HAIRMITAGE KATOWICE

HAIRMITAGE KATOWICE

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu HAIRMITAGE jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia HAIRMITAGE opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności staramy się żyć tą filozofią.

Nazwa HAIRMITAGE nawiązuje do jednego z najpiękniejszych zbiorów sztuki na świecie – Ermitaż (z ang. Hermitage). Każdy gość Ermitaż ma szansę na doświadczenie piękna i doskonałości w ich najczystszej formie. Zaś misją zespołu HAIRMITAGE jest pomoc w odnalezieniu piękna i doskonałości w każdym z Was.

Do problemów, z którymi się do nas zgłaszacie podchodzimy holistycznie. Zajmujemy się nie tylko objawami, ale sięgamy do przyczyn. Dlatego nasze usługi w zakresie chirurgii transplantacji włosów, trychologii, medycyny estetycznej czy kosmetologii są wspierane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie endokrynologii, dermatologii, gastrologii, dietetyki, fizjoterapii, psychoterapii oraz medycyny prewencyjnej.

Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do problemów natury estetycznej pomagamy naszym pacjentom skutecznie dbać nie tylko o ich piękno i zdrowie, ale także samopoczucie. Pomagamy trwale odzyskać poczucie własnej wartości i pewność siebie. A przy tym kochamy, to co robimy.

Dla komfortu naszych pacjentów, podczas dłuższych zabiegów (na przykład w trakcie zabiegu transplantacji włosów), czeka na Was pokój relaksu, w którym można zrobić sobie przerwę, zjeść lunch i odpocząć od zabiegu. W pokoju relaksu nasi pacjenci mogą się również przygotować w komfortowych warunkach i absolutnej prywatności do zabiegów wykonywanych w znieczuleniu.

Żeby kompleksowo zadbać o perfekcyjny efekt, po zabiegach trychologicznych wykonanych na włosach i skórze głowy, będziecie mieli możliwość przywrócenia włosom blasku w gabinecie stylizacji włosów.

W HAIRMITAGE każdy ma również możliwość wykonania kompleksowego zestawu badań, które pozwolą na postawienie precyzyjnej diagnozy.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Stellar M22
 • Exilis BTL
 • Dermapen 4.0
 • Oxybrazja
 • Ultradźwięki
 • DR Pen
 • Aquasure
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
 • Rosyjski
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

HAIRMITAGE KATOWICE
Wojewódzka 10, 40-026 Katowice
HAIRMITAGE KATOWICE logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Ptaszek mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4

  Polecam Panią Alicję jest bardzo sympatyczna świetnie dobiera leczenie z pozytywnym skutkiem i zawsze mam z nią kontakt w razie pytań co bardzo sobie cenię .

  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Ostafin - Borkowska Inny

  Jestem absolutnie zachwycona efektem powiększenia ust! Profesjonalna obsługa i naturalny wygląd, których szukałam. Polecam każdemu, kto chce podkreślić swoje usta w sposób subtelny i elegancki.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Ostafin - Borkowska Botox - toksyna botulinowa

  Pani Doktor Klaudia jest najlepszym lekarzem medycyny estetycznej jakiego spotkałam na swojej drodze.
  Dokładnie słucha potrzeb pacjenta, doradza. A sam zabieg wykonuje z najwyższą starannością.
  Polecam Panią Doktor oraz klinikę Hairmitage.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Ptaszek konsultacja trychologiczna

  Pani Doktor Alicja jest lekarzem bardzo cierpliwym i wnikliwym.
  Rozwiązała mój problem ze skórą głowy w 3 miesiące - gdzie inni specjaliści rozkładali ręce...
  Polecam serdecznie Panią Doktor oraz klinikę Hairmitage.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania