Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie

Walczaka 25

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska Inny

  Dzień dobry.
  Pani doktor M.M.to wspaniała osobo i super lekarka, przytym uśmiechnięta i kochana, nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza rodzinnego, jestem u Pani doktor od 23 roku życia teraz mam 41 lat,troje dzieci i męża, których też leczy Pani doktor. Zawsze służyła mi pomocą, dobrą radą oraz trafną diagnozą. Życzę jej dużo zdówka, ponieważ wszyscy go potrzebujemy a przede wszystkim potrzebują go Ci co o nas dbają

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Ostrowska leczenie po wypadku samochodowym, długoletnia migrena, zaburzenia równowagi

  Pani Ostrowska to znakomity lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu pełnym życzliwości , serdeczności i cierpliwości. Zawsze miała dla mnie czas, nawet w nagłych sytuacjach udzielała porady przez telefon. Serdecznie dziękuję za wieloletnią opiekę medyczną i trafne porady.
  Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wytrwałości w tym trudnym zawodzie, wdzięczna za wszystko Jadwiga Sobolewska

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Śliwińska niedowład/cześciowy paraliż lewego ramienia

  Miałam przyjemność dwukrotnie spotkać się z Panią Doktor. Bradzo miły i rzeczowy lekarz. Konsultacja bardzo profesjonalna i prowadzona w przyjaznej atmosferze. Po badaniach w gabinecie otrzymałam skierowanie na MR głowy. Pani Doktor nie wydaje pochopnych opinii i nie stawia diagnozy bez wyników badań. Polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska gastroskopia

  Świetna, miła,najlepsza. Tak dobrze u lekarza nigdy się nie czułem, rozmowa, pytanie, miłe podejście.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska wada wzroku

  Lekarz starej daty, z powołania, kochający swoją pracę.Pacjent czuje się ważny, doinformowany.Wszystkim lekarzom polecam brać przykład.Wszystkim.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska dziecko 8 lat

  Wspaniała osoba i świetny specjalista.Pani doktor naprawia to co zepsuła inna okulistka.Badania przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu i zawsze z uśmiechem na twarzy. Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój syn uwielbia Panią doktor oraz pielęgniarkę która jej pomaga i zawsze chętnie do nich wraca.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska

  Zacznę od tego, że do wizyty podeszłam sceptycznie, bo czekałam na nią tylko 3 tygodnie, kiedy w innych przychodniach nie było już miejsc na minimum 3 miesiące naprzód.
  O jak miło się rozczarowałam. Pani dr Malinowska to kobieta pełna energii mimo swojego wieku, przecudownie optymistyczna, uśmiechnięta, kulturalna z poczuciem humoru. Przyznaję, że zrobiła na mnie 29 latce takie wrażenie, że wychodząc z gabinetu obiecałam sobie napisać w internecie pozytywną opinię na temat tej Pani.
  Sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, oraz co ważne kompetentnie. Pielęgniarka, która pomaga Pani doktor przy badanach jest równie miła. Przebadano mój wzrok na trzech różnych aparatach, dopasowano szkła bez pośpiechu i poganiania.
  Szczerze polecam wizytę u Pani dr Malinowskiej.
  Jedynym minusem było 40 minut opóźnienia ale to akurat wina nawału pacjentów do badań okresowych, którzy są obsługiwani poza kolejnością.
  Przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z tak miłym przyjęciem mnie przez lekarza na NFZ.
  Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska

  Świetny Lekarz i świetny człowiek. Leczy mioch synów i mnie. Zawsze pełna cierpliwości i pogody ducha. Duża wiedza znakomite podejście do dzieci. Czsem można trafić do lekarza do którego strach się odezwać bo zaraz zgasi. U pani Doktor atmosfera rodzinna. Kolejki pod gabinetem wynikają z ilości czasu którego każdemu poświęca tyle ile potrzeba. Oceniam na 6!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania