Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia Medyczna Pramed powstała w 2010 roku. Od tego czasu sukcesywnie buduje i wzmacnia zaufanie wśród swoich pacjentów. Lekarze specjaliści pracujący w naszej przychodni świadczą wysokiej jakości usługi zdrowotne. Naszym głównym celem jest poprawa stanu zdrowia pacjentów, co wpływa znacząco na podniesienie ich komfortu życia i poczucie satysfakcji.

Przychodnia Pramed zapewnia wszystkim kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów w Szczecinie, a także do wszelkich badań, które są wykonywane na sprzęcie diagnostycznym. Pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy i administracyjny.

Przychodnia Medyczna Pramed w Szczecinie działa z myślą o Twoim zdrowiu!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o.
Wyzwolenia 7, 70-552 Szczecin
Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o. logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, InterRisk, ERGO Hestia, PZU Pomoc, Allianz, Compensa, Axa, ... Medica Polska, GENERALI, LUX MED, enel-med, UNIQA, POLMED, PZU Życie Wszystkie ubezpieczenia
Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o.
Wyszyńskiego 42, 70-203 Szczecin
Przychodnia Medyczna Pramed sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (702)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Zamilatskaya konsultacja psychiatryczna

  Wizyta była żartem. Absolutny brak empatii, jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Pani odebrała sobie telefon podczas wizyty, przewracała oczami i wysnuła wnioski odnośnie stanu psychicznego po jednym zdaniu, co można było od razu zauważyć.
  Karygodne zachowanie. Absolutnie odradzam. Jak na kogoś kto ma pomagać ludziom w sprawach psychicznych, Pani doktor ma wyjątkowe podejście do tematu. Wyszedłem z gabinetu w jeszcze gorszym stanie niż przyszedłem i nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do jakiegokolwiek psychiatry DZIĘKI PANI. (Schorzeniem jest długoletnia depresja i kiedy w końcu zdecydowałem się udać na wizytę zostałem potraktowany jak śmieć. Nic dodać, nic ująć.)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Zamilatskaya Inny

  Podczas wizyty Pani doktor była bardziej zaangażowana swoim telefonem, który dzwonił co najmniej 3 razy, najwidoczniej ten model nie miał możliwości wyciszenia. Po opisaniu mojego problemu, zostałem potraktowany bagatelizująco, poczułem jakby Pani doktor miała już w głowie przygotowaną regułkę którą musi mi powiedzieć, nie czułem się wysłuchany.

  Całkowicie odradzam, długo przekonywałem sam siebie, żeby w ogóle udać się na taką wizytę, bardzo się tym przejmowałem a tutaj taka sytuacja...

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Zamilatskaya konsultacja psychiatryczna

  Rok temu przyszłam na konsultację psychiatryczną. Po tym jak powiedziałam co jest głównym powodem mojego problemu (gwałt), Pani Hanna odpowiedziała „no i co z tego…?” i przewróciła oczami. Nie mogłam w to uwierzyć. Mam bardzo złożoną historię i problem, a pani w 10 minut stwierdziła że mam „osobowość niedojrzałą.” Wstała lewą nogą i zdecydowała pogorszyć stan psychiczny swojej klientki? Nie wiem jak inaczej to wyjaśnić. Tragedia

  S
  Profil zweryfikowany
  Urszula Schemionek konsultacja okulistyczna

  Przemiła Pani,uspokoiła nas diagnozując naszą 1,5 roczną córeczkę .Siper podejście do malucha .Pomocna i miła , polecamy z całego serca .

  S
  Profil zweryfikowany
  Karolina Korwin–Piotrowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jak dla mnie, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, genialny lekarz w tej dziedzinie- dziękuję za wysłuchanie, empatię oraz potwierdzenie że mną jest wszystko ok.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Machałowski Inny

  Polecam Pana Doktora z całego serca. Wspaniały, pełen empatii i życzliwości lekarz. Kompetentny oraz bardzo wnikliwy specjalista. Posiada ogromną wiedzę, którą zawsze stara się przekazywać, by wyjaśniać wszelkie wątpliwości. Nigdy nie lekceważy pojawiających się problemów, a w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Podczas wizyty Pan Doktor zawsze przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie analizuje wszystkie wyniki, a następnie wszystko klarownie tłumaczy. Jest to naprawdę godny polecenia lekarz z powołania.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marta Goschorska Konsultacja neurologiczna

  Miłą pani doktor i podejście do pacjenta, wytłumaczenie działań i leczenia polecam

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Katarzyna Łuczak-Gutowska konsultacja internistyczna

  Wnikliwa analiza i trafna diagnoza. Zaangażowanie lekarza. Gorąco polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marta Goschorska Konsultacja neurologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu,nie zwracając uwagi na godzinę. Omówiła dokładne dalsze leczenie i postępowanie a przede wszystkim uspokoiła. Miła i pełna empatii, wizyta jak najbardziej na plus. Z całego serca polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Machałowski konsultacja ginekologiczna + USG

  Świetny lekarz z super delikatnym podejściem do pacjentki. Szczegółowo tłumaczy i odpowiada na pytania. Jest najlepszym ginekologiem, u którego byłam. Szczerze polecam wizyty u Pana Doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania