Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza placówka, która ma siedzibę w centrum Dąbrowy Górniczej świadczy usługi medyczne od 2014 roku. W Poradni przyjmuje zespół doświadczonych lekarzy, specjalistów z różnych dziedzin medycznych.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną, współpracujemy również z renomowanym laboratorium medycznym "Śląskie Laboratoria Analityczne".
Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu specjalistycznych badań kardiologicznych takich jak: echokardiografia (UKG), echokardiografia obciążeniowa, testy wysiłkowe, Holter EKG oraz ciśnieniowy, kontrola kardiostymulatorów, ICD, CRT-D.

Dysponujemy nowoczesnym apartem Philips wraz z zestawem trzech głowic USG a Nasza kadra specjalistów wykonuje szeroki zakres badań ultrasonograficznych . W naszym posiadaniu jest bieżnia ruchoma firmy General Electric wraz z systemem do prób wysiłkowych, na której możemy badać chorych z podejrzeniem choroby wieńcowej jak również osoby uprawiające sport.

W placówce Dąbrowa Górnicza przyjmują następujący specjaliści: kardiolog, kardiochirurg, kardiochirurg dziecięcy, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny i onkologiczny, hematolog, diabetolog, endokrynolog, ortopeda, nefrolog, reumatolog, internista, urolog, okulista.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

kardio.CLINIC
Stefana Wyszyńskiego 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
kardio.CLINIC logo
kardio.CLINIC
Szymały 1A, 41-922 Radzionków
kardio.CLINIC logo
Ubezpieczenia
Allianz, enel-med, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Horzelski Inny

  Pan Tomasz to naprawdę lekarz , któremu można całkowicie powierzyć swoje leczenie. Miałam u niego przeprowadzane cztery zabiegi i ostatnio operację na którą nie wiem czy bym się zdecydowała gdyby nie świadomość, że to on będzie ją przeprowadzał a wszystko będzie tak poprowadzone że ani przed ani po nie będę musiała się o nic martwić. Nawet kiedy wyjeżdżałam na blok operacyjny, on i cały zespół starał się żeby poziom mojego stresu był minimalny. Wielki szacunek dla lekarza który mimo tylu godzin przeprowadzanych operacji , potrafi się jeszcze uśmiechnąć a to naprawdę poprawia samopoczucie w takim leczeniu i dodaje siły pacjentowi. Pozdrawiam i dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Horzelski Inny

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia (zabieg) jak i podejścia do mnie, jako pacjentki- pełne wyjaśnienie problemu, wytłumaczenie i podanie konkretnych zaleceń. To co zasługuje na wyróżnienie to zaangażowanie z jakim Pan Doktor podchodzi do leczenia.
  Polecam bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Horzelski prowadzenie ciąży

  Pan doktor to świetny specjalista. Prowadził mi dwie ciążę, podczas których zawsze reagował na moje obawy i zmartwienia a jestem typową panikarą. Rzeczowo wszystko wyjaśniał i uspokajał. Nigdy moje obawy nie były lekceważone. Jestem ogromnie wdzięczna za każdą szybką reakcję czy to w ciąży czy już po. Lepiej trafić nie mogłam! Polecam z całego serca !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Dubiel-Ciszewska konsultacja ortopedyczna

  Przesympatyczna Pani doktor, bardzo konkretna. Zleciła kompleksowe badania, wdrożyła leczenie. Polecam z całego serca.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Przemysław Kutrzyk Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry, kompetentny Lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, nie zerkając po 15 min wizyty nerwowo na zegarek.
  Podchodzi holistycznie do pacjenta, analizując wpływ innych problemów zdrowotnych i przyjmowanych leków niż tylko tych z zakresu endokrynologii. Udziela cennych rad. Lecząc się u niego ma się poczucie bycia naprawdę w dobrych rękach. Ponadto Lekarz P. Kutrzyk charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, opanowaniem, a przy tym wysmakowanym poczuciem humoru. Wspaniały człowiek.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Dubiel-Ciszewska konsultacja ortopedyczna

  Polecam trafna diagnoza skuteczne leczenie miła obsługa na którą można liczyć w każdej chwili.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Dubiel-Ciszewska konsultacja ortopedyczna

  Najlepszy lekarz jakiego znam , empatyczna a przy tym mega konkretna, nie owija w bawełnę i na prawdę leczy . Z czystym sumieniem polecam każdemu ,kto potrzebuje ortopedy

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Osadnik Inny

  Dr Osadnik jest spełnieniem marzeń o porządnym specjaliście z powołania. Ma ogrom wiedzy, zaangażowania i chęci a do tego jest bardzo sympatyczny. Badania wykonuje bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczy wyniki.
  Osobiście choruję na rzadka chorobę genetyczną i na codzień w gabinetach spotykam się z niezrozumieniem samej choroby, objawów i liczności chorób współistniejących przez co przez większość wizyt muszę tłumaczyć na co choruje i jak to przebiega.. ale Dr osadnik doskonale znał schorzenie mimo jego niecodzienności i potrafił zadbać o dobry dobór badań w swoim zakresie i potrafił zebrać w związku z tym doskonały wywiad. Wizyta była wręcz przyjemnością. Atmosfera bardzo swobodna - zero stresu i niepokoju. Lekarz zdecydowanie ma podejście do pacjenta i potrafi zadbać o jego komfort fizyczny oraz psychiczny podczas wizyty. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem!
  Z ręką na sercu polecam tego specialiste i gdybym mieszkała na drugim końcu Polski i tak wróciłabym właśnie do tego lekarza!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Dubiel-Ciszewska konsultacja ortopedyczna

  bardzo polecam Panią Doktor - dokładny wywiad i skierowania na pogłębienie diagnozy; podczas konsultacji dokładne omówienie wyników a następnie szczegółowe omówienie proponowanego leczenia; kontakt z Panią Doktor jest bezproblemowy, zawsze uśmiechnięta i pomocna

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Osadnik Inny

  Polecam, Pan Doktor szczegółowo wyjaśnia wszystko i dokładnie opisuje, poświęca mnóstwo czasu i dodatkowo ma pokłady cierpliwości, której nie stracił mimo, iż syn prawie zdemolował gabinet. Wizyta dotyczyła konsultacji genetycznej syna.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania