEK, KONKRETNA,ZDECYDOWANA,POSIADAJĄCA CIERPLIWOŚĆ DLA CHOREGO..
   ZAWSZE MOŻNA NA P. PROF.LICZYĆ....
   PRZEMIŁA OSÓBKA....

  • G

   cudowny lekarz!(jakich mało), wspaniałe podejście do pacjenta i jego rodziny! pięknie słucha, zawsze ma czas i wielkie serce, jest absolutnie cudownym człowiekiem, wielkim lekarzem

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kamila Włodarczyk (Urbańska)

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają w miłej i serdecznej atmosferze. Pacjent jest informowany o szczegółach leczenia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojego leczenia u Pani doktor.

  • E

   Polecam leczenie zębów u pani doktor, ponieważ pracuje szybko, sprawnie, z dużym wyczuciem. Człowiek ma pewność, ze zajmuje się nim osoba, która wie co robi. Bardzo dba zarówno o jakość jak i estetykę swoich prac. Widać, że jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Ja wyleczyłam juz u niej trzy zęby i jeśli pojawią się kolejne ubytki to napewno do niej wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania