O nas

Centrum Medyczne EuroMedis powstało w roku 2009 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na dostępność profesjonalnej opieki medycznej, spełniającej europejskie standardy.
Placówka szybko się rozwija i na dzień dzisiejszy działalność Centrum Medycznego EuroMedis obejmuje diagnostykę, leczenie i rehabilitację. Oprócz medycyny rodzinnej w ramach NFZ i wyspecjalizowanych poradnii dla dzieci i dorosłych, prowadzimy także Ośrodek Terapii Zaburzeń Pamięci oraz badania kliniczne w różnych wskazaniach.

Centrum Medyczne EuroMedis zapewnia wielopłaszczyznową opiekę medyczną dla całej rodziny, starając się utrzymać najwyższy standard usług, prowadząc jednocześnie akcje profilaktyki i edukacji zdrowotnej.

W naszej placówce znajdują się Poradnie Specjalistyczne dla Dorosłych: Neurologii, Psychiatrii, Psychologii, Endokrynologii, Diabetologii, Nefrologii, Kardiologii, Urologii, Gastrologii, Okulistyki, Dermatologii, Immunologii, Ginekologii, Neurologopedii, Rehabilitacji i Internistyczna oraz dla Dzieci: Gastrologii, Hematoonkologii, Endokrynologii, Urologii, Dermatologii, Chirurgii, Nefrologii, Immunologii, Neurologopedii i Logopedii, Fizjoterapii, Psychologii oraz Poradnia Pediatryczna świadcząca kompleksową opiekę pediatryczną już od pierwszych dni życia. Prowadzimy diagnostykę i leczenie najczęstszych chorób wieku dziecięcego. Zespół naszych specjalistów udziela również porad dotyczących pielęgnacji, żywienia oraz szczepień

W poradniach przyjmujemy pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz wizyt prywatnych.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EEG
 • EKG spoczynkowe
 • USG
 • Perymetria
 • BTL CardioPoint-ERGO do próby wysiłkowej
 • BTL CardioPoint CPET - system ergospirometryczny
 • EMG
 • Holter RR
 • Holter EKG
 • BTL CardioPoint SDS do oceny ryzyka nagłej śmierci sercowej
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1561)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Przestalski Konsultacja endokrynologiczna

  Serdecznie polecam Pana doktora. Doprowadził moją tarczyce, do poprawnych wyników w krótkim czasie. Pan doktor zna się na tym co robi. Bardzo dobrze wytłumaczył mi i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Rzeczowy i błyskotliwy. Cieszę się, że trafiłam na tak zdolnego Pana doktora, ponieważ czuje się o wiele lepiej i wyniki z tarczycy są pozytywne, co było dla mnie niewiarygodne, bo od dłuższego czasu męczyłam się z hashimoto.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Przestalski Konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta u Pana doktora pełna profesjonalizmu.Pan doktor dokładnie wyjaśnia i informuje chorobie ,planie leczenia .Jest bardzo miły z ogromną empatią.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Przestalski konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Odpowiedni lekarz na odpowiednim miejscu , usg wykonane ze starannością szczegółowo


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Łopuszko konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i mogę powiedzieć że jestem miło zaskoczona widać że jest to lekarz z powołania przede wszystkim wysłucha dopyta i wytłumaczy. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo i swobodnie mogłam opowiedzieć o swoich problemach.


  H
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Adam Łopuszko Inny

  Byłem pierwszy raz na takiej wizycie. Bardzo sympatycznie. Zostałem uważnie wysłuchany. C.D.N


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marcin Siedlecki Konsultacja neurologiczna

  Super lekarz! Bardzo dobre podejście do pacjanta.....


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Justyna Rek diagnoza ADHD dla dorosłych

  Nie mam zbyt dużego doświadczenia z lekarzami z branży psycho- i psychia-, ale ogólne wrażenie po wizycie bardzo dobre. Pani doktor bardzo ciepła i otwarta, "pacjent" czuje pełną swobodę, zero skrępowania. Polecam serdecznie, nieważne jakie człowiek będzie miał nastawienie przed wizytą, wyjdzie podbudowany, i to choćby mu zdiagnozowali HIV-a dzień wcześniej, tak że proszę sobie wyobrazić ;))
  Dojazd świetny, spory parking przed placówką, no i najważniejsza dla mnie kwestia, czyli schlodzona woda na korytarzu. Polecam!


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Ratajczak konsultacja pediatryczna

  Pani doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo szybko zdiagnozowała córkę. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani doktor, córka szybko uzyskała pomoc i stanęła na nogi. Do tego jest empatyczną osobą z super podejściem do dzieci. SZCZERZE POLECAM!!!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Łopuszko konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Szukając specjalisty czytałam opinię i tym się trochę kierowałam. Z wszystkimi się zgadzam. Empatia, rzetelność, skupienie na pacjencie, ale przede wszystkim "skrócenie" w sposób adekwatny do sytuacji, dystansu lekarz-pacjent. Polecam ,zdecydowanie.


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Soczawa Konsultacja urologiczna + USG

  Polecam pana doktora z całego serca konkretny rzeczowych wszystko dokładnie wyjaśnił i bardzo miły dla pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a, 70-111 Szczecin
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne EuroMedis, Szczecin?
  Centrum Medyczne EuroMedis, Szczecin dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: pediatria, psychologia, neurologia, gastrologia, psychiatria, endokrynologia, okulistyka, urologia, immunologia, neurologia dziecięca, chirurgia dziecięca, psychoterapia, interna, nefrologia, kardiologia, diagnostyka, radiologia, medycyna rodzinna, psychologia dziecięca, gastrologia dziecięca, diabetologia, fizjoterapia, logopedia, dermatologia, hematologia dziecięca, nefrologia dziecięca, endokrynologia dziecięca, dermatologia dziecięca, okulistyka dziecięca, dietetyka, chirurgia.
 • Oferta Centrum Medyczne EuroMedis obejmuje 122 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja psychologiczna, konsultacja okulistyczna, Badanie EMG - elektromiografia - Próba ischemiczna (tężyczkowa), Badanie EMG - elektromiografia - zespół cieśni nadgarstka, konsultacja neurologiczna - wizyta domowa, Badanie EMG - elektromiografia - polineuropatia/miopatia, Badanie EMG - elektromiografia - obustronny zespół cieśni nadgarstka, Badanie EMG - elektromiografia - Próba miasteniczna, EMG Uszkodzenie nerwu strzałkowego – jedna kończyna, Konsultacja neurologiczna.
 • Tak, Centrum Medyczne EuroMedis oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Centrum Medyczne EuroMedis ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne EuroMedis może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1561 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne EuroMedis. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Centrum Medyczne EuroMedis to Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a Szczecin.
Powiązane wyszukiwania