Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu

Kacza 8

01-013 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu

  Szczerze Polecam konsultacje u Pana Doktora. Od dłuższego czasu konsultujemy u niego moją mamę, która walczy z nowotworem. Pan doktor pomagał nam w różnych fazach choroby - po chemioterapii jaki i teraz, w fazie paliatywnej. Medyczna marihuana okazała się być bardzo pomocna. Pan Doktor bardzo szczegółowo tłumaczy wszystkie wątpliwości dotyczące walki z bólem, analizuje stan pacjenta i szuka optymalnego rozwiązania. Szczerze interesuje się pacjentką i bardzo angażuje by pomóc. Dziękujemy!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach terapia przeciwbólowa

  Polecam serdecznie wizytę u P. doktora. Szczegółowo wyjaśnia plan leczenia, wnikliwie aktualizuje leki pod kątem skuteczności, jest bardzo zaangażowany i przy tym również b. sympatyczny. Czuję, że jestem pod najlepszą jaką dotychczas doświadczyłam, opieką mojego przewlekłego schorzenia. Również odkąd prowadzimy leczenie, w końcu odczułam znaczną poprawę, co też bezpośrednio przełożyło sią na poprawę jakości mojego życia. Bardzo dziękuję i jeszcze raz polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Błażucka konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

  Zachęcona dobrymi opiniami na temat Pani Doktor zdecydowałam się na wizytę. Początkowo wstąpiła we mnie nadzieja że uda się mnie wyleczyć z uciążliwego bólu,rozpoznanie atypowe bóle twarzy (trwające rok)bez dodatkowych badań zaczęłam brać leki,które na początku pomagały,później ból powracał,kolejna wizyta,zmiana leków i tak przez 2 lata.Przełomowym momentem była pilna wizyta u dentysty,prześwietlenie,usunięcie zęba,tomografia zatok i okazało się że mój ból związany jest z przewlekłym zębopochodnym zapaleniem zatok. W tej chwili jestem już po operacji zatok i wreszcie po latach żyje bez bólu.Mam wielki żal do Pani Doktor że przez 2 lata przepisywała mi silne leki (przeciwpadaczkowe lub przeciwdepresyjne), które nie pomagały a nie próbowała znaleźć przyczyny.Mam nadzieję że przeczyta moją opinie i wyciągnie z niej wnioski.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu

  Jeden z niewielu lekarzy, który wierzy w fibromialgię i bliżej nieokreślone bóle, mimo braku potwierdzenia w wynikach. Podjął się leczenia i dobrał leki, które mi pomogły. Niespotykane zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy. Serdecznie dziękuję

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu (pierwsza wizyta)

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podobalo mi sie jak dokladnie zostala mi wyjasniona kwestia migren oraz przyczyny bólu. Widać zaangażowanie oraz że lekarz wie o czym mówi. Pan Jeznach pozostaje rowniez w kontakcie mailowym (odpowiada niezwlocznie) co bylo dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Zdecydowanie polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu

  Byłem już u wielu lekarzy i tak na prawdę zacząłem już tracić nadzieję - wiele zaleceń było ze sobą sprzecznych, lub też nie mieli pomysłu na dalszy przebieg leczenia. Dr Jeznach pomógł mi zrozumieć istotę sprawy, wyjaśnił skąd mogą się brać sprzeczności, przeprowadził naprawdę obszerny wywiad interdyscyplinarny - od zaburzeń neurologicznych, po gastryczne. Dr posługuje się przyjaznym dla niemedycznego pacjenta słownictwem, chętnie porusza różne kwestie, klaryfikuje, odpowiada na pytania rzeczowo, lecz dokładnie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile dany pacjent potrzebuje. Jest bardzo komunikatywny i starannie tłumaczy. Jednocześnie kieruje się racjonalnością w doborze badań, czego brakuje u wielu innych lekarzy - na wstępie zaznacza które badania są tak naprawdę stratą pieniędzy, ponieważ niezaleznie od ich wyniku leczenie przebiegałoby w podobny sposób. Jednocześnie stopień znajomości zagadnień wymienionych na profilu dr.a w tym serwisie jest naprawdę imponujący, i często przewyższa poziom wiedzy innych lekarzy o podobnym profilu zawodowym, nawet tych mających tutaj setki bardzo pozytywnych opinii. Wizyta rozpoczęła się punktualnie, właściwie co do minuty. Polecam całym sercem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu (pierwsza wizyta)

  Świetny specjalista w swojej dziedzinie! Do Pana doktora trafiłam szukając pomocy w leczeniu trwających od wielu lat migren. Już po pierwszej wizycie ogromne zmiany na lepsze :) Doktor Jeznach posiada dużą wiedzę, która potrafi przekazać pacjentowi w prosty i zrozumiały sposób, cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, jest też miły i sympatyczny - czuć, że chce pomóc pacjentowi. Polecam!

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu (kolejna wizyta)

  Leczę się u Doktora Alberta od pół roku. Leczyłam ból u innych specjalistów, ale tak świetnych efektów terapii nie otrzymałam wcześniej . Pan Doktor podchodzi profesjonalnie do pacjenta, wykonuje szczegółowy wywiad lekarski i próbuje różnych metod leczenia, aby ulżyć w bólu . Ma umiejetność słuchania pacjenta i empatię, co jest bardzo ważne.
  Z całego serca polecam wizytę u Pana Doktora, osoba cierpiącym z powodu bólu
  Pozdrawiam i życzę zdrowia !

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Albert Jeznach konsultacja w zakresie leczenia bólu

  Lekarz posiada bardzo dużą wiedzę na temat leczenia bólu. Często leczenie migreny niosły za sobą ogrom efektów ubocznych, które sprawiały, że i tak nie mogłam normalnie pracować. Lekarz wdrożył leczenie, które ograniczyły migreny do minimum oraz eliminując efekty uboczne. Dzięki temu mogę wrócić normalnie do pracy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Maria Bień-Staroń konsultacja okulistyczna

  Niezwykłe podejście lekarza do pacjenta - pełne empatii i autentycznego zaangażowania. Do tego rozległa fachowa wiedza, która pozwala poczuć się pewnie. Pani Doktor dzieli się dodatkowymi wskazaniami, wykazując ogromną troskę o dobro pacjenta. Dziękuję serdecznie, Pani Doktor.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania