Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie

(10 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie

Walczaka 25

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Kurczewska Inny

  Lekarka konkretna. Trafne diagnozy. Bezpośrednia co inni ludzie błędnie mylą z brakiem empatii.
  Jest lekarzem, do którego mam 100% zaufanie względem leczenia dzieci.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska Inny

  Pani Doktor bardzo spodobała się młodemu pacjentowi (9 lat) jak i jego mamie. To lekarz zaangażowany w swoją pracę, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, w tym przypadku dziecka. Żadnego pośpiechu, żadnego zniecierpliwienia, za to dużo sympatii i serdeczności oraz dokładności, a wszystko sprawnie przeprowadzone i jasno wytłumaczone. Syn po prostu pokochał Panią doktor. Moim zdaniem Pani doktor ma po prostu klasę i doświadczenie oraz lubi to co robi. Oboje dziękujemy.

  H
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska Inny

  Dzień dobry.
  Pani doktor M.M.to wspaniała osobo i super lekarka, przytym uśmiechnięta i kochana, nie wyobrażam sobie mieć innego lekarza rodzinnego, jestem u Pani doktor od 23 roku życia teraz mam 41 lat,troje dzieci i męża, których też leczy Pani doktor. Zawsze służyła mi pomocą, dobrą radą oraz trafną diagnozą. Życzę jej dużo zdówka, ponieważ wszyscy go potrzebujemy a przede wszystkim potrzebują go Ci co o nas dbają

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Urszula Ostrowska leczenie po wypadku samochodowym, długoletnia migrena, zaburzenia równowagi

  Pani Ostrowska to znakomity lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu pełnym życzliwości , serdeczności i cierpliwości. Zawsze miała dla mnie czas, nawet w nagłych sytuacjach udzielała porady przez telefon. Serdecznie dziękuję za wieloletnią opiekę medyczną i trafne porady.
  Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wytrwałości w tym trudnym zawodzie, wdzięczna za wszystko Jadwiga Sobolewska

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Śliwińska niedowład/cześciowy paraliż lewego ramienia

  Miałam przyjemność dwukrotnie spotkać się z Panią Doktor. Bradzo miły i rzeczowy lekarz. Konsultacja bardzo profesjonalna i prowadzona w przyjaznej atmosferze. Po badaniach w gabinecie otrzymałam skierowanie na MR głowy. Pani Doktor nie wydaje pochopnych opinii i nie stawia diagnozy bez wyników badań. Polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska gastroskopia

  Świetna, miła,najlepsza. Tak dobrze u lekarza nigdy się nie czułem, rozmowa, pytanie, miłe podejście.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska wada wzroku

  Lekarz starej daty, z powołania, kochający swoją pracę.Pacjent czuje się ważny, doinformowany.Wszystkim lekarzom polecam brać przykład.Wszystkim.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska dziecko 8 lat

  Wspaniała osoba i świetny specjalista.Pani doktor naprawia to co zepsuła inna okulistka.Badania przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu i zawsze z uśmiechem na twarzy. Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój syn uwielbia Panią doktor oraz pielęgniarkę która jej pomaga i zawsze chętnie do nich wraca.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Halina Malinowska

  Zacznę od tego, że do wizyty podeszłam sceptycznie, bo czekałam na nią tylko 3 tygodnie, kiedy w innych przychodniach nie było już miejsc na minimum 3 miesiące naprzód.
  O jak miło się rozczarowałam. Pani dr Malinowska to kobieta pełna energii mimo swojego wieku, przecudownie optymistyczna, uśmiechnięta, kulturalna z poczuciem humoru. Przyznaję, że zrobiła na mnie 29 latce takie wrażenie, że wychodząc z gabinetu obiecałam sobie napisać w internecie pozytywną opinię na temat tej Pani.
  Sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, oraz co ważne kompetentnie. Pielęgniarka, która pomaga Pani doktor przy badanach jest równie miła. Przebadano mój wzrok na trzech różnych aparatach, dopasowano szkła bez pośpiechu i poganiania.
  Szczerze polecam wizytę u Pani dr Malinowskiej.
  Jedynym minusem było 40 minut opóźnienia ale to akurat wina nawału pacjentów do badań okresowych, którzy są obsługiwani poza kolejnością.
  Przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z tak miłym przyjęciem mnie przez lekarza na NFZ.
  Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miedzińska

  Świetny Lekarz i świetny człowiek. Leczy mioch synów i mnie. Zawsze pełna cierpliwości i pogody ducha. Duża wiedza znakomite podejście do dzieci. Czsem można trafić do lekarza do którego strach się odezwać bo zaraz zgasi. U pani Doktor atmosfera rodzinna. Kolejki pod gabinetem wynikają z ilości czasu którego każdemu poświęca tyle ile potrzeba. Oceniam na 6!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania