Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Specjalistyczne Dekerta

Jana Dekerta 3/3

80-262, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Zimnoch (Guziołek)

  Dietetyk,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie Sea TowersUsługa: ustawienie diety

   Bardzo przesympatyczna Pani Dietetyk i co najważniejsze zna się na rzeczy! Kilogramy lecą w dół nim się obejrzę :) Jedzenie bardzo smaczne i bardzo sprawy kontakt! Każda wizyta z uśmiechem na ustach. Bardzo serdecznie polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne DekertaUsługa: poradnictwo żywieniowe

   Od wielu lat próbowałem odchudzać się na własna rękę. Nigdy się to nie udało. Kiedy dowiedziałem się, że jestem insulinooporny. Trafiłem do Pani Pauliny i moje życie zmienili się o 100 procent oraz o 12 kg mniej. Nie przypuszczałem, że wizyta u dietetyka może być taka miła oraz mibilizujaca do działania. Polecam z całego serca Panią Paulinę, gdyż jest to osoba, która nie ocenia lecz sprawia wrażenie przyjaciela, który chce pomoc żyć w zdrowiu !

  Zobacz wszystkie opinie (100) o tym lekarzu


 • Zuzanna Grudniak

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne DekertaUsługa: poradnictwo terapeutyczne

   Pani Zuzanna to ciepła osoba o wysokiej empatii i wyjątkowym podejściu do Pacjenta. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna i komfortowa, a cierpliwość i otwartość Pani Zuzanny na potrzeby Pacjenta sprzyja terapii. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Specjalistyczne DekertaUsługa: porada

   Gorąco polecam. Bardzo profesjonalne podejście do problemu z którym przyszłam. Zdiagnozowanie istoty problemu, wskazanie możliwych rozwiązań i przemiła atmosfera. Pani psycholog bardzo miła i kulturalna.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Szałkowski

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Bardzo dobry lekarz.Mama moja leczy się u Pana Doktora od wielu lat i jest bardzo zadowolona z efektów leczenia jak też ze sposobu w jaki Doktor zajmuje się pacjentem. Wspaniały człowiek, wyrozumiały dla pacjenta a jednocześnie kompetentny i rzeczowy.Ja po jednej wizycie u Pana Doktora uzyskałem rozpoznanie, które jak się później okazało. ocaliło moją nogę przed amputacją (niedokrwienie LKD). Jesteśmy pełni podziwu dla fachowości, kompetencji i tego że Pan Doktor jest tak wspaniałym człowiekiem

  • A

   Pan Doktor leczy mnie, mojego męża i rodziców od 6 lat. Nigdy nie odmówił wizyty nawet gdy poczekalnie w szpitalu MARYNARKI WOJENNEJ pękała w szwach. Fantastyczny lekarz i człowiek, cierpliwy i rzeczowy. Mój tata po pierwszej wizycie u dr Piotra rzucił palenie i do dziś nie chce zdradzić co mu pan Doktor powiedział :). Pan Doktor przyjmuje w różnych miejscach, gabinecie na Piekarniczej, Szpitalu Marynarki i Sierakowicach. My na fundusz jeździmy do Sierakowic. Polecamy bardzo dobra placówka. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Alicja Drabik z rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sebastian Kister

  Ortopeda, Chirurg,

  • Doktor konkretny, miły i cierpliwie odpowiadający na pytania. Sam robi zabiegi i opatrunki bez pomocy pielegniarki. Dba o pacjenta. daje dodatkjowe badania reznnonans i inne i prowadzi długotrwałe leczenie przed operacją. Dobry kontakt z pacjentem. polecam i dziiękuję za prowadzenie mnie w moim problemie gęsiej stopy kolana i zwyrodnienia biodra. dalej będę do pana wracać i pana polecać

   Magdalena Dąbrowa-Wyciszkiewicz

  • Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta, rzeczowo i konkretnie opowiada o problemie. Dobry fachowiec, sympatyczny człowiek- polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu