Informacje o placówce

Gabinety

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II

Medyków 16

40-752, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Skierska

  Kardiolog Dziecięcy, Pediatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej

   Byliśmy na wizycie u pani doktor z naszą 4 miesięczna córeczką. Pani Doktor ma niesamowite podejście do małych pacjentów, cierpliwie wszystko tłumaczy zatroskanym rodzicom. Prawdziwy lekarz z powołania :)

  • K
   Lokalizacja: Poradnia dla Serca

   Bardzo miła i uprzejma pani Doktor. Spokojnie i wyczerpująco wyjaśniła sprawę.Syn został przebadany dokładnie.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Agnieszka Krzemień-Gabriel

  Alergolog, Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej

   Wizyta przebiegła sprawnie i rzetelnie. Wspaniałe podejście do dzieci, szczegółowo przeprowadzone badania.

  • K
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Laryngologii DziecięcejUsługa: przerosniety migdalek

   Profesjonalna i zaangażowana lekarka z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Polecam bez zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Barbara Kaczor-Klecha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz. Zawsze dokładny wywiad, historia poprzednich chorób i dokładne badanie pod każdym względem. Podejście do dzieci bardzo dobre, syn zawsze chętnie się bada, lubi chodzić na wizyty, w przeciwieństwie do innych lekarzy. Ufam Pani doktor w 100%! Polecam.

  • K
   Lokalizacja: HolsäMed - Centrum MedyczneUsługa: infekcja

   Pani Doktor jest przesympatyczną osobą, ze świetnym podejściem do dzieci. Wizyta odbyła się punktualnie, a ja otrzymałam wyczerpującą informację odnośnie stanu zdrowia córki i dobranych leków. Po kilku dniach mogę stwierdzić, że zaproponowane leczenie przyniosło bardzo dobre rezultaty. Polecam tą lekarkę z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Zachurzok

  Endokrynolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: Zachurzok, AgnieszkaUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Bardzo dobra Pani doktor , udziela szczegółowych informacji , bardzo pomocna. Wizyta w krótkim terminie .

  • A
   Lokalizacja: Zachurzok, Agnieszka

   Lekarz (endokrynolog) bardzo kontaktowy i merytoryczny. Zarówno w kontekście dzieci, jak i rodziców. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (100) o tym lekarzu


 • Grzegorz Swalarz

  Chirurg Dziecięcy, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GabinetyMed.pl

   Wyszliśmy od Pana Doktora z wielkim uśmiechem na twarzy i bardzo zadowoleni i co ważne nasz 4 letni synek powiedział,,fajny doktor". Przysympatyczny, przemiły, pełen profesjonalizm, super podejście do dzieci. Po wizycie kamień z serca nam spadł bo Pan Doktor we wszystkim nas profesjonalnie uświadomił. Mega pozytyw i oby więcej takich lekarzy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GabinetyMed.plUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Jestem zadowolona z wizytu u Pana doktora z dzieckiem.Bardzo mily i zyczliwy lekarz taki naprawde z powolania. Zalecil odpowiednie leczenie a do tego wszystko wyjasnil tak jak nalezy.

  Zobacz wszystkie opinie (161) o tym lekarzu


 • Paweł Matusik

  Endokrynolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Bałtycka Gabinety Lekarskie

   Kompetentny, życzliwy i profesjonalny. Poszłam do docenta z córką a mogłam też liczyć na pomoc w swojej sprawie. Gdy miał wątpliwości zaproponował konsultację w obecności drugiego lekarza. Wiem, że jestesmy w dobrych rękach. Naprawdę szczerze polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Bałtycka Gabinety Lekarskie

   Lekarz bardzo rzeczowy, dokładny. Odpowiada szczegółowo na pytania. Nie naciąga na dodatkowe wizyty. Godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (296) o tym lekarzu


 • Danuta Jadamus-Niebrój

  Pediatra,

  • G

   Zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Moja córeczka trafiła do Centrum w 3 tygodniu życia i była poddawana bezsensownym inwazyjnym badaniom, które kompletnie nic nie wykazały (chodziło tylko i wyłącznie o zmianę mleka jak sie później okazało gdzie indziej), a Pani doktor nie potrafiła nic sensownego powiedzieć, a tylko straszyła nagłą śmiercią, co w przypadku zdenerwowanego Rodzica "naprawdę pomaga". Zdecydowanie odradzam wszystkim Rodzicom.

  • S

   Mój syn był pod Jej opieką gdy trafił do szpitala w 12 dobie życia! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta Wróblewska

  Pediatra, dr n. med.

  • J

   Mieliśmy sposobność poznać Panią dr kiedy nasza córeczka Madzia trafiła na OIOM w CZD w Katowicach z sepsą wywołaną E.Coli. Po 14 dniach życia odeszła, przeżyliśmy tragedię i cały czas przeżywamy. Jednak nie wiem co byśmy zrobili ze swoim życiem gdybyśmy nie trafili na tak wspaniałych lekarzy-ludzi jak dr Wróblewska, dr Podleśny, dr Kortyczko i dr Krawczyk. Byliśmy wtedy tak przerażeni, ja po cc z drenem w brzuchu i nasze dziecko w stanie krytycznym z dnia na dzień. Nie umiałam wtedy słuchać , rozmawiać. Byliśmy jednym wielkim strachem. Pamiętam jak któregoś dnia będąc przy Madzi nie oddychając ze strachu że nasz oddech ją boli- podeszła do nas właśnie dr Wróblewska i zaczęła z nami rozmawiać. Wytłumaczyła nam wszystko kroku po kroku, nawet jak pytaliśmy w kółko o to samo, albo nasze pytania były głupie dla lekarza........ dała nam dużo czasu, nie pośpieszała, była cierpliwa czuła i delikatna. Wiem że Madzia nie była po prostu jedynie dla niej kolejnym małym pacjentem w agonii. Widziałam jej zaangażowanie, walkę o życie mojego dziecka. Dr Wróblewska była też lekarzem który tego tragicznego dnia zadzwonił do nas o 6 rano żeby przyjechać, była z naszym dzieckiem w nocy kiedy było najciężej, była kiedy pielęgniarki dały mi ją na ręce a ona gasła...... była kiedy stwierdziła zgon naszego dziecka. Nigdy w życiu nie doznałam od żadnego lekarza tyle taktu, delikatności i szczerego współczucia. Pani dr, nigdy Pani tego nie zapomnimy i raz jeszcze dziękujemy za to że opiekowała się Pani naszym ukochanym dzieckiem do końca.

  • R

   Może być zastanawiające dlaczego o Pani Doktor nie ma ani jednej… no cóż na oddział intensywnej terapii noworodka nie trafia się z wyboru. Kiedy już się trafia, to jest się w szoku i traumie, które czasami „trzymają” bardzo długo.
   Miałam możliwość obserwowania pracy Pani Doktor przez 4 miesiące, podczas walki o życie i zdrowie mojej córeczki (550 gramowego wcześniaka urodzonego w 26 tyg. ciąży). Słowo DZIĘKUJĘ zupełnie nie przystaje do tego co czujemy, wszyscy troje jesteśmy jednym wielkim DZIĘKUJĘ za cudownie ciężką pracę włożoną w ratowanie Hanki i sprowadzenie jej na tę właściwą stronę 50% (takie szanse na przeżycie mają takie wcześniaki jak Hania). Dziękujemy także, za:
   - szczegółowe instrukcje dotyczące laktacji udzielane mężowi, kiedy ja byłam jeszcze w klinice, dzięki którym udało mi się wywołać i utrzymać laktację przez 6 m-cy;
   - ogromne wsparcie i zaangażowanie w umożliwienie nam kangurowania Hani (po raz pierwszy kiedy ważyła 800 gramów);
   - wywiady medyczne przeprowadzane przez swoich studentów, dzięki którym przełamałam stres i zaczęłam zamiast monosylab używać całych zdań;
   - mistrzowskie rozładowywanie napięć w sytuacjach kryzysowych.
   Ściskamy Panią Doktor mocno i serdecznie.
   Rodzice Hanki


 • Iwona Anna Maruniak-Chudek

  Pediatra, lek.

  • M

   Niestety nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Mój synek leżał w GCZD w Oddziale OIT i Patologii Noworodków 3 tygodnie z powodu operacji jaką tam przeszedł. Wcześniej leżał w innej klinice na śląsku. Ani raz nie widziałam na oczy Pani Ordynator (dodam, że nie była w tym czasie na urlopie). Kiedy poprosiłam o informacje na temat mojego dziecka pod koniec pobytu, Pani dr Chudek powiedziała, że ona nie będzie zajmowała się moim dzieckiem i nie udzieli mi informacji ponieważ mój syn nie jest "ich" pacjentem. To trzeci OIOM, w którym leżał mój syn i tylko w Katowicach spotkałam się ze strony Pani Ordynator z taką obojętnością i brakiem empatii. To bardzo przykre, że lekarz, który zajmuje się tak ciężko chorymi dziećmi w taki sposób traktuje rodziców, którzy przeżywają najgorsze chwile w swoim życiu.

  • R

   Może być zastanawiające dlaczego opinii o Pani Doktor jest niewiele… no cóż na oddział intensywnej terapii noworodka nie trafia się z wyboru. Kiedy już się trafia, to jest się w szoku i traumie, które czasami „trzymają” bardzo długo. W przypadku Pani doktor sprawdza się powiedzenie: No news is good news, parafrazując: Brak opinii to same dobre opinie.
   Miałam możliwość obserwowania pracy Pani Doktor przez 4 miesiące, podczas walki o życie i zdrowie mojej córeczki (550 gramowego wcześniaka urodzonego w 26 tyg. ciąży) i jestem pełna podziwu i uznania dla wrażliwości i wyczucia z jaką podchodzi Pani do bólu, obaw i strachu rodziców małych pacjentów. Widać, na pierwszy rzut oka, że bycie ordynatorem oddziału nie jest dla Pani doktor wyłącznie ścieżką awansu zawodowego, ale służbą małym pacjentom i ich rodzicom.
   Sposób, w jaki udziela Pani informacji o stanie pacjenta jest rzeczowy, ale pełny empatii. Dzięki otwartości Pani Doktor mogłam kangurować swoją córeczkę, kiedy ważyła 800 gramów po 6 tygodniach pobytu na OIOM’ie. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i zrozumienie dla macierzyństwa przeżywanego w poczekalni OIOM i Patologii Noworodka.
   Podziwiamy z mężem sposób, w jaki łączy Pani profesjonalizm, pracę naukową, a także Pani ciepło i współodczuwanie, które napełniają nadzieją.

   Rodzice zdrowej, fantastycznej, już prawie 3 letniej Hani

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Aleksandra Ewa Krzemień

  Pediatra, Nefrolog,

  • K

   Maksymalna ocena, z uwagi na pełny profesjonalizm, ogromny poziom empatii. Pani dr Krzemień precyzyjnie wyjaśnia problem i w przypadku niejasności eskaluje do innych specjalistów. Sprawę prowadzi wyczerpująco, do wyjaśnienia. Należy do osób, które nie boją się podejmować decyzji, a jednocześnie zachowuje profesjonalne opanowanie. Bardzo dobry lekarz, bardzo pomogła naszemu Synkowi. To jeden z tych lekarzy, z którymi chcesz się skumplować. Godny zaufania. Gorąco polecam! Pozdrowienia z Zabrza// Kamil C.