Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna

Piłsudskiego 1b

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak Inny

  Wizytę oceniam pozytywnie, mam wrażenie że Pani doktor wnikliwie badała, wyjaśniła, choć chciałbym więcej informacji i co dalej itp.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak Inny

  Dzień dobry. Z całego serca, całej duszy i ze wszystkich sił odradzam wizytę u tej Pani. Kompletnie zero podejścia do dziecka. Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem empatii wśród lekarzy i brakiem profesjonalizmu. Dziecko na badaniu serca traktowane jak dorosłe a ma 6 miesięcy, lekarka próbowała córce wydawać polecenia. Niedorzeczność. Na koniec usłyszałam tylko, że moja córka jest nieznośna. Z badania nic nie wyszło, nie ma co się dziwić jak dzieckiem lekarka rzucała na prawo i lewo, ciągnęła za rączki i krzyczała.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak Inny

  Zero podejścia do małych dzieci , córcia 5 miesięcy dopiero ma A Ta Pani wydawała do Niej polecenia jak by już miała 5 lat . Między innymi takie teksty jak czemu te dziecko się tak rusza ciągle, czemu się slinisz , nie patrz tak na mnie , nie rycz . Tak samo z obracanie córki, gwałtownym ruchami za nóżki czy rączki . Córka jak weszła uśmiechnięta tak wyszła z płaczem i krzykiem . Nie ma Ta Pan w ogóle podejścia do Małych dzieci , dlatego odradzam wizyty u tej tzw. Pani Doktor . Zero gwiazdek A nawet -10 bym dał jak by można było. Nigdy więcej!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak wada wrodzona serca

  Kierowała mną przez lata - od bodajże mojego 3 roku życia do 18. Jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że nie jestem już pod jej pieczą. Nikt nie wiedział co mi jest, a Pani doktor uwikłała się z moimi problemami, które powróciły po 15 roku życia (nieco przytyłam i doszedł do tego ogromny stres, a w dodatku wada wrodzona serca) w czasie dwóch wizyt. Przyjemna kobieta. Cieszę się, że trafiłam do niej. Inni chcieli pchać mnie pod nóż podczas gdy wcale go nie potrzebowałam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak

  Pani doktor wykryła u mojego synka wadę jeszcze w trakcie ciąży i tylko dzięki temu po szybkiej operacji tuż po porodzie syn żyję i ma się świetnie, polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Machnicki

  Doktor Andrzej Machnicki to bardzo dobry specjalista.Z doswiadczenia wiem ze ma równiez dobre serce. Potrafi dokładnie wytłumaczyc pacjentowi stan zdrowia.Pan doktor leczy mnie od wielu miesiecy.Zawsze moge liczyc na jego pomoc kiedy cos sie dzieje.Działa szybko zdecydowanie,zawsze trafnie dobiera lekarstwa.Jestem mu wdzieczna za to ze uratował moje nerki.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jadwiga Solska-Dębniak

  Bardzo dobry lekarz. Moja córka jest już po operacji serca i w tych ciężkich dla nas chwilach Pani Doktor bardzo nam pomogła i stale nas kierowała Świetny Specjalista.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Runowski

  Wspaniały człowiek, bardzo miły, sympatyczny lekarz.
  Dba o swoich pacjentów.
  Ma bardzo dobre podejście do dzieci i młodzieży.
  TAKICH LEKARZY POWINNO BYĆ WIĘCEJ!!!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Runowski

  Znakomity lekarz i cudowny człowiek który kocha pracę z dziećmi. Nieprzeciętny, wyjątkowy.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Starościak-Ponikowska

  W odróżnieniu od innych lekarzy Pani dr zanim wypisze leki długo rozmawia z pacjentem podpowiada różne rozwiązania doradza itd naprawdę stara się pomóc a dopiero na końcu wystawia receptę inni lekarze z mojego doświadczenia wiem że nie "tracą'' tyle czasu na dostosowanie odpowiedniego lekarstwa co się różnie kończy.Po 3miesiącach wiem że to najlepsza psychiatryczka w naszym gorzowku.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania