Gabinet Zmian

Gabinet Zmian

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Gabinet Zmian istnieje od 2014 roku. Od początku swego istnienia specjalizujemy się w psychoterapii oraz pomocy psychologicznej skierowanej do osób cierpiących z powodu kryzysów życiowych oraz zmagających się ze stresem, doświadczeniem traumy lub po prostu szukających zrozumienia swojej trudnej sytuacji. Pomocy tej udzielamy w zespole przeszkolonych psychologów i psychoterapeutów. W naszej pracy staramy się stosować szeroki zakres metod dostosowując formy pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Szanujemy w ten sposób odrębność i indywidualność każdej osoby zgłaszającej się do nas po pomoc. W trosce o dobro naszych pacjentów cały czas superwizujemy naszą pracę u certyfikowanych superwizorów PTP.
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Polski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Specjaliści

Opinie o specjalistach (59)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Urszula Sokalska - Goleń psychoterapia indywidualna

  To pierwsza wizyta więc trudno o rzetelną ocenę ale wszystko wygląda tak jak powinno. Było sympatycznie i profesjonalnie. Co do efektywności, czas pokaże.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Sołtan Terapia psychologiczna

  Pani Ania jest wspaniałym specjalistą. W gabinecie nie czuję się oceniana, panuje przyjazna atmosfera, w której łatwiej się otworzyć i pracować nad swoimi przejściami. W kwietniu mija 6 miesięcy odkąd trafiłam do gabinetu Pani Ani i widzę jak duży progres udało się osiągnąć. Pani Ania pomaga wyjaśnić sprawy, które do tej pory były dla mnie niejasne, pomaga zrozumieć samego siebie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. hum. Joanna Jasińska-Bryjak konsultacja psychoterapeutyczna

  Mimo że byłem tylko raz( niestety brak możliwości ze względu na pracę), wiem że Pani Joanna jest godna zaufania, od razu czułem zrozumienie. Dziękuję Pani bardzo!

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Eliza Górniak-Kamińska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Szczerze polecam Panią doktor. Potrafi słuchać, świetnie wyjaśnia, jest bardzo miła i konkretna.
  Cieszę się że jestem Jej pacjentką.

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Sołtan Terapia psychologiczna

  Cudowna osoba, najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, niezastąpiony słuchacz i doradca. Pani Ania pomogła mi podnieść się po przemocowym związku, dzięki niej dzisiaj jestem zdrowa i znowu potrafię się uśmiechać.
  Polecam z całego serca

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Sołtan Konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalna osoba. Czułam się wysłuchana. Czekam na dalszą współpracę.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Urszula Sokalska - Goleń

  Uczęszczam na psychoterapię do Pani Urszuli już półtora roku i jestem zadowolona z tej współpracy. Na sesjach odczuwam ogromny profesjonalizm, zrozumienie, trzymanie się zasad danego nurtu. Mimo trudnych uczuć i poruszanych tematów czuje się bezpiecznie i komfortowo. Widzę efekty naszej współpracy. Pani Urszula zapamiętuje bardzo wiele szczegółów, o których rozmawiamy i wykazuje się dużą uważnością.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Patryk Goleń Konsultacja psychologiczna

  Psycholog, który pokazuje, że słucha!!! Polecam Pana Patryka z czystym sumieniem, dzięki niemu nauczyłam się stawiać granice i wyczuwać znacznie szybciej czerwone flagi w znajomościach, zaczęłam odzyskiwać pewność siebie a także tego, jak ważny jest w życiu odpoczynek.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marta Fajfer Psychoterapia

  Z całego serca polecam Panią Martę. Sesje terapeutyczne odbywały się w atmosferze pełnej zrozumienia, zaangażowania i szacunku. Czułam się wspierana i bezpieczna. Jestem właśnie po zakończeniu terapii i widzę ogromną poprawę w swoim funkcjonowaniu, sposobie myślenia. Pani Marta to osoba na właściwym miejscu. Dysponuje ogromną wiedzą i umiejętnością odpowiedniego reagowania na słowa pacjenta. Dziękuję bardzo za ten wspólny ponad rok. Aż żal było kończyć.

  mgr Marta Fajfer

  Bardzo dziękuję za te słowa. Pozdrawiam serdecznie. Marta Fajfer

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Fajfer Konsultacja psychologiczna

  Jestem po pierwszym spotkaniu, bardzo ciekawa co przyniosą kolejne. Pani Marta jest bardzo zaangażowana, widać że uważnie słucha i wyciąga trafne, interesujące wnioski. Już po pierwszym spotkaniu uświadomiłam sobie rzeczy, na które nie wpadłabym sama. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty :)

  mgr Marta Fajfer

  Dziękuję serdecznie. Marta Fajfer

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Gabinet Zmian, Chorzów?
  Gabinet Zmian, Chorzów dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychoterapia, psychologia, psychiatria.
 • Oferta Gabinet Zmian obejmuje 18 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja psychologiczna, poradnictwo psychologiczne, psychoterapia indywidualna, konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta), Wizyta domowa, konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta), interwencja kryzysowa, psychoterapia uzależnień, terapia uzależnień, warsztaty psychologiczne.
 • Tak, Gabinet Zmian oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Gabinet Zmian ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Gabinet Zmian może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 59 osób dodało swoją opinię o placówce Gabinet Zmian. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Gabinet Zmian ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Katowicka 46/1 Chorzów
  • Bolesława Prusa 19/10 Bytom