Informacje o placówce

Gabinety

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II

Medyków 16

40-752 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Sordyl Inny

  Super podejscie do dzieci i rodzicow. Przebieg leczenia dokladnie rodzicowi wytlumaczony. Swietna opieka nad pacjentem. Trafic na takiego lekarza prowadzacego to naprawde zaszczyt. Polecam serdecznie


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel Inny

  U Pani Doktor syn konsultowany był 2 razy. W badaniu fizykalnym nie mam zastrzeżeń, jest to z pewnością dobry specjalista. Niestety osobowość dość trudna, Pani doktor obwinia rodzica o choroby dziecka, podważa leczenie zastosowane przez innych lekarzy oraz pozwala sobie na nieprzyjemne komentarze w kierunku rodzica. W kontakcie z dzieckiem jest miła, ale mnie jako mamę dwukrotnie potraktowała w dość nieprzyjemny sposób.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Kudela Inny

  Wspaniały lekarz i człowiek. Nie mam słów, aby opisać, jak wysoko cienię tego lekarza. Operował naszego syna i pod każdym względem zachował się wspaniale. Oby więcej takich specjalistów i ludzi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Sordyl badania neurologiczne

  Chciałam z całego serca podziękować panu doktorowi za diagnozę mojego synka. Jestem ogromnie wdzięczna za okazane nam wsparcie i pomoc . Doktor wyjaśnił mi wszystko od A do Z . Jest lekarzem z powołania ciepły ,bardzo miły i chętnie pomaga w załatwieniu wszystkich formalności . Liczy się dla niego dobro każdego pacjenta . Mój synek ma zdiagnozowany autyzm i podejrzenie kraniosynestozy. Nasza historia leczenia dopiero się rozpoczęła i jeszcze długa droga przed nami ale wiem że zawsze mogę liczyć na pana Ryszarda . Jego zaangażowanie w pomoc naszemu synkowi jest ogromne i jestem niezmiernie wdzięczna za wszystko co już pan doktor dla nas zrobił i co jeszcze zrobi . Jest wspaniałym lekarzem zna się na rzeczy potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące nas rodziców pytania . Pełen profesjonalizm . Jest wspaniałym i dobrym człowiekiem który w swoją pracę wkłada całe swoje serce .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Berdej-Szczot Inny

  Również u nas Pani doktor była lekarzem prowadzącym na oddziale pediatrii. Dziękuje za pomoc, skuteczne i trafne leczenie.nie odmawia pomocy, a jeśli dziecko wymaga konsultacji lekarzy z innych specjalizacji to nie czeka z decyzją. Potwierdzam : Duża wiedza czas dla zestresowanych rodziców oraz odpowiadała na każde pytanie. Z całego serca Polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Kudela Inny

  Wspaniały specjalista! Dr Kudela operował i zajmował się moim synem z GCZD. Kontaktowy, przemiły, dowcipny człowiek a przede wszystkim rewelacyjny chirurg z cudownym podejściem do małych pacjentów. Życzyłabym sobie tylko takich lekarzy jak dr Kudela!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Kalemba Inny

  Bardzo dobra Pani doktor. Miła, konkretna, dokładnie zbadała naszego syna. Szkoda, że nie trafiliśmy do Pani doktor wcześniej! Bardzo polecam Panią doktor!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Kalemba Inny

  Uczęszczamy do Pani Doktor od 2006 roku. Pediatra i neurolog z doświadczeniem , ogromną wiedzą oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta . Szybkie zdiagnozowanie Choroby Schönleina-Henocha pomogło w krótkim czasie wrócić dziecku do zdrowia. Dziękujemy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Kalemba Inny

  Polecam Panią Barbarę Kalemba moim dzieciom naprawdę pomogła a jedna z córek do dziś jest pod jej opieką u nas jak najbardziej trafiła z diagnozą doradzi córka lubi do pani doktor chodzić jak najbardziej kompetentna polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Kalemba Inny

  Mamy kontakt z Panią Dokotr od 2018 roku. Każde z trójki moich dzieci było i jest pacjentami zarówno na NFZ jak i prywatnie. Każda wizyta u Pani Doktor Kalemby rozwiewa wszystkie moje wątpliwości czy rodzicielskie rozterki dzięki rozmowie i wytłumaczeniu ze strony Pani Doktor. Z mojego punktu widzenia fachowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala na szybką i celna diagnozę i efektywne leczenie. Dzieki odpowiedniemu podejsciu i zaangażowaniu dzieci wchodzą i wychodzą zawsze zadowolone. Czas wizyty jest adekwatny do potrzeb nigdy nie zostaliśmy wyproszeni z gabinetu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Pani Doktor nad dziećmi i cenimy sobie możliwość ciągłego kontaktu telefonicznego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania