Hilinai Pracownia Psychologiczna

Hilinai Pracownia Psychologiczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Witaj w Pracowni Psychologicznej, miejscu, gdzie wartością nadrzędną jest wsparcie, zaufanie i pomaganie innym w ich drodze do lepszego psychicznego samopoczucia. Nasza misja opiera się na tworzeniu przestrzeni, gdzie każdy może bezpiecznie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i wyzwaniami.

Zapraszamy do naszej poradni specjalizującej się w leczeniu traumy, traumy relacyjnej oraz zaburzeń związanych z traumą, takich jak PTSD i CPTSD, DDA,DDD. Nasz doświadczony zespół specjalistów z pasją i zaangażowaniem pracuje z pacjentami, aby zapewnić im kompleksowe wsparcie i skuteczne leczenie, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół to grupa wyjątkowych specjalistów w dziedzinie psychotraumatologii. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą psychotraumatologów, psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych posiadającą bogate doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju traumy. Co więcej, nasi terapeuci są certyfikowanymi specjalistami w terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), co stanowi dodatkową gwarancję wysokiej jakości i skuteczności naszych usług.

W czym możemy Ci pomóc ?
W pracowni psychologicznej możemy pomóc w różnorodnych obszarach, takich jak:
➡Praca nad radzeniem sobie z traumą relacyjną oraz budowaniem zdrowych relacji z innymi.
➡Zmniejszenie objawów depresji, stresu i nadmiernego napięcia
➡Przepracowanie traumy przeszłych doświadczeń, które nadal wpływają negatywnie na Twoje życie.
➡Ataki Paniki
➡Rozwijanie zdrowszych strategii radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami.
➡Praca nad uwalnianiem się od przeszłych traum i ograniczeń.
➡Wychodzenie ze współuzależnienia.
➡Wzmacnianie poczucia własnej wartości i pewności siebie po doświadczeniach traumatycznych.
➡Praca nad uwolnieniem się od negatywnych wzorców myślenia i zachowania wywodzących się z traumy.
Redukcja objawów związanych z PTSD (Zespół Stresu Pourazowego) lub CPTSD (Złożony Zespół Stresu Pourazowego).
➡Leczenie lęków, fobii i innych zaburzeń lękowych.


O nas:

Nasza poradnia stosuje innowacyjne podejścia terapeutyczne, w tym terapię EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), której skuteczność została potwierdzona w leczeniu traumy i zaburzeń z nią związanych. Co więcej, aby zapewnić naszym pacjentom jeszcze skuteczniejsze i efektywniejsze sesje terapeutyczne, wykorzystujemy sprzęt do terapii EMDR. Dzięki temu możemy dostosować leczenie do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, zapewniając im jeszcze wyższy poziom opieki i wsparcia w procesie zdrowienia.

Dążymy do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, dlatego korzystamy z najnowszych technologii i narzędzi terapeutycznych, które mogą przyczynić się do skuteczniejszego leczenia i szybszego osiągnięcia pożądanych efektów terapeutycznych. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z traumą przy wykorzystaniu nowoczesnych metod terapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz doświadczony zespół terapeutyczny jest gotowy, by wesprzeć Cię na drodze do zdrowienia i lepszego samopoczucia.

W Pracowni Psychologicznej cenimy zasoby każdej jednostki, wierząc, że każdy ma w sobie potencjał do rozwoju i przekształcania trudności w szanse. Nasze podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na osobę, uwzględniając zarówno jej mocne strony, jak i obszary do pracy. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów, gotowych zapewnić profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Wierzymy w budowanie trwałych relacji psychoterapeutycznych opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Razem odkrywamy potencjał w każdej historii życiowej. Dołącz do naszej Pracowni Psychologicznej, aby zacząć wspólną podróż ku lepszemu samopoczuciu i pełniejszemu życiu.

Nasz zespół podlega stałej superwizji grupowej i indywidualnej.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Hilinai Pracownia Psychologiczna
Zwycięstwa 34/4, 44-100 Gliwice
Hilinai Pracownia Psychologiczna logo
Zobacz więcej
Hilinai Pracownia Psychologiczna
Wolności, 41-800 Zabrze
Hilinai Pracownia Psychologiczna logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Oliwia Walasek diagnoza ADHD dla dorosłych

  Mętlik w głowie zamieniony w plan działania jeszcze w ciągu pierwszej wizyty. Wreszcie byłem u lekarza, który jest na bieżąco z nauką i nie lekceważy swoich pacjentów.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Weronika Waloszek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo przyjazna atmosfera i poczucie komfortu . Pani psycholog bardzo miła, otwarta i pełna empatii dla pacjenta

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Chmiel-Starzyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Szczerze mówiąc nie ma lepszego psychologa niż Pani Joanna. Jest bardzo zaangażowana w procesie leczenia swoich pacjentów. Jest naprawdę kompetentną i bardzo ciepłą osobą. Czuję się zaopiekowania podczas każdych sesji. Serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje bezpiecznej przestrzeni.

  mgr Joanna Chmiel-Starzyńska

  Dziękuję za opinię.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Chmiel-Starzyńska

  Pełen profesjonalizm od pierwszej wizyty. Pani Joanna to niezwykle ciepła osoba, umiejąca słuchać ale przede wszystkim skuteczna w działaniu. Z pewnością niebyłym w tym miejscu w którym jestem bez Jej pomocy. Dla mnie szczególnie ważne było poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam Panią Psycholog.

  mgr Joanna Chmiel-Starzyńska

  Bardzo dziękuję za opinie.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Oliwia Walasek Konsultacja psychologiczna

  Przeszłam cały proces terapeutyczny i muszę przyznać, że decyzja o terapii u Pani Oliwi była najlepszą jaką podjęłam w tym roku. Cierpliwość, spokój i dodatkowe komentarze i wyjaśnienia pozwoliły mi na poukładanie "w głowie" po trudnych wydarzeniach jakie miały miejsce w moim życiu. Serdecznie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Oliwia Walasek Konsultacja psychologiczna

  Pani Oliwia to bardzo empatyczna i ciepła osoba, potrafiąca przy tym zachować pełen profesjonalizm i właściwie zdiagnozować problem, a następnie poprowadzić terapię. W trakcie każdej wizyty czułam się komfortowo, bez wrażenia bycia ocenianą. Nie mogłam trafić lepiej i na pewno będę kontynuować współpracę

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Oliwia Walasek Konsultacja psychologiczna

  Z Panią Oliwią pracuję już 5 miesiąc i lepiej nie mogłam wybrać! Co najważniejsze: Pani Walasek jest warta zaufania i terapia u niej jest skuteczna.

  U
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Oliwia Walasek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Oliwię. To profesjonalna, empatyczna i otwarta osoba. Pani psycholog skłania do refleksji. Na spotkaniu czułam się zaopiekowana, wysłuchana. Bardzo się cieszę z tego, że trafiłam do Pani Oliwii. Szczerze polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania