Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II

Medyków 16

40-752 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Skierska Inny

  Panią doktor ,pamiętam za czasów kiedy byłam jeszcze dzieckiem ,była moim lekarzem prowadzącym.Pania doktor wspominam bardzo dobrze była zawsze miła ,sympatyczna ,miała super podejście .Za każdym razem gdy trafiałam na odział kardiologii w Katowicach przychodziła do mnie z żelkami ,te "żelki" tak utkwiły mi w głowie,że było to już jakieś ponad 20 lat temu,a ja dalej pamiętam to i Panią doktor jakby było to wczoraj polecam Panią doktor z całego serducha


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel Inny

  Pani Krzemień-Gabriel jest osobą o bardzo nieprzyjemnym sposobie bycia. Podczas każdej z wizyt (do tej pory byliśmy z synkiem na trzech) lekarka robiła bardzo nieprzyjemne uwagi, wyraźnie dając do zrozumienia, że uważa pacjentów za osoby znacznie gorsze od niej. Odwiedzałem zakład ze względu na dobry sprzęt, ale same wizyty u Pani Krzemień-Gabriel są bardzo trudne do zniesienia i kilka razy miałem ochotę wstać i wyjść w trakcie spotkania. Finalnie stwierdzam, że nawet dobry sprzęt w placówce nie jest wart tego, żeby narażać się na kontakt z panią Krzemień-Gabriel.
  Lekarce bardzo długo zajmuje znajdywanie liter na klawiaturze podczas wypisywania dokumentacji a w przerwach między jednym a drugim pacjentem panie zbierają się w gabinecie na pogaduszki (rozmowy i śmiechy słychać w poczekalni). Wszystko to prowadzi do bardzo dużych opóźnień. Kilka godzin w poczekalni to norma. Niestety po tak długim czekaniu trudno jest się zdecydować na zrezygnowanie z wizyty i powrót do domu.
  Niektóre porady, które daje lekarka, według innych specjalistów zostały odłożone do lamusa lata temu. Zdecydowanie nie mogę polecić wizyty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Sordyl badania neurologiczne

  Wspaniały lekarza i człowiek. Życzę, żeby system Pana nie "zniszczył", bo mało jest takich osób.
  Człowiek kontaktowy, rzeczy, empatyczny, pogodny, zaangażowany i skupiający się na małym pacjencie w 100%.
  Dziękujemy za dzisiejszą pomoc!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Anna Wieja-Błach Inny

  Wspaniała Pani Doktor, dobre podejście do małego pacjenta i rodzica. Pani Doktor kilka razy wykonywała badanie USG u mojego synka. Rzetelne badanie USG wraz z opisem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Zachurzok Inny

  Cudowna kobieta, lekarz z powołania krótki czas oczekiwania wszystko wyjaśnione tak jak należy podejście dla dzieci na 6.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Kudela Inny

  Pan doktor pomyślnie zoperował przełyk naszego synka. Będziemy wdzięczni za to już do końca życia. Po operacji wszystko dokładnie nam wyjaśnił, najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy na swojej drodze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel Inny

  Nie polecam , Pani doktor nie ma podejścia do małych dzieci.. Syn płakał podczas czyszczenia uszek usłyszałam wtedy , że to moja wina, że świadczy to o wychowaniu dziecka, że się drze..( dodam, że syn ma dwa latka) gdy powiedziałam,ze syn się boi bo już jest po przejściach zaczęła jeszcze komentować...jestem nieodpowiedzialną mamą podnosząc smoczek z podłogi i wkładając go do swojej buzi i mam zacząć myśleć -takie słowa usłyszałam !. Nie dowiedziałam się nic na tej wizycie bo byłam tak roztrzęsiona! Leków również nie przepisała synkowi na stan zapalny uszu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Janusz Bohosiewicz Inny

  Pan profesor przeprowadził moją operacji metodą Nussa 14 i 12 lat temu. Z empatią przyjął mojego tatę, który szukał jakichkolwiek informacji na ten temat, na korytarzu chirurgii dziecięcej w Ligocie. Moje wspomnienia z czasu spędzonego w szpitalu są bardzo ciepłe. Nie bałam się, a przecież byłam dzieckiem. Pan Profesor był pełen troski, podszedł do mnie po wybudzeniu i upewnił się osobiście, że czuję się dobrze. Dziękuję Panu za to, że mogłam rozwiązać mój problem, który z czasem bardzo by mi doskwierał. Profesora cechują z pewnością poczucie misji oraz pasja do pomagania dzieciom. Każdemu rodzicowi szukającemu wybitnego chirurga i ciepłego człowieka polecam konsultację u Profesora. Dziękuję Panu za pomoc.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Utrata Inny

  Polecam konsultacje u Pana Doktora. Sama trafiłam do Niego z synem z polecenia przez znajomą, ale teraz mogę się wypowiedzieć na podstawie własnych doświadczeń :) Podczas wizyty spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie ma pośpiechu, rzeczowo rozwiewa wszystkie wątpliwości. Dzięki pomocy Pana Doktora syn jest już po operacji na przepuklinę pachwinową i cały pobyt w szpitalu wspominamy bardzo dobrze :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Kordys-Darmolińska Inny

  Pani Kordys Darmolińska zachowuje się z wyjątkową wyższością wobec swoich pacjentów i ich rodziców. Jest nieprzyjemną, arogancką kobietą traktującą dziecko jakby jej przeszkadzało w innych zajęciach, rodziców zresztą też. Do personelu medycznego również odnosi się w nieprzyjemny sposób. Dziecko stresuje przy każdym kontakcie. Nie polecam, osoba z takim podejściem nie współpracuje z rodzicami, co jest ważną częścią terapii dziecka. Nie da się z nią normalnie porozmawiać na temat stanu dziecka. Brak zaangażowania w wykonywaną pracę. Przeżyłam na oddziale GCZD okropne chwile. Przykre, że ktoś taki ma kontakt z dziećmi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania