Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Specjalistyczne Dekerta

Jana Dekerta 3/3

80-262 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek)

  Z całego serca polecam Panią Paulinę - posiłki proste oraz smaczne. Efekty diety przeszły moje oczekiwania!


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Grudniak

  Przyjazna atmosfera podczas wizyty pomogła przepracować napięcie. Pomimo mojego początkowego sceptycyzmu do tego typu pomocy, pod koniec sesji poczułem się wyraźnie odprężony i pozytywnie naładowany. Przez kilka kolejnych dni było zdecydowanie łatwiej radzić sobie z codziennością. Na pewno będę wracał.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek)

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Jestem dopiero na początku drogi, ale patrząc na profesjonalizm Pani Pauliny wierzę, że osiągnę swój cel. Pani Paulina szczegółowo tłumaczy na wizycie w czym jest problem i jak sobie radzić. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Grudniak poradnictwo terapeutyczne

  Pani Zuzanna to ciepła osoba o wysokiej empatii i wyjątkowym podejściu do Pacjenta. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna i komfortowa, a cierpliwość i otwartość Pani Zuzanny na potrzeby Pacjenta sprzyja terapii. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Grudniak porada

  Gorąco polecam. Bardzo profesjonalne podejście do problemu z którym przyszłam. Zdiagnozowanie istoty problemu, wskazanie możliwych rozwiązań i przemiła atmosfera. Pani psycholog bardzo miła i kulturalna.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Zuzanna Grudniak

  Udało miał się odbyć już kilka wizyt u Pani Zuzanny i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Nie ma dla Niej czegoś takiego jak błaha sprawa, którą można pominąć. Ze zrozumieniem słucha, analizuje i stara się znaleźć źródło problemu. Kulturalna, profesjonalna, rzeczowa. To cenię w specjalistach. Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek) poradnictwo żywieniowe

  Od wielu lat próbowałem odchudzać się na własna rękę. Nigdy się to nie udało. Kiedy dowiedziałem się, że jestem insulinooporny. Trafiłem do Pani Pauliny i moje życie zmienili się o 100 procent oraz o 12 kg mniej. Nie przypuszczałem, że wizyta u dietetyka może być taka miła oraz mibilizujaca do działania. Polecam z całego serca Panią Paulinę, gdyż jest to osoba, która nie ocenia lecz sprawia wrażenie przyjaciela, który chce pomoc żyć w zdrowiu !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek)

  Pani Paulina była pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na moje dolegliwości ignorowane przez lekarzy, dzieki czemu mogłam rozpocząć prawidłowe leczenie.
  Pani Paulina jest profesjonalistką, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. W każdej chwili można się skontaktować mailowo i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dieta jest przygotowana w sposób zrozumiały, dania są pyszne, dostosowane do preferencji smakowych, a ich przygotowanie zajmuje niewiele czasu.
  Zdecydowanie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek) nadwaga

  Pani Paulina jak najbardziej godna polecenia. Posiłki bardzo smaczne, urozmaicone i szybko można było przygotować. Zawsze służyła radą, jeśli była potrzeba zmieniała i dopasowywała produkty do gustów żywieniowych. Jestem po skończonej kuracji, osiągnęłam wyznaczone cele, zrzuciłam zbędny nadbagaż i teraz z nowymi nawykami żywieniowymi na pewno będzie dużo lżej żyć!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Paulina Zimnoch (Guziołek) pakiet miesięczny

  Pani Paulina to profesjonalistka. Świetne i bardzo logiczne podejście do pacjenta. Pomogła zrozumieć mi mój problem z chudnięciem już na pierwszej wizycie, wszystko wytłumaczyła, zarysowała plan i ustaliłyśmy razem realny cel. Jestem szczęśliwa, że na Panią trafiłam Pani Paulino. Biorę się do konkretnej pracy. Przy okazji bardzo przyzwoite ceny w porównaniu z innymi dietetykami w Trójmieście. Polecam z całego serca. Marta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania