Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie

Walczaka 25

66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Kurczewska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • K

   Bardzo dobra kompetentna wysłucha co mam do powiedzenia po osluchaniu stawiała bobra diagnozę. Polecam

  • M

   Bardzo dobry lekarz, ma świetny kontakt z dziećmi, postawiła mojemu dziecku diagnozę po jednej wizycie, a szukałam pomocy od dwóch lat. Kompetentna.


 • Urszula Ostrowska

  Neurolog,

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze ZdrowieUsługa: leczenie po wypadku samochodowym, długoletnia migrena, zaburzenia równowagi

   Pani Ostrowska to znakomity lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu pełnym życzliwości , serdeczności i cierpliwości. Zawsze miała dla mnie czas, nawet w nagłych sytuacjach udzielała porady przez telefon. Serdecznie dziękuję za wieloletnią opiekę medyczną i trafne porady.
   Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wytrwałości w tym trudnym zawodzie, wdzięczna za wszystko Jadwiga Sobolewska

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   lekarz. którego wiedzy i doświadczeniu można zaufać.Bardzo skrupulatna i skuteczna w leczeniu trudnych przypadków. Obecnie też jestem jej pacjentem i uważam, że należy do czołowych neurologów naszego regionu.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Beata Kozłowska

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • A

   Pani doktor Beata jest najwspanialszym lekarzem jakiego udało mi się spotkać w życiu. Leczy mnie i moją całą rodzinę. Jest osobą bardzo ciepłą i wspaniałym i wszechstronnym pediatrą o czym świadczą ilość pacjentów oraz kolejki przed gabinetem. Polecam Panią doktor Beatę ze szczerego serca wszystkim chorym. Pomogła nam wielokrotnie za co jej bardzo dziękujemy.Artur N.

  • N

   Jestem pierwszą osobą wygłaszającą swoją opinię więc tym bardziej jest mi przyjemnie zapewnić, że Pani doktor jest wspaniałym pediatrą, z profesjonalnym i pełnym ciepła podejściem do najmłodszych pacjentów. Moje szkraby bardzo dobrze reagują na wizyty u niej, Pani doktor potrafi sprytnie odwrócić ich uwagę i spowodować, że nie boją się sprzętu, a co najważniejsze ZAWSZE WYSŁUCHUJE I ZAWSZE ROBI WSZYSTKO, BY POSTAWIĆ TRAFNE DIAGNOZY! gorąco polecam!


 • Mieczysław Kuzicki

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Dr Kuzicki jest moim lekarzem rodzinnym niemal od 20 lat. Wielokrotnie miałem okazję przekonać się, że rodzaj terapii wybrany przez niego, pokrywał się z terapią proponowaną przez specjalistów w danej dziedzinie. Różnica jest taka, moim zdaniem, że dr Kuzicki poświęca pacjentowi więcej czasu, patrzy szerzej i zwraca większą uwagę na jego stan ogólny. Jest jedynym lekarzem, który podczas wstepnej wizyty, zbadał mnie palpacyjnie (dłońmi) - nigdzie więcej się z tym nie spotkałem.

   Podsumowując - lekarz któremu w pełni ufam, obdarzony znakomitą intuicją medyczną, człowiek szerokiej wiedzy, jasnych poglądów, bezpośredni, odpowiedzialny, nigdy nie tracący z oczu dobra pacjenta. Nie wiem, jakich mentorów miał Pan Doktor ucząc się swego zawodu, ale czuje się starą, dobrą, etyczną szkołę. Wypełniając lekarskie powołanie, dr Kuzicki daje swym Nauczycielom i sobie samemu, jak najlepsze świadectwo.

  • Jest bardzo dobrym lekarzem ,każda wizyta jest miłym przezyciem .Pełna fachowosc jestem bardzo zadowolony podobnie moi znajomi .którzy korzystają z porad P.Doktora .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Sobecki

  Laryngolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital WojewódzkiUsługa: ból gardła

   Nie polecam, po spotkaniu z nim, żałuję że nie nagrałem rozmowy, bardzo nie miły.
   Zostałam skierowana z z bólem gardła nie była to angina lecz obrzęk powikłanie po anginie. Lekarz zaproponował 2 opcje leczenia: antybiotyk i idę do domu, albo zabieg nacięcia (być może ropnia, bo on nie wie co to jest), na moje pytanie co będzie lepsze w moim stanie stwierdził, że to ja mam wybierać, nie on. Na początku w nerwach zgodziłam się na zabieg ale po chwili zmieniłam zdanie i poprosiłam o antybiotyk i tu prawie błyski z jego oczu. Oczywiście antybiotyku nie przepisał bo nagle nie było już 1 opcji, wyszłam z bólem i gorączką bez pomocy. Na drugi dzień udałam się gdzie indziej i okazało się że to nie ropień dostałam antybiotyk, który pomaga ja zdrowieje i obyło się bez szpitala, bo dla matki z 2 dzieci w domu ,szpital nie jest idealnym rozwiązaniem chyba że stan tego bezwzględnie wymaga. Nie polecam nikomu, kto ma wybór!!!!!!!

  • D

   myślałem, że wszyscy laryngolodzy są obojętni na pacjenta, nic nie mówią, coś czasem z przymusu krótko odpowiedzą.
   dopóki nie poszedłem do Pani laryngolog w zastępstwie za Sobeckiego. nagle okazało się, że ubytek słuchu stwierdzony przez Sobeckiego jako normalny dla ludzi w moim przedziale wiekowym inny laryngolog określił jako kwalifikujący do noszenia aparatów słuchowych. przez parę miesięcy leczył mnie na niedosłuch jakimiś tabletkami. generalnie stracone pieniądze i czas. nie polecam. warto zaznaczyć że jest on zastępcą ordynatora w gorzowskiM szpitalu - ku przestrodze.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Malinowska

  Okulista,

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji " NASZE ZDROWIE " Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: wada wzroku

   Lekarz starej daty, z powołania, kochający swoją pracę.Pacjent czuje się ważny, doinformowany.Wszystkim lekarzom polecam brać przykład.Wszystkim.

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji " NASZE ZDROWIE " Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: dziecko 8 lat

   Wspaniała osoba i świetny specjalista.Pani doktor naprawia to co zepsuła inna okulistka.Badania przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu i zawsze z uśmiechem na twarzy. Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój syn uwielbia Panią doktor oraz pielęgniarkę która jej pomaga i zawsze chętnie do nich wraca.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Grabowska

  Ginekolog, Endokrynolog, Anestezjolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Mart Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

   Pani doktor jest rzetelna, uprzejma i odpowiada na wszystkie pytania. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Polecam.

  • V
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mięśniaki

   Pani dr. Grabowska to wspaniały lekarz. Chodziłam do innych lekarzy z moim problemem i byłam bardzo rozczarowana ich podejściem do mnie. Wychodziłam od nich rozczarowana i coraz bardziej wystraszona. Aż w końcu trafiłam do dr. Grabowskiej i to był strzał w dziesiątkę! To wspaniały lekarz! Wyjaśniła mi dokładnie co się ze mną dzieje i przedstawiła opcje dalszego leczenia. Jedną z nich i to najlepszą w moim przypadku była operacja. Pani doktor bardzo obrazowo przedstawiła mi przebieg operacji i dalsze leczenie, Dzisiaj jestem bardzo zadowolona z tego, że pozbyłam się bólu i innych sensacji jakie wyczyniał mój organizm. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale też kobietą, która bardzo dobrze nas rozumie. Polecam bardzo gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Miedzińska

  Lekarz Rodzinny,

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: gastroskopia

   Świetna, miła,najlepsza. Tak dobrze u lekarza nigdy się nie czułem, rozmowa, pytanie, miłe podejście.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Świetny Lekarz i świetny człowiek. Leczy mioch synów i mnie. Zawsze pełna cierpliwości i pogody ducha. Duża wiedza znakomite podejście do dzieci. Czsem można trafić do lekarza do którego strach się odezwać bo zaraz zgasi. U pani Doktor atmosfera rodzinna. Kolejki pod gabinetem wynikają z ilości czasu którego każdemu poświęca tyle ile potrzeba. Oceniam na 6!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Alicja Śliwińska

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji " NASZE ZDROWIE " Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: niedowład/cześciowy paraliż lewego ramienia

   Miałam przyjemność dwukrotnie spotkać się z Panią Doktor. Bradzo miły i rzeczowy lekarz. Konsultacja bardzo profesjonalna i prowadzona w przyjaznej atmosferze. Po badaniach w gabinecie otrzymałam skierowanie na MR głowy. Pani Doktor nie wydaje pochopnych opinii i nie stawia diagnozy bez wyników badań. Polecam.

  • A

   Wspaniała lekarz i człowiek. Dzięki jej diagnozie jestem po embolizacji tetniaka mózgu. (tętniak wykryty przed pęknięciem ) wszyscy spisali mnie na straty prócz Pani Śliwińskiej .


Powiązane wyszukiwania