Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie
Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Ostrowska Konsultacja neurologiczna

  Bardzo dobry lekarz, super kontakt z pacjentem ,wszystko wytłumaczy zrozumiałe,leczenie skuteczne pod każdym względem. Tacy powinni być wszyscy lekarze bez względu czy prywatnie czy NFZ Polecam gorąco.

  A
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie Inny

  Pani Halina charakteryzuje się ciepłem i wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka wręcz: mądra, przesympatyczna kobieta, która podchodzi do pacjenta z empatią :) Każda osoba którą spotkalam miala z nią do czynienia wypowiada sie w tym samym tonie. Potwierdzam to wszystko. Pani jest zaangazowana, kompetentna i z sercem na dłoni jak to się mówi. Mysle, ze na nowe czasy obsługa "oldschoolowa". czyli w starym dobrym stylu :) Dawno takiej osoby nie spotkałam, zdecydownie polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Kurczewska Inny

  Lekarka konkretna. Trafne diagnozy. Bezpośrednia co inni ludzie błędnie mylą z brakiem empatii.
  Jest lekarzem, do którego mam 100% zaufanie względem leczenia dzieci.

  A
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie Inny

  Pani Doktor bardzo spodobała się młodemu pacjentowi (9 lat) jak i jego mamie. To lekarz zaangażowany w swoją pracę, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, w tym przypadku dziecka. Żadnego pośpiechu, żadnego zniecierpliwienia, za to dużo sympatii i serdeczności oraz dokładności, a wszystko sprawnie przeprowadzone i jasno wytłumaczone. Syn po prostu pokochał Panią doktor. Moim zdaniem Pani doktor ma po prostu klasę i doświadczenie oraz lubi to co robi. Oboje dziękujemy.

  H
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Miedzińska Inny

  Dzień dobry.
  Pani doktor M.M.to wspaniała osobo i super lekarka, przytym uśmiechnięta i kochana, nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza rodzinnego, jestem u Pani doktor od 23 roku życia teraz mam 41 lat,troje dzieci i męża, których też leczy Pani doktor. Zawsze służyła mi pomocą, dobrą radą oraz trafną diagnozą. Życzę jej dużo zdówka, ponieważ wszyscy go potrzebujemy a przede wszystkim potrzebują go Ci co o nas dbają

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Ostrowska leczenie po wypadku samochodowym, długoletnia migrena, zaburzenia równowagi

  Pani Ostrowska to znakomity lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu pełnym życzliwości , serdeczności i cierpliwości. Zawsze miała dla mnie czas, nawet w nagłych sytuacjach udzielała porady przez telefon. Serdecznie dziękuję za wieloletnią opiekę medyczną i trafne porady.
  Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wytrwałości w tym trudnym zawodzie, wdzięczna za wszystko Jadwiga Sobolewska

  A
  Profil zweryfikowany
  Alicja Śliwińska niedowład/cześciowy paraliż lewego ramienia

  Miałam przyjemność dwukrotnie spotkać się z Panią Doktor. Bradzo miły i rzeczowy lekarz. Konsultacja bardzo profesjonalna i prowadzona w przyjaznej atmosferze. Po badaniach w gabinecie otrzymałam skierowanie na MR głowy. Pani Doktor nie wydaje pochopnych opinii i nie stawia diagnozy bez wyników badań. Polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Miedzińska gastroskopia

  Świetna, miła,najlepsza. Tak dobrze u lekarza nigdy się nie czułem, rozmowa, pytanie, miłe podejście.

  B
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie wada wzroku

  Lekarz starej daty, z powołania, kochający swoją pracę.Pacjent czuje się ważny, doinformowany.Wszystkim lekarzom polecam brać przykład.Wszystkim.

  K
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie dziecko 8 lat

  Wspaniała osoba i świetny specjalista.Pani doktor naprawia to co zepsuła inna okulistka.Badania przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu i zawsze z uśmiechem na twarzy. Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój syn uwielbia Panią doktor oraz pielęgniarkę która jej pomaga i zawsze chętnie do nich wraca.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania