Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska

Kombatantów 34

66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirela Sobkowiak-Osińska

  Neurolog,

  • D

   Odradzam .... Trafiłam do Pani doktor z bardzo mocnym bólem szyi który utrzymywał się ponad miesiąc oraz z gorszym czuciem w lewej ręce oraz nodze. Miałam ze sobą zdjęcie RTG wraz z opisem , stwierdzono zniesienie lordozy szyjnej i zalecano MRI kręgosłupa. Pani doktor po ok 10 minutowej wizycie stwierdziła , iż to prawdopodobnie korzonki , przepisała leki rozkurczowe i kazała wygrzać się na łące. Natychmiast udałam się do ortopedy który bez najmniejszego problemu skierował mnie na MRI kręgosłupa . Okazało się , iż mam liczne rozsiane ogniska zapalne na rdzeniu kręgowym. Po pobycie w szpitalu okazało się także , że ogniska te znajdują się również w mózgu . Dziś mam zdiagnozowane stwardnienie rozsiane. .

  • I

   Mi po prostu Pani doktor uratowała życie, na pierwszej wizycie trafna diagnoza, nie odesłała mnie z kwitkiem tylko przejęła się moim stanem zdrowia i dzięki Niej żyje.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Krynicka

  Neurolog, lek.

  • X
   Lokalizacja: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PRZYCHODNIA NEUROLOGICZNA - BELON, KRYNICKA, SOBKOWIAK-OSIŃSKA

   Uczeszczalem na wizyty do pani neurolog przez kilka lat. Każda wizyta wyglądała tak samo, żadnych badań, żadnych pytan. Kompletny brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek zaangazowania. Leczenie nie przynosiło efektów, a mimo to nie było żadnych prób leczenia innymi tabletkami. Nie polecam, wręcz odradzam.

  • K

   Potwierdzam negatywne opinie innych. Jak chyba większości dała skierowanie na EEG głowy, wynik mieścił się w normie wiec powiedziała, że neurologicznie wszystko jest dobrze. Oczywiście kiedy zapytałam o rezonans odmówiła. Była lekceważąca i jakby czekała aż wyjde. A wizyty trwały około 4 minut.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Belon

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, lek.

  • D
   Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska

   Do dr.Belona pojechałam z córką ze skierowaniem na pilne od pediatry, byłam pierwszy raz, bez umówionej wizyty ,ponieważ terminy są na koniec maja, zostałyśmy przyjęte przez lekarza bez problemu, co bardzo rzadko się zdarza u specjalistów, przyjechałyśmy z miejscowości oddalonej ok.100 km od Gorzowa co było pewnym ryzykiem ,ze nie będziemy przyjęte. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, pan doktor bardzo nam pomógł , udzielił fachowej porady, wizyta trwała ponad pół godz. uważam ,że jest to doświadczony lekarz (byłam już u kilku innych i mam porównanie) ,córka ma lat 14 i tak samo jest bardzo zadowolona, udało się zrobić badanie EEG głowy w tym samym dniu. co zaoszczędziło nam dodatkowego przyjazdu, polecam doktora z całego serca.

  • G

   Wizyta była bardzo krótka , doctor sprawdził dziecko i rozdał wizytówki do innych lekarzy na dalsze sprawdzanie i leczenie ... byliśmy u innego lekarza na drugi dzień i powiedziano nam ze wszytko jest ok i nie trzeba nigdzie dalej jeździć . Nie byłam zachwycona ta wizyta ,będziemy udawać sie do innego neurologa w przyszłości


 • Jarosław Belon

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • Z
   Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-OsińskaUsługa: konsultacja neuropsychologiczna

   Doktor Belon ma super podejście do nastolatków, z synem rozmawiał jak z kolegą.Pouczająca rozmowa i na poziomie.Dziękuję za pomoc..

  • Lokalizacja: Przychodnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-OsińskaUsługa: Paraliż lewy twarzy

   Witam serdecznie i nie polecam tego lekarza!!!!!!
   uzasadnienie:
   Dziecko a dokładnie 12 letnia córka , zaprowadziłem do lekarza Belon z paraliż lewy twarzy ,diagnoza lekarza Belona +,przewianie +skierowana na rehabilitację twarzy i ćwiczenia domowe twarzy np.gwizdanie dmuchanie życie gumy itd
   Poczym wybrałem się z córką odrazu do Poznania do kliniki ,po wizycie natychmiast skierowana na oddział zakaźny :
   diagnoza+ Bolerioza +szybkie leczenie

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu