Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakoś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o.

Wyzwolenia 7

70-552, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne. Naszym głównym celem jest poprawa stanu zdrowia pacjentów, co wpływa znacząco na podniesienie ich komfortu życia i poczucie satysfakcji.

Przychodnia Pramed zapewnia wszystkim kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów w Szczecinie, a także do wszelkich badań, które są wykonywane na sprzęcie diagnostycznym. Pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy i administracyjny.

Przychodnia Pramed w Szczecinie może Państwu zagwarantować:

wiedzę najlepszych specjalistów z zakresu medycyny;
lekarzy wszelkich specjalności dostępnych w jednym miejscu;
wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług medycznych;
brak kolejek do lekarzy specjalistów;
profesjonalną i fachową obsługę.
Przychodnia Medyczna Pramed w Szczecinie działa z myślą o Twoim zdrowiu!

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Gilewska

  Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44

   Najwspanialsza, najsympatyczniejsza doktor jaka znam ja i maz. Mega wiedza. Bardzo mila, dociekliwa, fantastyczna dla malych pacjentow. Nie odmawia badan i skierowan, sama rowniez daje je gdy tylko widzi taka potrzebe. Polecam z calego serca. Pozdrawiamy Pania doktor - Justyns, Dominik i coreczka Tosia

  • K

   Zrezygnowałem z usług Pani doktor tylko ze względu na to, że ciężko się do niej dostać i jest świetnym pediatrą. Dlatego też wolę, aby leczyła dzieci, niż dorosłych. Pani doktor ma piękne i już coraz rzadziej spotykane podejście do pacjenta. Ma bardzo indywidualne podejście i przejawia zainteresowanie pacjentem. Jeżeli chodzi o jakość leczenia, to bez problemu daje potrzebne skierowania na badania, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Mi osobiście swego czasu bardzo pomogła, również z psychologicznego punktu widzenia, okazując zrozumienie dla moich dolegliwości ze strony układu nerwowego.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Teresa Butkiewicz

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Poszłam na wizytę do przychodni na ul. Staromłyńskiej z niewiadomego pochodzenia wykwitem na twarzy. Ta lekarka była uprzejma jedynie podczas pierwszej wizyty, gdy o nic nie dopytywałam, nic nie mówiłam, tylko zdałam się całkowicie na wypisaną receptę 100 zł maść - leki zaczynała wypisywać z najdroższej półki, zamiast zacząć od najtańszych... Finalnie kosztowało mnie to kilkaset wydanych złotych. Zwłaszcza, że nie umiała zdiagnozować problemu i wypisywała receptę za receptą w myśl, że któryś lek w końcu będzie trafiony. Czułam się jakby dokonywano na mnie doświadczeń, więc na kolejnych wizytach zaczęłam się niepokoić, bo nie było rezultatów leczenia tylko kolejne recepty, co jedna to droższa, a poprawy brak. Gdy o cokolwiek zapytałam czułam zdenerwowanie i to, że moja dociekliwość staje się niewygodna. P. Budkiewicz zrobiła się arogancka, nieprzyjemna, w sposób bardzo niekulturalny powiedziała mi, że robi mi łaskę przyjmując mnie z taką częstotliwością ( musiałam wracać, bo leki przepisywane przez nią zaostrzały problem i wywoływały ból na mojej twarzy ! ) a na moje pytanie, jaki to jest konkretnie problem z cerą - w końcu poszłam do specjalisty - odpowiedziała: "a skąd ja mam to wiedzieć"! Finalnie ta lekarka powiedziała mi, że jak mi się nie podoba to mogę nie przychodzić i zmienić lekarza.Toteż zmieniłam. Poszłam do innej przychodni, trafiłam na przesympatyczną Panią doktor i dziś problem mam zażegnany. Znowu mam ładna cerę. Dodam, że niewielkim nakładem finansowym. Można? Można! Także odradzam i nie polecam absolutnie!

  • P

   Masz krostki to dostaniesz słabą maść, masz pryszcze to dostaniesz mocną maść... to chyba motto Pani doktor. Czasem maścią wszystkiego się nie załatwi.
   Przyszedłem do Pani doktor na zabieg usunięcia pieprzyka, po czym spytałem się przy okazji czy mogłaby obejrzeć moją wysypkę na plecach, na co usłyszałem: `jedna wizyta jedna sprawa`. Coś tu chyba nie gra ;)
   Niepolecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał Adam Lewiński

  Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12aUsługa: konsultacja kardiologiczna (kolejna wizyta)

   Lekarz, któremu można zaufać. Jest bardzo kompetentny, odpowiada na pytania pacjenta jednocześnie dokładnie tłumacząc sytuację. Jest sympatyczny i bardzo życzliwy dla pacjenta. Będę kontynuować leczenie i polecać gorąco potrzebującym.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12aUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Lekarz konkretny, bardzo kompetentny , wyczerpująco wytłumaczył problem i wdrożył leczenie, z całego serca polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Tomasz Urbanik

  Kardiolog, Internista, Lekarz Sportowy, dr

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja cardio

   Dosc oryginalny pan doktor, wychodzi poza marginesy rutyny co zacheca do dalszego kontaktu. Zainteresowany, stawia pytania i dyskutuje odpowiedzi, czyli super. Absolutnie polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja echo serca

   Wspaniały lekarz przecudowny człowiek godny polecenia jestem pod ogromnym wrażeniem zna się poprostu lekarz z powołania pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Wojciech Kozik

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: I. S. P. L. dr n. med. Wojciech Kozik specjalista ginekolog położnik

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad oraz poświęcił mi wystarczającą ilość czasu, żeby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące mnie pytania, a wybrana metoda leczenia zakończyła się sukcesem. Cierpliwość oraz życzliwość Pana Wojciecha zdecydowanie potęgują pozytywne wrażenie wizyty.

  • M
   Lokalizacja: I. S. P. L. dr n. med. Wojciech Kozik specjalista ginekolog położnikUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Szybka konsultacja i bardzo miłe podejście. Jak na pierwszą wizytę byłam zadowolona z konkretnej i szczerej rozmowy

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Małgorzata Getka

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • G

   Dobry lekarz,na którym można polegać i to nie tylko z punktu medycyny.Rozumie drugiego człowieka.Pomaga rozwiązywać problemy.POLECAM.


 • Ryszard Nowicki

  Ginekolog,

  • P

   Trafiłam do lekarza Nowickiego będąc w 7 tygodniu ciąży z bólami podbrzusza i krwawieniem. Przepisał tabletki i kazał leżeć. Na następny dzień mówiłam że krwawienie się wzmogło i bóle też. Lekarz uspokajał i mówił że trzeba poleżeć. Jeszcze tego samego dnia wylądowałam w szpitalu i w 2 godziny znalazłam się na bloku operacyjnym z rozpoznaniem ciąży pozamacicznej w stanie mocno zagrażającym życiu. Odradzam lekarza!! Jak nie wiedział co mi jest trzeba było dać skierowanie mi na usg dopochwowe. A on nic nie zrobił.


 • Krzysztof Przybycień

  Kardiolog,

  • M

   Miałem to szczęście trafić na Pana Doktora.Diagnoza jak i zabieg przebiegły pomyślnie ,a efekt zabiegu został bardzo pozytywnie oceniony przez Kardiologów za granią.

  • J

   Znakomity lekarz, doskonały kardiolog, zaangażowany i życzliwy, uratował mnie przed zawałem. Mirek T.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Foksa-Wojtaszczyk

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • A

   lekarz ok .jestem 6 lat po udarze i nie byłam u lekarza .pani przekonała mnie żeby się udać do neurologa czego nie zrobił nikt inny przed nią. lekarz z powołania i serca.


 • Grażyna Berezowska-Łobacz

  Ginekolog, lek.

  • G

   Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Dzisiaj miałam pierwszą wizytę u Pani doktor, przyjęła mnie od razu, bez kolejki. Miałam całą listę pytań i obaw, na które cierpliwie odpowiedziała. Poświęciła mi dużo uwagi i czasu, wykonała wszystkie badania. Zabrakło mi pieniędzy na badanie cytologiczne (nfz je refunduje dopiero po 25 roku życia) ale powiedziała, że mogę zapłacić innym razem. Jestem bardzo zadowolona.

  • D

   Odradzam , wczoraj miałam pierwszą i na pewno ostatnią wizytę u tej Pani doktor.Ma dzień dobry popatrzyła na mnie z góry na dół niby zwykła rozmowa ale od razu z wielką łaską że że mną rozmawia podpytała o życie prywatne.A na koniec powiedziała kilka brzydkich słów pod moim adresem takich jak np. wyglądasz marnie w tej chuście. Tylko dlatego że jestem muzułmanką. Każdy ma prawo do własnej religii. A lekarzowi nie przystoi na takie zachowanie. Jak widać pani doktor wybiera sobie pacjentów dla jednych jest miła dla innych nie.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu